Spelprogram - Pantamera Pojkar Röd serie 3 Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Halna P08/09 Kristian Magnusson Kristian_magnusson@outlook.com 0735109404 Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 Mattias Darmark mdarmark@jeldwen.com 0761257444 Röd/Svarta/Röd
Fröjereds IBF P10 Åsa Johansson 0704952233 Blå, Blå, Blå
IBK Lidköping P09 1 Jonas Torstensson jonastorstensson1978@gmail.com Röd, Röd, Vita
IBK Vänersborg P09 Niclas Lindberg Niclas.lindberg@live.se 0735519641 Röd, Röd, Röd
Skövde IBF P09 (P13) Jessica Åberg lina.jessica.aberg@gmail.com 0732627985 Röd, Svart, Svart
Skövde IBF P10 Röd (P12) Jimmy Algerin jimmyfranssonk@yahoo.se 0732310250 Röd, Svart, Svart
Tibro IBK P09/10 Joakim Gustavsson jockeg1973@gmail.com 0707750674 Blått, Blått, Blått
Wårgårda IBK P10/11 (3) Christian Bergqvist christian.bergqvist81@gmail.com 0738-863327 Vinröd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 16:00 1 Fröjereds IBF P10 - Tibro IBK P09/10 0 - 6 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-10-15 12:30 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - IBK Vänersborg P09 6 - 10 Habo Sporthall C-hall
2023-10-15 16:30 1 Skövde IBF P10 Röd (P12) - BK Halna P08/09 2 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-15 19:00 1 Skövde IBF P09 (P13) - IBK Lidköping P09 1 3 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
Omgång 2
2023-10-21 16:00 2 BK Halna P08/09 - Skövde IBF P09 (P13) 9 - 4 Idrottshallen, Töreboda
2023-10-22 13:30 2 Tibro IBK P09/10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 6 - 3 Baggebohallen, Tibro
2023-10-22 14:00 2 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Fröjereds IBF P10 13 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2023-10-22 14:30 2 IBK Vänersborg P09 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 8 - 1 Fyrkanten, Vargön
Omgång 3
2023-10-28 09:30 3 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Tibro IBK P09/10 4 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-28 12:00 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Wårgårda IBK P10/11 (3) 6 - 7 Habo Sporthall A-hall
2023-10-28 12:00 3 Skövde IBF P09 (P13) - IBK Vänersborg P09 6 - 3 Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-28 15:00 3 IBK Lidköping P09 1 - BK Halna P08/09 6 - 4 Idrottens hus T2, Lidköping
Omgång 4
2023-11-10 19:30 4 Fröjereds IBF P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 4 - 7 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-11-12 09:30 4 IBK Vänersborg P09 - IBK Lidköping P09 1 3 - 8 Idrottshuset, Vänersborg
2023-11-12 14:00 4 Tibro IBK P09/10 - Skövde IBF P09 (P13) 8 - 2 Baggebohallen, Tibro
2023-11-12 16:30 4 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Skövde IBF P10 Röd (P12) 12 - 1 Sporthallen, Vårgårda
Omgång 5
2023-11-18 16:00 5 BK Halna P08/09 - IBK Vänersborg P09 8 - 6 Idrottshallen, Töreboda
2023-11-19 09:30 5 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Fröjereds IBF P10 1 - 4 Kavelbro Arena, Skövde 30
2023-11-19 12:00 5 Skövde IBF P09 (P13) - Wårgårda IBK P10/11 (3) 2 - 10 Kavelbro Arena, Skövde
2023-11-19 13:15 5 IBK Lidköping P09 1 - Tibro IBK P09/10 7 - 3 Idrottens hus T2, Lidköping
Omgång 6
2023-11-18 10:00 6 Wårgårda IBK P10/11 (3) - IBK Lidköping P09 1 9 - 7 Sporthallen, Vårgårda
2023-11-25 16:00 6 Tibro IBK P09/10 - BK Halna P08/09 3 - 3 Baggebohallen, Tibro
2023-11-26 09:30 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 11 - 2 Habo Sporthall A-hall
2023-12-06 18:45 6 Fröjereds IBF P10 - Skövde IBF P09 (P13) 10 - 8 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
Omgång 7
2023-12-02 15:00 7 BK Halna P08/09 - Wårgårda IBK P10/11 (3) 8 - 8 Idrottshallen, Töreboda
2023-12-03 14:30 7 Skövde IBF P09 (P13) - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 2 - 3 Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-03 14:45 7 IBK Lidköping P09 1 - Fröjereds IBF P10 6 - 5 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-03 16:30 7 IBK Vänersborg P09 - Tibro IBK P09/10 15 - 5 Idrottshuset, Vänersborg 70
Omgång 8
2023-12-08 18:30 8 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Skövde IBF P09 (P13) 4 - 2 Kavelbro Arena, Skövde 61
2023-12-09 10:00 8 Wårgårda IBK P10/11 (3) - IBK Vänersborg P09 8 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2023-12-09 12:00 8 Fröjereds IBF P10 - BK Halna P08/09 4 - 7 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-12-10 17:00 8 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - IBK Lidköping P09 1 2 - 10 Habo Sporthall C-hall
Omgång 9
2023-12-16 13:00 9 Tibro IBK P09/10 - Wårgårda IBK P10/11 (3) 5 - 6 Baggebohallen, Tibro
2023-12-16 14:45 9 IBK Lidköping P09 1 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 7 - 6 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-16 16:00 9 BK Halna P08/09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 6 - 2 Idrottshallen, Töreboda
2023-12-17 16:30 9 IBK Vänersborg P09 - Fröjereds IBF P10 3 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
Omgång 10
2024-01-12 19:30 10 Fröjereds IBF P10 - Wårgårda IBK P10/11 (3) 6 - 3 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-01-13 12:30 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Tibro IBK P09/10 9 - 1 Habo Sporthall C-hall
2024-01-14 16:30 10 Skövde IBF P10 Röd (P12) - IBK Vänersborg P09 1 - 12 Kavelbro Arena, Skövde
2024-01-14 19:00 10 Skövde IBF P09 (P13) - BK Halna P08/09 4 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
Omgång 11
2024-01-19 19:30 11 Tibro IBK P09/10 - Fröjereds IBF P10 7 - 9 Baggebohallen, Tibro
2024-01-20 13:00 11 IBK Lidköping P09 1 - Skövde IBF P09 (P13) 8 - 2 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-01-21 12:00 11 IBK Vänersborg P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 12 - 2 Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-21 13:30 11 BK Halna P08/09 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 5 - 4 Idrottshallen, Töreboda
Omgång 12
2024-01-26 19:30 12 Tibro IBK P09/10 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 4 - 3 Baggebohallen, Tibro
2024-01-28 11:30 12 IBK Vänersborg P09 - Skövde IBF P09 (P13) 10 - 3 Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-28 14:00 12 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 5 - 5 Sporthallen, Vårgårda
2024-01-28 14:00 12 BK Halna P08/09 - IBK Lidköping P09 1 2 - 8 Idrottshallen, Töreboda
Omgång 13
2024-02-04 09:30 13 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Wårgårda IBK P10/11 (3) 4 - 6 Kavelbro Arena, Skövde
2024-02-04 10:00 13 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Fröjereds IBF P10 3 - 2 Alléhallen
2024-02-04 11:15 13 IBK Lidköping P09 1 - IBK Vänersborg P09 5 - 7 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-02-04 12:00 13 Skövde IBF P09 (P13) - Tibro IBK P09/10 0 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
Omgång 14
2024-02-09 19:30 14 Fröjereds IBF P10 - Skövde IBF P10 Röd (P12) 2 - 1 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-02-09 19:30 14 Tibro IBK P09/10 - IBK Lidköping P09 1 4 - 3 Baggebohallen, Tibro
2024-02-10 09:30 14 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Skövde IBF P09 (P13) 9 - 3 Sporthallen, Vårgårda
2024-02-11 11:45 14 IBK Vänersborg P09 - BK Halna P08/09 13 - 4 Idrottshuset, Vänersborg
Omgång 15
2024-03-02 13:15 15 IBK Lidköping P09 1 - Wårgårda IBK P10/11 (3) Idrottens hus i Lidköping
2024-03-02 16:00 15 BK Halna P08/09 - Tibro IBK P09/10 Idrottshallen, Töreboda
2024-03-03 12:30 15 Skövde IBF P09 (P13) - Fröjereds IBF P10 Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-03 15:00 15 Skövde IBF P10 Röd (P12) - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 Kavelbro Arena, Skövde
Omgång 16
2024-03-01 19:15 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - Skövde IBF P09 (P13) Habo Sporthall A
2024-03-09 17:00 16 Fröjereds IBF P10 - IBK Lidköping P09 1 Sparbankshallen, T-holm
2024-03-10 12:00 16 Wårgårda IBK P10/11 (3) - BK Halna P08/09 Sporthallen, Vårgårda
2024-03-10 16:00 16 Tibro IBK P09/10 - IBK Vänersborg P09 Baggebohallen, Tibro
Omgång 17
2024-02-24 17:30 17 Skövde IBF P09 (P13) - Skövde IBF P10 Röd (P12) 2 - 4 Kavelbrohallen, Skövde
2024-03-16 14:45 17 IBK Lidköping P09 1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-16 17:00 17 BK Halna P08/09 - Fröjereds IBF P10 Idrottshallen, Töreboda
2024-03-17 11:30 17 IBK Vänersborg P09 - Wårgårda IBK P10/11 (3) Idrottshuset, Vänersborg
Omgång 18
2024-03-20 19:30 18 Fröjereds IBF P10 - IBK Vänersborg P09 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-03-23 12:00 18 Skövde IBF P10 Röd (P12) - IBK Lidköping P09 1 Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-23 14:30 18 Wårgårda IBK P10/11 (3) - Tibro IBK P09/10 Sporthallen, Vårgårda
2024-03-24 10:30 18 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - BK Halna P08/09 Habo Sporthall C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis