Spelprogram - Pantamera Pojkar Division 6

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
G/K IBS P11 Vit Maria Palmkvist maria.palmkvist.idrott@gmail.com 070-316 03 23 Blå/Blå/Blå
G/K IBS P13-14 Blå Sandra Yveborg yveborg@gmail.com 0702744090 Blå, Blå, Blå
IBK Härnösand P12 Ulf Lindström uffelindstrom83@gmail.com 070-6515878 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Klockarberget P11-12 Daniel Hedberg daxel74@hotmail.com 0702586901 Svart, Svart, Svart
Moälvens IBK P13 Orange Pär Flygare mr.flygare@gmail.com Orange, Svart, Svart
SKB Sundsvall IF P12 Magnus Svensson 1 svens_son10@hotmail.com 076-0450026 Vit, Svart, Vit
Sundsvall City P13 Orange Hanna Jonzon hanna.jonzon@eldig.se 0702668986 Orange, Svart, Svart
Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Johanna Asp johanna.asp@northbike.se 070-3654621 Svart, Svart, Svart
Sundsvall FBC U P12 Väst 3 Johanna Asp johanna.asp@northbike.se 070-3654621 Svart, Svart, Svart
Sundsvall FBC U P12-13 Öst Andre Malmberg Andre.malmberg@ncheurope.com Svart, Svart, Svart
Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Johan Pargéus j_pargeus@hotmail.com 0702505670 Svart, Svart, Svart
Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Johan Pargéus j_pargeus@hotmail.com 0702505670 Svart, Svart, Svart
Örnsköldsvik IBK P11 Röd Linda Öhlén lindaohlen@hotmail.com 0730519884 Röd, Svart, Röd
Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Caroline Blomström c_lindkvist@hotmail.com 070-6686527 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 10:00 1 Klockarberget P11-12 - SKB Sundsvall IF P12 Casper Amrén, Albert Engstrand Baldershallen 5
2023-10-22 11:00 1 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Sundsvall FBC U P12-13 Öst Albert Engstrand, Casper Amrén Baldershallen 5
2023-10-22 12:00 1 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Albert Engstrand, Casper Amrén Baldershallen 5
2023-10-22 12:30 1 G/K IBS P11 Vit - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Jazlynne-Anne Näslund, Filip Dahlberg-Sjölund Ängetskolan
2023-10-22 13:00 1 Sundsvall FBC U P13 Väst 2 - Klockarberget P11-12 Wille Lundbäck, Edvin Lindelöf Baldershallen 5
2023-10-22 13:30 1 IBK Härnösand P12 - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Jazlynne-Anne Näslund, Filip Dahlberg-Sjölund Ängetskolan
2023-10-22 14:00 1 SKB Sundsvall IF P12 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Casper Amrén, Albert Engstrand Baldershallen 5
2023-10-22 14:30 1 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - G/K IBS P11 Vit Kathrine-Louise Näslund, Jazlynne-Anne Näslund Ängetskolan
2023-10-22 15:00 1 Sundsvall FBC U P12-13 Öst - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Casper Amrén, Albert Engstrand Baldershallen 5
2023-10-22 15:30 1 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - IBK Härnösand P12 Kathrine-Louise Näslund, Filip Dahlberg-Sjölund Ängetskolan
2023-10-22 16:00 1 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Wille Lundbäck, Edvin Lindelöf Baldershallen 5
2023-10-22 16:30 1 G/K IBS P11 Vit - IBK Härnösand P12 Jazlynne-Anne Näslund, Filip Dahlberg-Sjölund Ängetskolan
2023-10-22 17:00 1 SKB Sundsvall IF P12 - Sundsvall FBC U P12 Väst 3 Victor Ceder, Wille Lundbäck Baldershallen 5
2023-10-22 17:30 1 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Kathrine-Louise Näslund, Filip Dahlberg-Sjölund Ängetskolan
Omgång 2
2023-10-28 09:00 2 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 William Karlström Risarp, Albert Engstrand Baldershallen 5
2023-10-28 10:00 2 Klockarberget P11-12 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Albert Engstrand, William Karlström Risarp Baldershallen 5
2023-10-28 11:00 2 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Albert Engstrand, William Karlström Risarp Baldershallen 5
2023-10-28 12:00 2 Sundsvall FBC U P13 Väst 2 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Kevin Sjöberg, Samuel Holm Baldershallen 5
2023-10-28 13:00 2 Klockarberget P11-12 - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Kevin Sjöberg, Samuel Holm Baldershallen 5
2023-10-28 14:00 2 SKB Sundsvall IF P12 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Samuel Holm, Kevin Sjöberg Baldershallen 5
2023-10-28 15:00 2 Sundsvall FBC U P12-13 Öst - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Kevin Sjöberg, Ludvig Callhammar Baldershallen 5
2023-10-28 16:00 2 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - SKB Sundsvall IF P12 Wille Lundbäck, Ludvig Callhammar Baldershallen 5
2023-10-28 17:00 2 Sundsvall FBC U P13 Väst 2 - Sundsvall FBC U P12-13 Öst William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Baldershallen 5
2023-10-28 18:00 2 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Klockarberget P11-12 William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Baldershallen 5
Omgång 3
2023-11-11 09:00 3 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Sundsvall FBC U P12-13 Öst Samuel Holm, Kevin Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-11 10:00 3 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - IBK Härnösand P12 Kevin Sjöberg, Samuel Holm Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-11 11:00 3 SKB Sundsvall IF P12 - G/K IBS P11 Vit Kevin Sjöberg, Samuel Holm Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-11 12:00 3 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - IBK Härnösand P12 Kevin Sjöberg, Samuel Holm Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-11 13:00 3 Sundsvall FBC U P12-13 Öst - G/K IBS P11 Vit William Karlström Risarp, Simon Söder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-11 14:00 3 SKB Sundsvall IF P12 - IBK Härnösand P12 William Karlström Risarp, Simon Söder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-11 15:00 3 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - G/K IBS P11 Vit William Karlström Risarp, Simon Söder Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 4
2023-11-18 15:30 4 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - G/K IBS P11 Vit Nathalie Lindblom, Hanna Lundin Ängetskolan
2023-11-18 16:30 4 G/K IBS P11 Vit - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Nathalie Lindblom, Hanna Lundin Ängetskolan
2023-11-18 17:30 4 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Nathalie Lindblom, Hanna Lundin Ängetskolan
2023-11-19 08:45 4 Klockarberget P11-12 - Sundsvall FBC U P12-13 Öst Casper Amrén, Victor Ceder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-19 09:40 4 IBK Härnösand P12 - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Casper Amrén, Victor Ceder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-19 10:35 4 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Klockarberget P11-12 Casper Amrén, Victor Ceder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-19 11:30 4 Sundsvall FBC U P12-13 Öst - IBK Härnösand P12 Victor Ceder, Casper Amrén Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-19 12:25 4 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 William Karlström Risarp, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-19 13:20 4 IBK Härnösand P12 - Klockarberget P11-12 Cicilia Nyberg, William Karlström Risarp Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-19 14:15 4 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - SKB Sundsvall IF P12 Cicilia Nyberg, William Karlström Risarp Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-19 15:10 4 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Benjamin Grönlund, Kevin Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-19 16:05 4 Sundsvall FBC U P13 Väst 2 - SKB Sundsvall IF P12 Kevin Sjöberg, Benjamin Grönlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-11-19 17:00 4 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Sundsvall FBC U P12 Väst 3 Benjamin Grönlund, Kevin Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 5
2023-11-26 09:00 5 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Sundsvall FBC U P12-13 Öst Jazlynne-Anne Näslund, Casper Östman Robé Husum
2023-11-26 10:00 5 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Jazlynne-Anne Näslund, Casper Östman Robé Husum
2023-11-26 11:00 5 G/K IBS P11 Vit - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-11-26 12:00 5 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Sundsvall FBC U P12-13 Öst Lukas Palmkvist, Emil Ekman Husum
2023-11-26 13:00 5 G/K IBS P11 Vit - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-11-26 14:00 5 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Lukas Palmkvist, Emil Ekman Husum
2023-11-26 15:00 5 G/K IBS P11 Vit - Sundsvall FBC U P12-13 Öst Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-11-26 16:00 5 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-11-26 17:00 5 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
Omgång 6
2023-12-03 09:00 6 IBK Härnösand P12 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Benjamin Grönlund, Filip Magnusson Landgrenshallen (Plan A)
2023-12-03 10:00 6 Sundsvall FBC U P12-13 Öst - SKB Sundsvall IF P12 Benjamin Grönlund, Filip Magnusson Landgrenshallen (Plan A)
2023-12-03 11:00 6 Klockarberget P11-12 - G/K IBS P11 Vit Filip Magnusson, Benjamin Grönlund Landgrenshallen (Plan A)
2023-12-03 12:00 6 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Filip Magnusson, Benjamin Grönlund Landgrenshallen (Plan A)
2023-12-03 13:00 6 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - G/K IBS P11 Vit Victor Ceder, Wille Lundbäck Landgrenshallen (Plan A)
2023-12-03 14:00 6 SKB Sundsvall IF P12 - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Wille Lundbäck, Victor Ceder Landgrenshallen (Plan A)
2023-12-03 15:00 6 Sundsvall FBC U P12-13 Öst - Klockarberget P11-12 Wille Lundbäck, Victor Ceder Landgrenshallen (Plan A)
2023-12-03 16:00 6 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - G/K IBS P11 Vit Wille Lundbäck, Victor Ceder Landgrenshallen (Plan A)
2023-12-03 17:00 6 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - IBK Härnösand P12 Victor Ceder, Wille Lundbäck Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 7
2023-12-17 09:00 7 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - SKB Sundsvall IF P12 Albin Målargård, Cicilia Nyberg Skönsbergshallen
2023-12-17 09:55 7 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Sundsvall FBC U P12-13 Öst Cicilia Nyberg, Albin Målargård Skönsbergshallen
2023-12-17 10:50 7 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Cicilia Nyberg, Albin Målargård Skönsbergshallen
2023-12-17 11:45 7 Klockarberget P11-12 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Cicilia Nyberg, Albin Målargård Skönsbergshallen
2023-12-17 12:40 7 Sundsvall FBC U P13 Väst 2 - IBK Härnösand P12 Adam Hoek, Simon Söder Skönsbergshallen
2023-12-17 13:35 7 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Adam Hoek, Simon Söder Skönsbergshallen
2023-12-17 14:30 7 SKB Sundsvall IF P12 - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Adam Hoek, Simon Söder Skönsbergshallen
2023-12-17 15:25 7 IBK Härnösand P12 - Sundsvall FBC U P12 Väst 3 Adam Hoek, Simon Söder Skönsbergshallen
2023-12-17 16:20 7 Sundsvall FBC U P12-13 Öst - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Adam Hoek, Simon Söder Skönsbergshallen
2023-12-17 17:15 7 IBK Härnösand P12 - SKB Sundsvall IF P12 Adam Hoek, Simon Söder Skönsbergshallen
Omgång 8
2024-01-13 09:00 8 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Mohamed Khalil, Nour Keswani Nolaskolan
2024-01-13 10:00 8 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Sundsvall City P13 Orange Mohamed Khalil, Nour Keswani Nolaskolan
2024-01-13 11:00 8 G/K IBS P11 Vit - Klockarberget P11-12 Khabat Khalil, Leo Agudelo Nolaskolan
2024-01-13 12:00 8 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Khabat Khalil, Leo Agudelo Nolaskolan
2024-01-13 13:00 8 G/K IBS P11 Vit - Sundsvall City P13 Orange Mohamed Khalil, Nour Keswani Nolaskolan
2024-01-13 14:00 8 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Klockarberget P11-12 Nour Keswani, Mohamed Khalil Nolaskolan
2024-01-13 15:00 8 G/K IBS P11 Vit - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Holly Strindlund, Jazlynne-Anne Näslund Nolaskolan
2024-01-13 16:00 8 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Sundsvall City P13 Orange Jazlynne-Anne Näslund, Holly Strindlund Nolaskolan
2024-01-13 17:00 8 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Klockarberget P11-12 Leo Agudelo, Khabat Khalil Nolaskolan
Omgång 9
2024-01-28 09:00 9 Sundsvall FBC U P12-13 Öst - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Albin Målargård, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-28 10:00 9 IBK Härnösand P12 - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Joel Bergqvist, Albin Målargård Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-28 10:00 9 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Khabat Khalil, Mohamed Khalil Nolaskolan
2024-01-28 11:00 9 Sundsvall FBC U P13 Väst 2 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Albin Målargård, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-28 11:00 9 G/K IBS P11 Vit - Moälvens IBK P13 Orange Khabat Khalil, Mohamed Khalil Nolaskolan
2024-01-28 12:00 9 Sundsvall City P13 Orange - Klockarberget P11-12 Markus Helsing, Albert Engstrand Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-28 12:00 9 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - G/K IBS P11 Vit Mohamed Khalil, Khabat Khalil Nolaskolan
2024-01-28 13:00 9 IBK Härnösand P12 - Sundsvall FBC U P12-13 Öst Albert Engstrand, William Karlström Risarp Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-28 13:00 9 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Moälvens IBK P13 Orange Holly Strindlund, Jazlynne-Anne Näslund Nolaskolan
2024-01-28 14:00 9 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Simon Söder, Michael Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-28 14:00 9 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - G/K IBS P13-14 Blå Holly Strindlund, Jazlynne-Anne Näslund Nolaskolan
2024-01-28 15:00 9 Klockarberget P11-12 - IBK Härnösand P12 Simon Söder, Michael Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-28 15:00 9 G/K IBS P11 Vit - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Jazlynne-Anne Näslund, Holly Strindlund Nolaskolan
2024-01-28 16:00 9 Sundsvall FBC U P13 Väst 2 - Sundsvall City P13 Orange Simon Söder, Michael Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-28 17:00 9 Klockarberget P11-12 - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Simon Söder, Michael Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 10
2024-03-02 10:00 10 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - IBK Härnösand P12 Albin Målargård, Benjamin Grönlund Landgrenshallen (Plan A)
2024-03-02 11:00 10 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Albin Målargård, Benjamin Grönlund Landgrenshallen (Plan A)
2024-03-02 12:00 10 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Albin Målargård, Benjamin Grönlund Landgrenshallen (Plan A)
2024-03-02 13:00 10 Sundsvall FBC U P13 Väst 2 - G/K IBS P11 Vit Benjamin Grönlund, Albin Målargård Landgrenshallen (Plan A)
2024-03-02 14:00 10 IBK Härnösand P12 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Ludvig Callhammar, Victor Ceder Landgrenshallen (Plan A)
2024-03-02 15:00 10 Sundsvall FBC U P13 Väst 2 - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Ludvig Callhammar, Victor Ceder Landgrenshallen (Plan A)
2024-03-02 16:00 10 IBK Härnösand P12 - G/K IBS P11 Vit Victor Ceder, Ludvig Callhammar Landgrenshallen (Plan A)
2024-03-02 17:00 10 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Ludvig Callhammar, Victor Ceder Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 11
2024-02-25 09:30 11 SKB Sundsvall IF P12 - Klockarberget P11-12 William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-02-25 10:30 11 Sundsvall FBC U P12-13 Öst - Sundsvall City P13 Orange William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-02-25 11:30 11 SKB Sundsvall IF P12 - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-02-25 12:30 11 Klockarberget P11-12 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Adam Hoek, William Karlström Risarp Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-02-25 13:30 11 SKB Sundsvall IF P12 - Sundsvall FBC U P12-13 Öst Benjamin Grönlund, Adam Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-02-25 14:30 11 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Benjamin Grönlund, Adam Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-02-25 15:30 11 Sundsvall City P13 Orange - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Benjamin Grönlund, Adam Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-02-25 16:30 11 Klockarberget P11-12 - Sundsvall FBC U P13 Väst 2 Adam Hoek, Benjamin Grönlund Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 12
2024-02-10 08:00 12 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 William Karlström Risarp, Wille Lundbäck Baldershallen 5
2024-02-10 09:00 12 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Klockarberget P11-12 Wille Lundbäck, William Karlström Risarp Baldershallen 5
2024-02-10 10:00 12 IBK Härnösand P12 - Sundsvall City P13 Orange Wille Lundbäck, William Karlström Risarp Baldershallen 5
2024-02-10 11:00 12 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Klockarberget P11-12 Ludvig Callhammar, Wille Lundbäck Baldershallen 5
2024-02-10 12:00 12 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - IBK Härnösand P12 Wille Lundbäck, Ludvig Callhammar Baldershallen 5
2024-02-10 13:00 12 Sundsvall City P13 Orange - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 Wille Lundbäck, Ludvig Callhammar Baldershallen 5
2024-02-10 14:00 12 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Klockarberget P11-12 Adam Hoek, Simon Söder Baldershallen 5
2024-02-10 15:00 12 IBK Härnösand P12 - Sundsvall FBC U P12 Väst 3 Adam Hoek, Simon Söder Baldershallen 5
2024-02-10 16:00 12 Sundsvall City P13 Orange - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Adam Hoek, Simon Söder Baldershallen 5
Omgång 13
2024-03-16 10:00 13 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - Örnsköldsvik IBK P11 Röd Holly Strindlund, Jazlynne-Anne Näslund Ängetskolan
2024-03-16 11:00 13 G/K IBS P11 Vit - IBK Härnösand P12 Jazlynne-Anne Näslund, Holly Strindlund Ängetskolan
2024-03-16 12:00 13 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - G/K IBS P11 Vit Mohamed Khalil, Leo Agudelo Ängetskolan
2024-03-16 13:00 13 IBK Härnösand P12 - Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd Mohamed Khalil, Leo Agudelo Ängetskolan
2024-03-16 14:00 13 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - IBK Härnösand P12 Nour Keswani, Khabat Khalil Ängetskolan
2024-03-16 15:00 13 Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd - G/K IBS P11 Vit Nour Keswani, Khabat Khalil Ängetskolan
Omgång 14
2024-03-24 08:00 14 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Sundsvall City P13 Orange Wille Lundbäck, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-24 09:00 14 Klockarberget P11-12 - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Cicilia Nyberg, Wille Lundbäck Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-24 10:00 14 Sundsvall FBC U P12 Väst 2 - Sundsvall City P13 Orange Wille Lundbäck, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-24 11:00 14 Sundsvall FBC U P13 Väst 1 - Sundsvall FBC U P12 Väst 3 William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-24 12:00 14 Klockarberget P11-12 - Sundsvall FBC U P12 Väst 2 William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-24 13:00 14 Sundsvall City P13 Orange - Sundsvall FBC U P13 Väst 1 Ludvig Callhammar, William Karlström Risarp Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-24 14:00 14 Sundsvall FBC U P12 Väst 3 - Klockarberget P11-12 Ludvig Callhammar, Wille Lundbäck Sundsvalls Sporthall B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis