Spelprogram - Pojkar Blå Serie 2 Central

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Deje IBF Antonio Oddli Gul, Svart, Svart
Hagfors IBS Mari Carlsson mari_carlsson@hotmail.com 076-1254327 Röd, Vit, Röd
Karlstad IBF Bredd Öst 2 Nicolas Wilbourn nichowilbourn@live.se 0706 67 76 20 Blå , Svart, Svart
Lekvattnets BK Sonny Över Sonny_over@hotmail.com Svart, Svart, svart
Munkfors IBK Malin Lundberg malin_87_9@hotmail.com 0737388993 Orange, Svart, Svart
SK Örnen Karl Hultmark kallehultmark@gmail.com 0703658551 Orange, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling Vit Mats Lundstedt matslundstedt@hotmail.se 0702206759 Blå, Blå, Blå
Sunne IBK Per-Olof Lindgren perolov.lindgren@gmail.com 070-230 26 99 Vit, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 10:00 1 Deje IBF - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Deje Sporthall A
2023-10-15 11:00 1 Lekvattnets BK - Munkfors IBK Stjernehallen
2023-10-15 13:00 1 SK Örnen - Sunne IBK Johan Kronberg, Elis Kronberg Molkoms Sporthall
2023-10-15 13:40 1 Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling Vit Lina Sjöberg, Yasmin Hammoud Uddeholm Arena
Omgång 2
2023-10-21 11:30 2 Munkfors IBK - SK Örnen Linnea Jansson, William Nilsson Munkfors Arena
2023-10-21 16:00 2 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Deje IBF Hammarö Arena
2023-10-22 11:00 2 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Hagfors IBS Ramirent Arena
2023-10-22 14:15 2 Sunne IBK - Lekvattnets BK Sparbankshallen
Omgång 3
2023-10-28 10:30 3 Munkfors IBK - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Linnea Jansson, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
2023-10-29 11:15 3 Lekvattnets BK - Deje IBF Stjernehallen
2023-10-29 12:15 3 Hagfors IBS - SK Örnen Maja Stefansson, Yasmin Hammoud Uddeholm Arena
2023-10-29 15:30 3 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Sunne IBK Hammarö Arena
Omgång 4
2023-11-10 18:00 4 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Vit Jan Gudmunds, Elis Kronberg Molkoms Sporthall
2023-11-12 10:00 4 Deje IBF - Munkfors IBK Deje Sporthall A
2023-11-12 13:30 4 Hagfors IBS - Sunne IBK Yasmin Hammoud, Ian Sandström Uddeholm Arena
2023-11-12 14:00 4 Lekvattnets BK - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Stjernehallen
Omgång 5
2023-11-18 12:30 5 Sunne IBK - Deje IBF Sparbankshallen
2023-11-18 15:30 5 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Lekvattnets BK Hammarö Arena B
2023-11-19 11:00 5 Munkfors IBK - Hagfors IBS Linnea Jansson, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
2023-11-19 14:00 5 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - SK Örnen Ramirent Arena
Omgång 6
2023-11-24 18:30 6 SK Örnen - Deje IBF Elis Kronberg, Jan Gudmunds Molkoms Sporthall
2023-11-25 15:00 6 Sunne IBK - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Sparbankshallen
2023-11-26 09:30 6 Hagfors IBS - Lekvattnets BK Mira Kihl, Yasmin Hammoud Uddeholm Arena
2023-12-09 17:30 6 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Munkfors IBK Hammarö Arena B
Omgång 7
2023-12-03 11:00 7 Hagfors IBS - Deje IBF Yasmin Hammoud, Mira Kihl Uddeholm Arena
2023-12-03 12:00 7 Munkfors IBK - Sunne IBK Linnea Jansson, William Nilsson Munkfors Arena
2023-12-03 12:00 7 Lekvattnets BK - SK Örnen Stjernehallen
2023-12-03 18:30 7 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Ramirent Arena
Omgång 8
2023-12-16 13:30 8 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Deje IBF Ramirent Arena
2023-12-16 13:30 8 Sunne IBK - SK Örnen Sparbankshallen
2023-12-16 15:00 8 Munkfors IBK - Lekvattnets BK Linnea Jansson, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
2023-12-17 16:00 8 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Hagfors IBS Hammarö Arena B
Omgång 9
2024-01-20 10:00 9 Deje IBF - Skoghalls IBK Utveckling Vit Deje Sporthall A
2024-01-20 11:00 9 SK Örnen - Munkfors IBK Elis Kronberg, Johan Kronberg Molkoms Sporthall
2024-01-21 13:30 9 Hagfors IBS - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Elias Gräsberg, Lina Sjöberg Uddeholm Arena
2024-01-21 18:00 9 Lekvattnets BK - Sunne IBK Stjernehallen
Omgång 10
2024-01-27 10:00 10 Deje IBF - Lekvattnets BK Deje Sporthall A
2024-01-27 11:00 10 SK Örnen - Hagfors IBS , Johan Kronberg Molkoms Sporthall
2024-01-27 13:30 10 Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit Sparbankshallen
2024-01-28 11:00 10 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Munkfors IBK Ramirent Arena
Omgång 11
2024-02-03 13:00 11 Skoghalls IBK Utveckling Vit - SK Örnen Hammarö Arena
2024-02-03 14:30 11 Sunne IBK - Hagfors IBS Sparbankshallen
2024-02-04 14:00 11 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Lekvattnets BK Ramirent Arena
2024-03-03 15:00 11 Munkfors IBK - Deje IBF Linnea Jansson, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
Omgång 12
2024-02-10   Uppskj. 12 Deje IBF - Sunne IBK Deje Sporthall A
2024-02-10 10:00 12 Hagfors IBS - Munkfors IBK Maya Steorn, Mira Kihl Uddeholm Arena
2024-02-10 11:00 12 SK Örnen - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Johan Kronberg, Elis Kronberg Molkoms Sporthall
2024-02-11 14:00 12 Lekvattnets BK - Skoghalls IBK Utveckling Vit Stjernehallen
Omgång 13
2024-02-17 10:00 13 Deje IBF - SK Örnen Deje Sporthall A
2024-02-17 11:00 13 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit Lisa Persson Lunde, Leif Andersson Munkfors Arena
2024-02-18 12:30 13 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Sunne IBK Ramirent Arena
2024-02-18 13:00 13 Lekvattnets BK - Hagfors IBS Stjernehallen
Omgång 14
2024-03-09 15:30 14 SK Örnen - Lekvattnets BK Johan Kronberg, Elis Kronberg Molkoms Sporthall
2024-03-09 16:00 14 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Hammarö Arena B
2024-03-10 10:00 14 Deje IBF - Hagfors IBS Deje Sporthall B
2024-03-10 12:00 14 Sunne IBK - Munkfors IBK Sparbankshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis