Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svårsvår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hästhagen IF Linnea Jonsson linneajon@gmail.com 073-636 45 91 Grön, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Ulf Winberg winberg81@hotmail.com 0735180143 Gul, Svart, Gul
Jakobsbergs IBF Björn Flach bjorn.flach@gmail.com Svart, Svart, Svart
Karlbergs BK Erik Skoog erikoskoog@gmail.com 070-150 65 89 Röd/Vit/Röd
Salems IF Rickard Eriksson rickard.eriksson@ymail.com 0707784610 Lila, Vit, Vit
Saltsjöbadens IF Blanca Johanna Leifsdotter Franzén Info@johannaleifsdotter.com 0708753979 Mellanblå/vitrandig, Mellanblå, Blå
Segeltorps IF IBF Erik Elfving elfving.erik@gmail.com 0730355688 Blå/VIT/VIT
Sundbybergs IK Johan Ersson johan.ersson@jll.com 0709525413 Grön/Vit/Grön
Värmdö IF (A) Josefin Forsberg josefin_forsberg@hotmail.com 073-954 97 47 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-09-30 11:00 1 Karlbergs BK - Salems IF Christoffer Sandström, Katarina Olofsson S:t Erikshallen
2023-10-01 10:00 1 Jakobsbergs IBF - Sundbybergs IK Alvin Aronsson, Arvid Klomark Viksjö Sporthall
2023-10-01   Uppskj. 1 Värmdö IF (A) - Hästhagen IF Värmdö sporthall
Omgång 2
2023-10-07 13:00 2 Segeltorps IF IBF - IK Frej Täby IBK Martin Claësson, John Degerkvist Tomtbergahallen
2023-10-08 11:15 2 Salems IF - Jakobsbergs IBF Klara Ribrant, Zoe Tellerhag Skogsängshallen
2024-02-04 10:15 2 Hästhagen IF - Karlbergs BK Christoffer Hellström, Melanie Sundell Ormingehallen
Omgång 3
2023-10-14 11:00 3 Karlbergs BK - Värmdö IF (A) Andrii Semeniuk, Maryan Hrabovuk S:t Erikshallen
2023-10-14 12:45 3 Segeltorps IF IBF - Saltsjöbadens IF Nike Dahlberg Sandlin, Linn Wilhelmson Tomtbergahallen
2023-10-15 09:00 3 Jakobsbergs IBF - Hästhagen IF Ariana Javadi, Olof Sandström Viksjö Sporthall
Omgång 4
2023-10-21 10:15 4 Värmdö IF (A) - Jakobsbergs IBF Oliver Liard Göthberg, Linus Klingberg Värmdö sporthall
2023-10-21 13:00 4 Sundbybergs IK - IK Frej Täby IBK Alfred Lampa Halling, Linus Warrenstein Hallonbergshallen
2023-10-21 16:00 4 Saltsjöbadens IF - Karlbergs BK Emilia Risberg, Rebecka Risberg Tattby Sporthall
Omgång 5
2023-10-28 12:00 5 IK Frej Täby IBK - Salems IF Malte Jonson, Svante Ehn Vikingavallen
2023-10-29 12:00 5 Jakobsbergs IBF - Karlbergs BK Muhsin Bashir Ali, Ariana Javadi Viksjö Sporthall
2023-10-29 12:45 5 Segeltorps IF IBF - Sundbybergs IK Hugo Strandberg Edgardh, Agnes Lövgren Glömstahallen
Omgång 7
2023-11-11 11:00 7 Sundbybergs IK - Saltsjöbadens IF Linus Warrenstein, Olof Sandström Brotorpshallen
2023-11-11 11:15 7 IK Frej Täby IBK - Värmdö IF (A) Dante Perra, Filip Rylander Vikingavallen
2023-11-12   Uppskj. 7 Segeltorps IF IBF - Hästhagen IF Glömstahallen
Omgång 8
2023-11-18 13:15 8 Salems IF - Sundbybergs IK Shabbir Ahmed, Harald Lindblad Skogsängshallen
2023-11-18 14:15 8 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF IBF Martin Claësson, Leo Fristedt Värmdö sporthall
2024-02-18 11:30 8 Karlbergs BK - IK Frej Täby IBK Stefan Ålander, Edvin Thunqvist S:t Erikshallen
Omgång 9
2023-11-25 14:00 9 Sundbybergs IK - Hästhagen IF Ariana Javadi, Isak Eriksson Hallonbergshallen
2023-11-25 15:15 9 IK Frej Täby IBK - Jakobsbergs IBF Matilda Sällström, Linnea Abrante Vikingavallen
2023-11-26 12:00 9 Segeltorps IF IBF - Karlbergs BK Nike Dahlberg Sandlin, Hedvig Gunnerhed Glömstahallen
2023-11-26 15:30 9 Salems IF - Saltsjöbadens IF My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
Omgång 10
2023-12-02 13:15 10 Hästhagen IF - Salems IF Kevin Helly, Elina Zibell Järla Sporthall
2023-12-02 15:15 10 Värmdö IF (A) - Sundbybergs IK Linus Klingberg, Elvin Anderman Värmdö sporthall
2023-12-03 16:15 10 Jakobsbergs IBF - Segeltorps IF IBF Erik Allerborg, Wilma Sundnäs Björkebyhallen
Omgång 11
2023-12-09 14:30 11 Salems IF - Värmdö IF (A) My Ahlgren, Victoria Hu Skogsängshallen
2023-12-09 15:30 11 Sundbybergs IK - Karlbergs BK Muhsin Bashir Ali, Vilmer Björkman Hallonbergshallen
2023-12-09 19:15 11 Hästhagen IF - Saltsjöbadens IF Maximilian Andersson, Gustav Henriksson Järla Sporthall
Omgång 12
2023-12-16 12:15 12 Salems IF - Karlbergs BK Casper Dahlberg, My Ahlgren Skogsängshallen
2023-12-16 13:00 12 Sundbybergs IK - Jakobsbergs IBF Jasmine Berggren, Fabian Gunnarsson Brotorpshallen
2023-12-16 15:15 12 Saltsjöbadens IF - IK Frej Täby IBK Axel Hörman, Oscar Kessling Tattby Sporthall
2023-12-16 19:00 12 Hästhagen IF - Värmdö IF (A) Emanuel Schüssler, Edvin Liljekvist Järla Sporthall
Omgång 14
2024-01-13 14:30 14 Hästhagen IF - Jakobsbergs IBF Melvin Djäken, Jonas Djäken Järla Sporthall
2024-01-13 15:15 14 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF IBF William Wallgren Sala, Anna Mandelstam Tattby Sporthall
2024-01-14 13:15 14 Värmdö IF (A) - Karlbergs BK Linus Klingberg, Elvin Anderman Värmdö sporthall
Omgång 15
2024-01-20 13:15 15 Karlbergs BK - Saltsjöbadens IF Muhsin Bashir Ali, Mattias Thomasson S:t Erikshallen
2024-01-20 14:00 15 IK Frej Täby IBK - Sundbybergs IK Hannes Hovmöller, Rasmus Bolk Vikingavallen
2024-01-21 12:30 15 Jakobsbergs IBF - Värmdö IF (A) Hanna Tärnblom, Vilma Wahlgren Viksjö Sporthall
Omgång 16
2024-01-27 10:00 16 Karlbergs BK - Jakobsbergs IBF Petter Bruzelius, Erik Peters S:t Erikshallen
2024-01-27 11:00 16 Sundbybergs IK - Segeltorps IF IBF Victor Andersson, Bernard Larsson Brotorpshallen
2024-01-28 12:00 16 Salems IF - IK Frej Täby IBK My Ahlgren, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
Omgång 17
2024-02-03 08:30 17 Segeltorps IF IBF - Salems IF Harald Lindblad, Casper Tholin Glömstahallen
2024-02-03 12:15 17 IK Frej Täby IBK - Hästhagen IF Malte Jonson, Svante Ehn Vikingavallen
2024-02-04   Uppskj. 17 Jakobsbergs IBF - Saltsjöbadens IF Viksjö Sporthall
Omgång 18
2024-02-10 12:15 18 Värmdö IF (A) - IK Frej Täby IBK Oliver Liard Göthberg, Linus Klingberg Värmdö sporthall
2024-02-10 17:00 18 Hästhagen IF - Segeltorps IF IBF Heimo Lyly, My Källström Lyly Järla Sporthall
2024-02-11 17:00 18 Saltsjöbadens IF - Sundbybergs IK Ariana Javadi, Bernard Larsson Brotorpshallen
Omgång 19
2024-02-17 12:15 19 IK Frej Täby IBK - Karlbergs BK Svante Ehn, Malte Jonson Vikingavallen
2024-02-17 13:30 19 Sundbybergs IK - Salems IF Wilmer Riisgaard, William Wallgren Sala Brotorpshallen
2024-02-18 12:00 19 Segeltorps IF IBF - Värmdö IF (A) Christoffer Hellström, Fredrik Alzén Glömstahallen
Omgång 20
2024-03-09 10:00 20 Karlbergs BK - Segeltorps IF IBF Ariana Javadi, Shabbir Ahmed S:t Erikshallen
2024-03-09 13:30 20 Hästhagen IF - Sundbybergs IK Alfred Lampa Halling, Emilio Wigren Järla Sporthall
2024-03-09 18:30 20 Saltsjöbadens IF - Salems IF Edvin Liljekvist, Emanuel Schüssler Järla Sporthall
2024-03-10 10:15 20 Jakobsbergs IBF - IK Frej Täby IBK Vilma Wahlgren, Alexander Balfe Panič Viksjö Sporthall
Omgång 21
2024-03-16 09:15 21 Segeltorps IF IBF - Jakobsbergs IBF Love Andersson, Kim Svedberg Glömstahallen
2024-03-16 14:00 21 Sundbybergs IK - Värmdö IF (A) Joula Wahlström, Charlie Norén Hallonbergshallen
2024-03-17 17:00 21 Salems IF - Hästhagen IF Sebastian Falltin, Liam Svedberg Skogsängshallen
Omgång 22
2024-03-23 09:00 22 Karlbergs BK - Sundbybergs IK Sadjad Nima, Johan Hessing S:t Erikshallen
2024-03-24 10:15 22 Värmdö IF (A) - Salems IF Linus Klingberg, Johanna Kjebon Värmdö sporthall
2024-03-24 19:00 22 Saltsjöbadens IF - Hästhagen IF Victoria Hu, Melanie Sundell Järla Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis