Spelprogram - Pantamera P Norra Röd Gr 8 (-10)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P10/2 Mikael Norell mikael.norell@gmail.com 076-6960721 Blå tröja Blå byxa Blåa strumpor
Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Mattias Darmark mattias.darmark@gmail.com 0761257444 Röd/svart/röd
Forserums IF P10 Viktor Kinnander viktorkinnander@hotmail.com 0735-06 32 27 Grön / Grön / Vit
Hovslätts IK P10 Christoffer Andersson christofferandersson81@gmail.com 0705-19 00 41 Röd, vit, vit
Husqvarna IK P10/1 Christian Thulin christian.thulin81@gmail.com 0709677166 svart / svart / svart
IBK Husar P10 Camilla Wiberg camilla.wiberg@eksjo.se 073-057 52 91 Blå + vit/blå/blå
Jönköpings IK P10/2 Mattias Hultberg mattiashultberg1@gmail.com 0705 - 45 28 25 Röd, Röd, Röd
Nässjö IBF P10 Magnus Hanell magnushanell@telia.com 0735287588 svart/svart/svart
Sävsjö IBK P10 Linus Bringevall Linus.bringevall@bodaborg.se 0735060791 Svart-röd/svart
Vetlanda IBF P10 Mikael Hugosson mikael.hugosson@smalandsvillan.se 070-2928353 Tröjor och byxa i blått.
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-08 10:30 1 Sävsjö IBK P10 - Husqvarna IK P10/1 5 - 7 Hofgårdshallen
2022-10-08 12:30 1 Forserums IF P10 - Vetlanda IBF P10 9 - 12 Forserums Sporthall
2022-10-08 14:30 1 Nässjö IBF P10 - IBK Husar P10 15 - 5 Handskerydshallen
2022-10-09 10:30 1 Hovslätts IK P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 10 - 3 Stadsgården, Råslätt
2022-10-12 18:00 1 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Jönköpings IK P10/2 2 - 4 Torpshallen 79
Omgång 2
2022-10-15 12:00 2 IBK Husar P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 3 - 4 Prästängshallen
2022-10-15 13:00 2 Husqvarna IK P10/1 - Nässjö IBF P10 5 - 5 Fagerslätt Idrottshall
2022-10-15 14:30 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Sävsjö IBK P10 14 - 4 Habo Sporthall C-hall
2022-10-15 16:45 2 Vetlanda IBF P10 - Hovslätts IK P10 6 - 14 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-10-16 15:30 2 Jönköpings IK P10/2 - Forserums IF P10 18 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 3
2022-10-22 14:30 3 Nässjö IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 8 - 2 Handskerydshallen
2022-10-23 10:15 3 Sävsjö IBK P10 - Vetlanda IBF P10 8 - 7 Hofgårdshallen
2022-10-23 12:30 3 Hovslätts IK P10 - Jönköpings IK P10/2 2 - 10 Stadsgården, Råslätt
2022-10-23 14:45 3 Husqvarna IK P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 11 - 16 Fagerslätt Idrottshall
2022-10-26 18:30 3 Forserums IF P10 - IBK Husar P10 6 - 6 Forserums Sporthall
Omgång 4
2022-10-28 18:30 4 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 8 - 5 Torpshallen
2022-10-29 12:00 4 Nässjö IBF P10 - Vetlanda IBF P10 13 - 4 Handskerydshallen
2022-10-29 13:00 4 Forserums IF P10 - Sävsjö IBK P10 8 - 7 Forserums Sporthall
2022-10-30 12:00 4 IBK Husar P10 - Jönköpings IK P10/2 0 - 14 Olsbergs Arena 50
2022-10-30 12:30 4 Hovslätts IK P10 - Husqvarna IK P10/1 12 - 4 Stadsgården, Råslätt
Omgång 5
2022-11-12 12:45 5 Sävsjö IBK P10 - Hovslätts IK P10 7 - 2 Hofgårdshallen 40
2022-11-12 13:30 5 Jönköpings IK P10/2 - Nässjö IBF P10 4 - 6 Kålgårdshallen 30
2022-11-12 13:30 5 Vetlanda IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 5 - 8 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-11-12 14:00 5 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Forserums IF P10 13 - 5 Alléhallen 47
2022-11-13 13:00 5 Husqvarna IK P10/1 - IBK Husar P10 5 - 6 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 6
2022-11-19 10:00 6 Forserums IF P10 - Husqvarna IK P10/1 6 - 13 Forserums Sporthall 35
2022-11-19 11:00 6 Nässjö IBF P10 - Sävsjö IBK P10 8 - 4 Handskerydshallen 50
2022-11-19 12:00 6 IBK Husar P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Olsbergs Arena
2022-11-19 13:30 6 Jönköpings IK P10/2 - Vetlanda IBF P10 9 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall 40
2022-11-20 16:15 6 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Hovslätts IK P10 3 - 3 Torpshallen
Omgång 7
2022-11-26 09:30 7 Husqvarna IK P10/1 - Jönköpings IK P10/2 6 - 9 Fagerslätt Idrottshall
2022-11-27 11:30 7 Hovslätts IK P10 - Forserums IF P10 7 - 4 Stadsgården, Råslätt 50
2022-11-27 12:30 7 Sävsjö IBK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 6 - 3 Hofgårdshallen 40
2022-11-27 14:30 7 Vetlanda IBF P10 - IBK Husar P10 4 - 10 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-12-31 00:00 7 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Nässjö IBF P10 Habo Sporthall C-hall
Omgång 8
2022-12-03 10:00 8 Nässjö IBF P10 - Forserums IF P10 Handskerydshallen
2022-12-04 12:00 8 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Husqvarna IK P10/1 Torpshallen
2022-12-04 12:00 8 IBK Husar P10 - Hovslätts IK P10 Olsbergs Arena
2022-12-04 12:00 8 Vetlanda IBF P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-12-04 13:30 8 Jönköpings IK P10/2 - Sävsjö IBK P10 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 9
2022-12-03 14:00 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Jönköpings IK P10/2 Alléhallen
2022-12-10 10:00 9 Forserums IF P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Forserums Sporthall
2022-12-10 12:00 9 Sävsjö IBK P10 - IBK Husar P10 Hofgårdshallen
2022-12-11 13:30 9 Hovslätts IK P10 - Nässjö IBF P10 Stadsgården, Råslätt
2022-12-11 16:30 9 Husqvarna IK P10/1 - Vetlanda IBF P10 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 10
2022-12-17 09:30 10 Jönköpings IK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-12-17 09:30 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Hovslätts IK P10 Habo Sporthall A-hall
2022-12-17 09:45 10 Vetlanda IBF P10 - Forserums IF P10 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-12-17 13:30 10 IBK Husar P10 - Nässjö IBF P10 Prästängshallen
2022-12-18 11:15 10 Husqvarna IK P10/1 - Sävsjö IBK P10 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 11
2023-01-14 10:00 11 Nässjö IBF P10 - Husqvarna IK P10/1 Handskerydshallen
2023-01-14 15:30 11 Forserums IF P10 - Jönköpings IK P10/2 Forserums Sporthall
2023-01-14 16:15 11 Bankeryds Skid o MK P10/2 - IBK Husar P10 Torpshallen
2023-01-15 10:30 11 Hovslätts IK P10 - Vetlanda IBF P10 Stadsgården, Råslätt
2023-01-15 11:00 11 Sävsjö IBK P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Hofgårdshallen
Omgång 12
2023-01-21 09:30 12 Jönköpings IK P10/2 - Hovslätts IK P10 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-01-21 10:00 12 Vetlanda IBF P10 - Sävsjö IBK P10 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2023-01-21 12:00 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Husqvarna IK P10/1 Habo Sporthall C-hall
2023-01-22 11:30 12 IBK Husar P10 - Forserums IF P10 Olsbergs Arena
2023-01-22 12:00 12 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Nässjö IBF P10 Torpshallen
Omgång 13
2023-01-28 09:00 13 Vetlanda IBF P10 - Nässjö IBF P10 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2023-01-28 10:30 13 Sävsjö IBK P10 - Forserums IF P10 Hofgårdshallen
2023-01-28 14:00 13 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Alléhallen
2023-01-29 09:30 13 Husqvarna IK P10/1 - Hovslätts IK P10 Fagerslätt Idrottshall
2023-01-29 15:30 13 Jönköpings IK P10/2 - IBK Husar P10 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 14
2023-02-04 10:30 14 Nässjö IBF P10 - Jönköpings IK P10/2 Handskerydshallen
2023-02-04 13:00 14 Forserums IF P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Forserums Sporthall
2023-02-04 17:15 14 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Vetlanda IBF P10 Torpshallen
2023-02-05 09:30 14 Hovslätts IK P10 - Sävsjö IBK P10 Stadsgården, Råslätt
2023-02-05 12:00 14 IBK Husar P10 - Husqvarna IK P10/1 Olsbergs Arena
Omgång 15
2023-02-12 12:00 15 Sävsjö IBK P10 - Nässjö IBF P10 Hofgårdshallen
2023-02-12 12:00 15 Vetlanda IBF P10 - Jönköpings IK P10/2 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2023-02-19 09:30 15 Hovslätts IK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Stadsgården, Råslätt
2023-02-19 12:00 15 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - IBK Husar P10 Habo Sporthall C-hall
2023-02-19 14:45 15 Husqvarna IK P10/1 - Forserums IF P10 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 16
2022-11-25 18:30 16 Nässjö IBF P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 9 - 11 Handskerydshallen
2023-03-04 10:00 16 Forserums IF P10 - Hovslätts IK P10 Forserums Sporthall
2023-03-04 12:00 16 IBK Husar P10 - Vetlanda IBF P10 Olsbergs Arena
2023-03-05 08:30 16 Jönköpings IK P10/2 - Husqvarna IK P10/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-03-05 12:00 16 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Sävsjö IBK P10 Torpshallen
Omgång 17
2023-03-10 19:00 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Vetlanda IBF P10 Habo Sporthall C
2023-03-11 10:00 17 Forserums IF P10 - Nässjö IBF P10 Forserums Sporthall
2023-03-11 13:00 17 Husqvarna IK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Fagerslätt Idrottshall
2023-03-12 09:30 17 Hovslätts IK P10 - IBK Husar P10 Stadsgården, Råslätt
2023-03-12 10:15 17 Sävsjö IBK P10 - Jönköpings IK P10/2 Hofgårdshallen
Omgång 18
2023-03-18 12:00 18 IBK Husar P10 - Sävsjö IBK P10 Olsbergs Arena
2023-03-18 12:00 18 Vetlanda IBF P10 - Husqvarna IK P10/1 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2023-03-18 15:00 18 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Forserums IF P10 Torpshallen
2023-03-18 17:30 18 Jönköpings IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-03-19 10:00 18 Nässjö IBF P10 - Hovslätts IK P10 Nässjö Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis