Spelprogram - Pantamera Pojkar D (P08) Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bromölla IBK P08-09 Patrik Öhman patrikohman@icloud.com 0760002069 Blå/Blå/Vit
Båstads GIF P08-09 Daniel Carlsson dannecalle@hotmail.com 070-8622245 Svart/Svart/Vit
FBC Engelholm P09 Andre' Jönsson andre.jonsson@unisport.com 0702824250 Vit/Svart/Orange
FC Helsingborg P08-Blå Ami Cvitan Trellman amicvitantrellman@gmail.com 0733-609925 Blå/svart/Svart/Svart
Gantofta IBK P08/09 Gustav Haider gustav123@bahnhof.se 070-190 03 50 Rosa/Svart/Svart
IBK Osby P08/09 Andreas Liljenberg 0709726130 Vit/Svart/Svart
Lönsboda IBK P08-09 Per Persson mcper80@hotmail.com +46733944297 Röd/Svart/Svart
VV-84 SK Bjuv 08-09 Tonny Vilkman tonnyvilk@gmail.com 0704962202 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 10:00 1 VV-84 SK Bjuv 08-09 - FC Helsingborg P08-Blå 6 - 11 Brogårdaskolan
2021-10-17 12:00 1 IBK Osby P08/09 - Båstads GIF P08-09 1 - 7 Osby Sporthall
2021-10-17 14:00 1 Bromölla IBK P08-09 - Lönsboda IBK P08-09 2 - 8 Tianshallen 69
2021-10-17 15:30 1 FBC Engelholm P09 - Gantofta IBK P08/09 26 - 3 Ängelholms Idrottshall
Omgång 2
2021-10-23 12:00 2 Lönsboda IBK P08-09 - Båstads GIF P08-09 5 - 5 Lönsboda Sporthall 73
2021-10-23 13:00 2 Gantofta IBK P08/09 - Bromölla IBK P08-09 5 - 8 Norrehedshallen
2021-10-23 14:00 2 IBK Osby P08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 4 - 7 Osby Sporthall
2021-10-23 16:30 2 FC Helsingborg P08-Blå - FBC Engelholm P09 8 - 7 Helsingborg Arena B
Omgång 3
2021-11-13 14:00 3 Gantofta IBK P08/09 - Lönsboda IBK P08-09 3 - 7 Norrehedshallen
2021-11-14 14:00 3 Båstads GIF P08-09 - FC Helsingborg P08-Blå 10 - 9 Strandängsskolan
2021-11-14 14:00 3 Bromölla IBK P08-09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 13 - 4 Tianshallen 68
2021-11-14 15:30 3 FBC Engelholm P09 - IBK Osby P08/09 6 - 0 Ängelholms Idrottshall
Omgång 4
2021-11-20 12:00 4 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Lönsboda IBK P08-09 1 - 6 Brogårdaskolan
2021-11-20 14:30 4 IBK Osby P08/09 - Bromölla IBK P08-09 2 - 4 Osby Sporthall
2021-11-21 09:30 4 FC Helsingborg P08-Blå - Gantofta IBK P08/09 18 - 3 Helsingborg Arena B
2021-11-21 14:00 4 Båstads GIF P08-09 - FBC Engelholm P09 7 - 3 Strandängsskolan
Omgång 5
2021-11-27 10:00 5 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Båstads GIF P08-09 3 - 7 Brogårdaskolan 35
2021-11-28 14:00 5 Bromölla IBK P08-09 - FBC Engelholm P09 5 - 14 Tianshallen
2021-12-18 13:00 5 Lönsboda IBK P08-09 - FC Helsingborg P08-Blå 15 - 1 Lönsboda Sporthall
2021-12-18 16:15 5 Gantofta IBK P08/09 - IBK Osby P08/09 5 - 8 Norrehedshallen
Omgång 6
2021-12-02 19:00 6 IBK Osby P08/09 - Lönsboda IBK P08-09 1 - 3 Osby Sporthall
2021-12-05 12:00 6 FC Helsingborg P08-Blå - Bromölla IBK P08-09 8 - 3 Helsingborg Arena B
2021-12-05 14:00 6 FBC Engelholm P09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 9 - 2 Ängelholms Idrottshall
2021-12-05 14:00 6 Båstads GIF P08-09 - Gantofta IBK P08/09 12 - 2 Strandängsskolan
Omgång 7
2021-12-11 12:00 7 Lönsboda IBK P08-09 - FBC Engelholm P09 8 - 6 Lönsboda Sporthall
2021-12-11 12:45 7 Gantofta IBK P08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 4 - 6 Norrehedshallen
2021-12-12 14:00 7 Bromölla IBK P08-09 - Båstads GIF P08-09 2 - 17 Tianshallen 66
2022-01-15 16:00 7 FC Helsingborg P08-Blå - IBK Osby P08/09 9 - 6 Harlyckans Sporthall
Omgång 8
2022-01-15 13:00 8 Gantofta IBK P08/09 - FBC Engelholm P09 0 - 24 Norrehedshallen
2022-01-15 14:00 8 Lönsboda IBK P08-09 - Bromölla IBK P08-09 8 - 4 Lönsboda Sporthall
2022-01-16 15:00 8 FC Helsingborg P08-Blå - VV-84 SK Bjuv 08-09 7 - 4 Helsingborg Arena B
2022-03-05 12:00 8 Båstads GIF P08-09 - IBK Osby P08/09 13 - 1 Strandängsskolan
Omgång 9
2022-01-23 12:30 9 FBC Engelholm P09 - FC Helsingborg P08-Blå 13 - 2 Ängelholms Idrottshall
2022-02-19 12:00 9 VV-84 SK Bjuv 08-09 - IBK Osby P08/09 12 - 3 Brogårdaskolan
2022-02-27 12:30 9 Bromölla IBK P08-09 - Gantofta IBK P08/09 6 - 7 Tianshallen 49
2022-03-05 10:00 9 Båstads GIF P08-09 - Lönsboda IBK P08-09 6 - 8 Strandängsskolan
Omgång 10
2022-01-29 12:00 10 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Bromölla IBK P08-09 7 - 7 Brogårdaskolan
2022-01-30 09:15 10 FC Helsingborg P08-Blå - Båstads GIF P08-09 2 - 8 Helsingborg Arena C
2022-03-20 12:45 10 IBK Osby P08/09 - FBC Engelholm P09 2 - 6 Hasslarödskolans Sporthall
2022-03-20 14:00 10 Lönsboda IBK P08-09 - Gantofta IBK P08/09 20 - 1 Lönsboda Sporthall
Omgång 11
2022-02-05 12:00 11 Lönsboda IBK P08-09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 5 - 5 Lönsboda Sporthall
2022-02-06 12:30 11 FBC Engelholm P09 - Båstads GIF P08-09 6 - 5 Ängelholms Idrottshall
2022-02-06 15:15 11 Gantofta IBK P08/09 - FC Helsingborg P08-Blå 3 - 4 Norrehedshallen
2022-02-20 12:00 11 Bromölla IBK P08-09 - IBK Osby P08/09 1 - 7 Tianshallen 58
Omgång 12
2022-02-13 12:30 12 FBC Engelholm P09 - Bromölla IBK P08-09 12 - 4 Ängelholms Idrottshall 40
2022-02-13 15:15 12 FC Helsingborg P08-Blå - Lönsboda IBK P08-09 6 - 6 Helsingborg Arena B
2022-02-13 16:00 12 Båstads GIF P08-09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 8 - 2 Strandängsskolan
2022-02-13 17:00 12 IBK Osby P08/09 - Gantofta IBK P08/09 16 - 0 Osby Sporthall
Omgång 13
2022-03-02 19:15 13 Lönsboda IBK P08-09 - IBK Osby P08/09 5 - 1 Lönsboda Sporthall
2022-03-06 10:00 13 VV-84 SK Bjuv 08-09 - FBC Engelholm P09 3 - 11 Brogårdaskolan
2022-03-06 12:45 13 Gantofta IBK P08/09 - Båstads GIF P08-09 1 - 14 Norrehedshallen
2022-03-06 14:00 13 Bromölla IBK P08-09 - FC Helsingborg P08-Blå 5 - 7 Tianshallen 48
Omgång 14
2022-03-12 10:00 14 VV-84 SK Bjuv 08-09 - Gantofta IBK P08/09 14 - 4 Brogårdaskolan
2022-03-12 16:30 14 IBK Osby P08/09 - FC Helsingborg P08-Blå 7 - 6 Osby Sporthall
2022-03-13 12:30 14 Båstads GIF P08-09 - Bromölla IBK P08-09 10 - 2 Strandängsskolan
2022-03-13 14:00 14 FBC Engelholm P09 - Lönsboda IBK P08-09 5 - 8 Ängelholms Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis