Norrehedshallen

Adress
Helsingborg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201061 Gantofta IBK F13 - Röke IBK F13/14
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201062 FBC Engelholm F13/14 - IBK Landskrona F13/14
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201063 Röke IBK F13/14 - Höganäs IBF F13
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201064 IBK Landskrona F13/14 - IBK Osby F13
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201065 Höganäs IBF F13 - Gantofta IBK F13
Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201066 IBK Osby F13 - FBC Engelholm F13/14
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401001 Gantofta IBK P13-1 - Munka-Ljungby IBK
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401002 Förslövs IF P/F12-14 Röd - Höganäs IBF P13
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401003 VV-84 SK Bjuv 12/13 - Förslövs IF P/F12-14 Vit
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401004 Höganäs IBF P13 - Gantofta IBK P13-2
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401005 Munka-Ljungby IBK - Förslövs IF P/F12-14 Röd
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401006 Förslövs IF P/F12-14 Vit - Gantofta IBK P13-1
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401007 Gantofta IBK P13-2 - VV-84 SK Bjuv 12/13
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401057 Gantofta IBK P13-1 - Bromölla IBK 12/13
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401058 Förslövs IF P/F12-14 Röd - Höganäs IBF P13
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401059 Röke IBK P13/14 - Förslövs IF P/F12-14 Vit
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401060 Höganäs IBF P13 - Gantofta IBK P13-2
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401061 Bromölla IBK 12/13 - Förslövs IF P/F12-14 Vit
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401062 Förslövs IF P/F12-14 Röd - Gantofta IBK P13-1
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401063 Gantofta IBK P13-2 - Röke IBK P13/14
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301013 Gantofta IBK P9 G1 - Perstorp Bälinge IK F/P12-13
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301014 Gantofta IBK P9 G2 - Hjärnarps IBK P12
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301015 Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Gantofta IBK P9 P
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301016 Hjärnarps IBK P12 - Åby IBK Klippan
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301017 Gantofta IBK P9 P - Gantofta IBK P9 G1
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301018 Åby IBK Klippan - Gantofta IBK P9 G2
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301037 Gantofta IBK P9 G1 - FBC Engelholm P12
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301038 Gantofta IBK P9 G2 - Perstorp Bälinge IK F/P12-13
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301039 FBC Engelholm P12 - Åby IBK Klippan
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301040 Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - FBC Engelholm P13
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301041 Åby IBK Klippan - Gantofta IBK P9 G1
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301042 FBC Engelholm P13 - Gantofta IBK P9 G2
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301055 Hjärnarps IBK P12 - Perstorp Bälinge IK F/P12-13
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301056 Munka-Ljungby IBK P12 - Gantofta IBK P9 P
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301057 Gantofta IBK P9 P - Åby IBK Klippan
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301058 Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Munka-Ljungby IBK P12
Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301059 Åby IBK Klippan - Hjärnarps IBK P12
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506041 Gantofta IBK P14 - Kävlinge IBK P13/14 Gul
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506042 FC Helsingborg P14 blå - IBK Lund P 2014 NV 2
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506043 Kävlinge IBK P13/14 Röd - Hofterups IBF P13-14
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506044 IBK Lund P 2014 NV - FC Helsingborg P14 svart
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506045 IBK Lund P 2014 NV 2 - Gantofta IBK P14
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506046 Kävlinge IBK P13/14 Gul - FC Helsingborg P14 blå
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506047 Hofterups IBF P13-14 - IBK Lund P 2014 NV
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134506048 FC Helsingborg P14 svart - Kävlinge IBK P13/14 Röd
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101013 Gantofta IBK F11-1 - Båstads GIF F10-12
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101014 Båstads GIF F10-12 - IBK Osby F10
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101015 IBK Osby F10 - Gantofta IBK F11-1
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101031 Gantofta IBK F11-1 - FBC Engelholm F10
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101032 FBC Engelholm F10 - Röke IBK F10-12
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101033 Röke IBK F10-12 - Gantofta IBK F11-1
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102025 Gantofta IBK F11-2 - Tygelsjö IK F10-11
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102026 Tygelsjö IK F10-11 - Malmö FBC F10/11
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102027 Malmö FBC F10/11 - Gantofta IBK F11-2
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102064 Gantofta IBK F11-2 - Åkarps IBK F10/11
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102065 Åkarps IBK F10/11 - Hofterups IBF F10-11
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102066 Hofterups IBF F10-11 - Gantofta IBK F11-2
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301028 Gantofta IBK P11-2 - FBC Viljan PF09
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301029 FBC Viljan PF09 - Munka-Ljungby IBK
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301030 Munka-Ljungby IBK - Gantofta IBK P11-2
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301064 Gantofta IBK P11-2 - Willands IBK P10/11
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301065 Willands IBK P10/11 - FBC Viljan PF09
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301066 FBC Viljan PF09 - Gantofta IBK P11-2
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301088 Gantofta IBK P11-2 - Röke IBK P10
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301089 Röke IBK P10 - Willands IBK P10/11
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301090 Willands IBK P10/11 - Gantofta IBK P11-2
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303010 Gantofta IBK P11-1 - Malmö FBC P09/10 Husie
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303011 Malmö FBC P09/10 Husie - IBK Lund P10 L
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303012 IBK Lund P10 L - Gantofta IBK P11-1
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303046 Gantofta IBK P11-1 - Åkarps IBK P10/11
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303047 Åkarps IBK P10/11 - Bjärreds IBK P10
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303048 Bjärreds IBK P10 - Gantofta IBK P11-1
Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201016 Gantofta IBK P10 - Förslövs IF P/F 09-11 Röd
Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201017 Förslövs IF P/F 09-11 Röd - Bjärreds IBK P09
Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201018 Bjärreds IBK P09 - Gantofta IBK P10
Oktober
2021-10-09 Damer Div 3 Skåne 132003008 Gantofta IBK - Skurups IBK DU
2021-10-10 Pantamera Flickor B 132021002 Gantofta IBK F06 - Häljarps SK F06/07
2021-10-17 Pantamera Flickor E 132024002 Gantofta IBK F09 - Malmö FBC F09-10 Magenta
2021-10-24 Pantamera Flickor B 132021013 Gantofta IBK F06 - Bjärreds IBK F06/08-1
2021-10-24 Pantamera Pojkar D (P08) Norra 131061008 Gantofta IBK P08/09 - Bromölla IBK P08-09
2021-10-31 Pantamera Flickor E 132024013 Gantofta IBK F09 - FBC Engelholm F09
November
2021-11-13 Damer Div 3 Skåne 132003022 Gantofta IBK - Röke IBK DU
2021-11-14 Pantamera Pojkar D (P08) Norra 131061009 Gantofta IBK P08/09 - Lönsboda IBK P08-09
2021-11-14 Pantamera Flickor E 132024016 Gantofta IBK F09 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart
2021-11-20 Damer Div 3 Skåne 132003030 Gantofta IBK - Förslövs IF
2021-11-28 Pantamera Flickor B 132021035 Gantofta IBK F06 - Lönsboda IBK F06-09
2021-11-28 Pantamera Pojkar D (P08) Norra 131061019 Gantofta IBK P08/09 - Hjärnarps IBK P08-09
December
2021-12-04 Damer Div 3 Skåne 132003039 Gantofta IBK - VV-84 SK Bjuv
2021-12-05 Pantamera Flickor E 132024035 Gantofta IBK F09 - Lomma FBC F09
2021-12-12 Pantamera Flickor B 132021044 Gantofta IBK F06 - Palmstaden IK F06-08
2021-12-12 Pantamera Pojkar D (P08) Norra 131061026 Gantofta IBK P08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09
2021-12-19 Pantamera Flickor E 132024044 Gantofta IBK F09 - IK Stanstad F08/09
Januari
2022-01-15 Damer Div 3 Skåne 132003049 Gantofta IBK - Åby IBK Klippan
2022-01-16 Pantamera Pojkar D (P08) Norra 131061031 Gantofta IBK P08/09 - FBC Engelholm P09
2022-01-23 Pantamera Flickor B 132021054 Gantofta IBK F06 - Malmhaug IBF F06/08
2022-01-23 Pantamera Flickor E 132024054 Gantofta IBK F09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
2022-01-29 Damer Div 3 Skåne 132003058 Gantofta IBK - Lomma FBC
Februari
2022-02-05 Damer Div 3 Skåne 132003065 Gantofta IBK - Höllvikens IBF B
2022-02-06 Pantamera Pojkar D (P08) Norra 131061042 Gantofta IBK P08/09 - FC Helsingborg P08-Blå
2022-02-13 Pantamera Flickor B 132021070 Gantofta IBK F06 - Höllvikens IBF F05
2022-02-13 Pantamera Flickor E 132024070 Gantofta IBK F09 - IBK Lund F08 SÖ-2
2022-02-20 Pantamera Flickor E 132024072 Gantofta IBK F09 - IBK Landskrona F09/10 svart
2022-02-20 Pantamera Flickor B 132021072 Gantofta IBK F06 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
Mars
2022-03-05 Damer Div 3 Skåne 132003076 Gantofta IBK - Emmaljunga GOIF
2022-03-06 Pantamera Pojkar D (P08) Norra 131061050 Gantofta IBK P08/09 - Båstads GIF P08-09
2022-03-13 Pantamera Flickor B 132021083 Gantofta IBK F06 - FC Helsingborg F07
2022-03-13 Pantamera Flickor E 132024083 Gantofta IBK F09 - Malmhaug IBF F09-10
2022-03-19 18:00 Damer Div 3 Skåne 132003087 Gantofta IBK - Palmstaden IK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis