Spelprogram - Damjuniorer GUD (01-03)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK Jonas Jonsson jonas.atig@gmail.com 070-3909729 Blå/Blå/Blå
IBF Borlänge Christer Hammarström christer.hammarstrom@gmail.com 072-5145153 Blå/Svart/Svart
IBF Falun Utveckling Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa/Rosa/Vit
IBF Hedemora Mikael Eriksson mikael.a.eriksson@avesta.se 070-5357891 Röd/Röd/Röd
IK Sätra Lasse Larsson Larsson.Lasse@live.se 070-526 23 28 Grön/Svart/Grön
KAIS Mora UIF Markus Eriksson mackan.e.19@hotmail.com 070 - 655 26 26 Röd/Svart/Svart
KFUM Falun/Sundborns GoIF Fredrik Hermansson fredrik.hermansson@cloetta.se röd/svart/svart
LI20 IBF Teresia Karlsson teresia.karlsson@leksand.se 073-0427132 Blått/Svart/Svart
Sandvikens AIK Jonas Lilja jonas.lilja@peab.se 0733-371884 Svart/Svart/Svart
Strömsbro IF Ulrika Karlsson ullisk75@outlook.com 070-417 38 51 Orange/Blå/Vit
Valbo IBF Peter Lindberg peter.lindberg@bonniernews.se 070-305 96 88 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-03 13:00 1 IK Sätra - IBF Borlänge 4 - 5 e.förl. Träffen Arena
2020-10-04 10:30 1 IBF Hedemora - Sandvikens AIK 6 - 3 Vasahallen
2020-10-04 13:00 1 Gävle GIK - IBF Falun Utveckling 14 - 2 Alfahallen - Gavlehov
2020-10-04 16:00 1 LI20 IBF - KAIS Mora UIF 2 - 5 Leksandshallen 15
2020-11-01 15:00 1 KFUM Falun/Sundborns GoIF - Valbo IBF 4 - 2 Lugnet C 38
Omgång 2
2 LI20 IBF - IK Sätra
2020-10-09 19:30 2 Valbo IBF - Gävle GIK 4 - 7 Valbo Sportcenter 50
2020-10-11 10:30 2 KAIS Mora UIF - IBF Hedemora 7 - 1 Idre Fjäll Arena 1
2020-10-11 13:00 2 Strömsbro IF - IBF Falun Utveckling 2 - 6 Testebo Arena 50
2020-10-11 14:00 2 Sandvikens AIK - KFUM Falun/Sundborns GoIF 4 - 2 Arena Jernvallen
Omgång 3
3 Valbo IBF - Sandvikens AIK
2020-10-17 10:00 3 IBF Falun Utveckling - IBF Borlänge 5 - 3 Guide Arena 1 20
2020-10-17 10:00 3 KFUM Falun/Sundborns GoIF - KAIS Mora UIF 4 - 5 Lugnet D
2020-10-18 10:00 3 IBF Hedemora - IK Sätra 11 - 2 Vasahallen 1
2020-10-18 11:00 3 Gävle GIK - Strömsbro IF 8 - 1 Novahallen - Gavlehov 15
Omgång 4
2020-10-23 19:30 4 Sandvikens AIK - Gävle GIK 4 - 7 Arena Jernvallen
2020-10-23 19:30 4 LI20 IBF - IBF Falun Utveckling 4 - 5 e.förl. Leksandshallen
2020-10-24 14:15 4 KAIS Mora UIF - Valbo IBF 6 - 1 Idre Fjäll Arena 1
2020-10-24 14:30 4 IBF Borlänge - Strömsbro IF 4 - 6 Ornäs Sporthall
2020-10-24 16:00 4 IK Sätra - KFUM Falun/Sundborns GoIF 3 - 6 Träffen Arena 27
Omgång 5
5 Gävle GIK - IBF Borlänge
5 IBF Falun Utveckling - IBF Hedemora
2020-10-30 18:30 5 Sandvikens AIK - KAIS Mora UIF 0 - 5 Arena Jernvallen 40
2020-10-30 19:30 5 Valbo IBF - IK Sätra 5 - 3 Valbo Sportcenter
2020-11-01 13:00 5 Strömsbro IF - LI20 IBF 3 - 2 Testebo Arena 48
Omgång 6
6 KAIS Mora UIF - Gävle GIK
6 IK Sätra - Sandvikens AIK
6 IBF Hedemora - Strömsbro IF
6 KFUM Falun/Sundborns GoIF - IBF Falun Utveckling
2020-11-07 16:00 6 LI20 IBF - IBF Borlänge 6 - 7 Leksandshallen
Omgång 7
7 Gävle GIK - LI20 IBF
7 KAIS Mora UIF - IK Sätra
7 IBF Borlänge - IBF Hedemora
7 Strömsbro IF - KFUM Falun/Sundborns GoIF
7 Valbo IBF - IBF Falun Utveckling
Omgång 8
8 IK Sätra - Gävle GIK
8 IBF Hedemora - LI20 IBF
8 KFUM Falun/Sundborns GoIF - IBF Borlänge
8 IBF Falun Utveckling - Sandvikens AIK
8 Valbo IBF - Strömsbro IF
Omgång 9
9 Gävle GIK - IBF Hedemora
9 LI20 IBF - KFUM Falun/Sundborns GoIF
9 KAIS Mora UIF - IBF Falun Utveckling
9 IBF Borlänge - Valbo IBF
9 Sandvikens AIK - Strömsbro IF
Omgång 10
10 KFUM Falun/Sundborns GoIF - IBF Hedemora
10 IBF Falun Utveckling - IK Sätra
10 Valbo IBF - LI20 IBF
10 Strömsbro IF - KAIS Mora UIF
10 Sandvikens AIK - IBF Borlänge
Omgång 11
11 Gävle GIK - KFUM Falun/Sundborns GoIF
11 IBF Hedemora - Valbo IBF
11 IK Sätra - Strömsbro IF
11 LI20 IBF - Sandvikens AIK
11 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge
Omgång 12
12 IBF Falun Utveckling - Gävle GIK
12 Valbo IBF - KFUM Falun/Sundborns GoIF
12 Sandvikens AIK - IBF Hedemora
12 IBF Borlänge - IK Sätra
12 KAIS Mora UIF - LI20 IBF
Omgång 13
13 Gävle GIK - Valbo IBF
13 IBF Falun Utveckling - Strömsbro IF
13 KFUM Falun/Sundborns GoIF - Sandvikens AIK
13 IBF Hedemora - KAIS Mora UIF
13 IK Sätra - LI20 IBF
Omgång 14
14 Strömsbro IF - Gävle GIK
14 Sandvikens AIK - Valbo IBF
14 IBF Borlänge - IBF Falun Utveckling
14 KAIS Mora UIF - KFUM Falun/Sundborns GoIF
14 IK Sätra - IBF Hedemora
Omgång 15
15 Gävle GIK - Sandvikens AIK
15 Strömsbro IF - IBF Borlänge
15 Valbo IBF - KAIS Mora UIF
15 IBF Falun Utveckling - LI20 IBF
15 KFUM Falun/Sundborns GoIF - IK Sätra
Omgång 16
16 IBF Borlänge - Gävle GIK
16 KAIS Mora UIF - Sandvikens AIK
16 LI20 IBF - Strömsbro IF
16 IK Sätra - Valbo IBF
16 IBF Hedemora - IBF Falun Utveckling
Omgång 17
17 Gävle GIK - KAIS Mora UIF
17 IBF Borlänge - LI20 IBF
17 Sandvikens AIK - IK Sätra
17 Strömsbro IF - IBF Hedemora
17 IBF Falun Utveckling - KFUM Falun/Sundborns GoIF
Omgång 18
18 LI20 IBF - Gävle GIK
18 IK Sätra - KAIS Mora UIF
18 IBF Hedemora - IBF Borlänge
18 KFUM Falun/Sundborns GoIF - Strömsbro IF
18 IBF Falun Utveckling - Valbo IBF
Omgång 19
19 Gävle GIK - IK Sätra
19 LI20 IBF - IBF Hedemora
19 IBF Borlänge - KFUM Falun/Sundborns GoIF
19 Sandvikens AIK - IBF Falun Utveckling
19 Strömsbro IF - Valbo IBF
Omgång 20
20 IBF Hedemora - Gävle GIK
20 KFUM Falun/Sundborns GoIF - LI20 IBF
20 IBF Falun Utveckling - KAIS Mora UIF
20 Valbo IBF - IBF Borlänge
20 Strömsbro IF - Sandvikens AIK
Omgång 21
21 IBF Hedemora - KFUM Falun/Sundborns GoIF
21 IK Sätra - IBF Falun Utveckling
21 LI20 IBF - Valbo IBF
21 KAIS Mora UIF - Strömsbro IF
21 IBF Borlänge - Sandvikens AIK
Omgång 22
22 KFUM Falun/Sundborns GoIF - Gävle GIK
22 Valbo IBF - IBF Hedemora
22 Strömsbro IF - IK Sätra
22 Sandvikens AIK - LI20 IBF
22 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis