Hagahallen

Adress
Sundsvall





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-14 20:00 Träningsmatcher Herrar 245000014 Västernorrland P 17 - FBC Nordic H2
2021-10-22 Pantamera Flickor Division 1B 247002007 Sundsvall FBC U Röd - Sundsvalls IBF F07-08 G-holm Svart
2021-10-22 18:30 Träningsmatcher Herrar 245000015 Västernorrland P 17 - Vattjoms IK H2
2021-10-24 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032008 Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart
December
2021-12-05 Pantamera Flickor Division 1B 247002019 Sundsvalls IBF F07-08 G-holm Svart - Brunflo FK F06-07
2021-12-11 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041022 Sundsvall FBC U P09 Öst Vit - Timrå IBC P09
Januari
2022-01-09 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042028 Sundsvall FBC U P09 Öst Vit - IBK Härnösand P09
2022-01-15 12:30 Pojkar 16 GUD 039987065 FBC Nordic Sundsvall/Vattjoms IK - IBF Säter/IBF Borlänge
2022-01-22 00:00 Herrjunior A 241301029 Sundsvall FBC U P05 - Timrå IBC HJ18
2022-01-22 13:30 Juniorallsvenskan B DJ18 580732065 Sundsvall FBC Ungdom - IBF Falun Utveckling
2022-01-22 17:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041031 Sundsvall GBK P08 - Timrå IBC P09
2022-01-23 10:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021029 Sundsvall FBC U F08/09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2022-01-23 13:30 Herrjunior A 241301030 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - IFK Nyland HJ18
2022-01-23 18:00 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031030 Sundsvall FBC U P08 Svart - IBK Härnösand P08
2022-01-29 11:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031035 Sundsvall FBC U P09 Nord - Sundsvall City IBC U P 08 Orange/S-vall IBF
2022-01-29 13:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031036 Sundsvall FBC U P08 Svart - Timrå IBC P09 Svart
2022-01-29 15:00 Herrar Division 3 241402059 FBC Nordic Sundsvall H3 - Fränsta IK Herr_Utv
2022-01-30 12:00 Pantamera Flickor Division 2A 247011035 Sundsvalls IBF F07-08 G-holm Svart - Sundsvall FBC U Röd
2022-01-30 17:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021021 Sundsvall GBK P07 - FBC Lo P06-08
Februari
2022-02-03 18:45 Herrjunior A 241301038 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - Timrå IBC HJ18
2022-02-05 10:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041005 Sundsvall GBK P08 - G/K IBS P08
2022-02-05 14:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041038 Sundsvall City IBC U P-08 Vit/S-vall IBF - G/K IBS P08
2022-02-05 16:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041040 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P09 Öst Vit
2022-02-06 11:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021037 Sundsvall FBC U F08/09 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2022-02-06 12:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031038 Sundsvall FBC U P08 Svart - Vattjoms IK P-07
2022-02-06 14:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021027 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Moälvens IBK F09
2022-02-11 19:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032039 Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Sundsvall GBK P08
2022-02-12 13:00 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042039 Sundsvall FBC U P09 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P09
2022-02-12 15:00 Herrar Division 3 241402067 FBC Nordic Sundsvall H3 - Örnsköldsvik IBK H3
2022-02-12 17:30 Pantamera Flickor Division 4B 247022037 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Klockarbergets BK F08/09
2022-02-13 11:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012037 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Sundsvall City U P06 Orange
2022-02-13 13:30 Pojkar 16 GUD 039987113 FBC Nordic Sundsvall/Vattjoms IK - Gävle GIK
2022-02-20 12:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031044 Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall FBC U P09 Nord
2022-02-25 18:30 Herrjunior A 241301046 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - IBK Härnösand Hj18
2022-02-26 15:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031047 Sundsvall FBC U P09 Nord - Vattjoms IK P-07
2022-02-27 12:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021043 Sundsvall FBC U F08/09 - G/K IBS F09
2022-02-27 13:30 Pojkar 16 GUD 039987134 FBC Nordic Sundsvall/Vattjoms IK - Skutskärs IBK
2022-02-27 16:30 Pantamera Flickor Division 4A 247021048 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - G/K IBS F09
Mars
2022-03-19 13:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041045 Sundsvall GBK P08 - Jäbo IK P08
2022-03-19 14:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041056 Sundsvall FBC U P09 Öst Vit - G/K IBS P08
2022-03-19 16:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041049 Sundsvall City IBC U P-08 Vit/S-vall IBF - Jäbo IK P08
2022-03-20 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032049 Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall City IBC U P 08 Orange/S-vall IBF
2022-03-20 10:30 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031049 Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall City IBC U P 08 Orange/S-vall IBF
2022-03-20 12:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021051 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2022-03-20 13:30 Pojkar 16 GUD 039987149 FBC Nordic Sundsvall/Vattjoms IK - Sundborns GOIF
2022-03-26 11:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021055 Sundsvall FBC U P08 Vit - Sundsvall FBC Ungdom P07
2022-03-27 12:30 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041054 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit/S-vall IBF
2022-03-27 14:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071056 Sundsvalls IBF F07-08 G-holm Orange - G/K IBS F08
April
2022-04-02 10:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012055 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Timrå IBC P06-07
2022-04-02 12:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032053 Sundsvall City IBC U P 08 Orange/S-vall IBF - Moälvens IBK P09
2022-04-02 14:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032054 Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall GBK P08
2022-04-02 15:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032040 Sundsvall FBC U P09 Nord - Moälvens IBK P09
2022-04-03 11:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072053 Sundsvall FBC U F08/09 - Jäbo IK F09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis