Höglandshallen Örnsköldsvik

Adress
Åvägen 12, 891 51 ÖRNSKÖLDSVIK





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2023-11-12 10:00 Pantamera Division 9 Norr 248092001 Örnsköldsvik IBK F15 Svart - G/K IBS F15-16
2023-11-12 10:00 Pantamera Division 9 Norr 248092002 Örnsköldsvik IBK F15 Röd - Jäbo IK F16 Rosa
2023-11-12 10:20 Pantamera Division 9 Norr 248092003 Örnsköldsvik IBK F15 Vit - G/K IBS F15-16 Röd
2023-11-12 10:20 Pantamera Division 9 Norr 248092004 Jäbo IK F16 Svart - Höglands AIF F15 Svart
2023-11-12 10:40 Pantamera Division 9 Norr 248092005 Örnsköldsvik IBK F15 Vit - Höglands AIF F15 Vit
2023-11-12 10:40 Pantamera Division 9 Norr 248092006 Örnsköldsvik IBK F15 Svart - Jäbo IK F16 Rosa
2023-11-12 11:00 Pantamera Division 9 Norr 248092007 G/K IBS F15-16 - Örnsköldsvik IBK F15 Vit
2023-11-12 11:00 Pantamera Division 9 Norr 248092008 Örnsköldsvik IBK F15 Röd - Höglands AIF F15 Svart
2023-11-12 11:20 Pantamera Division 9 Norr 248092009 G/K IBS F15-16 Röd - Örnsköldsvik IBK F15 Svart
2023-11-12 11:20 Pantamera Division 9 Norr 248092010 Jäbo IK F16 Svart - Höglands AIF F15 Vit
2023-11-12 11:40 Pantamera Division 9 Norr 248092011 Örnsköldsvik IBK F15 Svart - Höglands AIF F15 Svart
2023-11-12 11:40 Pantamera Division 9 Norr 248092012 Jäbo IK F16 Rosa - G/K IBS F15-16
2023-11-12 12:00 Pantamera Division 9 Norr 248092013 Örnsköldsvik IBK F15 Vit - Nätra IBK P/F16 Gul
2023-11-12 12:00 Pantamera Division 9 Norr 248092014 Örnsköldsvik IBK F15 Röd - Jäbo IK F16 Svart
2023-11-12 12:20 Pantamera Division 9 Norr 248092015 G/K IBS F15-16 Röd - Höglands AIF F15 Vit
2023-11-12 12:20 Pantamera Division 9 Norr 248092016 Örnsköldsvik IBK F15 Svart - Nätra IBK P/F16 Gul
2023-11-12 12:40 Pantamera Division 9 Norr 248092017 G/K IBS F15-16 - Höglands AIF F15 Svart
2023-11-12 12:40 Pantamera Division 9 Norr 248092018 Jäbo IK F16 Rosa - Örnsköldsvik IBK F15 Vit
2023-11-12 13:00 Pantamera Division 9 Norr 248092019 Örnsköldsvik IBK F15 Röd - Höglands AIF F15 Vit
2023-11-12 13:00 Pantamera Division 9 Norr 248092020 G/K IBS F15-16 Röd - Jäbo IK F16 Svart
2023-11-19 10:00 Pantamera Division 9 Norr 248092021 G/K IBS P15-16 Blå - Moälvens IBK P16 Orange
2023-11-19 10:00 Pantamera Division 9 Norr 248092022 Moälvens IBK P16 Svart - Nätra IBK P/F16 Svart
2023-11-19 10:20 Pantamera Division 9 Norr 248092023 Örnsköldsvik IBK P15-16 Röd - Jäbo IK P16 Svart
2023-11-19 10:20 Pantamera Division 9 Norr 248092024 Jäbo IK P16 Rosa - Moälvens IBK P16 Vit
2023-11-19 10:40 Pantamera Division 9 Norr 248092025 Nätra IBK P/F16 Svart - G/K IBS P15-16 Blå
2023-11-19 10:40 Pantamera Division 9 Norr 248092026 Moälvens IBK P16 Orange - Jäbo IK P16 Rosa
2023-11-19 11:00 Pantamera Division 9 Norr 248092027 Moälvens IBK P16 Svart - Örnsköldsvik IBK P15-16 Röd
2023-11-19 11:00 Pantamera Division 9 Norr 248092028 Jäbo IK P16 Svart - Moälvens IBK P16 Vit
2023-11-19 11:20 Pantamera Division 9 Norr 248092029 G/K IBS P15-16 Blå - Jäbo IK P16 Rosa
2023-11-19 11:20 Pantamera Division 9 Norr 248092030 Nätra IBK P/F16 Svart - Moälvens IBK P16 Orange
2023-11-19 11:40 Pantamera Division 9 Norr 248092031 Moälvens IBK P16 Svart - Jäbo IK P16 Svart
2023-11-19 11:40 Pantamera Division 9 Norr 248092032 Örnsköldsvik IBK P15-16 Röd - Moälvens IBK P16 Vit
2023-11-19 12:00 Pantamera Division 9 Norr 248092033 Jäbo IK P16 Rosa - Moälvens IBK P16 Svart
2023-11-19 12:00 Pantamera Division 9 Norr 248092034 G/K IBS P15-16 Blå - Jäbo IK P16 Svart
2023-11-19 12:20 Pantamera Division 9 Norr 248092035 Moälvens IBK P16 Orange - Örnsköldsvik IBK P15-16 Röd
2023-11-19 12:20 Pantamera Division 9 Norr 248092036 Moälvens IBK P16 Vit - Nätra IBK P/F16 Svart
2023-11-19 13:00 Pantamera Division 9 Norr 248092037 G/K IBS P15-16 Röd - Nätra IBK P14-15 1
2023-11-19 13:00 Pantamera Division 9 Norr 248092038 Moälvens IBK P16 Orangesvart - Nätra IBK P14-15 2
2023-11-19 13:20 Pantamera Division 9 Norr 248092039 Nätra IBK P14-15 3 - Höglands AIF P15 Vit
2023-11-19 13:20 Pantamera Division 9 Norr 248092040 Örnsköldsvik IBK P15-16 Svart - Höglands AIF P15 Svart
2023-11-19 13:40 Pantamera Division 9 Norr 248092041 Nätra IBK P14-15 2 - G/K IBS P15-16 Röd
2023-11-19 13:40 Pantamera Division 9 Norr 248092042 Nätra IBK P14-15 1 - Moälvens IBK P16 Orangesvart
2023-11-19 14:00 Pantamera Division 9 Norr 248092043 Höglands AIF P15 Vit - Örnsköldsvik IBK P15-16 Svart
2023-11-19 14:00 Pantamera Division 9 Norr 248092044 Höglands AIF P15 Svart - Nätra IBK P14-15 3
2023-11-19 14:20 Pantamera Division 9 Norr 248092045 Nätra IBK P14-15 1 - Höglands AIF P15 Vit
2023-11-19 14:20 Pantamera Division 9 Norr 248092046 G/K IBS P15-16 Röd - Nätra IBK P14-15 3
2023-11-19 14:40 Pantamera Division 9 Norr 248092047 Nätra IBK P14-15 2 - Örnsköldsvik IBK P15-16 Svart
2023-11-19 14:40 Pantamera Division 9 Norr 248092048 Moälvens IBK P16 Orangesvart - Höglands AIF P15 Svart
2023-11-19 15:00 Pantamera Division 9 Norr 248092049 Höglands AIF P15 Vit - G/K IBS P15-16 Röd
2023-11-19 15:00 Pantamera Division 9 Norr 248092050 Nätra IBK P14-15 1 - Örnsköldsvik IBK P15-16 Svart
2023-11-19 15:20 Pantamera Division 9 Norr 248092051 Nätra IBK P14-15 3 - Moälvens IBK P16 Orangesvart
2023-11-19 15:20 Pantamera Division 9 Norr 248092052 Nätra IBK P14-15 2 - Höglands AIF P15 Svart
December
2023-12-10 08:45 Pantamera Flickor Division 7 247051064 Moälvens IBK F14 Svart - G/K IBS F13/14 Blå
2023-12-10 09:30 Pantamera Flickor Division 7 247051065 Moälvens IBK F14 Orange - G/K IBS F13/14 Vit
2023-12-10 11:00 Pantamera Flickor Division 7 247051067 Moälvens IBK F13 Orange - Örnsköldsvik IBK F14 Röd
2023-12-10 11:45 Pantamera Flickor Division 7 247051068 G/K IBS F13/14 Vit - Moälvens IBK F14 Svart
2023-12-10 13:15 Pantamera Flickor Division 7 247051070 Örnsköldsvik IBK F14 Svart - Moälvens IBK F14 Orange
2023-12-10 14:00 Pantamera Flickor Division 7 247051071 Örnsköldsvik IBK F14 Röd - FBC Lo F10-13
2023-12-10 15:30 Pantamera Flickor Division 7 247051074 Moälvens IBK F13 Svart - G/K IBS F13/14 Vit
2023-12-10 16:15 Pantamera Flickor Division 7 247051075 Moälvens IBK F13 Orange - FBC Lo F10-13
2023-12-10 17:00 Pantamera Flickor Division 7 247051076 Örnsköldsvik IBK F13 - Örnsköldsvik IBK F14 Svart
2023-12-18 19:45 Träningsmatcher Barn/ungdom 247000009 Gullänget-Kroksta IBS P08 - Moälvens IBK P09
Januari
2024-01-27 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041009 Örnsköldsvik IBK P10 - FBC Nordic Sundsvall P11-12 2
Februari
2024-02-17 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051041 Moälvens IBK P11/12 - FBC Nordic Sundsvall P11-12
2024-02-17 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051030 G/K IBS P11 Blå - FBC Nordic Sundsvall P11-12
2024-02-18 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032041 G/K IBS P10 - Örnsköldsvik IBK P10
Mars
2024-03-03 10:15 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051049 G/K IBS P11 Blå - IBK Härnösand PF11
2024-03-03 11:45 Pantamera Flickor Division 4B 247022047 G/K IBS F11-12 Blå - Höglands AIF F12
2024-03-03 13:15 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051045 Moälvens IBK P11/12 - IBK Härnösand PF11
2024-03-03 14:45 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051046 G/K IBS P11 Blå - Örnsköldsvik IBK P11 Svart
2024-03-16 10:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021050 G/K IBS F11-12 Blå - Husums IBK F11
2024-03-16 11:45 Pantamera Flickor Division 4B 247022054 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2024-03-16 14:45 Pantamera Flickor Division 4B 247022010 Höglands AIF F12 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2024-03-17 10:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041045 G/K IBS P10 - FBC Nordic Sundsvall P11-12 2
2024-03-17 11:45 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052054 G/K IBS P11 Blå - Klockarberget P11-12
2024-03-23 10:15 Pantamera Flickor Division 2B 247012055 Moälvens IBK F10 - Sundsvall FBC Ungdom F10
2024-03-23 11:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031036 Moälvens IBK P10 - Timrå IBC P10
2024-03-23 13:15 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051054 Moälvens IBK P11/12 - G/K IBS P11 Blå
2024-03-23 14:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031056 Moälvens IBK P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2024-03-23 16:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041054 G/K IBS P10 - Jäbo IK P10-11
2024-03-24 10:15 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032047 Höglands AIF P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2024-03-24 11:45 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052055 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Sundsvall GBK P11
2024-03-24 13:15 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032055 Örnsköldsvik IBK P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2024-03-24 14:45 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051031 Moälvens IBK P11/12 - Sundsvall GBK P11
April
2024-04-13 09:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071143 Moälvens IBK P13 Svart - Örnsköldsvik IBK P14 Röd
2024-04-13 09:45 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071144 Örnsköldsvik IBK P14 Röd - Moälvens IBK P14 Orange
2024-04-13 10:30 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071145 Moälvens IBK P13 Orange - Örnsköldsvik IBK P14 Svart
2024-04-13 11:15 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071146 FBC Lo P11-13 - Moälvens IBK P14 Svart
2024-04-13 12:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071147 Höglands AIF P13 - Moälvens IBK P13 Orange
2024-04-13 12:45 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071148 Moälvens IBK P14 Orange - Moälvens IBK P13 Svart
2024-04-13 13:30 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071149 Jäbo IK P14 Rosa - Nätra IBK P12-13
2024-04-13 14:15 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071150 Örnsköldsvik IBK P14 Svart - FBC Lo P11-13
2024-04-13 15:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071151 Höglands AIF P13 - G/K IBS P13-14 Vit
2024-04-13 15:45 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071152 Örnsköldsvik IBK P14 Röd - Moälvens IBK P14 Svart
2024-04-13 16:30 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071153 Nätra IBK P12-13 - Moälvens IBK P14 Orange
2024-04-13 17:15 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071154 Jäbo IK P14 Rosa - G/K IBS P13-14 Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis