Nolaskolan

Adress
Nygatan 32, 891 34 ÖRNSKÖLDSVIK





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2021-11-27 Pantamera Flickor Division 1A 247001020 G/K IBS F07 - Sundsvalls IBF F05-06 Vit
2021-11-27 Pantamera Flickor Division 1A 247001037 Jäbo IK F06 - Sundsvalls IBF F05-06 Vit
December
2021-12-12 09:15 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071029 G/K IBS P11 Blå - Moälvens IBK P11/12
2021-12-12 10:05 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071030 Jäbo IK P11 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd
2021-12-12 10:55 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071031 Örnsköldsvik IBK P11 Svart - Husums IBK P11
2021-12-12 11:45 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071032 Örnsköldsvik IBK P11 Vit - G/K IBS P11 Vit
2021-12-12 12:35 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071033 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - G/K IBS P11 Blå
2021-12-12 13:25 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071034 Jäbo IK P11 - Moälvens IBK P11/12
2021-12-12 14:15 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071035 Örnsköldsvik IBK P11 Vit - Husums IBK P11
2021-12-12 15:05 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071036 G/K IBS P11 Vit - Örnsköldsvik IBK P11 Svart
2021-12-18 09:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041031 Örnsköldsvik IBK F10 - Timrå IBC F08-12 1
2021-12-18 11:20 Pantamera Flickor Division 6A 247041033 Jäbo IK F10 - Timrå IBC F08-12 1
2021-12-18 13:10 Pantamera Flickor Division 6A 247041035 G/K IBS F10 - Timrå IBC F08-12 1
2021-12-19 09:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051025 Gullänget-Kroksta IBS F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Röd
2021-12-19 10:25 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051026 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Moälvens IBK F11
2021-12-19 11:20 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051027 Husums IBK F/P11 - Höglands AIF F10 Blå
2021-12-19 12:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051028 Moälvens IBK F11 - Gullänget-Kroksta IBS F11
2021-12-19 13:10 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051029 Höglands AIF F10 Blå - Örnsköldsvik IBK F11 Röd
2021-12-19 14:05 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051030 Husums IBK F/P11 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart
Januari
2022-01-15 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012029 Moälvens IBK P07 - Sundsvall City U P06 Orange
2022-01-22 10:30 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063043 Höglands AIF P10 - Örnsköldsviks IBK P09
2022-01-22 11:30 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063044 G/K IBS P10 - FBC Lo P10
2022-01-22 12:30 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063045 Husums IBK PF09 - Örnsköldsvik IBK P10
2022-01-22 13:30 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063046 FBC Lo P10 - Höglands AIF P10
2022-01-22 14:30 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063047 Örnsköldsviks IBK P09 - Husums IBK PF09
2022-01-22 15:30 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063048 Örnsköldsvik IBK P10 - G/K IBS P10
2022-01-23 09:30 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071047 G/K IBS P11 Blå - Örnsköldsvik IBK P11 Svart
2022-01-23 10:25 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071048 Husums IBK P11 - Jäbo IK P11
2022-01-23 11:20 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071049 G/K IBS P11 Blå - Örnsköldsvik IBK P11 Vit
2022-01-23 12:15 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071050 Örnsköldsvik IBK P11 Svart - Jäbo IK P11
2022-01-23 13:10 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071051 Husums IBK P11 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd
2022-01-23 14:05 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071052 Moälvens IBK P11/12 - G/K IBS P11 Vit
2022-01-23 15:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071054 Jäbo IK P11 - G/K IBS P11 Blå
2022-01-23 16:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071055 G/K IBS P11 Vit - Husums IBK P11
2022-01-23 17:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071056 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Moälvens IBK P11/12
2022-01-29 09:20 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051031 Gullänget-Kroksta IBS F11 - Höglands AIF F10 Blå
2022-01-29 10:10 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051032 Moälvens IBK F11 - Husums IBK F/P11
2022-01-29 11:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051033 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F11
2022-01-29 11:50 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051034 Husums IBK F/P11 - Örnsköldsvik IBK F11 Röd
2022-01-29 12:40 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051035 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Höglands AIF F10 Blå
2022-01-29 13:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051036 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Moälvens IBK F11
2022-01-29 15:00 Pantamera Flickor Division 4A 247021036 G/K IBS F09 - Örnsköldsvik IBK F09
2022-01-30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032033 G/K IBS P08 - Sundsvall GBK P08
2022-01-30 09:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041046 G/K IBS F10 - Jäbo IK F10
2022-01-30 10:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041047 Moälvens IBK F10 - Örnsköldsvik IBK F10
2022-01-30 11:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041048 Höglands AIF F10 Vit - Jäbo IK F10
2022-01-30 12:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041049 Moälvens IBK F10 - G/K IBS F10
2022-01-30 13:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041050 Höglands AIF F10 Vit - Örnsköldsvik IBK F10
2022-01-30 14:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021033 Moälvens IBK P07 - IBK Härnösand P06-07
Februari
2022-02-05 11:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071038 Moälvens IBK F08 - G/K IBS F08
2022-02-05 12:30 Pantamera Flickor Division 3A 247071039 Jäbo IK F09 - Örnsköldsvik IBK F08
2022-02-05 14:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041037 Jäbo IK P08 - Vattjoms IK P08
2022-02-06 09:30 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071057 Husums IBK P11 - G/K IBS P11 Blå
2022-02-06 10:25 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071058 Örnsköldsvik IBK P11 Svart - G/K IBS P11 Vit
2022-02-06 11:20 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071059 Husums IBK P11 - Moälvens IBK P11/12
2022-02-06 12:15 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071060 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - G/K IBS P11 Blå
2022-02-06 13:10 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071061 Örnsköldsvik IBK P11 Vit - Jäbo IK P11
2022-02-06 14:05 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071062 Moälvens IBK P11/12 - Örnsköldsvik IBK P11 Svart
2022-02-06 15:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071064 G/K IBS P11 Vit - Jäbo IK P11
2022-02-06 16:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071065 Örnsköldsvik IBK P11 Vit - Moälvens IBK P11/12
2022-02-06 17:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071066 G/K IBS P11 Vit - Örnsköldsvik IBK P11 Röd
2022-02-19 10:00 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041042 Moälvens IBK P09 - G/K IBS P08
2022-02-19 11:30 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042043 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P09 Öst Vit
2022-02-26 10:00 Pantamera Flickor Division 3B 247072047 G/K IBS F08 - Moälvens IBK F09
2022-02-26 11:10 Pantamera Flickor Division 6A 247041055 Höglands AIF F10 Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit
2022-02-26 12:05 Pantamera Flickor Division 6A 247041056 Moälvens IBK F10 - Klockarbergets BK F08/09
2022-02-26 13:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041057 Höglands AIF F10 Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit
2022-02-26 14:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041058 Moälvens IBK F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit
2022-02-26 15:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041059 Höglands AIF F10 Vit - Klockarbergets BK F08/09
2022-02-26 16:00 Pantamera Flickor Division 6A 247041060 Moälvens IBK F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit
2022-02-27 10:00 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012046 Gullänget-Kroksta IBS P07 - Sundsvall GBK P06/FBC Nordic P05
2022-02-27 12:00 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032038 G/K IBS P08 - Sundsvall FBC U P08 Svart
2022-02-27 13:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012038 Moälvens IBK P07 - Sundsvall GBK P06/FBC Nordic P05
2022-02-27 15:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032046 Moälvens IBK P09 - Sundsvall FBC U P08 Svart
Mars
2022-03-19 10:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071008 Moälvens IBK F08 - Sundsvalls IBF F07-08 G-holm Orange
2022-03-19 16:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071049 Moälvens IBK F08 - IBK Härnösand F07/08
2022-03-20 09:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063055 Örnsköldsvik IBK P10 - FBC Lo P10
2022-03-20 10:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063056 Höglands AIF P10 - Husums IBK PF09
2022-03-20 11:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063057 Nätra IBK P10/11 - Moälvens IBK P10
2022-03-20 12:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063058 FBC Lo P10 - Örnsköldsviks IBK P09
2022-03-20 13:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063059 G/K IBS P10 - Höglands AIF P10
2022-03-20 14:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063060 Jäbo IK P10 - Nätra IBK P10/11
2022-03-20 15:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063061 Örnsköldsviks IBK P09 - Örnsköldsvik IBK P10
2022-03-20 16:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063062 Husums IBK PF09 - G/K IBS P10
2022-03-20 17:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063063 Moälvens IBK P10 - Jäbo IK P10
2022-03-26 09:30 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071075 Husums IBK P11 - Jäbo IK P11
2022-03-26 10:25 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071076 G/K IBS P11 Blå - Örnsköldsvik IBK P11 Vit
2022-03-26 11:20 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071077 Örnsköldsvik IBK P11 Svart - Jäbo IK P11
2022-03-26 12:15 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071078 Husums IBK P11 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd
2022-03-26 13:10 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071079 Moälvens IBK P11/12 - G/K IBS P11 Vit
2022-03-26 14:05 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071081 Jäbo IK P11 - G/K IBS P11 Blå
2022-03-26 15:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071082 G/K IBS P11 Vit - Husums IBK P11
2022-03-26 16:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071083 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Moälvens IBK P11/12
2022-03-26 17:00 Pantamera Pojkar Division 7 Nord 248071084 G/K IBS P11 Blå - Örnsköldsvik IBK P11 Svart
2022-03-27 10:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071030 Moälvens IBK F08 - FBC Lo F07/08
2022-03-27 13:00 Pantamera Flickor Division 3A 247071055 Örnsköldsvik IBK F08 - FBC Lo F07/08
April
2022-04-02 10:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063064 Örnsköldsviks IBK P09 - Jäbo IK P10
2022-04-02 11:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063065 Örnsköldsvik IBK P10 - Nätra IBK P10/11
2022-04-02 12:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063066 FBC Lo P10 - Moälvens IBK P10
2022-04-02 13:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063067 Höglands AIF P10 - Örnsköldsvik IBK P10
2022-04-02 14:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063068 Husums IBK PF09 - FBC Lo P10
2022-04-02 15:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063069 G/K IBS P10 - Örnsköldsviks IBK P09
2022-04-02 16:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063070 Jäbo IK P10 - Höglands AIF P10
2022-04-02 17:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063071 Nätra IBK P10/11 - Husums IBK PF09
2022-04-02 18:00 Pantamera Pojkar Division 6A Nord 248063072 Moälvens IBK P10 - G/K IBS P10
2022-04-03 09:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041078 G/K IBS F10 - Örnsköldsvik IBK F10
2022-04-03 10:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041079 Moälvens IBK F10 - Jäbo IK F10
2022-04-03 11:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041080 Höglands AIF F10 Vit - G/K IBS F10
2022-04-03 12:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041081 Örnsköldsvik IBK F10 - Moälvens IBK F10
2022-04-03 13:30 Pantamera Flickor Division 6A 247041082 Jäbo IK F10 - Höglands AIF F10 Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis