Örnsköldsviks Sporthall

Adress
Lasarettsgatan 15, 891 33 ÖRNSKÖLDSVIK





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
December
2022-12-03 12:15 Pantamera Flickor Division 2B 247012029 G/K IBS F09 - Vattjom F07-09
2022-12-22 19:10 Träningsmatcher barn o ungdom 247000017 Gullänget-Kroksta IBS P08 - Gullänget-Kroksta IBS F07
Januari
2023-01-28 15:00 Damer Utveckling A 242301059 Örnsköldsvik IBF/Ö-viks IBK F07 Röd - Sundsvall FBC Ungdom
2023-01-29 13:15 Pantamera Flickor Division 3A 247071033 G/K IBS F09 - Örnsköldsvik IBK F09
2023-01-29 14:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011042 Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC Ungdom P07
2023-01-29 16:15 Pantamera Flickor Division 1A 247001026 Moälvens IBK F07-08 - Klockarbergets BK F06/07
Februari
2023-02-05 12:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021044 G/K IBS F10 - Sundsvall FBC Ungdom F10
2023-02-05 13:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021037 Jäbo IK F10 - Moälvens IBK F10
2023-02-05 15:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021039 Höglands AIF F10 Vit - Sundsvall FBC Ungdom F10
2023-02-08 20:00 Damer Utveckling A 242301061 G/K IBS F07 Blå - FBC Lo Dam
2023-02-11 12:15 Pantamera Flickor Division 3B 247072040 Moälvens IBK F09 - Höglands AIF F10 Vit
2023-02-11 14:00 Damer Utveckling A 242301067 Örnsköldsvik IBF/Ö-viks IBK F07 Röd - FBC Lo Dam
2023-02-12 12:15 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022039 Jäbo IK P08 - Moälvens IBK P09
2023-02-12 13:45 Pantamera Flickor Division 2B 247012038 G/K IBS F09 - Jäbo IK F09
2023-02-12 15:15 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022032 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P09 Väst
2023-02-17 18:45 Herrar Utveckling 241502108 Moälvens IBK HJ - Örnsköldsvik IBK Herrjunior
2023-02-18 13:15 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051042 Höglands AIF P10 - Husums IBK PF09
2023-02-19 13:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021043 Jäbo IK F10 - Örnsköldsvik IBK F10
2023-02-19 15:15 Pantamera Flickor Division 2A 247011030 Jäbo IK F09 - Sundsvalls IBF F07-08
2023-02-22 20:00 Damer Utveckling A 242301071 G/K IBS F07 Blå - Örnsköldsvik IBF/Ö-viks IBK F07 Röd
Mars
2023-03-04 12:15 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022027 G/K IBS P08 - Vattjoms IK P08
2023-03-04 16:15 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022048 Jäbo IK P08 - Vattjoms IK P08
2023-03-05 12:15 Pantamera Flickor Division 3B 247072046 Höglands AIF F10 Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2023-03-05 15:15 Pantamera Flickor Division 3B 247072030 Moälvens IBK F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart
2023-03-18 12:15 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051050 G/K IBS P10 - FBC Lo P10
2023-03-18 13:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031052 Moälvens IBK P09 - Sundsvall FBC U P09 Väst
2023-03-18 15:15 Pantamera Pojkar Division 5 A 248051043 Moälvens IBK P10 - FBC Lo P10
2023-03-19 12:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021050 G/K IBS P08 - Jäbo IK P08
2023-03-19 13:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011052 G/K IBS F08 - Nätra IBK/ÖIBF F07/09
2023-03-19 15:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021049 G/K IBS F10 - Jäbo IK F10
2023-03-25 12:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022053 Jäbo IK F10 - Klockarbergets BK F11
2023-03-25 13:45 Pantamera Flickor Division 2B 247012054 Jäbo IK F09 - Örnsköldsvik IBK F09
2023-03-25 15:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022045 Jäbo IK F10 - Vattjom F10-11 Svart
2023-03-26 12:15 Pantamera Flickor Division 2A 247011049 Jäbo IK F09 - Vattjom F07-09
2023-03-26 13:45 Pantamera Flickor Division 4A 247021056 Örnsköldsvik IBK F10 - Klockarbergets BK F08/09
2023-03-26 16:15 Pantamera Flickor Division 4A 247021051 Moälvens IBK F10 - Klockarbergets BK F08/09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis