Timrå Sporthall

Adress
Spportvägen 1, 860 30 SÖRBERGE





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2023-11-11 08:30 Pantamera Division 8 Syd 248081001 S-vall FBC U P14 Öst Svart - Timrå IBC P14 1
2023-11-11 08:30 Pantamera Division 8 Syd 248081002 Sundsvall GBK P15-16 Röd - S-vall City P14 Orange
2023-11-11 08:50 Pantamera Division 8 Syd 248081003 IBK Härnösand P14 Röd - Timrå IBC P14 2
2023-11-11 08:50 Pantamera Division 8 Syd 248081004 Sundsvall GBK P15-16 Svart - S-vall City P14 Svart
2023-11-11 09:10 Pantamera Division 8 Syd 248081005 S-vall FBC U P14 Öst Vit - S-vall City P14 Vit
2023-11-11 09:10 Pantamera Division 8 Syd 248081006 IBK Härnösand P14 Blå - S-vall FBC U P14 Öst Svart
2023-11-11 09:30 Pantamera Division 8 Syd 248081007 Timrå IBC P14 1 - Sundsvall GBK P15-16 Röd
2023-11-11 09:30 Pantamera Division 8 Syd 248081008 S-vall City P14 Orange - IBK Härnösand P14 Blå
2023-11-11 09:50 Pantamera Division 8 Syd 248081009 IBK Härnösand P14 Röd - S-vall City P14 Svart
2023-11-11 09:50 Pantamera Division 8 Syd 248081010 Timrå IBC P14 2 - S-vall FBC U P14 Öst Vit
2023-11-11 10:10 Pantamera Division 8 Syd 248081011 Sundsvall GBK P15-16 Svart - S-vall City P14 Vit
2023-11-11 10:10 Pantamera Division 8 Syd 248081012 S-vall FBC U P14 Öst Svart - Sundsvall GBK P15-16 Röd
2023-11-11 10:30 Pantamera Division 8 Syd 248081013 Timrå IBC P14 1 - S-vall City P14 Orange
2023-11-11 10:30 Pantamera Division 8 Syd 248081014 S-vall City P14 Svart - Timrå IBC P14 2
2023-11-11 10:50 Pantamera Division 8 Syd 248081015 S-vall City P14 Svart - IBK Härnösand P14 Röd
2023-11-11 10:50 Pantamera Division 8 Syd 248081016 S-vall FBC U P14 Öst Vit - Sundsvall GBK P15-16 Svart
2023-11-11 11:10 Pantamera Division 8 Syd 248081017 IBK Härnösand P14 Blå - Sundsvall GBK P15-16 Röd
2023-11-11 11:10 Pantamera Division 8 Syd 248081018 S-vall City P14 Orange - S-vall FBC U P14 Öst Svart
2023-11-11 11:30 Pantamera Division 8 Syd 248081019 Sundsvall GBK P15-16 Svart - IBK Härnösand P14 Röd
2023-11-11 11:30 Pantamera Division 8 Syd 248081020 S-vall City P14 Vit - Timrå IBC P14 2
2023-11-11 11:50 Pantamera Division 8 Syd 248081021 IBK Härnösand P14 Blå - Timrå IBC P14 1
2023-11-11 11:50 Pantamera Division 8 Syd 248081022 S-vall City P14 Svart - S-vall FBC U P14 Öst Vit
2023-11-11 12:10 Pantamera Division 8 Syd 248081023 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Svart - Sundsvalls IBF F13-14 S-malm svart
2023-11-11 12:10 Pantamera Division 8 Syd 248081024 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Orange - Timrå IBC F13-15 Svart
2023-11-11 12:30 Pantamera Division 8 Syd 248081025 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå - Timrå IBC F13-15 Röd
2023-11-11 12:30 Pantamera Division 8 Syd 248081026 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Grön - Sundsvalls IBF F13-14 S-malm blå
2023-11-11 12:50 Pantamera Division 8 Syd 248081027 Vattjoms IK F14 - Klockarberget F13-14 Gredelin 1
2023-11-11 12:50 Pantamera Division 8 Syd 248081028 IBK Härnösand F14/15 - Sundsvalls IBF F13-14 Haga Svart
2023-11-11 13:10 Pantamera Division 8 Syd 248081029 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Orange - Sundsvalls IBF F13-14 S-malm blå
2023-11-11 13:10 Pantamera Division 8 Syd 248081030 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå - Timrå IBC F13-15 Svart
2023-11-11 13:30 Pantamera Division 8 Syd 248081031 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Grön - Sundsvalls IBF F13-14 S-malm svart
2023-11-11 13:30 Pantamera Division 8 Syd 248081032 Timrå IBC F13-15 Röd - Vattjoms IK F14
2023-11-11 13:50 Pantamera Division 8 Syd 248081033 Klockarberget F13-14 Gredelin 1 - IBK Härnösand F14/15
2023-11-11 13:50 Pantamera Division 8 Syd 248081034 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Svart - Vattjoms IK F14
2023-11-11 14:10 Pantamera Division 8 Syd 248081035 Sundsvalls IBF F13-14 S-malm blå - Timrå IBC F13-15 Svart
2023-11-11 14:10 Pantamera Division 8 Syd 248081036 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Orange - Klockarberget F13-14 Gredelin 1
2023-11-11 14:30 Pantamera Division 8 Syd 248081037 Sundsvalls IBF F13-14 S-malm svart - Timrå IBC F13-15 Röd
2023-11-11 14:30 Pantamera Division 8 Syd 248081038 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå - IBK Härnösand F14/15
2023-11-11 14:50 Pantamera Division 8 Syd 248081039 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Grön - Timrå IBC F13-15 Svart
2023-11-11 14:50 Pantamera Division 8 Syd 248081040 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Orange - Vattjoms IK F14
2023-11-11 15:10 Pantamera Division 8 Syd 248081041 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Svart - Timrå IBC F13-15 Röd
2023-11-11 15:10 Pantamera Division 8 Syd 248081042 Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå - Sundsvalls IBF F13-14 S-malm blå
2023-11-11 15:30 Pantamera Division 8 Syd 248081043 Sundsvalls IBF F13-14 S-malm svart - IBK Härnösand F14/15
2023-11-11 15:30 Pantamera Division 8 Syd 248081044 Klockarberget F13-14 Gredelin 1 - Sundsvalls IBF F13-14 Haga Grön
December
2023-12-10 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042022 Sundsvall City IBC U P09-10 Svart - Vattjoms IK P11
2023-12-17 18:30 Träningsmatcher Barn/ungdom 247000010 Timrå IBC F11-12 - Sundsvalls IBF F11-12 Södermalm
Januari
2024-01-27 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042036 Sundsvall City IBC U P09-10 Svart - Jäbo IK P10-11
Februari
2024-02-24 09:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072115 Sundsvall City IBC U P13 svart - Timrå IBC P13 Röd
2024-02-24 09:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072116 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P13 Väst 4
2024-02-24 10:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072117 Sundsvall City IBC U P13 svart - Fränsta IK FP13-14
2024-02-24 11:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072118 S-vall FBC U P13 Väst 4 - Timrå IBC P13 Röd
2024-02-24 12:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072119 Fränsta IK FP13-14 - KBK P13-14
2024-02-24 12:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072120 S-vall FBC U P13 Öst - Timrå IBC P12
2024-02-24 13:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072121 S-vall FBC U P13 Väst 3 - KBK P13-14
2024-02-24 14:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072122 Timrå IBC P13 Svart - Fränsta IK FP13-14
2024-02-24 15:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072123 S-vall FBC U P13 Öst - Sundsvall City IBC U P13 Vit
2024-02-24 15:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072124 S-vall FBC U P13 Väst 4 - KBK P13-14
2024-02-24 16:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072125 Timrå IBC P13 Svart - S-vall FBC U P13 Väst 3
2024-02-24 17:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072126 Sundsvall City IBC U P13 Vit - Timrå IBC P12
2024-02-25 09:30 Herrar Utveckling B 241403047 Timrå IBC P07-08 - Vattjoms IK Herr Utveckling
2024-02-25 12:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201078 Timrå IBC - Timrå IBC Utveckling
2024-02-25 15:00 Herrar Div 1 Norra 580038118 Timrå IBC - Skellefteå IBK
Mars
2024-03-02 13:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021048 Timrå IBC P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2024-03-02 15:00 Damer Utveckling A 242301046 Timrå IBC FU - FBC Lo Dam
2024-03-03 13:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031046 Timrå IBC P10 - IBK Härnösand P09-10
2024-03-09 15:00 Pojkar 16 GUD (07-08) 034012111 Timrå IBC - IBF Falun Utveckling
2024-03-10 13:30 Damer Division 1 Mittsverige 242201086 Timrå IBC - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
2024-03-10 16:30 Herrar Div 1 Norra 580038128 Timrå IBC - Jemtland Innebandy
2024-03-15 18:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031049 Timrå IBC P10 - FBC Nordic Sundsvall P10-11/S-valls IBF
2024-03-16 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032049 Timrå IBC P10 - FBC Nordic Sundsvall P10-11/S-valls IBF
2024-03-17 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012051 Timrå IBC P09 - Sundsvall FBC U P09
2024-03-17 13:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021051 Timrå IBC P09 - Sundsvall FBC U P09
2024-03-17 15:00 Damer Utveckling A 242301049 Timrå IBC FU - Sundsvall FBC Ungdom
2024-03-23 09:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072148 Timrå IBC P13 Röd - S-vall FBC U P13 Väst 4
2024-03-23 09:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072149 Timrå IBC P13 Svart - KBK P13-14
2024-03-23 10:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072150 S-vall FBC U P13 Väst 4 - Fränsta IK FP13-14
2024-03-23 11:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072151 Timrå IBC P13 Svart - S-vall FBC U P13 Väst 3
2024-03-23 12:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072152 Sundsvall City IBC U P13 svart - Timrå IBC P13 Röd
2024-03-23 12:45 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072153 Fränsta IK FP13-14 - KBK P13-14
2024-03-23 13:30 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072154 S-vall FBC U P13 Öst - S-vall FBC U P13 Väst 4
2024-03-23 14:15 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072155 Timrå IBC P13 Röd - Sundsvall City IBC U P13 Vit
2024-03-23 15:00 Pantamera Pojkar Division 7 Syd 248072156 Sundsvall City IBC U P13 svart - S-vall FBC U P13 Väst 3
2024-03-24 12:30 Herrar Utveckling B 241403056 Timrå IBC P07-08 - SKB Sundsvall IF
2024-03-24 17:30 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012055 Timrå IBC P09 - Moälvens IBK P09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis