Skönsbergshallen

Adress
Vasagatan 12, 856 30 SUNDSVALL





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-04 10:30 Träningsmatcher barn/ungdom 247000001 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Timrå IBC P09
2021-09-04 11:45 Träningsmatcher barn/ungdom 247000002 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Timrå IBC P09
November
2021-11-27   Uppskj. Pantamera Pojkar Division 4 A 248041020 Sundsvall FBC U P09 Öst Vit - Vattjoms IK P08
December
2021-12-04 15:30 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032028 Timrå IBC P09 Svart - G/K IBS P08
Januari
2022-01-23   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201060 Sundsvalls IBF 2 - Örnsköldsvik IBF
2022-01-29 13:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202099 Sundsvall FBC Ungdom - Sundsvall City IBC U
2022-01-30 10:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021035 Sundsvall FBC U P08 Vit - Sundsvall GBK P07
2022-01-30 12:30   Uppskj. Damer Division 1 Mittsverige 242201061 Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - FBC Lo
2022-01-30 15:00 Pojkar 16 GUD 039987104 Sundsvall FBC Ungdom P05 - LI20 IBF
Februari
2022-02-06 18:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011037 Sundsvall FBC U Röd - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart
2022-02-09 18:45 Damer Division 1 Mittsverige 242201051 Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Vattjoms IK
2022-02-13 14:30 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052077 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2022-02-13 15:15 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052078 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange
2022-02-13 16:00 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052079 SKB Sundsvall IF F10 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart
2022-02-13 16:45 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052080 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit
2022-02-13 17:30 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052081 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - SKB Sundsvall IF F10
2022-02-13 18:15 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052082 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart
2022-02-13 19:00 Pantamera Flickor Division 7 Syd 247052083 SKB Sundsvall IF F10 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 1
2022-02-14 18:45 Damer Division 1 Mittsverige 242201071 Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Timrå IBC
2022-02-19 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202115 Sundsvall FBC Ungdom - FBC Nordic
2022-02-19 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026051 Sundsvalls IBF - IBF Dalen
2022-02-26 12:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021048 Sundsvall FBC Ungdom P07 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart/S-vall IBF
2022-02-27 11:30 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022045 Sundsvall GBK P07 - Timrå IBC P08
2022-02-27 14:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700087 Sundsvall FBC Ungdom - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke
2022-02-27 16:30 Damer Division 1 Mittsverige 242201081 Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Örnsköldsvik IBF
Mars
2022-03-06 13:30 Juniorallsvenskan B DJ18 580732085 Sundsvall FBC Ungdom - Storvreta Ungdom/IBK
2022-03-19 12:30 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021050 Sundsvall FBC U P08 Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart/S-vall IBF
2022-03-19 14:00 Herrar Division 3 241402083 FBC Nordic Sundsvall H3 - FBC Lo
2022-03-19 17:00 Herrjunior A 241301049 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - Sundsvall FBC U P05
2022-03-20 10:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061118 Timrå IBC P10 - IBK Härnösand P10
2022-03-20 11:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061119 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2022-03-20 12:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061120 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2022-03-20 13:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061121 Sundsvall FBC U P10 Öst - IBK Härnösand P10
2022-03-20 14:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061122 Timrå IBC P10 - Sundsvall City IBC U P10
2022-03-20 15:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061123 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2022-03-20 16:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061124 Timrå IBC P10 - SKB Sundsvall IF P09-10
2022-03-26 12:30 Pantamera Flickor Division 2A 247011055 Sundsvalls IBF F07-08 G-holm Svart - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart
April
2022-04-02 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061125 IBK Härnösand P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2022-04-02 13:10 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061126 Klockarberget BK P09 - Vattjom P10
2022-04-02 14:05 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061127 Sundsvall FBC U P09 Väst - SKB Sundsvall IF P09-10
2022-04-02 15:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061128 Sundsvall City IBC U P09 - Klockarberget BK P09
2022-04-02 16:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061129 SKB Sundsvall IF P09-10 - IBK Härnösand P09
2022-04-02 17:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061130 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2022-04-02 18:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061131 Sundsvall City IBC U P09 - Sundsvall FBC U P09 Väst
2022-04-03 12:00 Pantamera Flickor Division 1B 247002053 Sundsvall FBC U Röd - G/K IBS F07
2022-04-03 13:30 Herrjunior B 241302054 FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05 - Moälvens IBK P05-06
2022-04-03 16:30 Pantamera Flickor Division 1B 247002040 Sundsvalls IBF F07-08 G-holm Svart - G/K IBS F07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis