Hällaskolan

Adress
Fågelsjövägen, Borensberg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-02 12:30 Pojkar Blå Klass C 233002007 Borensberg IBC P10/11 Orange - IBF Norrköping P 09
2021-10-02 13:15 Pojkar Blå Klass C 233002008 IBK Mantorp P 09-11 - Svärtinge SK Blå
2021-10-02 14:00 Pojkar Blå Klass C 233002009 Borensberg IBC P10/11 Orange - Svärtinge SK Blå
2021-10-02 14:45 Pojkar Blå Klass C 233002010 IBF Norrköping P 09 - IBK Mantorp P 09-11
2021-10-02 15:30 Pojkar Blå Klass C 233002011 Svärtinge SK Blå - IBF Norrköping P 09
2021-10-02 16:15 Pojkar Blå Klass C 233002012 IBK Mantorp P 09-11 - Borensberg IBC P10/11 Orange
2021-10-17 12:30 Flickor Blå Klass B 233201008 Borensberg IBC F08/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 11
2021-10-17 13:40 Flickor Blå Klass B 233201009 Solfjäderstaden IBK F 11 - Åby IBK Ungdom F 10/11
2021-10-17 14:50 Flickor Blå Klass B 233201012 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Borensberg IBC F08/11 Svart
2021-10-24 12:30 Pojkar Blå Klass C 233002013 Borensberg IBC P10/11 Svart - Borensberg IBC P10/11 Orange
2021-10-24 13:15 Pojkar Blå Klass C 233002014 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2021-10-24 14:00 Pojkar Blå Klass C 233002015 Borensberg IBC P10/11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2021-10-24 14:45 Pojkar Blå Klass C 233002016 Borensberg IBC P10/11 Orange - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2021-10-24 15:30 Pojkar Blå Klass C 233002017 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Borensberg IBC P10/11 Orange
2021-10-24 16:15 Pojkar Blå Klass C 233002018 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P10/11 Svart
November
2021-11-27 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007022 Borensberg IBC P08/09 - Bergs IK P 09 Gul
2021-11-28 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003031 Borensberg IBC P12/13 Orange - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2021-11-28 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003032 Borensberg IBC P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2021-11-28 13:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003033 Ekängens IF P12/13 Vit - Bergs IK P 13 Blå
2021-11-28 13:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003034 IBF Antvarden P 12/13 - Bergs IK P 13 Gul
2021-11-28 13:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003035 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Ekängens IF P12/13 Vit
2021-11-28 13:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003036 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - IBF Antvarden P 12/13
2021-11-28 14:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003037 Bergs IK P 13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange
2021-11-28 14:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003038 Bergs IK P 13 Gul - Borensberg IBC P12/13 Svart
2021-11-28 14:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003039 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Bergs IK P 13 Blå
2021-11-28 14:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003040 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Bergs IK P 13 Gul
2021-11-28 15:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003041 Borensberg IBC P12/13 Orange - Ekängens IF P12/13 Vit
2021-11-28 15:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003042 Borensberg IBC P12/13 Svart - IBF Antvarden P 12/13
2021-11-28 15:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003043 Ekängens IF P12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2021-11-28 15:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003044 IBF Antvarden P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2021-11-28 16:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003045 Bergs IK P 13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange
2021-11-28 16:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003046 Bergs IK P 13 Gul - Borensberg IBC P12/13 Svart
December
2021-12-04 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203025 Borensberg IBC F08/11 Orange - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2021-12-04 14:00 Herrar Division 3 230200040 Borensberg IBC - BK Vingen
2021-12-06 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007028 Borensberg IBC P08/09 - Mjölby IBK P Röd 4
2021-12-09 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003025 Borensberg IBC P05/07 - Linghems SK P 06/08
2021-12-10 19:30 Herrar Division 4 230250058 Borensberg IBC U-lag - Bergs IK U-lag
2021-12-11 12:30 Flickor Grön Klass B 234201033 Borensberg IBC F12/15 - Rimforsa IF F-13/14
2021-12-11 12:30 Flickor Grön Klass B 234201034 IBF Linköping F13 - Solfjäderstaden IBK F 14
2021-12-11 13:00 Flickor Grön Klass B 234201035 Bergs IK F 13/14 Gul - Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2
2021-12-11 13:00 Flickor Grön Klass B 234201036 Bergs IK F 13/14 Svart - Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1
2021-12-11 13:30 Flickor Grön Klass B 234201037 Rimforsa IF F-13/14 - Bergs IK F 13/14 Gul
2021-12-11 13:30 Flickor Grön Klass B 234201038 Solfjäderstaden IBK F 14 - Bergs IK F 13/14 Svart
2021-12-11 14:00 Flickor Grön Klass B 234201039 Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2 - Borensberg IBC F12/15
2021-12-11 14:00 Flickor Grön Klass B 234201040 Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1 - IBF Linköping F13
2021-12-11 14:30 Flickor Grön Klass B 234201041 Rimforsa IF F-13/14 - Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2
2021-12-11 14:30 Flickor Grön Klass B 234201042 Solfjäderstaden IBK F 14 - Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1
2021-12-11 15:00 Flickor Grön Klass B 234201043 Borensberg IBC F12/15 - Bergs IK F 13/14 Gul
2021-12-11 15:00 Flickor Grön Klass B 234201044 IBF Linköping F13 - Bergs IK F 13/14 Svart
2021-12-11 15:30 Flickor Grön Klass B 234201045 Borensberg IBC F12/15 - Solfjäderstaden IBK F 14
2021-12-11 15:30 Flickor Grön Klass B 234201046 IBF Linköping F13 - Rimforsa IF F-13/14
2021-12-11 16:00 Flickor Grön Klass B 234201047 Bergs IK F 13/14 Gul - Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1
2021-12-11 16:00 Flickor Grön Klass B 234201048 Bergs IK F 13/14 Svart - Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2
Januari
2022-01-07 19:30 Herrar Division 4 230250068 Borensberg IBC U-lag - IBF Antvarden U-lag
2022-01-14 19:30 Herrar Division 3 230200048 Borensberg IBC - Hjulsbro IK
2022-01-15 12:30 Damer division 2 230350050 Borensberg IBC - Katrineholms IBF
2022-01-15 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003034 Borensberg IBC P05/07 - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2022-01-15 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007035 Borensberg IBC P08/09 - Rimforsa IF P-09
2022-01-15 18:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203034 Borensberg IBC F08/11 Orange - Solfjäderstaden IBK F 09
2022-01-22 12:30 Herrar Division 4 230250079 Borensberg IBC U-lag - Rimforsa IF U-lag
2022-01-28 19:30 Herrar Division 3 230200056 Borensberg IBC - Bergs IK U-lag
2022-01-29 12:30 Damer division 2 230350058 Borensberg IBC - Bergs IK U-lag
2022-01-29 15:00 Pojkar Blå Klass C 233002067 Borensberg IBC P10/11 Orange - Brokinds IF P 09/10 Svart
2022-01-29 15:45 Pojkar Blå Klass C 233002068 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2022-01-29 16:30 Pojkar Blå Klass C 233002069 Borensberg IBC P10/11 Orange - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2022-01-29 17:15 Pojkar Blå Klass C 233002070 Brokinds IF P 09/10 Svart - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2022-01-29 18:00 Pojkar Blå Klass C 233002071 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Brokinds IF P 09/10 Svart
2022-01-29 18:45 Pojkar Blå Klass C 233002072 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P10/11 Orange
2022-01-30 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203043 Borensberg IBC F08/11 Orange - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2022-01-30 14:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005073 Borensberg IBC P14/15 Orange - Rimforsa IF P-13/14 svartvit
2022-01-30 14:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005074 Borensberg IBC P14/15 Svart - Bergs IK P 14 Gul
2022-01-30 14:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005075 Boets IK P/F 13/14 - Solfjäderstaden IBK P 14 B
2022-01-30 14:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005076 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Mjölby IBK P Grön 2
2022-01-30 15:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005077 Rimforsa IF P-13/14 vit - Bergs IK P 14 Gul
2022-01-30 15:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005078 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Borensberg IBC P14/15 Svart
2022-01-30 15:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005079 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Borensberg IBC P14/15 Orange
2022-01-30 15:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005080 Mjölby IBK P Grön 2 - Boets IK P/F 13/14
2022-01-30 16:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005081 Rimforsa IF P-13/14 vit - Hjulsbro IK Grön (Vinröd)
2022-01-30 16:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005082 Bergs IK P 14 Gul - Rimforsa IF P-13/14 svartvit
2022-01-30 16:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005083 Borensberg IBC P14/15 Svart - Boets IK P/F 13/14
2022-01-30 16:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005084 Borensberg IBC P14/15 Orange - Mjölby IBK P Grön 2
2022-01-30 17:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005085 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Rimforsa IF P-13/14 vit
2022-01-30 17:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005086 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Hjulsbro IK Grön (Vinröd)
2022-01-30 17:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005087 Bergs IK P 14 Gul - Mjölby IBK P Grön 2
2022-01-30 17:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005088 Boets IK P/F 13/14 - Borensberg IBC P14/15 Orange
2022-01-30 18:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005089 Rimforsa IF P-13/14 vit - Borensberg IBC P14/15 Svart
2022-01-30 18:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005090 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Solfjäderstaden IBK P 14 B
Februari
2022-02-04 19:30 Herrar Division 3 230200062 Borensberg IBC - Solfjäderstaden IBK U-lag
2022-02-05 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007046 Borensberg IBC P08/09 - Ledberg IBF P 09 Grön
2022-02-05 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003043 Borensberg IBC P05/07 - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2022-02-05 15:30 Herrar Division 4 230250093 Borensberg IBC U-lag - Linköping AIS
2022-02-11 19:30 Damer division 2 230350066 Borensberg IBC - IBK Åtvidaberg
2022-02-12 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203052 Borensberg IBC F08/11 Orange - Rimforsa IF F-08/09
2022-02-12 14:00 Herrar Division 4 230250101 Borensberg IBC U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2022-02-14 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003049 Borensberg IBC P05/07 - Bergs IK P 06/07 Svart
2022-02-17 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003052 Borensberg IBC P05/07 - Rimforsa IF P-07/08 vit
2022-02-19 12:30 Damer division 2 230350072 Borensberg IBC - Kolpenäs IBF
2022-02-19 15:00 Pojkar Blå Klass C 233002073 Borensberg IBC P10/11 Svart - IBF Norrköping P 09
2022-02-19 15:45 Pojkar Blå Klass C 233002074 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - IBK Mantorp P 09-11
2022-02-19 16:30 Pojkar Blå Klass C 233002075 Borensberg IBC P10/11 Svart - IBK Mantorp P 09-11
2022-02-19 17:15 Pojkar Blå Klass C 233002076 IBF Norrköping P 09 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2022-02-19 18:00 Pojkar Blå Klass C 233002077 IBK Mantorp P 09-11 - IBF Norrköping P 09
2022-02-19 18:45 Pojkar Blå Klass C 233002078 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P10/11 Svart
2022-02-19 20:00 Herrar Division 3 230200074 Borensberg IBC - Linköpings IBS U-lag
2022-02-20 14:00 Flickor Blå Klass B 233201061 Borensberg IBC F08/11 Svart - Finspång IBK F 08/10
2022-02-20 14:45 Flickor Blå Klass B 233201062 Solfjäderstaden IBK F 11 - Ekängens IF F10/11 Blå
2022-02-20 15:30 Flickor Blå Klass B 233201063 Borensberg IBC F08/11 Svart - Ekängens IF F10/11 Blå
2022-02-20 16:15 Flickor Blå Klass B 233201064 Finspång IBK F 08/10 - Solfjäderstaden IBK F 11
2022-02-20 17:00 Flickor Blå Klass B 233201065 Ekängens IF F10/11 Blå - Finspång IBK F 08/10
2022-02-20 17:45 Flickor Blå Klass B 233201066 Solfjäderstaden IBK F 11 - Borensberg IBC F08/11 Svart
Mars
2022-03-04 19:30 Herrar Division 4 230250120 Borensberg IBC U-lag - Ledberg IBF U-lag
2022-03-05 12:30 Damer division 2 230350084 Borensberg IBC - IBF Norrköping
2022-03-13 14:30 Herrar Division 3 230200089 Borensberg IBC - Söderköpings IBK
2022-03-19 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003058 Borensberg IBC P05/07 - Westerviks IBK P 07
2022-03-19 14:30 Herrar Division 4 230250131 Borensberg IBC U-lag - IBF Norrköping U-lag
2022-03-19 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007059 Borensberg IBC P08/09 - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis