Hällaskolan

Adress
Fågelsjövägen, Borensberg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-17 12:30 Flickor Blå Klass B 233201008 Borensberg IBC F08/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 11
2021-10-17 13:40 Flickor Blå Klass B 233201009 Solfjäderstaden IBK F 11 - Åby IBK Ungdom F 10/11
2021-10-17 14:50 Flickor Blå Klass B 233201012 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Borensberg IBC F08/11 Svart
December
2021-12-11 12:30 Flickor Grön Klass B 234201033 Borensberg IBC F12/15 - Rimforsa IF F-13/14
2021-12-11 12:30 Flickor Grön Klass B 234201034 IBF Linköping F13 - Solfjäderstaden IBK F 14
2021-12-11 13:00 Flickor Grön Klass B 234201035 Bergs IK F 13/14 Gul - Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2
2021-12-11 13:00 Flickor Grön Klass B 234201036 Bergs IK F 13/14 Svart - Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1
2021-12-11 13:30 Flickor Grön Klass B 234201037 Rimforsa IF F-13/14 - Bergs IK F 13/14 Gul
2021-12-11 13:30 Flickor Grön Klass B 234201038 Solfjäderstaden IBK F 14 - Bergs IK F 13/14 Svart
2021-12-11 14:00 Flickor Grön Klass B 234201039 Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2 - Borensberg IBC F12/15
2021-12-11 14:00 Flickor Grön Klass B 234201040 Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1 - IBF Linköping F13
2021-12-11 14:30 Flickor Grön Klass B 234201041 Rimforsa IF F-13/14 - Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2
2021-12-11 14:30 Flickor Grön Klass B 234201042 Solfjäderstaden IBK F 14 - Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1
2021-12-11 15:00 Flickor Grön Klass B 234201043 Borensberg IBC F12/15 - Bergs IK F 13/14 Gul
2021-12-11 15:00 Flickor Grön Klass B 234201044 IBF Linköping F13 - Bergs IK F 13/14 Svart
2021-12-11 15:30 Flickor Grön Klass B 234201045 Borensberg IBC F12/15 - Solfjäderstaden IBK F 14
2021-12-11 15:30 Flickor Grön Klass B 234201046 IBF Linköping F13 - Rimforsa IF F-13/14
2021-12-11 16:00 Flickor Grön Klass B 234201047 Bergs IK F 13/14 Gul - Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1
2021-12-11 16:00 Flickor Grön Klass B 234201048 Bergs IK F 13/14 Svart - Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2
Januari
2022-01-30 14:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005073 Borensberg IBC P14/15 Orange - Rimforsa IF P-13/14 svartvit
2022-01-30 14:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005074 Borensberg IBC P14/15 Svart - Bergs IK P 14 Gul
2022-01-30 14:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005075 Boets IK P/F 13/14 - Solfjäderstaden IBK P 14 B
2022-01-30 14:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005076 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Mjölby IBK P Grön 2
2022-01-30 15:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005077 Rimforsa IF P-13/14 vit - Bergs IK P 14 Gul
2022-01-30 15:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005078 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Borensberg IBC P14/15 Svart
2022-01-30 15:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005079 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Borensberg IBC P14/15 Orange
2022-01-30 15:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005080 Mjölby IBK P Grön 2 - Boets IK P/F 13/14
2022-01-30 16:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005081 Rimforsa IF P-13/14 vit - Hjulsbro IK Grön (Vinröd)
2022-01-30 16:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005082 Bergs IK P 14 Gul - Rimforsa IF P-13/14 svartvit
2022-01-30 16:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005083 Borensberg IBC P14/15 Svart - Boets IK P/F 13/14
2022-01-30 16:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005084 Borensberg IBC P14/15 Orange - Mjölby IBK P Grön 2
2022-01-30 17:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005085 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Rimforsa IF P-13/14 vit
2022-01-30 17:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005086 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Hjulsbro IK Grön (Vinröd)
2022-01-30 17:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005087 Bergs IK P 14 Gul - Mjölby IBK P Grön 2
2022-01-30 17:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005088 Boets IK P/F 13/14 - Borensberg IBC P14/15 Orange
2022-01-30 18:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005089 Rimforsa IF P-13/14 vit - Borensberg IBC P14/15 Svart
2022-01-30 18:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005090 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Solfjäderstaden IBK P 14 B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis