Kärnahallen

Adress
Gamla Ledbergsvägen 18, Linköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-16 11:00 Pojkar Blå Klass A 233000007 Ledberg IBF P 10 Grön - IBK Åtvidaberg P 08/11
2021-10-17 09:30 Pojkar Blå Klass F 233005013 Bergs IK P 11 Svart - Rimforsa IF P-11/12 svart
2021-10-17 10:15 Pojkar Blå Klass F 233005014 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B
2021-10-17 11:15 Pojkar Blå Klass F 233005015 Bergs IK P 11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B
2021-10-17 12:00 Pojkar Blå Klass F 233005016 Rimforsa IF P-11/12 svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2021-10-17 13:00 Pojkar Blå Klass F 233005017 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B - Rimforsa IF P-11/12 svart
2021-10-17 13:45 Pojkar Blå Klass F 233005018 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Bergs IK P 11 Svart
December
2021-12-04 12:30 Pojkar Blå Klass A 233000025 Ledberg IBF P 10 Grön - Bergs IK P 10 Gul
2021-12-12 13:30 Pojkar Blå Klass D 233003037 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Boxholms IBK P 10-11
2021-12-12 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003038 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2021-12-12 15:00 Pojkar Blå Klass D 233003039 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2021-12-12 15:45 Pojkar Blå Klass D 233003040 Boxholms IBK P 10-11 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2021-12-12 16:30 Pojkar Blå Klass D 233003041 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Boxholms IBK P 10-11
2021-12-12 17:15 Pojkar Blå Klass D 233003042 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14
2021-12-19 13:30 Pojkar Blå Klass B 233001049 Ledberg IBF P 10 Vit - Linghems SK P 10 Grön
2021-12-19 14:15 Pojkar Blå Klass B 233001050 Ekängens IF P10/11 Blå - Brokinds IF P 09/10 Blå
2021-12-19 15:00 Pojkar Blå Klass B 233001051 Ledberg IBF P 10 Vit - Brokinds IF P 09/10 Blå
2021-12-19 15:45 Pojkar Blå Klass B 233001052 Linghems SK P 10 Grön - Ekängens IF P10/11 Blå
2021-12-19 16:30 Pojkar Blå Klass B 233001053 Brokinds IF P 09/10 Blå - Linghems SK P 10 Grön
2021-12-19 17:15 Pojkar Blå Klass B 233001054 Ekängens IF P10/11 Blå - Ledberg IBF P 10 Vit
Januari
2022-01-08 12:00 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800027 Ledberg IBF Solfjäderstaden JAS - Solfjäderstaden IBK H3 U-lag
2022-01-09 10:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001053 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-01-09 10:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001054 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Solfjäderstaden IBK P 13 Vit
2022-01-09 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001055 Bergs IK P 12 - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-09 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001056 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-01-09 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001057 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Bergs IK P 12
2022-01-09 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001058 Solfjäderstaden IBK P 13 Vit - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-09 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001059 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-01-09 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001060 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-09 12:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001061 Bergs IK P 12 - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-01-09 12:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001062 Solfjäderstaden IBK P 13 Vit - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-01-09 12:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001063 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2022-01-09 12:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001064 Bergs IK P 12 - Solfjäderstaden IBK P 13 Vit
2022-01-09 13:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001065 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-01-09 13:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001066 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Mjölby IBK P Grön 1
Februari
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003107 Ledberg IBF P 13 Grön - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003108 Ledberg IBF P 13 Svart - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003109 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003110 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003111 Ledberg IBF P 13 Svart - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003112 Borensberg IBC P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003113 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003114 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003115 Borensberg IBC P12/13 Orange - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003116 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003117 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003118 Ledberg IBF P 13 Grön - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003119 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-02-12 Pojkar Grön Klass B Västra 234003120 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2022-02-20 09:30 Flickor Blå Klass D 233203037 Ledberg IBF F 09/11 - IBK Åtvidaberg F 10/13

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis