Kärnahallen

Adress
Gamla Ledbergsvägen 18, Linköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-03 Herrjunior Södra 231001004 Linköping IBK Ungdom - Ledberg IBF
2021-10-10 Herrjunior Södra 231001005 Ledberg IBF - Onyx IBS
2021-10-10 Herrjunior Södra 231001006 Bergs IK/Hjulsbro IK - Malmköpings IBF/Flens IBF
2021-10-17 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203001 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2021-10-17 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200003 Linköping IBK Ungdom F 06 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd
2021-10-17 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202001 Ekängens IF F08/09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000001 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Westerviks IBK P 05/06
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000002 Ledberg IBF P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000003 Linghems SK P 00/05 - IBF Kolmården P03/05
2021-10-17 Herrar Division 3 230200002 Linköpings IBS U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2021-10-17 Damer division 2 230350002 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBF Norrköping
2021-10-17 Damer division 2 230350003 IBF Linköping U-lag - IK Standard
2021-10-17 Damjunior 231100004 IBF Linköping/Hjulsbro IK - IFK Gnesta
2021-10-17 Herrar Division 4 230250010 Ledberg IBF U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008003 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Boxholms IBK P Röd 1
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002002 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - Mjölby IBK P Röd 2
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002003 Linköping IBK Ungdom P 06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001003 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Solfjäderstaden IBK P 05/06
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005004 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Rimforsa IF P-07/08 svart
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005005 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - IBK Mantorp P/F 08
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006001 IBF Linköping P 08 - Finspång IBK PF 09/10
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007002 Ledberg IBF P 09 Grön - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2021-10-17 Pojkar Blå Klass A 233000007 Ledberg IBF P 10 Grön - IBK Åtvidaberg P 08/11
2021-10-17 Pojkar Blå Klass A 233000008 IBK Åtvidaberg P 08/11 - Mjölby IBK P Blå 1
2021-10-17 Pojkar Blå Klass A 233000009 Mjölby IBK P Blå 1 - Ledberg IBF P 10 Grön
2021-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006005 Ekängens IF P09 - Hjulsbro IK Röd (Orange)
2021-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006006 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - IBF Linköping P 08
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006007 IBF Linköping P 08 - Ekängens IF P09
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005010 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003006 Linghems SK P 06/08 - Borensberg IBC P05/07
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004006 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Bergs IK P 08
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004008 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - BK Vingen P 06/08
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004009 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008004 Ledberg IBF P 09 Vit - IF Trym P 07/10
2021-10-24 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201004 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2021-10-24 Damjunior 231100009 Linköping IBK Ungdom - Onyx IBS
2021-10-24 Herrar Division 3 230200006 Linköping IBK Ungdom U-lag - Bergs IK U-lag
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000004 Linköping IBK Ungdom Röd A - Linköping IBK Ungdom P 04/05
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000006 Linghems SK P 00/05 - Ledberg IBF P 05
2021-10-24 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200006 Linköping IBK Ungdom F 06 - IBK Mantorp Flickor Röd
2021-10-24 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203008 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2021-10-24 Herrjunior Södra 231001013 Linköping IBK Ungdom - Malmköpings IBF/Flens IBF
2021-10-24 Herrjunior Södra 231001014 Ledberg IBF - Katrineholms IBF
2021-10-24 Herrjunior Södra 231001015 Bergs IK/Hjulsbro IK - Trosa Edanö IBK
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007005 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Mjölby IBK P Röd 4
2021-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001008 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Mjölby IBK P Röd 1
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004012 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008008 Ledberg IBF P 09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008009 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit - IBF Kolmården P08/09
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002008 Linköping IBK Ungdom P 06 - Bergs IK P 06/07 Gul
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002009 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - Åby IBK Ungdom P Röd C
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006010 IBF Linköping P 08 - Hjulsbro IK Röd (Orange)
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006012 Ekängens IF P09 - Åby IBK Ungdom P09
2021-10-31 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202007 Ekängens IF F08/09 - Mjölby IBK F Röd
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000007 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - IBF Kolmården P03/05
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000008 Linköping IBK Ungdom Röd A - Linghems SK P 00/05
2021-10-31 Herrar Division 3 230200012 Linköping IBK Ungdom U-lag - BK Vingen
2021-10-31 Herrar Division 3 230200014 Linköpings IBS U-lag - Söderköpings IBK
2021-10-31 Damer division 2 230350014 Linköping IBK Ungdom U-lag - Katrineholms IBF
2021-10-31 Damer division 2 230350015 IBF Linköping U-lag - Kolpenäs IBF
2021-10-31 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201008 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart
2021-10-31 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201009 Linghems SK F 07/08 - IBK Åtvidaberg F 06/08
2021-10-31 Herrar Division 4 230250020 Ledberg IBF U-lag - IBF Antvarden U-lag
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007011 Ledberg IBF P 09 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2021-10-31 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007012 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Rimforsa IF P-09
November
2021-11-07 Damer division 2 230350020 IBF Linköping U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2021-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006015 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Ekängens IF P09
2021-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002011 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - Åby IBK Ungdom P Röd C
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002013 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - IBF Norrköping P 05/06
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002014 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - Bergs IK P 06/07 Gul
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008010 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - IF Trym P 07/10
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008012 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit - Ledberg IBF P 09 Vit
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004016 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Bergs IK P 08
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004017 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Mjölby IBK P Röd 3
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006016 IBF Linköping P 08 - Åby IBK Ungdom P09
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005018 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Söderköpings IBK P 07/09 blå
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005019 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Hjulsbro IK Röd (Lila )
2021-11-14 Herrar Division 3 230200024 Linköping IBK Ungdom U-lag - Hjulsbro IK
2021-11-14 Herrar Division 4 230250032 Ledberg IBF U-lag - Linköping AIS
2021-11-14 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201012 Linghems SK F 07/08 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2021-11-14 Damjunior 231100017 Linköping IBK Ungdom - Katrineholms IBF
2021-11-14 Damjunior 231100019 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Vakant plats
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000010 Linghems SK P 00/05 - Linköping IBK Ungdom P 04/05
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000011 Ledberg IBF P 05 - IBF Kolmården P03/05
2021-11-14 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200010 Linköping IBK Ungdom F 06 - IBF Kolmården F03/06
2021-11-14 Herrjunior Södra 231001022 Linköping IBK Ungdom - Trosa Edanö IBK
2021-11-14 Herrjunior Södra 231001023 Ledberg IBF - Bergs IK/Hjulsbro IK
2021-11-14 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203015 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Borensberg IBC F08/11 Orange
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007013 Ledberg IBF P 09 Grön - Bergs IK P 09 Gul
2021-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007018 Ledberg IBF P 09 Grön - Mjölby IBK P Röd 4
2021-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003015 Linghems SK P 06/08 - Bergs IK P 06/07 Svart
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004022 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - IBF Norrköping P 07/08
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004024 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008014 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002018 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006019 Ekängens IF P09 - Finspång IBK PF 09/10
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006021 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Hjulsbro IK Röd (Orange)
2021-11-21 Herrjunior Södra 231001027 Bergs IK/Hjulsbro IK - Linköping IBK Ungdom
2021-11-21 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200014 Linköping IBK Ungdom F 06 - Onyx IBS F 07/08
2021-11-21 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202013 Ekängens IF F08/09 - Boxholms IBK F Röd
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000013 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Ledberg IBF P 05
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000014 Linghems SK P 00/05 - Westerviks IBK P 05/06
2021-11-21 Herrar Division 3 230200029 Linköpings IBS U-lag - Borensberg IBC
2021-11-21 Damer division 2 230350028 IBF Linköping U-lag - Endre IF U-lag D2
2021-11-21 Damer division 2 230350029 Linköping IBK Ungdom U-lag - IK Standard
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007019 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Borensberg IBC P08/09
2021-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000017 Linköping IBK Ungdom Röd A - Ledberg IBF P 05
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000019 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000021 Ledberg IBF P 05 - Linghems SK P 00/05
2021-11-28 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203022 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Solfjäderstaden IBK F 09
2021-11-28 Damjunior 231100027 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Linköping IBK Ungdom
2021-11-28 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201016 Linghems SK F 07/08 - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2021-11-28 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201017 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - IBK Åtvidaberg F 06/08
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006023 Ekängens IF P09 - Söderköpings IBK P 07/09 vit
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005026 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Boets IK P 07/08
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005027 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - IBK Mantorp P/F 08
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002020 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008016 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit - IF Trym P 07/10
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008017 Ledberg IBF P 09 Vit - IBF Kolmården P08/09
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003021 Linghems SK P 06/08 - Rimforsa IF P-07/08 vit
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007023 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Ledberg IBF P 09 Grön
December
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007026 Ledberg IBF P 09 Grön - Borensberg IBC P08/09
2021-12-05 Pojkar Blå Klass A 233000025 Ledberg IBF P 10 Grön - Bergs IK P 10 Gul
2021-12-05 Pojkar Blå Klass A 233000026 Bergs IK P 10 Gul - Mjölby IBK P Blå 1
2021-12-05 Pojkar Blå Klass A 233000027 Mjölby IBK P Blå 1 - Ledberg IBF P 10 Grön
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001027 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Åby IBK Ungdom P Röd B
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004033 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - BK Vingen P 06/08
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004034 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Åby IBK Ungdom P 07/08
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008020 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit - Boxholms IBK P Röd 1
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002024 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - Linköping IBK Ungdom P 06
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005032 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Westerviks IBK P 08
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006025 IBF Linköping P 08 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2021-12-05 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201020 Linghems SK F 07/08 - Boets IK F 07-08
2021-12-05 Herrar Division 4 230250054 Ledberg IBF U-lag - Borensberg IBC U-lag
2021-12-05 Damjunior 231100033 Linköping IBK Ungdom - Nykvarns IBF Ungdom
2021-12-05 Damer division 2 230350036 IBF Linköping U-lag - IBK Åtvidaberg
2021-12-05 Damer division 2 230350037 Linköping IBK Ungdom U-lag - Kolpenäs IBF
2021-12-05 Herrar Division 3 230200037 Linköpings IBS U-lag - Mjölby IBK
2021-12-05 Herrar Division 3 230200039 Linköping IBK Ungdom U-lag - Solfjäderstaden IBK U-lag
2021-12-05 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202019 Ekängens IF F08/09 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2021-12-05 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200023 Linköping IBK Ungdom F 06 - Åby IBK Ungdom F 03/06
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000023 Linghems SK P 00/05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000024 Ledberg IBF P 05 - Westerviks IBK P 05/06
2021-12-08 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002026 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - Bergs IK P 06/07 Gul
2021-12-08 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002027 Linköping IBK Ungdom P 06 - Mjölby IBK P Röd 2
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008023 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Ledberg IBF P 09 Vit
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004039 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006029 Ekängens IF P09 - IBF Linköping P 08
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006030 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Åby IBK Ungdom P09
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000025 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Linghems SK P 00/05
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000027 Linköping IBK Ungdom Röd A - Westerviks IBK P 05/06
2021-12-12 Damer division 2 230350042 IBF Linköping U-lag - Bergs IK U-lag
2021-12-12 Herrar Division 4 230250060 Ledberg IBF U-lag - Mjölby IBK U-lag
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007029 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Bergs IK P 09 Gul
2021-12-15 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003030 Linghems SK P 06/08 - Westerviks IBK P 07
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003033 Linghems SK P 06/08 - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001031 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Hjulsbro IK Röd (Grå)
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004045 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002031 Linköping IBK Ungdom P 06 - IBF Norrköping P 05/06
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002032 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - Mjölby IBK P Röd 2
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006033 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Söderköpings IBK P 07/09 vit
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005043 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Söderköpings IBK P 07/09 blå
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005044 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2021-12-19 Pojkar Blå Klass B 233001049 Ledberg IBF P 10 Vit - Linghems SK P 10 Grön
2021-12-19 Pojkar Blå Klass B 233001050 Ekängens IF P10/11 Blå - Linghems SK P 10 Svart
2021-12-19 Pojkar Blå Klass B 233001051 Ledberg IBF P 10 Vit - Linghems SK P 10 Svart
2021-12-19 Pojkar Blå Klass B 233001052 Linghems SK P 10 Grön - Ekängens IF P10/11 Blå
2021-12-19 Pojkar Blå Klass B 233001053 Linghems SK P 10 Svart - Linghems SK P 10 Grön
2021-12-19 Pojkar Blå Klass B 233001054 Ekängens IF P10/11 Blå - Ledberg IBF P 10 Vit
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000028 Ledberg IBF P 05 - Linköping IBK Ungdom P 04/05
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000030 Linköping IBK Ungdom Röd A - IBF Kolmården P03/05
Januari
2022-01-09 Herrar Division 4 230250072 Ledberg IBF U-lag - IBF Kolmården
2022-01-16 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201027 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Linghems SK F 07/08
2022-01-16 Damjunior 231100043 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Trosa Edanö IBK
2022-01-16 Damjunior 231100045 Linköping IBK Ungdom - IFK Gnesta
2022-01-16 Herrar Division 3 230200047 Linköping IBK Ungdom U-lag - Linköpings IBS U-lag
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000031 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Westerviks IBK P 05/06
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000032 Ledberg IBF P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000033 Linghems SK P 00/05 - IBF Kolmården P03/05
2022-01-16 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200033 Linköping IBK Ungdom F 06 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd
2022-01-16 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202025 Ekängens IF F08/09 - Hjulsbro IK Röd (Lila)
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001053 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001054 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Boets IK P/F 11/12
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001055 Bergs IK P 12 - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001056 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001057 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Bergs IK P 12
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001058 Boets IK P/F 11/12 - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001059 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001060 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001061 Bergs IK P 12 - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001062 Boets IK P/F 11/12 - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001063 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001064 Bergs IK P 12 - Boets IK P/F 11/12
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001065 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-01-16 Pojkar Grön Klass A Västra 234001066 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006034 IBF Linköping P 08 - Söderköpings IBK P 07/09 vit
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006036 Ekängens IF P09 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008027 Ledberg IBF P 09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004047 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - BK Vingen P 06/08
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004049 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004050 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - IBF Norrköping P 07/08
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007036 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2022-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006039 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Finspång IBK PF 09/10
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005055 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003039 Linghems SK P 06/08 - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008029 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008030 Ledberg IBF P 09 Vit - Boxholms IBK P Röd 1
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002037 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002038 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - IBF Norrköping P 05/06
2022-01-23 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200036 Linköping IBK Ungdom F 06 - IBK Mantorp Flickor Röd
2022-01-23 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203038 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Rimforsa IF F-08/09
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000034 Linköping IBK Ungdom Röd A - Linköping IBK Ungdom P 04/05
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000036 Linghems SK P 00/05 - Ledberg IBF P 05
2022-01-23 Herrar Division 3 230200053 Linköpings IBS U-lag - BK Vingen
2022-01-23 Damer division 2 230350053 Linköping IBK Ungdom U-lag - Endre IF U-lag D2
2022-01-23 Damer division 2 230350054 IBF Linköping U-lag - Borensberg IBC
2022-01-23 Damjunior 231100050 Linköping IBK Ungdom - IBK Mantorp
2022-01-23 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201029 Linghems SK F 07/08 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart
2022-01-23 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201030 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Boets IK F 07-08
2022-01-23 Herrar Division 4 230250083 Ledberg IBF U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007037 Ledberg IBF P 09 Grön - Mjölby IBK P Röd 4
2022-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007041 Ledberg IBF P 09 Grön - Rimforsa IF P-09
2022-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001042 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Rimforsa IF P-04-06
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001045 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Solfjäderstaden IBK P 05/06
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004057 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004058 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Åby IBK Ungdom P 07/08
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002041 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002042 Linköping IBK Ungdom P 06 - Åby IBK Ungdom P Röd C
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008033 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Boxholms IBK P Röd 1
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005059 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Bergs IK P 09 Svart
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005060 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Westerviks IBK P 08
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006043 IBF Linköping P 08 - Finspång IBK PF 09/10
2022-01-30 Damjunior 231100055 IBF Linköping/Hjulsbro IK - IBK Mantorp
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000037 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - IBF Kolmården P03/05
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000038 Linköping IBK Ungdom Röd A - Linghems SK P 00/05
2022-01-30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202031 Ekängens IF F08/09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007044 Ledberg IBF P 09 Grön - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2022-01-30 Pojkar Blå Klass A 233000043 Ledberg IBF P 10 Grön - Bergs IK P 10 Gul
2022-01-30 Pojkar Blå Klass A 233000044 Bergs IK P 10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2022-01-30 Pojkar Blå Klass A 233000045 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Ledberg IBF P 10 Grön
Februari
2022-02-02 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200040 Linköping IBK Ungdom F 06 - IBF Kolmården F03/06
2022-02-06 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200044 Linköping IBK Ungdom F 06 - Onyx IBS F 07/08
2022-02-06 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203047 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Bergs IK F 09/10
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000040 Linghems SK P 00/05 - Linköping IBK Ungdom P 04/05
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000041 Ledberg IBF P 05 - IBF Kolmården P03/05
2022-02-06 Damjunior 231100058 Linköping IBK Ungdom - Vakant plats
2022-02-06 Damjunior 231100060 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Onyx IBS
2022-02-06 Herrar Division 4 230250091 Ledberg IBF U-lag - Rimforsa IF U-lag
2022-02-06 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201034 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2022-02-06 Damer division 2 230350065 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBF Linköping U-lag
2022-02-06 Herrar Division 3 230200063 Linköping IBK Ungdom U-lag - Söderköpings IBK
2022-02-06 Herrar Division 3 230200065 Linköpings IBS U-lag - Hjulsbro IK
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006047 Ekängens IF P09 - Hjulsbro IK Röd (Orange)
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006048 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - IBF Linköping P 08
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008034 Ledberg IBF P 09 Vit - IF Trym P 07/10
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008036 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - IBF Kolmården P08/09
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002044 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - Mjölby IBK P Röd 2
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002045 Linköping IBK Ungdom P 06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004063 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - IBF Norrköping P 07/08
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007047 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Mjölby IBK P Röd 4
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004066 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Bergs IK P 08
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001050 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Mjölby IBK P Röd 1
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003048 Linghems SK P 06/08 - Borensberg IBC P05/07
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002050 Linköping IBK Ungdom P 06 - Bergs IK P 06/07 Gul
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002051 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - Åby IBK Ungdom P Röd C
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008038 Ledberg IBF P 09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008039 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit - IBF Kolmården P08/09
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006049 IBF Linköping P 08 - Ekängens IF P09
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005067 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Rimforsa IF P-07/08 svart
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005068 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003107 Ledberg IBF P 13 Grön - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003108 Ledberg IBF P 13 Svart - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003109 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003110 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003111 Ledberg IBF P 13 Svart - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003112 Borensberg IBC P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003113 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003114 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003115 Borensberg IBC P12/13 Orange - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003116 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003117 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003118 Ledberg IBF P 13 Grön - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003119 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234003120 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2022-02-13 Herrar Division 3 230200070 Linköpings IBS U-lag - IBK Åtvidaberg
2022-02-13 Damer division 2 230350069 IBF Linköping U-lag - IBF Norrköping
2022-02-13 Damer division 2 230350070 Linköping IBK Ungdom U-lag - Bergs IK U-lag
2022-02-13 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201038 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart
2022-02-13 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201039 Linghems SK F 07/08 - IBK Åtvidaberg F 06/08
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000043 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Ledberg IBF P 05
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000044 Linghems SK P 00/05 - Westerviks IBK P 05/06
2022-02-13 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202037 Ekängens IF F08/09 - Mjölby IBK F Röd
2022-02-20 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203056 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - IBF Kolmården F07/09
2022-02-20 Flickor Blå Klass D 233203037 Ledberg IBF F 09/11 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-02-20 Flickor Blå Klass D 233203038 IBF Kolmården F11/12 - Brokinds IF F 11/12
2022-02-20 Flickor Blå Klass D 233203039 Ledberg IBF F 09/11 - Brokinds IF F 11/12
2022-02-20 Flickor Blå Klass D 233203040 IBK Åtvidaberg F 10/13 - IBF Kolmården F11/12
2022-02-20 Flickor Blå Klass D 233203041 Brokinds IF F 11/12 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-02-20 Flickor Blå Klass D 233203042 IBF Kolmården F11/12 - Ledberg IBF F 09/11
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000047 Linköping IBK Ungdom Röd A - Ledberg IBF P 05
2022-02-20 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201042 Linghems SK F 07/08 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2022-02-20 Herrar Division 4 230250108 Ledberg IBF U-lag - Söderköpings IBK U-lag
2022-02-20 Damjunior 231100066 Linköping IBK Ungdom - Strängnäs IBK
2022-02-20 Damjunior 231100068 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Katrineholms IBF
2022-02-20 Herrar Division 3 230200075 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBK Åtvidaberg
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006052 IBF Linköping P 08 - Hjulsbro IK Röd (Orange)
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006054 Ekängens IF P09 - Åby IBK Ungdom P09
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008040 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - IF Trym P 07/10
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008042 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit - Ledberg IBF P 09 Vit
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002053 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - Åby IBK Ungdom P Röd C
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004072 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004073 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004075 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Åby IBK Ungdom P 07/08
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007053 Ledberg IBF P 09 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007054 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Rimforsa IF P-09
2022-02-27 Herrar Division 3 230200078 Linköpings IBS U-lag - Solfjäderstaden IBK U-lag
2022-02-27 Herrar Division 3 230200080 Linköping IBK Ungdom U-lag - Borensberg IBC
2022-02-27 Damer division 2 230350077 IBF Linköping U-lag - Katrineholms IBF
2022-02-27 Damer division 2 230350078 Linköping IBK Ungdom U-lag - Borensberg IBC
2022-02-27 Damjunior 231100072 Linköping IBK Ungdom - IBF Linköping/Hjulsbro IK
2022-02-27 Herrar Division 4 230250114 Ledberg IBF U-lag - IBF Norrköping U-lag
Mars
2022-03-06 Damjunior 231100076 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Strängnäs IBK
2022-03-12 14:30 Damer division 2 230350086 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBK Åtvidaberg
2022-03-13 Damjunior 231100082 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Nykvarns IBF Ungdom
2022-03-13 Damjunior 231100084 Linköping IBK Ungdom - Trosa Edanö IBK
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000049 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000051 Ledberg IBF P 05 - Linghems SK P 00/05
2022-03-13 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202043 Ekängens IF F08/09 - Boxholms IBK F Röd
2022-03-13 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200053 Linköping IBK Ungdom F 06 - Åby IBK Ungdom F 03/06
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004080 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Mjölby IBK P Röd 3
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003057 Linghems SK P 06/08 - Bergs IK P 06/07 Svart
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002055 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - IBF Norrköping P 05/06
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002056 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - Bergs IK P 06/07 Gul
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008044 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006057 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Ekängens IF P09
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005076 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Boets IK P 07/08
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007055 Ledberg IBF P 09 Grön - Bergs IK P 09 Gul
2022-03-13 14:30 Herrar Division 3 230200088 Linköping IBK Ungdom U-lag - Mjölby IBK
2022-03-16 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000053 Linghems SK P 00/05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2022-03-16 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000054 Ledberg IBF P 05 - Westerviks IBK P 05/06
2022-03-19 14:30 Herrar Division 4 230250130 Ledberg IBF U-lag - Bergs IK U-lag
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000055 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Linghems SK P 00/05
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000057 Linköping IBK Ungdom Röd A - Westerviks IBK P 05/06
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005082 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Bergs IK P 09 Svart
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005083 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Hjulsbro IK Röd (Lila )
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006058 IBF Linköping P 08 - Åby IBK Ungdom P09
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002060 Linköping IBK Ungdom P 06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001060 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Söderköpings IBK P 03/05
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004084 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004085 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Mjölby IBK P Röd 3
2022-03-20 14:30 Herrar Division 2 230100127 IBK Succé - IBF Antvarden
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000058 Ledberg IBF P 05 - Linköping IBK Ungdom P 04/05
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000060 Linköping IBK Ungdom Röd A - IBF Kolmården P03/05
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004088 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004090 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003063 Linghems SK P 06/08 - Rimforsa IF P-07/08 vit
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002062 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006061 Ekängens IF P09 - Finspång IBK PF 09/10
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006063 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Hjulsbro IK Röd (Orange)
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007061 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Borensberg IBC P08/09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis