Kärnahallen

Adress
Gamla Ledbergsvägen 18, Linköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-16 11:00 Pojkar Blå Klass A 233000007 Ledberg IBF P 10 Grön - IBK Åtvidaberg P 08/11
2021-10-17 09:30 Pojkar Blå Klass F 233005013 Bergs IK P 11 Svart - Rimforsa IF P-11/12 svart
2021-10-17 10:15 Pojkar Blå Klass F 233005014 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B
2021-10-17 11:15 Pojkar Blå Klass F 233005015 Bergs IK P 11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B
2021-10-17 12:00 Pojkar Blå Klass F 233005016 Rimforsa IF P-11/12 svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2021-10-17 13:00 Pojkar Blå Klass F 233005017 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B - Rimforsa IF P-11/12 svart
2021-10-17 13:45 Pojkar Blå Klass F 233005018 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Bergs IK P 11 Svart
November
2021-11-28 13:00 Pojkar Blå Klass B 233001043 Ekängens IF P10/11 Blå - Brokinds IF P 09/10 Blå
2021-11-28 13:45 Pojkar Blå Klass B 233001044 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2021-11-28 14:30 Pojkar Blå Klass B 233001045 Ekängens IF P10/11 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2021-11-28 15:15 Pojkar Blå Klass B 233001046 Brokinds IF P 09/10 Blå - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2021-11-28 16:00 Pojkar Blå Klass B 233001047 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Brokinds IF P 09/10 Blå
2021-11-28 16:45 Pojkar Blå Klass B 233001048 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Ekängens IF P10/11 Blå
December
2021-12-03 19:15 Herrar Division 4 230250054 Ledberg IBF U-lag - Borensberg IBC U-lag
2021-12-04 12:30 Pojkar Blå Klass A 233000025 Ledberg IBF P 10 Grön - Bergs IK P 10 Gul
2021-12-04 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007026 Ledberg IBF P 09 Grön - Borensberg IBC P08/09
2021-12-04 15:30   Uppskj. Pantamera Flickor Röd Klass B 232201020 Linghems SK/Ekängens IF - Boets IK F 07-08
2021-12-04 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000023 Linghems SK P 00/05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2021-12-04 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202019 Ekängens IF/Linghems SK - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2021-12-05 09:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200023 Linköping IBK Ungdom F 06 - Åby IBK Ungdom/IBF Kolmården
2021-12-05 13:15 Damer division 2 230350036 IBF Linköping U-lag - IBK Åtvidaberg
2021-12-05 15:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001027 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Åby IBK Ungdom P Röd B
2021-12-10 19:15 Herrar Division 4 230250060 Ledberg IBF U-lag - Mjölby IBK U-lag
2021-12-11 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008023 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Ledberg IBF P 09 Vit
2021-12-11 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006030 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Åby IBK Ungdom P 07/09
2021-12-11 13:45 Juniorallsvenskan F DJ18 580736028 IBF Linköping - IBK Lockerud Mariestad
2021-12-11 15:30 Damer division 2 230350042 IBF Linköping U-lag - Bergs IK U-lag
2021-12-11 17:30 Damer division 1 230300069 IBF Linköping U-lag - Svärtinge SK
2021-12-12 13:30 Pojkar Blå Klass D 233003037 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Boxholms IBK P 10-11
2021-12-12 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003038 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2021-12-12 15:00 Pojkar Blå Klass D 233003039 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2021-12-12 15:45 Pojkar Blå Klass D 233003040 Boxholms IBK P 10-11 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2021-12-12 16:30 Pojkar Blå Klass D 233003041 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Boxholms IBK P 10-11
2021-12-12 17:15 Pojkar Blå Klass D 233003042 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14
2021-12-17 19:15 Herrar Division 4 230250062 Linköping AIS - IBF Antvarden U-lag
2021-12-18 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001031 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Hjulsbro IK Röd (Grå)
2021-12-18 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002032 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå - Mjölby IBK P Röd 2
2021-12-18 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002031 Linköping IBK Ungdom P 06 - IBF Norrköping P 05/06
2021-12-18 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005043 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Söderköpings IBK P 07/09 blå
2021-12-18 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006033 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Söderköpings IBK P 07/09 vit
2021-12-18 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004045 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2021-12-19 11:30 Juniorallsvenskan F HJ18 580705052 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Trosa Edanö IBK
2021-12-19 13:30 Pojkar Blå Klass B 233001049 Ledberg IBF P 10 Vit - Linghems SK P 10 Grön
2021-12-19 14:15 Pojkar Blå Klass B 233001050 Ekängens IF P10/11 Blå - Brokinds IF P 09/10 Blå
2021-12-19 15:00 Pojkar Blå Klass B 233001051 Ledberg IBF P 10 Vit - Brokinds IF P 09/10 Blå
2021-12-19 15:45 Pojkar Blå Klass B 233001052 Linghems SK P 10 Grön - Ekängens IF P10/11 Blå
2021-12-19 16:30 Pojkar Blå Klass B 233001053 Brokinds IF P 09/10 Blå - Linghems SK P 10 Grön
2021-12-19 17:15 Pojkar Blå Klass B 233001054 Ekängens IF P10/11 Blå - Ledberg IBF P 10 Vit
Januari
2022-01-07 19:15 Herrar Division 4 230250072 Ledberg IBF U-lag - IBF Kolmården
2022-01-09 10:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001053 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-01-09 10:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001054 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Solfjäderstaden IBK P 13 Vit
2022-01-09 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001055 Bergs IK P 12 - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-09 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001056 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-01-09 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001057 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Bergs IK P 12
2022-01-09 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001058 Solfjäderstaden IBK P 13 Vit - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-09 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001059 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-01-09 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001060 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-09 12:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001061 Bergs IK P 12 - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-01-09 12:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001062 Solfjäderstaden IBK P 13 Vit - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-01-09 12:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001063 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2022-01-09 12:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001064 Bergs IK P 12 - Solfjäderstaden IBK P 13 Vit
2022-01-09 13:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001065 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-01-09 13:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001066 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Mjölby IBK P Grön 1
2022-01-09 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004092 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit
2022-01-14 19:15 Herrar Division 4 230250075 Linköping AIS - Mjölby IBK U-lag
2022-01-15 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006036 Ekängens IF P09 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2022-01-15 11:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202025 Ekängens IF/Linghems SK - Hjulsbro IK Röd (Lila)
2022-01-15 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203033 Bergs IK F 09/10 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2022-01-15 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000033 Linghems SK P 00/05 - IBF Kolmården P03/05
2022-01-15 15:45 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000031 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Westerviks IBK P 05/06
2022-01-16 09:30 Pojkar Blå Klass G 233006037 Bergs IK P 12 - Rimforsa IF P-11/12 vit
2022-01-16 10:15 Pojkar Blå Klass G 233006038 Solfjäderstaden IBK P 12 Grön - KFUM Norrköping IBF P12 Blå
2022-01-16 11:00 Pojkar Blå Klass G 233006039 Bergs IK P 12 - KFUM Norrköping IBF P12 Blå
2022-01-16 11:45 Pojkar Blå Klass G 233006040 Rimforsa IF P-11/12 vit - Solfjäderstaden IBK P 12 Grön
2022-01-16 12:30 Pojkar Blå Klass G 233006041 KFUM Norrköping IBF P12 Blå - Rimforsa IF P-11/12 vit
2022-01-16 13:15 Pojkar Blå Klass G 233006042 Solfjäderstaden IBK P 12 Grön - Bergs IK P 12
2022-01-16 14:30 Herrjunior Elit 18 231002007 Bergs IK/Hjulsbro IK - Trosa Edanö IBK
2022-01-16 16:30 Damjunior 231100043 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Trosa Edanö IBK
2022-01-21 19:15 Herrar Division 4 230250083 Ledberg IBF U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2022-01-22 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004051 Bergs IK P 08 - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2022-01-22 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005053 Bergs IK P 09 Svart - Rimforsa IF P-07/08 svart
2022-01-22 12:15 Herrar Division 4 230250080 Bergs IK U-lag - IBF Antvarden U-lag
2022-01-22 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008030 Ledberg IBF P 09 Vit - Boxholms IBK P Röd 1
2022-01-22 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007037 Ledberg IBF P 09 Grön - Mjölby IBK P Röd 4
2022-01-23 09:15 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004095 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - IBF Norrköping P 07/08
2022-01-23 10:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003039 Linghems SK P 06/08 - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2022-01-23 12:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201029 Linghems SK/Ekängens IF - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart
2022-01-23 13:45 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201030 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Boets IK F 07-08
2022-01-23 15:15 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203038 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Rimforsa IF F-08/09
2022-01-23 16:45 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200044 Linköping IBK Ungdom F 06 - Onyx IBS F 07/08
2022-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007041 Ledberg IBF P 09 Grön - Rimforsa IF P-09
2022-01-28 19:15 Herrar Division 4 230250087 Linköping AIS - Bergs IK U-lag
2022-01-29 09:30 Pojkar Blå Klass A 233000043 Ledberg IBF P 10 Grön - Bergs IK P 10 Gul
2022-01-29 10:45 Pojkar Blå Klass A 233000044 Bergs IK P 10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2022-01-29 12:00 Pojkar Blå Klass A 233000045 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Ledberg IBF P 10 Grön
2022-01-29 15:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580705072 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Salems IF
2022-01-29 17:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203042 Bergs IK F 09/10 - IBF Kolmården F07/09
2022-01-29 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004096 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Bergs IK P 08
2022-01-30 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000038 Linköping IBK Ungdom Röd A - Linghems SK P 00/05
2022-01-30 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000037 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - IBF Kolmården P03/05
2022-01-30 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001045 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Solfjäderstaden IBK P 05/06
2022-01-30 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002041 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå
2022-01-30 16:00 Herrjunior Elit 18 231002013 Bergs IK/Hjulsbro IK - Katrineholms IBF
Februari
2022-02-04 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000040 Linghems SK P 00/05 - Linköping IBK Ungdom P 04/05
2022-02-05 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004098 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2022-02-05 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008036 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - IBF Kolmården P08/09
2022-02-05 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004063 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - IBF Norrköping P 07/08
2022-02-05 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008034 Ledberg IBF P 09 Vit - IF Trym P 07/10
2022-02-05 17:00 Herrar Division 4 230250091 Ledberg IBF U-lag - Rimforsa IF U-lag
2022-02-06 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004061 Bergs IK P 08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2022-02-06 11:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005065 Bergs IK P 09 Svart - Westerviks IBK P 08
2022-02-06 13:30 Herrar Division 4 230250094 Bergs IK U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2022-02-06 15:45 Damer division 2 230350064 Bergs IK U-lag - Kolpenäs IBF
2022-02-11 19:15 Herrar Division 4 230250098 Linköping AIS - Ledberg IBF U-lag
2022-02-12 09:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003107 Ledberg IBF P 13 Grön - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-02-12 09:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003108 Ledberg IBF P 13 Svart - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-02-12 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003109 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad
2022-02-12 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003110 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-02-12 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003111 Ledberg IBF P 13 Svart - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-02-12 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003112 Borensberg IBC P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-02-12 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003113 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-02-12 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003114 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2022-02-12 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003115 Borensberg IBC P12/13 Orange - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-02-12 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003116 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-02-12 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003117 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-02-12 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003118 Ledberg IBF P 13 Grön - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-02-12 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003119 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-02-12 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003120 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit
2022-02-12 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008038 Ledberg IBF P 09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2022-02-12 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000044 Linghems SK P 00/05 - Westerviks IBK P 05/06
2022-02-12 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003048 Linghems SK P 06/08 - Borensberg IBC P05/07
2022-02-13 11:45 Herrjunior Elit 18 231002019 Bergs IK/Hjulsbro IK - Torshälla IBK
2022-02-13 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002050 Linköping IBK Ungdom P 06 - Bergs IK P 06/07 Gul
2022-02-13 15:30 Damer division 1 230300110 Linköpings Universitets AIF IBK - Trosa Edanö IBK
2022-02-18 19:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201042 Linghems SK/Ekängens IF - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2022-02-19 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004099 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit
2022-02-19 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004073 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2022-02-19 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008040 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - IF Trym P 07/10
2022-02-20 09:30 Flickor Blå Klass D 233203037 Ledberg IBF F 09/11 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-02-20 10:15 Flickor Blå Klass D 233203038 IBF Kolmården F11/12 - Brokinds IF F 11/12
2022-02-20 11:00 Flickor Blå Klass D 233203039 Ledberg IBF F 09/11 - Brokinds IF F 11/12
2022-02-20 11:45 Flickor Blå Klass D 233203040 IBK Åtvidaberg F 10/13 - IBF Kolmården F11/12
2022-02-20 12:30 Flickor Blå Klass D 233203041 Brokinds IF F 11/12 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-02-20 13:15 Flickor Blå Klass D 233203042 IBF Kolmården F11/12 - Ledberg IBF F 09/11
2022-02-20 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007053 Ledberg IBF P 09 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2022-02-20 16:00 Herrar Division 4 230250108 Ledberg IBF U-lag - Söderköpings IBK U-lag
2022-02-25 19:15 Herrar Division 4 230250114 Ledberg IBF U-lag - IBF Norrköping U-lag
2022-02-26 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004100 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
Mars
2022-03-04 19:30 Juniorallsvenskan F DJ18 580736054 Linköping IBK Ungdom - Hovslätts IK/Mullsjö AIS
2022-03-06 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004101 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2022-03-11 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005078 Bergs IK P 09 Svart - IBK Mantorp P/F 08
2022-03-12 11:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202043 Ekängens IF/Linghems SK - Boxholms IBK F Röd
2022-03-12 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003057 Linghems SK P 06/08 - Bergs IK P 06/07 Svart
2022-03-12 14:30 Damer division 2 230350087 Bergs IK U-lag - IBF Linköping U-lag
2022-03-12 16:45 Damjunior 231100084 Linköping IBK Ungdom - Trosa Edanö IBK
2022-03-13 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007055 Ledberg IBF P 09 Grön - Bergs IK P 09 Gul
2022-03-13 11:30 Damjunior 231100033 Linköping IBK Ungdom - Nykvarns IBF Ungdom / Nykvarns IF
2022-03-13 13:45 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004102 Bergs IK P 08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2022-03-18 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004084 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2022-03-19 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005082 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Bergs IK P 09 Svart
2022-03-19 14:30 Herrar Division 4 230250130 Ledberg IBF U-lag - Bergs IK U-lag
2022-03-20 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000055 Linköping IBK Ungdom P 04/05 - Linghems SK P 00/05
2022-03-20 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001060 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd - Söderköpings IBK P 03/05
2022-03-20 12:45 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000057 Linköping IBK Ungdom Röd A - Westerviks IBK P 05/06
2022-03-26 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004090 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit
2022-03-26 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000060 Linköping IBK Ungdom Röd A - IBF Kolmården P03/05
2022-03-26 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006061 Ekängens IF P09 - Finspång IBK PF 09/10
2022-03-26 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003063 Linghems SK P 06/08 - Rimforsa IF P-07/08 vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis