Lagmanshallen

Adress
Bondegatan 25, Mjölby





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-03 Pojkar Blå Klass A 233000001 Mjölby IBK P Blå 1 - Ledberg IBF P 10 Grön
2021-10-03 Pojkar Blå Klass A 233000002 Ledberg IBF P 10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
2021-10-03 Pojkar Blå Klass A 233000003 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - Mjölby IBK P Blå 1
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001015 Mjölby IBK P Grön 1 - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001016 Bergs IK P 12 - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001017 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001018 Bergs IK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001019 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001020 Mjölby IBK P Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001021 Bergs IK P 12 - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001022 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001023 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Bergs IK P 12
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001024 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Mjölby IBK P Grön 1
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001025 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Mjölby IBK P Grön 1
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001026 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007003 Mjölby IBK P Röd 4 - Rimforsa IF P-09
2021-10-17 Herrar Division 3 230200004 Mjölby IBK - BK Vingen
2021-10-17 Herrar Division 4 230250009 Mjölby IBK U-lag - Linköping AIS
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001004 Mjölby IBK P Röd 1 - Söderköpings IBK P 03/05
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002005 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 06
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004007 Mjölby IBK P Röd 3 - Åby IBK Ungdom P 07/08
2021-10-24 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202005 Mjölby IBK F Röd - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2021-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007008 Mjölby IBK P Röd 4 - Borensberg IBC P08/09
2021-10-31 Herrar Division 4 230250019 Mjölby IBK U-lag - Rimforsa IF U-lag
November
2021-11-07 Herrar Division 3 230200019 Mjölby IBK - IBK Åtvidaberg
2021-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002012 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå
2021-11-14 Flickor Blå Klass C 233202013 Mjölby IBK F Blå - Rimforsa IF F-10-12
2021-11-14 Flickor Blå Klass C 233202014 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2021-11-14 Flickor Blå Klass C 233202015 Mjölby IBK F Blå - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2021-11-14 Flickor Blå Klass C 233202016 Rimforsa IF F-10-12 - Boxholms IBK Flickor 10-11
2021-11-14 Flickor Blå Klass C 233202017 Hjulsbro IK Blå (Gul) - Rimforsa IF F-10-12
2021-11-14 Flickor Blå Klass C 233202018 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Mjölby IBK F Blå
2021-11-14 Herrar Division 4 230250034 Mjölby IBK U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001017 Mjölby IBK P Röd 1 - Rimforsa IF P-04-06
2021-11-21 Herrar Division 3 230200027 Mjölby IBK - Solfjäderstaden IBK U-lag
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004023 Mjölby IBK P Röd 3 - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2021-11-21 Pojkar Blå Klass A 233000019 Mjölby IBK P Blå 1 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2021-11-21 Pojkar Blå Klass A 233000020 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Ledberg IBF P 10 Grön
2021-11-21 Pojkar Blå Klass A 233000021 Ledberg IBF P 10 Grön - Mjölby IBK P Blå 1
2021-11-21 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202015 Mjölby IBK F Röd - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2021-11-28 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202018 Mjölby IBK F Röd - Hjulsbro IK Röd (Lila)
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002019 Mjölby IBK P Röd 2 - Bergs IK P 06/07 Gul
2021-11-28 Herrar Division 4 230250046 Mjölby IBK U-lag - Bergs IK U-lag
December
2021-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001022 Mjölby IBK P Röd 1 - Hjulsbro IK Röd (Grå)
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002023 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004035 Mjölby IBK P Röd 3 - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007027 Mjölby IBK P Röd 4 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004040 Mjölby IBK P Röd 3 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002029 Mjölby IBK P Röd 2 - IBF Norrköping P 05/06
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001028 Mjölby IBK P Röd 1 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd
2021-12-12 Herrar Division 3 230200043 Mjölby IBK - Linköping IBK Ungdom U-lag
2021-12-12 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202022 Mjölby IBK F Röd - Ekängens IF F08/09
2021-12-19 Pojkar Blå Klass G 233006031 Mjölby IBK P Blå 2 - Rimforsa IF P-11/12 vit
2021-12-19 Pojkar Blå Klass G 233006032 Brokinds IF P 11/12 A - IBF Kolmården P12/13
2021-12-19 Pojkar Blå Klass G 233006033 Mjölby IBK P Blå 2 - IBF Kolmården P12/13
2021-12-19 Pojkar Blå Klass G 233006034 Rimforsa IF P-11/12 vit - Brokinds IF P 11/12 A
2021-12-19 Pojkar Blå Klass G 233006035 IBF Kolmården P12/13 - Rimforsa IF P-11/12 vit
2021-12-19 Pojkar Blå Klass G 233006036 Brokinds IF P 11/12 A - Mjölby IBK P Blå 2
2021-12-19 Herrar Division 4 230250066 Mjölby IBK U-lag - Söderköpings IBK U-lag
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007031 Mjölby IBK P Röd 4 - Bergs IK P 09 Gul
Januari
2022-01-09 Herrar Division 4 230250071 Mjölby IBK U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001035 Mjölby IBK P Röd 1 - Solfjäderstaden IBK P 05/06
2022-01-16 Pojkar Blå Klass A 233000037 Mjölby IBK P Blå 1 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
2022-01-16 Pojkar Blå Klass A 233000038 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - Bergs IK P 10 Gul
2022-01-16 Pojkar Blå Klass A 233000039 Bergs IK P 10 Gul - Mjölby IBK P Blå 1
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002036 Mjölby IBK P Röd 2 - Åby IBK Ungdom P Röd C
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004048 Mjölby IBK P Röd 3 - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2022-01-16 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202026 Mjölby IBK F Röd - Boxholms IBK F Röd
2022-01-23 Herrar Division 4 230250084 Mjölby IBK U-lag - IBF Kolmården
2022-01-23 Herrar Division 3 230200055 Mjölby IBK - Söderköpings IBK
2022-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001040 Mjölby IBK P Röd 1 - Åby IBK Ungdom P Röd B
2022-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007042 Mjölby IBK P Röd 4 - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007045 Mjölby IBK P Röd 4 - Rimforsa IF P-09
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004056 Mjölby IBK P Röd 3 - Bergs IK P 08
2022-01-30 Herrar Division 3 230200060 Mjölby IBK - Hjulsbro IK
Februari
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001046 Mjölby IBK P Röd 1 - Söderköpings IBK P 03/05
2022-02-06 Herrar Division 4 230250092 Mjölby IBK U-lag - IBF Antvarden U-lag
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004062 Mjölby IBK P Röd 3 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Vit
2022-02-06 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202035 Mjölby IBK F Röd - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2022-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002047 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 06
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007050 Mjölby IBK P Röd 4 - Borensberg IBC P08/09
2022-02-13 Herrar Division 3 230200068 Mjölby IBK - Borensberg IBC
2022-02-20 Herrar Division 4 230250107 Mjölby IBK U-lag - Borensberg IBC U-lag
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002054 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004074 Mjölby IBK P Röd 3 - BK Vingen P 06/08
2022-02-27 Herrar Division 3 230200076 Mjölby IBK - Bergs IK U-lag
Mars
2022-03-06 Herrar Division 3 230200082 Mjölby IBK - Linköpings IBS U-lag
2022-03-06 Herrar Division 4 230250119 Mjölby IBK U-lag - IBF Norrköping U-lag
2022-03-13 Herrar Division 4 230250126 Mjölby IBK U-lag - Ledberg IBF U-lag
2022-03-13 Flickor Blå Klass C 233202055 Mjölby IBK F Blå - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2022-03-13 Flickor Blå Klass C 233202056 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ekängens IF F10/11 Vit
2022-03-13 Flickor Blå Klass C 233202057 Mjölby IBK F Blå - Ekängens IF F10/11 Vit
2022-03-13 Flickor Blå Klass C 233202058 Hjulsbro IK Blå (Gul) - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2022-03-13 Flickor Blå Klass C 233202059 Ekängens IF F10/11 Vit - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2022-03-13 Flickor Blå Klass C 233202060 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Mjölby IBK F Blå
2022-03-13 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202045 Mjölby IBK F Röd - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200081 Mjölby IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200082 Brokinds IF F 12 - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200083 Hjulsbro IK Grön (Grå) - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200084 Hjulsbro IK Grön (Gul) - IBF Linköping F 11/12
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200085 Ledberg IBF F 12/13 - Mjölby IBK F Grön
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200087 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200088 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200089 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Ledberg IBF F 12/13
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200090 IBF Linköping F 11/12 - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200091 Mjölby IBK F Grön - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200092 Brokinds IF F 12 - Hjulsbro IK Grön (Gul)
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200093 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200094 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - IBF Linköping F 11/12
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200095 Ledberg IBF F 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200096 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Hjulsbro IK Grön (Gul)
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200097 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Mjölby IBK F Grön
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200098 IBF Linköping F 11/12 - Brokinds IF F 12
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200099 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - Ledberg IBF F 12/13
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200100 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart
2022-03-20 Flickor Grön Klass A 234200086 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Brokinds IF F 12
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001059 Mjölby IBK P Röd 1 - Rimforsa IF P-04-06
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007060 Mjölby IBK P Röd 4 - Ledberg IBF P 09 Grön
2022-03-20 Pojkar Blå Klass A 233000055 Mjölby IBK P Blå 1 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2022-03-20 Pojkar Blå Klass A 233000056 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Bergs IK P 10 Gul
2022-03-20 Pojkar Blå Klass A 233000057 Bergs IK P 10 Gul - Mjölby IBK P Blå 1
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004089 Mjölby IBK P Röd 3 - IBF Norrköping P 07/08
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002061 Mjölby IBK P Röd 2 - Bergs IK P 06/07 Gul

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis