November |
2023-11-18 10:45 |
Pojkar Blå Klass B |
233001020 |
Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Finspång IBK PF 11/12 Röd |
|
2023-11-18 11:30 |
Pojkar Blå Klass B |
233001021 |
Mjölby IBK P Blå 1 - Finspång IBK PF 11/12 Röd |
|
2023-11-18 13:45 |
Pojkar Blå Klass B |
233001024 |
Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Mjölby IBK P Blå 1 |
|
December |
2023-12-02 10:00 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004019 |
Mjölby IBK P Blå 2 - Linghems SK P 13 Blå 1 |
|
2023-12-02 11:30 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004021 |
Mjölby IBK P Blå 2 - Hjulsbro IK P13 Grå |
|
2023-12-02 13:00 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004023 |
Hjulsbro IK P13 Grå - Linghems SK P 13 Blå 1 |
|
2023-12-03 10:00 |
Flickor Blå Klass A |
233200037 |
Mjölby IBK F Blå 1 - Hjulsbro IK F 12 |
|
2023-12-03 10:45 |
Flickor Blå Klass A |
233200038 |
IBF Kolmården F 11/12 - Ledberg IBF F 10/13 |
|
2023-12-03 11:30 |
Flickor Blå Klass A |
233200039 |
Mjölby IBK F Blå 1 - Ledberg IBF F 10/13 |
|
2023-12-03 12:15 |
Flickor Blå Klass A |
233200040 |
Hjulsbro IK F 12 - IBF Kolmården F 11/12 |
|
2023-12-03 13:00 |
Flickor Blå Klass A |
233200041 |
Ledberg IBF F 10/13 - Hjulsbro IK F 12 |
|
2023-12-03 13:45 |
Flickor Blå Klass A |
233200042 |
IBF Kolmården F 11/12 - Mjölby IBK F Blå 1 |
|
Januari |
2024-01-21 |
Herrar Division 4 Södra |
230251050 |
Mjölby IBK - Stå över lag H4N |
|
2024-01-21 09:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001057 |
Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) - Borensberg IBC P14/15 Orange |
|
2024-01-21 09:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001058 |
Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15) - Linköping IBK Ungdom P14:40 Svart |
|
2024-01-21 10:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001060 |
Borensberg IBC P14/15 Svart - Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) |
|
2024-01-21 10:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001059 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Svart - Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit |
|
2024-01-21 10:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001061 |
Borensberg IBC P14/15 Orange - Linköping IBK Ungdom P14:40 Svart |
|
2024-01-21 10:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001062 |
Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit - Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15) |
|
2024-01-21 11:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001064 |
Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) - Linköping IBK Ungdom P14:40 Svart |
|
2024-01-21 11:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001063 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Svart - Borensberg IBC P14/15 Svart |
|
2024-01-21 11:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001065 |
Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit - Borensberg IBC P14/15 Orange |
|
2024-01-21 11:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001066 |
Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15) - Borensberg IBC P14/15 Svart |
|
2024-01-21 12:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001068 |
Borensberg IBC P14/15 Orange - Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15) |
|
2024-01-21 12:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001067 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Svart - Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) |
|
2024-01-21 12:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001069 |
Borensberg IBC P14/15 Svart - Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit |
|
2024-01-21 12:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001070 |
Linköping IBK Ungdom P14:40 Svart - Solfjäderstaden IBK P 15 Svart |
|
2024-01-21 13:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005082 |
Mjölby IBK P Grön 4 (2016) - Brokinds IF PF 15 Vit |
|
2024-01-21 13:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005081 |
Mjölby IBK P Grön 3 (2016) - Brokinds IF PF 15 Blå |
|
2024-01-21 13:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005083 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Röd - Sturefors IF P16 Vit |
|
2024-01-21 13:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005084 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Svart - Sturefors IF P16 Röd |
|
2024-01-21 14:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005086 |
Brokinds IF PF 15 Vit - Solfjäderstaden IBK P 16 Svart |
|
2024-01-21 14:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005085 |
Brokinds IF PF 15 Blå - Solfjäderstaden IBK P 16 Röd |
|
2024-01-21 14:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005087 |
Sturefors IF P16 Vit - Mjölby IBK P Grön 3 (2016) |
|
2024-01-21 14:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005088 |
Sturefors IF P16 Röd - Mjölby IBK P Grön 4 (2016) |
|
2024-01-21 15:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005090 |
Brokinds IF PF 15 Vit - Sturefors IF P16 Röd |
|
2024-01-21 15:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005089 |
Brokinds IF PF 15 Blå - Sturefors IF P16 Vit |
|
2024-01-21 15:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005091 |
Mjölby IBK P Grön 3 (2016) - Solfjäderstaden IBK P 16 Röd |
|
2024-01-21 15:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005092 |
Mjölby IBK P Grön 4 (2016) - Solfjäderstaden IBK P 16 Svart |
|
2024-01-21 16:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005094 |
Mjölby IBK P Grön 4 (2016) - Brokinds IF PF 15 Blå |
|
2024-01-21 16:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005093 |
Mjölby IBK P Grön 3 (2016) - Brokinds IF PF 15 Vit |
|
2024-01-21 16:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005095 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Röd - Sturefors IF P16 Röd |
|
2024-01-21 16:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005096 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Svart - Sturefors IF P16 Vit |
|
Mars |
2024-03-10 10:00 |
Pojkar Blå Klass B |
233001091 |
Mjölby IBK P Blå 1 - Söderköpings IBK P 12/13 |
|
2024-03-10 10:45 |
Pojkar Blå Klass B |
233001092 |
Finspång IBK PF 11/12 Röd - Rimforsa IF P-11/12 |
|
2024-03-10 11:30 |
Pojkar Blå Klass B |
233001093 |
Mjölby IBK P Blå 1 - Rimforsa IF P-11/12 |
|
2024-03-10 12:15 |
Pojkar Blå Klass B |
233001094 |
Söderköpings IBK P 12/13 - Finspång IBK PF 11/12 Röd |
|
2024-03-10 13:00 |
Pojkar Blå Klass B |
233001095 |
Rimforsa IF P-11/12 - Söderköpings IBK P 12/13 |
|
2024-03-10 13:45 |
Pojkar Blå Klass B |
233001096 |
Finspång IBK PF 11/12 Röd - Mjölby IBK P Blå 1 |
|
2024-03-16 10:00 |
Flickor Blå Klass A |
233200103 |
Mjölby IBK F Blå 1 - Bergs IK F 11/12 |
|
2024-03-16 10:45 |
Flickor Blå Klass A |
233200104 |
IBF Kolmården F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå |
|
2024-03-16 11:30 |
Flickor Blå Klass A |
233200105 |
Mjölby IBK F Blå 1 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå |
|
2024-03-16 12:15 |
Flickor Blå Klass A |
233200106 |
Bergs IK F 11/12 - IBF Kolmården F 11/12 |
|
2024-03-16 13:00 |
Flickor Blå Klass A |
233200107 |
Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Bergs IK F 11/12 |
|
2024-03-16 13:34 |
Flickor Blå Klass A |
233200108 |
IBF Kolmården F 11/12 - Mjölby IBK F Blå 1 |
|
2024-03-17 |
Herrar Division 4 Södra |
230251084 |
Mjölby IBK - Stå över lag H4S |
|
2024-03-29 10:00 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004061 |
Mjölby IBK P Blå 2 - IBK Mantorp P 12/13 Lag 2 |
|
2024-03-29 11:30 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004063 |
Mjölby IBK P Blå 2 - Hjulsbro IK P13 Grå |
|
2024-03-29 13:00 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004065 |
Hjulsbro IK P13 Grå - IBK Mantorp P 12/13 Lag 2 |
|
April |
2024-04-14 10:00 |
Flickor Blå Klass B |
233201091 |
Mjölby IBK F Blå 2 - Hjulsbro IK F 13/14 |
|
2024-04-14 10:45 |
Flickor Blå Klass B |
233201092 |
IBK Åtvidaberg F 10/13 - Bergs IK F 13/14 |
|
2024-04-14 11:30 |
Flickor Blå Klass B |
233201093 |
Mjölby IBK F Blå 2 - IBK Åtvidaberg F 10/13 |
|
2024-04-14 12:15 |
Flickor Blå Klass B |
233201094 |
Hjulsbro IK F 13/14 - Bergs IK F 13/14 |
|
2024-04-14 13:00 |
Flickor Blå Klass B |
233201095 |
IBK Åtvidaberg F 10/13 - Hjulsbro IK F 13/14 |
|
2024-04-14 13:45 |
Flickor Blå Klass B |
233201096 |
Bergs IK F 13/14 - Mjölby IBK F Blå 2 |
|