Ljungsbro Sporthall

Adress
Sportvägen, Ljungsbro





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-16 09:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003001 Bergs IK P 13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange
2021-10-16 09:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003002 Bergs IK P 13 Gul - Borensberg IBC P12/13 Svart
2021-10-16 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003003 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Ledberg IBF P 13 Grön
2021-10-16 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003004 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Ledberg IBF P 13 Svart
2021-10-16 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003005 Borensberg IBC P12/13 Orange - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2021-10-16 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003006 Borensberg IBC P12/13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Svart)
2021-10-16 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003007 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 13 Blå
2021-10-16 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003008 Ledberg IBF P 13 Svart - Bergs IK P 13 Gul
2021-10-16 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003009 Borensberg IBC P12/13 Orange - Ledberg IBF P 13 Grön
2021-10-16 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003010 Borensberg IBC P12/13 Svart - Ledberg IBF P 13 Svart
2021-10-16 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003011 Bergs IK P 13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2021-10-16 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003012 Bergs IK P 13 Gul - Hjulsbro IK Grön (Svart)
2021-10-16 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003013 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Borensberg IBC P12/13 Svart
2021-10-16 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003014 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Borensberg IBC P12/13 Orange
2021-10-16 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003015 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 13 Blå
2021-10-16 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003016 Ledberg IBF P 13 Svart - Bergs IK P 13 Gul
November
2021-11-06 09:00 Flickor Grön Klass B 234201001 Bergs IK F 13/14 Gul - Ekängens IF F13 Blå
2021-11-06 09:00 Flickor Grön Klass B 234201002 Bergs IK F 13/14 Svart - Borensberg IBC F12/15
2021-11-06 09:30 Flickor Grön Klass B 234201003 Borensberg IBC F12/15 - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2021-11-06 09:30 Flickor Grön Klass B 234201004 IBF Linköping F13 - Linghems SK F12/13
2021-11-06 10:00 Flickor Grön Klass B 234201005 Ekängens IF F13 Blå - Borensberg IBC F12/15
2021-11-06 10:00 Flickor Grön Klass B 234201006 Borensberg IBC F12/15 - IBF Linköping F13
2021-11-06 10:30 Flickor Grön Klass B 234201007 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Bergs IK F 13/14 Gul
2021-11-06 10:30 Flickor Grön Klass B 234201008 Linghems SK F12/13 - Bergs IK F 13/14 Svart
2021-11-06 11:00 Flickor Grön Klass B 234201009 Ekängens IF F13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2021-11-06 11:00 Flickor Grön Klass B 234201010 Borensberg IBC F12/15 - Linghems SK F12/13
2021-11-06 11:30 Flickor Grön Klass B 234201011 Bergs IK F 13/14 Gul - Borensberg IBC F12/15
2021-11-06 11:30 Flickor Grön Klass B 234201012 Bergs IK F 13/14 Svart - IBF Linköping F13
2021-11-06 12:00 Flickor Grön Klass B 234201013 Bergs IK F 13/14 Gul - Borensberg IBC F12/15
2021-11-06 12:00 Flickor Grön Klass B 234201014 Bergs IK F 13/14 Svart - Ekängens IF F13 Blå
2021-11-06 12:30 Flickor Grön Klass B 234201015 Borensberg IBC F12/15 - Linghems SK F12/13
2021-11-06 12:30 Flickor Grön Klass B 234201016 IBF Linköping F13 - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2021-11-13 09:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005001 Bergs IK P 14 Gul - Boets IK P/F 13/14
2021-11-13 09:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005002 Bergs IK P 14 Svart - Brokinds IF P 13/14
2021-11-13 10:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005003 Borensberg IBC P14/15 Orange - Boxholms IBK Mix 12-13
2021-11-13 10:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005004 Borensberg IBC P14/15 Svart - Boxholms IBK P 12-13
2021-11-13 10:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005005 Solfjäderstaden IBK P 14 C - Brokinds IF P 13/14
2021-11-13 10:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005006 Boets IK P/F 13/14 - Bergs IK P 14 Svart
2021-11-13 11:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005007 Boxholms IBK Mix 12-13 - Bergs IK P 14 Gul
2021-11-13 11:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005008 Boxholms IBK P 12-13 - Borensberg IBC P14/15 Orange
2021-11-13 11:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005009 Solfjäderstaden IBK P 14 C - Borensberg IBC P14/15 Svart
2021-11-13 11:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005010 Brokinds IF P 13/14 - Boets IK P/F 13/14
2021-11-13 12:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005011 Bergs IK P 14 Svart - Borensberg IBC P14/15 Orange
2021-11-13 12:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005012 Bergs IK P 14 Gul - Boxholms IBK P 12-13
2021-11-13 12:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005013 Boxholms IBK Mix 12-13 - Solfjäderstaden IBK P 14 C
2021-11-13 12:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005014 Boets IK P/F 13/14 - Borensberg IBC P14/15 Svart
2021-11-13 13:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005015 Brokinds IF P 13/14 - Boxholms IBK P 12-13
2021-11-13 13:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005016 Borensberg IBC P14/15 Orange - Bergs IK P 14 Gul
2021-11-13 13:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005017 Solfjäderstaden IBK P 14 C - Bergs IK P 14 Svart
2021-11-13 13:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005018 Borensberg IBC P14/15 Svart - Boxholms IBK Mix 12-13
December
2021-12-10 19:40 Herrar Division 3 230200041 Bergs IK U-lag - Linköpings IBS U-lag
2021-12-11 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203032 Bergs IK F 09/10 - Borensberg IBC F08/11 Orange
2021-12-11 11:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005037 Bergs IK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2021-12-11 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002028 Bergs IK P 06/07 Gul - Linköping IBK Ungdom P 06
2021-12-11 15:00 Herrjunior Elit 18 231002001 Bergs IK/Hjulsbro IK - Åby IBK Ungdom Herrjunior
2021-12-17 19:40 Damer division 1 230300074 Bergs IK - Linköping IBK Ungdom
2021-12-18 10:00 Pojkar Blå Klass A 233000031 Bergs IK P 10 Gul - Ledberg IBF P 10 Grön
2021-12-18 11:00 Pojkar Blå Klass A 233000032 Ledberg IBF P 10 Grön - IBK Åtvidaberg P 08/11
2021-12-18 12:00 Pojkar Blå Klass A 233000033 IBK Åtvidaberg P 08/11 - Bergs IK P 10 Gul
2021-12-18 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004091 Bergs IK P 08 - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2021-12-18 15:00 Damer division 2 230350052 Bergs IK U-lag - IK Standard
2021-12-18 17:30 Herrar Division 4 230250064 Bergs IK U-lag - Ledberg IBF U-lag
Januari
2022-01-07 19:40 Herrar Division 4 230250067 Bergs IK U-lag - Rimforsa IF U-lag
2022-01-08 10:00 Damer division 2 230350013 Bergs IK U-lag - Borensberg IBC
2022-01-08 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034075 Bergs IK - Craftstadens IBK Oskarshamn
2022-01-08 15:15 Pojkar Blå Klass E 233004032 Bergs IK P 11 Gul - Linghems SK P 11 Grön
2022-01-08 17:00 Pojkar Blå Klass E 233004033 Linghems SK P 11 Grön - Söderköpings IBK P 10/11 blå
2022-01-08 18:45 Pojkar Blå Klass E 233004036 Söderköpings IBK P 10/11 blå - Bergs IK P 11 Gul
2022-01-14 19:40 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002035 Bergs IK P 06/07 Gul - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå
2022-01-15 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007034 Bergs IK P 09 Gul - Ledberg IBF P 09 Grön
2022-01-15 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003036 Bergs IK P 06/07 Svart - Linghems SK P 06/08
2022-01-15 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034080 Bergs IK - CL98IC
2022-01-15 15:30 Damer division 1 230300086 Bergs IK - Telge SIBK U-lag
2022-01-15 18:00 Damer division 2 230350046 Bergs IK U-lag - IBK Åtvidaberg
2022-01-28 19:40 Damer division 1 230300097 Bergs IK - IBF Linköping U-lag
2022-01-29 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007043 Bergs IK P 09 Gul - Borensberg IBC P08/09
2022-01-29 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002040 Bergs IK P 06/07 Gul - Mjölby IBK P Röd 2
2022-01-29 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034096 Bergs IK - FBC Kalmarsund Ungdom
2022-01-29 15:15 Flickor Blå Klass D 233203031 Bergs IK F 11/12 Svart - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2022-01-29 16:00 Flickor Blå Klass D 233203032 Ekängens IF F12 - Ledberg IBF F 09/11
2022-01-29 16:45 Flickor Blå Klass D 233203033 Bergs IK F 11/12 Svart - Ledberg IBF F 09/11
2022-01-29 17:30 Flickor Blå Klass D 233203034 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Ekängens IF F12
2022-01-29 18:15 Flickor Blå Klass D 233203035 Ledberg IBF F 09/11 - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2022-01-29 19:00 Flickor Blå Klass D 233203036 Ekängens IF F12 - Bergs IK F 11/12 Svart
Februari
2022-02-04 19:40 Herrar Division 3 230200061 Bergs IK U-lag - BK Vingen
2022-02-12 09:00 Pojkar Blå Klass A 233000052 Bergs IK P 10 Gul - Ledberg IBF P 10 Grön
2022-02-12 10:00 Pojkar Blå Klass A 233000053 Ledberg IBF P 10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
2022-02-12 11:00 Pojkar Blå Klass A 233000054 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - Bergs IK P 10 Gul
2022-02-12 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203051 Bergs IK F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2022-02-12 13:45 Damer division 1 230300109 Bergs IK - Onyx IBS
2022-02-12 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003047 Bergs IK P 06/07 Svart - Rimforsa IF P-07/08 vit
2022-02-12 16:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005070 Bergs IK P 09 Svart - Hjulsbro IK Röd (Lila )
2022-02-16 19:40 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034105 Bergs IK - FBC Nyköping
2022-02-19 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007052 Bergs IK P 09 Gul - Mjölby IBK P Röd 4
2022-02-19 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004071 Bergs IK P 08 - IBF Norrköping P 07/08
2022-02-19 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034110 Bergs IK - Hovslätts IK
2022-02-19 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003054 Bergs IK P 06/07 Svart - Westerviks IBK P 07
2022-02-19 17:15 Herrar Division 3 230200071 Bergs IK U-lag - Söderköpings IBK
2022-02-26 12:00 Herrar Division 4 230250112 Bergs IK U-lag - Mjölby IBK U-lag
2022-02-26 14:15 Damer division 2 230350079 Bergs IK U-lag - Endre IF U-lag D2
Mars
2022-03-05 12:00 Herrar Division 3 230200081 Bergs IK U-lag - Hjulsbro IK
2022-03-05 14:30 Damer division 1 230300128 Bergs IK - Svärtinge SK
2022-03-05 17:00 Herrjunior Elit 18 231002025 Bergs IK/Hjulsbro IK - Nykvarns IF
2022-03-11 19:40 Herrar Division 4 230250124 Bergs IK U-lag - Borensberg IBC U-lag
2022-03-19 09:00 Pojkar Blå Klass F 233005091 Bergs IK P 11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2022-03-19 09:45 Pojkar Blå Klass F 233005092 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Svärtinge SK Vit
2022-03-19 10:45 Pojkar Blå Klass F 233005093 Bergs IK P 11 Svart - Svärtinge SK Vit
2022-03-19 11:30 Pojkar Blå Klass F 233005094 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2022-03-19 12:30 Pojkar Blå Klass F 233005095 Svärtinge SK Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2022-03-19 13:15 Pojkar Blå Klass F 233005096 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Bergs IK P 11 Svart
2022-03-19 14:30 Pojkar Blå Klass A 233000056 Bergs IK P 10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2022-03-19 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004081 Bergs IK P 08 - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2022-03-19 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007058 Bergs IK P 09 Gul - Rimforsa IF P-09
2022-03-26 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003121 Bergs IK P 13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-03-26 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003122 Bergs IK P 13 Gul - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-03-26 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003123 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-03-26 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003124 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Ledberg IBF P 13 Svart
2022-03-26 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003125 Borensberg IBC P12/13 Orange - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2022-03-26 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003126 Borensberg IBC P12/13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Svart)
2022-03-26 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003127 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 13 Blå
2022-03-26 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003128 Ledberg IBF P 13 Svart - Bergs IK P 13 Gul
2022-03-26 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003129 Borensberg IBC P12/13 Orange - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-03-26 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003130 Borensberg IBC P12/13 Svart - Ledberg IBF P 13 Svart
2022-03-26 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003131 Bergs IK P 13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2022-03-26 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003132 Bergs IK P 13 Gul - Hjulsbro IK Grön (Svart)
2022-03-26 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003133 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Borensberg IBC P12/13 Svart
2022-03-26 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003134 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Borensberg IBC P12/13 Orange
2022-03-26 13:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003135 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 13 Blå
2022-03-26 13:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003136 Ledberg IBF P 13 Svart - Bergs IK P 13 Gul
2022-03-26 15:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003061 Bergs IK P 06/07 Svart - KFUM Norrköping IBF P 07/08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis