Motala Sporthall

Adress
Östermalmsvägen, Motala





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-19 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034002 Solfjäderstaden IBK - FBC Kalmarsund Ungdom
Oktober
2021-10-03 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034015 Solfjäderstaden IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001001 Solfjäderstaden IBK P13 A - Ekängens IF P12/13 Blå
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001002 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ekängens IF P12/13 Svart
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001003 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Boets IK P/F 11/12
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001004 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Solfjäderstaden IBK P13 A
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001005 Boets IK P/F 11/12 - Solfjäderstaden IBK P13 B
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001006 Ekängens IF P12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001007 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ekängens IF P12/13 Blå
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001008 Ekängens IF P12/13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Gul)
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001009 Solfjäderstaden IBK P13 A - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001010 Ekängens IF P12/13 Svart - Boets IK P/F 11/12
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001011 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Boets IK P/F 11/12
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001012 Solfjäderstaden IBK P13 B - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001013 Solfjäderstaden IBK P13 A - Ekängens IF P12/13 Svart
2021-10-10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001014 Ekängens IF P12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Gul)
2021-10-17 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201003 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart - Boets IK F 07-08
2021-10-17 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203002 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - IBF Kolmården F07/09
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003002 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - Bergs IK P 06/07 Svart
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005007 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Hjulsbro IK Röd (Lila )
2021-10-24 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203006 Solfjäderstaden IBK F 09 - Borensberg IBC F08/11 Orange
2021-10-24 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200005 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - Onyx IBS F 07/08
2021-10-24 Herrar Division 3 230200009 Solfjäderstaden IBK U-lag - Hjulsbro IK
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007006 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Bergs IK P 09 Gul
2021-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001009 Solfjäderstaden IBK P 05/06 - Rimforsa IF P-04-06
2021-10-31 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203009 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2021-10-31 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202009 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Boxholms IBK F Röd
2021-10-31 Pojkar Blå Klass A 233000016 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Ledberg IBF P 10 Grön
2021-10-31 Pojkar Blå Klass A 233000017 Ledberg IBF P 10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
2021-10-31 Pojkar Blå Klass A 233000018 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201017 Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2 - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201018 Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1 - Hjulsbro IK Grön (Orange)
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201019 Åby IBK Ungdom F 12/15 - Rimforsa IF F-13/14
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201020 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Vit - Solfjäderstaden IBK F 14
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201021 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Åby IBK Ungdom F 12/15
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201022 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Vit
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201023 Rimforsa IF F-13/14 - Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201024 Solfjäderstaden IBK F 14 - Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201025 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Rimforsa IF F-13/14
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201026 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Solfjäderstaden IBK F 14
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201027 Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2 - Åby IBK Ungdom F 12/15
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201028 Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1 - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Vit
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201029 Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2 - Hjulsbro IK Grön (Orange)
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201030 Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1 - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201031 Åby IBK Ungdom F 12/15 - Solfjäderstaden IBK F 14
2021-10-31 Flickor Grön Klass B 234201032 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Vit - Rimforsa IF F-13/14
2021-10-31 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034034 Solfjäderstaden IBK - Växjö IBK U
November
2021-11-07 Herrar Division 3 230200017 Solfjäderstaden IBK U-lag - Borensberg IBC
2021-11-07 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034043 Solfjäderstaden IBK - FBC Nyköping
2021-11-14 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202012 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2021-11-14 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203016 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - Rimforsa IF F-08/09
2021-11-14 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201010 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001014 Solfjäderstaden IBK P 05/06 - Mjölby IBK P Röd 1
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003011 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - Linghems SK P 06/08
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007015 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2021-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003013 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - Borensberg IBC P05/07
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003018 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - Rimforsa IF P-07/08 vit
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005023 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2021-11-21 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201014 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart - Linghems SK F 07/08
2021-11-21 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200015 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - Åby IBK Ungdom F 03/06
2021-11-21 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203020 Solfjäderstaden IBK F 09 - IBF Kolmården F07/09
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007021 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Mjölby IBK P Röd 4
2021-11-24 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200018 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - Linköping IBK Ungdom F 06
2021-11-28 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203023 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - Bergs IK F 09/10
2021-11-28 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202016 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Ekängens IF F08/09
2021-11-28 Herrar Division 3 230200033 Solfjäderstaden IBK U-lag - Linköpings IBS U-lag
2021-11-28 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001020 Solfjäderstaden IBK P 05/06 - Söderköpings IBK P 03/05
2021-11-28 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034062 Solfjäderstaden IBK - Hovslätts IK
December
2021-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001024 Solfjäderstaden IBK P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005035 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Söderköpings IBK P 07/09 blå
2021-12-05 Flickor Blå Klass A 233200019 Solfjäderstaden IBK F 09 - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2021-12-05 Flickor Blå Klass A 233200020 Linghems SK F10 - Solfjäderstaden IBK F 10
2021-12-05 Flickor Blå Klass A 233200021 Solfjäderstaden IBK F 09 - Solfjäderstaden IBK F 10
2021-12-05 Flickor Blå Klass A 233200022 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linghems SK F10
2021-12-05 Flickor Blå Klass A 233200023 Solfjäderstaden IBK F 10 - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2021-12-05 Flickor Blå Klass A 233200024 Linghems SK F10 - Solfjäderstaden IBK F 09
2021-12-05 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202020 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Mjölby IBK F Röd
2021-12-05 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203027 Solfjäderstaden IBK F 09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2021-12-05 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200022 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - IBF Kolmården F03/06
2021-12-12 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200026 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - IBK Mantorp Flickor Röd
2021-12-12 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201023 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2021-12-12 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203031 Solfjäderstaden IBK F 09 - Rimforsa IF F-08/09
2021-12-12 Herrar Division 3 230200045 Solfjäderstaden IBK U-lag - BK Vingen
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005040 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Rimforsa IF P-07/08 svart
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003026 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007030 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Rimforsa IF P-09
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007033 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Ledberg IBF P 09 Grön
2021-12-19 Pojkar Blå Klass A 233000034 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Mjölby IBK P Blå 1
2021-12-19 Pojkar Blå Klass A 233000035 Mjölby IBK P Blå 1 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
2021-12-19 Pojkar Blå Klass A 233000036 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2021-12-19 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001032 Solfjäderstaden IBK P 05/06 - Åby IBK Ungdom P Röd B
2021-12-19 Flickor Blå Klass A 233200025 Solfjäderstaden IBK F 10 - Bergs IK F 09/10
2021-12-19 Flickor Blå Klass A 233200026 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linghems SK F10
2021-12-19 Flickor Blå Klass A 233200027 Solfjäderstaden IBK F 10 - Linghems SK F10
2021-12-19 Flickor Blå Klass A 233200028 Bergs IK F 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2021-12-19 Flickor Blå Klass A 233200029 Linghems SK F10 - Bergs IK F 09/10
2021-12-19 Flickor Blå Klass A 233200030 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Solfjäderstaden IBK F 10
Januari
2022-01-09 Pojkar Blå Klass C 233002049 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - BK Vingen P 10/11
2022-01-09 Pojkar Blå Klass C 233002050 Borensberg IBC P10/11 Orange - Brokinds IF P 09/10 Svart
2022-01-09 Pojkar Blå Klass C 233002051 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Brokinds IF P 09/10 Svart
2022-01-09 Pojkar Blå Klass C 233002052 BK Vingen P 10/11 - Borensberg IBC P10/11 Orange
2022-01-09 Pojkar Blå Klass C 233002053 Brokinds IF P 09/10 Svart - BK Vingen P 10/11
2022-01-09 Pojkar Blå Klass C 233002054 Borensberg IBC P10/11 Orange - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2022-01-09 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034074 Solfjäderstaden IBK - Hovshaga AIF
2022-01-16 Herrar Division 3 230200050 Solfjäderstaden IBK U-lag - Söderköpings IBK
2022-01-16 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203036 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2022-01-16 Flickor Blå Klass B 233201037 Solfjäderstaden IBK F 11 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2022-01-16 Flickor Blå Klass B 233201038 Ekängens IF F10/11 Blå - Linghems SK F10 grön
2022-01-16 Flickor Blå Klass B 233201039 Solfjäderstaden IBK F 11 - Linghems SK F10 grön
2022-01-16 Flickor Blå Klass B 233201040 IBK Mantorp F 10/11 Röd - Ekängens IF F10/11 Blå
2022-01-16 Flickor Blå Klass B 233201041 Linghems SK F10 grön - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2022-01-16 Flickor Blå Klass B 233201042 Ekängens IF F10/11 Blå - Solfjäderstaden IBK F 11
2022-01-16 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005048 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Westerviks IBK P 08
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003037 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - Rimforsa IF P-07/08 vit
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001038 Solfjäderstaden IBK P 05/06 - Hjulsbro IK Röd (Grå)
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005061 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Svärtinge SK Vit
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005062 Bergs IK P 11 Svart - IBF Kolmården P11
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005063 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - IBF Kolmården P11
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005064 Svärtinge SK Vit - Bergs IK P 11 Svart
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005065 IBF Kolmården P11 - Svärtinge SK Vit
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005066 Bergs IK P 11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005067 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B - IBF Norrköping P 10/11 Vit
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005068 Linghems SK P 11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005069 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005070 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Linghems SK P 11 Svart
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005071 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - IBF Norrköping P 10/11 Vit
2022-01-23 Pojkar Blå Klass F 233005072 Linghems SK P 11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B
2022-01-23 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202029 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Hjulsbro IK Röd (Lila)
2022-01-23 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203040 Solfjäderstaden IBK F 09 - Bergs IK F 09/10
2022-01-23 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200035 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - Onyx IBS F 07/08
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007039 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Borensberg IBC P08/09
2022-01-23 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034087 Solfjäderstaden IBK - CL98IC
2022-01-30 Herrar Division 3 230200058 Solfjäderstaden IBK U-lag - IBK Åtvidaberg
2022-01-30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201033 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart - Boets IK F 07-08
2022-01-30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203041 Solfjäderstaden IBK F 09 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003041 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - Westerviks IBK P 07
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005056 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Boets IK P 07/08
2022-01-30 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034094 Solfjäderstaden IBK - Vimmerby IBK
Februari
2022-02-06 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203046 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - Borensberg IBC F08/11 Orange
2022-02-06 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201036 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart - IBK Åtvidaberg F 06/08
2022-02-06 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200045 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - Åby IBK Ungdom F 03/06
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005062 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - IBK Mantorp P/F 08
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003044 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - Bergs IK P 06/07 Svart
2022-02-06 Pojkar Blå Klass G 233006049 Solfjäderstaden IBK P 12 Grön - IBF Kolmården P12/13
2022-02-06 Pojkar Blå Klass G 233006050 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Bergs IK P 12
2022-02-06 Pojkar Blå Klass G 233006051 Solfjäderstaden IBK P 12 Grön - Bergs IK P 12
2022-02-06 Pojkar Blå Klass G 233006052 IBF Kolmården P12/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13
2022-02-06 Pojkar Blå Klass G 233006053 Bergs IK P 12 - IBF Kolmården P12/13
2022-02-06 Pojkar Blå Klass G 233006054 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Solfjäderstaden IBK P 12 Grön
2022-02-06 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007048 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Bergs IK P 09 Gul
2022-02-13 Pojkar Blå Klass A 233000049 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Mjölby IBK P Blå 1
2022-02-13 Pojkar Blå Klass A 233000050 Mjölby IBK P Blå 1 - IBK Åtvidaberg P 08/11
2022-02-13 Pojkar Blå Klass A 233000051 IBK Åtvidaberg P 08/11 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001051 Solfjäderstaden IBK P 05/06 - Rimforsa IF P-04-06
2022-02-13 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200048 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - Linköping IBK Ungdom F 06
2022-02-13 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203050 Solfjäderstaden IBK F 09 - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2022-02-13 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202039 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Boxholms IBK F Röd
2022-02-13 Herrar Division 3 230200066 Solfjäderstaden IBK U-lag - Bergs IK U-lag
2022-02-16 19:30 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034104 Solfjäderstaden IBK - Ledberg IBF
2022-02-20 Herrar Division 3 230200072 Solfjäderstaden IBK U-lag - Mjölby IBK
2022-02-20 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202042 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2022-02-20 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203055 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09
2022-02-20 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201040 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003053 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - Linghems SK P 06/08
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005074 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Bergs IK P 09 Svart
2022-02-27 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034115 Solfjäderstaden IBK - Linköping FBC
Mars
2022-03-06 Herrar Division 3 230200084 Solfjäderstaden IBK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2022-03-06 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034123 Solfjäderstaden IBK - Bergs IK
2022-03-13 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201044 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart - Linghems SK F 07/08
2022-03-13 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200052 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - IBF Kolmården F03/06
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003055 Solfjäderstaden IBK P 07 Röd - Borensberg IBC P05/07
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001056 Solfjäderstaden IBK P 05/06 - Mjölby IBK P Röd 1
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005127 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Boxholms IBK Mix 12-13
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005128 Mjölby IBK P Grön 2 - Brokinds IF P 13/14
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005129 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Rimforsa IF P-13/14 svartvit
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005130 Solfjäderstaden IBK P 14 A - Rimforsa IF P-13/14 vit
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005131 Boxholms IBK P 12-13 - Brokinds IF P 13/14
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005132 Boxholms IBK Mix 12-13 - Mjölby IBK P Grön 2
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005133 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Solfjäderstaden IBK P 14 B
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005134 Rimforsa IF P-13/14 vit - Hjulsbro IK Grön (Violett)
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005135 Boxholms IBK P 12-13 - Solfjäderstaden IBK P 14 A
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005136 Brokinds IF P 13/14 - Boxholms IBK Mix 12-13
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005137 Mjölby IBK P Grön 2 - Hjulsbro IK Grön (Violett)
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005138 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Rimforsa IF P-13/14 vit
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005139 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Boxholms IBK P 12-13
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005140 Boxholms IBK Mix 12-13 - Solfjäderstaden IBK P 14 A
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005141 Brokinds IF P 13/14 - Rimforsa IF P-13/14 vit
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005142 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Solfjäderstaden IBK P 14 B
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005143 Boxholms IBK P 12-13 - Mjölby IBK P Grön 2
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005144 Solfjäderstaden IBK P 14 A - Rimforsa IF P-13/14 svartvit
2022-03-13 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007057 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001119 Solfjäderstaden IBK P13 A - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001120 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001121 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001122 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001123 Solfjäderstaden IBK P13 A - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001124 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Solfjäderstaden IBK P13 B
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001125 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Solfjäderstaden IBK P13 A
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001126 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Solfjäderstaden IBK P13 B
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001127 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001128 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001129 Solfjäderstaden IBK P13 A - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001130 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Solfjäderstaden IBK P13 B
2022-03-20 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200056 Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd - IBK Mantorp Flickor Röd
2022-03-20 Flickor Blå Klass A 233200049 Solfjäderstaden IBK F 09 - Bergs IK F 09/10
2022-03-20 Flickor Blå Klass A 233200050 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Solfjäderstaden IBK F 10
2022-03-20 Flickor Blå Klass A 233200051 Solfjäderstaden IBK F 09 - Solfjäderstaden IBK F 10
2022-03-20 Flickor Blå Klass A 233200052 Bergs IK F 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2022-03-20 Flickor Blå Klass A 233200053 Solfjäderstaden IBK F 10 - Bergs IK F 09/10
2022-03-20 Flickor Blå Klass A 233200054 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Solfjäderstaden IBK F 09
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001062 Solfjäderstaden IBK P 05/06 - Söderköpings IBK P 03/05
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005089 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2022-03-27 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007063 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Mjölby IBK P Röd 4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis