Himnahallen

Adress
Himnavägen 145, 59062 Linghem





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-24 14:00 Pojkar Blå Klass B 233001019 Linghems SK P 10 Grön - Bergs IK P 10 Svart
2021-10-24 14:45 Pojkar Blå Klass B 233001020 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Linghems SK P 10 Svart
2021-10-24 15:30 Pojkar Blå Klass B 233001021 Linghems SK P 10 Grön - Linghems SK P 10 Svart
2021-10-24 16:15 Pojkar Blå Klass B 233001022 Bergs IK P 10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2021-10-24 17:00 Pojkar Blå Klass B 233001023 Linghems SK P 10 Svart - Bergs IK P 10 Svart
2021-10-24 17:45 Pojkar Blå Klass B 233001024 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Linghems SK P 10 Grön
November
2021-11-14 14:00 Flickor Blå Klass A 233200013 Linghems SK F10 - Bergs IK F 09/10
2021-11-14 14:45 Flickor Blå Klass A 233200014 Solfjäderstaden IBK F 09 - Solfjäderstaden IBK F 10
2021-11-14 15:30 Flickor Blå Klass A 233200015 Linghems SK F10 - Solfjäderstaden IBK F 10
2021-11-14 16:15 Flickor Blå Klass A 233200016 Bergs IK F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F 09
2021-11-14 17:00 Flickor Blå Klass A 233200017 Solfjäderstaden IBK F 10 - Bergs IK F 09/10
2021-11-14 17:45 Flickor Blå Klass A 233200018 Solfjäderstaden IBK F 09 - Linghems SK F10
2021-11-20 09:30 Pojkar Blå Klass E 233004013 Linghems SK P 11 Grön - Söderköpings IBK P 10/11 blå
2021-11-20 10:15 Pojkar Blå Klass E 233004014 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2021-11-20 11:00 Pojkar Blå Klass E 233004015 Linghems SK P 11 Grön - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2021-11-20 11:45 Pojkar Blå Klass E 233004016 Söderköpings IBK P 10/11 blå - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2021-11-20 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004017 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Söderköpings IBK P 10/11 blå
2021-11-20 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004018 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Linghems SK P 11 Grön
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000043 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Finspång IBK PF 12
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000044 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Svärtinge SK P12-13 Blå
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000045 Linghems SK P 12 grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000046 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linghems SK P 12 svart
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000047 Svärtinge SK P12-13 Blå - Linghems SK P 12 grön
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000048 Finspång IBK PF 12 - Linghems SK P 12 svart
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000049 Svärtinge SK P12-13 Blå - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000050 Finspång IBK PF 12 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000051 Linghems SK P 12 grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit
2021-11-21 Pojkar Grön Klass A Östra 234000052 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linghems SK P 12 svart
2021-11-21 14:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000041 Linghems SK P 12 grön - Finspång IBK PF 12
2021-11-21 14:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000042 Linghems SK P 12 svart - Svärtinge SK P12-13 Blå
2021-11-28 14:00 Pojkar Blå Klass B 233001037 Linghems SK P 10 Svart - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2021-11-28 14:45 Pojkar Blå Klass B 233001038 Ledberg IBF P 10 Vit - Bergs IK P 10 Svart
2021-11-28 15:30 Pojkar Blå Klass B 233001039 Linghems SK P 10 Svart - Bergs IK P 10 Svart
2021-11-28 16:15 Pojkar Blå Klass B 233001040 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Ledberg IBF P 10 Vit
2021-11-28 17:00 Pojkar Blå Klass B 233001041 Bergs IK P 10 Svart - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2021-11-28 17:45 Pojkar Blå Klass B 233001042 Ledberg IBF P 10 Vit - Linghems SK P 10 Svart
December
2021-12-11 09:30 Pojkar Blå Klass F 233005037 Linghems SK P 11 Svart - Bergs IK P 11 Svart
2021-12-11 10:15 Pojkar Blå Klass F 233005038 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B
2021-12-11 11:00 Pojkar Blå Klass F 233005039 Linghems SK P 11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B
2021-12-11 11:45 Pojkar Blå Klass F 233005040 Bergs IK P 11 Svart - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2021-12-11 12:30 Pojkar Blå Klass F 233005041 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B - Bergs IK P 11 Svart
2021-12-11 13:15 Pojkar Blå Klass F 233005042 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linghems SK P 11 Svart
2021-12-12 14:00 Flickor Blå Klass B 233201025 Linghems SK F10 grön - Borensberg IBC F08/11 Svart
2021-12-12 14:45 Flickor Blå Klass B 233201026 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Ekängens IF F10/11 Blå
2021-12-12 15:30 Flickor Blå Klass B 233201027 Linghems SK F10 grön - Ekängens IF F10/11 Blå
2021-12-12 16:15 Flickor Blå Klass B 233201028 Borensberg IBC F08/11 Svart - Åby IBK Ungdom F 10/11
2021-12-12 17:00 Flickor Blå Klass B 233201029 Ekängens IF F10/11 Blå - Borensberg IBC F08/11 Svart
2021-12-12 17:45 Flickor Blå Klass B 233201030 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Linghems SK F10 grön
Januari
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004079 Linghems SK P 14 grön - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004080 IBF Norrköping P 12/13/14 - Linghems SK P 14
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004081 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004082 Linghems SK P 14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004083 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - IBF Norrköping P 12/13/14
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004084 Linghems SK P 14 grön - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004085 IBF Norrköping P 12/13/14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004086 Linghems SK P 14 grön - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004087 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Linghems SK P 14
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004088 Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004089 IBF Norrköping P 12/13/14 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit
2022-01-30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004090 Linghems SK P 14 - Linghems SK P 14 grön
Februari
2022-02-06 14:00 Pojkar Blå Klass B 233001073 Linghems SK P 10 Grön - Brokinds IF P 09/10 Blå
2022-02-06 14:45 Pojkar Blå Klass B 233001074 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Ekängens IF P10/11 Blå
2022-02-06 15:30 Pojkar Blå Klass B 233001075 Linghems SK P 10 Grön - Ekängens IF P10/11 Blå
2022-02-06 16:15 Pojkar Blå Klass B 233001076 Brokinds IF P 09/10 Blå - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2022-02-06 17:00 Pojkar Blå Klass B 233001077 Ekängens IF P10/11 Blå - Brokinds IF P 09/10 Blå
2022-02-06 17:45 Pojkar Blå Klass B 233001078 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Linghems SK P 10 Grön
2022-02-12 09:30 Flickor Blå Klass A 233200043 Linghems SK F10 - Bergs IK F 09/10
2022-02-12 10:15 Flickor Blå Klass A 233200044 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Solfjäderstaden IBK F 09
2022-02-12 11:00 Flickor Blå Klass A 233200045 Linghems SK F10 - Solfjäderstaden IBK F 09
2022-02-12 11:45 Flickor Blå Klass A 233200046 Bergs IK F 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2022-02-12 12:30 Flickor Blå Klass A 233200047 Solfjäderstaden IBK F 09 - Bergs IK F 09/10
2022-02-12 13:15 Flickor Blå Klass A 233200048 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linghems SK F10
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002127 Linghems SK P 13 vit - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002128 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Finspång IBK PF 13 Röd
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002129 Finspång IBK PF 13 Svart - KFUM Norrköping IBF P13
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002130 Linghems SK P 13 - Hjulsbro IK Grön (Orange)
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002131 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Finspång IBK PF 13 Röd
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002132 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002133 KFUM Norrköping IBF P13 - Linghems SK P 13 vit
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002134 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Finspång IBK PF 13 Svart
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002135 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Linghems SK P 13
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002136 Finspång IBK PF 13 Röd - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002137 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Finspång IBK PF 13 Svart
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002138 Linghems SK P 13 vit - Hjulsbro IK Grön (Orange)
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002139 KFUM Norrköping IBF P13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002140 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Linghems SK P 13
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002141 Finspång IBK PF 13 Röd - Hjulsbro IK Grön (Orange)
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002142 Finspång IBK PF 13 Svart - Linghems SK P 13 vit
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002143 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2022-02-13 Pojkar Grön Klass B Östra 234002144 Linghems SK P 13 - KFUM Norrköping IBF P13
Mars
2022-03-13 14:00 Pojkar Blå Klass B 233001091 Linghems SK P 10 Svart - Brokinds IF P 09/10 Blå
2022-03-13 14:45 Pojkar Blå Klass B 233001092 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Ekängens IF P10/11 Blå
2022-03-13 15:30 Pojkar Blå Klass B 233001093 Linghems SK P 10 Svart - Ekängens IF P10/11 Blå
2022-03-13 16:15 Pojkar Blå Klass B 233001094 Brokinds IF P 09/10 Blå - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2022-03-13 17:00 Pojkar Blå Klass B 233001095 Ekängens IF P10/11 Blå - Brokinds IF P 09/10 Blå
2022-03-13 17:45 Pojkar Blå Klass B 233001096 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linghems SK P 10 Svart
2022-03-19 09:30 Pojkar Blå Klass E 233004049 Linghems SK P 11 Grön - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2022-03-19 10:15 Pojkar Blå Klass E 233004050 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Bergs IK P 11 Gul
2022-03-19 11:00 Pojkar Blå Klass E 233004051 Linghems SK P 11 Grön - Bergs IK P 11 Gul
2022-03-19 11:45 Pojkar Blå Klass E 233004052 IBF Norrköping P 10/11 Blå - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2022-03-19 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004053 Bergs IK P 11 Gul - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2022-03-19 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004054 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Linghems SK P 11 Grön
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000119 Linghems SK P 12 grön - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000120 Linghems SK P 12 svart - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000121 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000122 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000123 Linghems SK P 12 grön - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000124 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linghems SK P 12 svart
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000125 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - Linghems SK P 12 grön
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000126 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit - Linghems SK P 12 svart
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000127 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000128 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000129 Linghems SK P 12 grön - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1
2022-03-20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000130 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Linghems SK P 12 svart
2022-03-27 14:00 Flickor Blå Klass B 233201079 Linghems SK F10 grön - Brokinds IF F 08/10
2022-03-27 14:45 Flickor Blå Klass B 233201080 Linköping IBK Ungdom F 10/11 - Ekängens IF F10/11 Blå
2022-03-27 15:30 Flickor Blå Klass B 233201081 Linghems SK F10 grön - Ekängens IF F10/11 Blå
2022-03-27 16:15 Flickor Blå Klass B 233201082 Brokinds IF F 08/10 - Linköping IBK Ungdom F 10/11
2022-03-27 17:00 Flickor Blå Klass B 233201083 Ekängens IF F10/11 Blå - Brokinds IF F 08/10
2022-03-27 17:45 Flickor Blå Klass B 233201084 Linköping IBK Ungdom F 10/11 - Linghems SK F10 grön

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis