Klämmetorpshallen

Adress
Mantorp





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2023-11-19 11:00 Pojkar Blå Klass F 233006019 IBK Mantorp P -14 Blå - Linghems SK P 14 Svart
2023-11-19 11:45 Pojkar Blå Klass F 233006020 Sturefors IF P14 - Vidingsjö MOIF P-14
2023-11-19 12:30 Pojkar Blå Klass F 233006021 IBK Mantorp P -14 Blå - Vidingsjö MOIF P-14
2023-11-19 13:15 Pojkar Blå Klass F 233006022 Linghems SK P 14 Svart - Sturefors IF P14
2023-11-19 14:00 Pojkar Blå Klass F 233006023 Vidingsjö MOIF P-14 - Linghems SK P 14 Svart
2023-11-19 14:45 Pojkar Blå Klass F 233006024 Sturefors IF P14 - IBK Mantorp P -14 Blå
Januari
2024-01-13 14:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003053 IBK Mantorp P 15 Röd - Bergs IK P 14/15 Gul
2024-01-13 14:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003054 IBK Mantorp P 15 Svart - Hjulsbro IK P15 Grå
2024-01-13 14:30 Pojkar Grön Klass B Södra 234003055 Bergs IK P 14/15 Svart - Solfjäderstaden IBK P 15 röd
2024-01-13 14:30 Pojkar Grön Klass B Södra 234003056 Hjulsbro IK P15 Lila - IBK Mantorp P 15 Röd
2024-01-13 15:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003057 Bergs IK P 14/15 Gul - Hjulsbro IK P15 Grå
2024-01-13 15:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003058 Solfjäderstaden IBK P 15 röd - IBK Mantorp P 15 Svart
2024-01-13 15:30 Pojkar Grön Klass B Södra 234003059 Bergs IK P 14/15 Svart - Hjulsbro IK P15 Lila
2024-01-13 15:30 Pojkar Grön Klass B Södra 234003060 IBK Mantorp P 15 Röd - Hjulsbro IK P15 Grå
2024-01-13 16:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003061 Solfjäderstaden IBK P 15 röd - Bergs IK P 14/15 Gul
2024-01-13 16:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003062 IBK Mantorp P 15 Svart - Hjulsbro IK P15 Lila
2024-01-13 16:30 Pojkar Grön Klass B Södra 234003063 Bergs IK P 14/15 Svart - IBK Mantorp P 15 Röd
2024-01-13 16:30 Pojkar Grön Klass B Södra 234003064 Bergs IK P 14/15 Gul - IBK Mantorp P 15 Svart
2024-01-13 17:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003065 Hjulsbro IK P15 Lila - Solfjäderstaden IBK P 15 röd
2024-01-13 17:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003066 Hjulsbro IK P15 Grå - Bergs IK P 14/15 Svart
Mars
2024-03-02 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202053 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Borensberg IBC F10/11
2024-03-03 Herrar Division 4 Södra 230251074 IBK Mantorp - Stå över lag H4S
2024-03-03 13:30 Pojkar Blå Klass D Södra 233004049 IBK Mantorp P 12/13 Lag 2 - Borensberg IBC P12/13 Svart
2024-03-03 14:15 Pojkar Blå Klass D Södra 233004050 Ledberg IBF P 13 Svart - Hjulsbro IK P13 Grå
2024-03-03 15:00 Pojkar Blå Klass D Södra 233004051 IBK Mantorp P 12/13 Lag 2 - Hjulsbro IK P13 Grå
2024-03-03 15:45 Pojkar Blå Klass D Södra 233004052 Borensberg IBC P12/13 Svart - Ledberg IBF P 13 Svart
2024-03-03 16:30 Pojkar Blå Klass D Södra 233004053 Hjulsbro IK P13 Grå - Borensberg IBC P12/13 Svart
2024-03-03 17:15 Pojkar Blå Klass D Södra 233004054 Ledberg IBF P 13 Svart - IBK Mantorp P 12/13 Lag 2
2024-03-14 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001120 IBK Mantorp P 08/10 - Rimforsa IF P-09 svart
2024-03-19 19:30 Herrar Division 4 Södra 230251081 IBK Mantorp - Boxholms IBK
2024-03-24 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001131 IBK Mantorp P 08/10 - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis