Sporthallen Vikingen

Adress
Sportvägen 2, Söderköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-08 19:15 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800025 Söderköpings IBK A-lag - BK Vingen H3
2021-10-09 13:30 Pojkar Blå Klass D 233003007 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14
2021-10-09 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003008 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Rimforsa IF P-10
2021-10-09 15:00 Pojkar Blå Klass D 233003009 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Rimforsa IF P-10
2021-10-09 15:45 Pojkar Blå Klass D 233003010 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Linköping IBK Ungdom P 11:15
2021-10-09 16:30 Pojkar Blå Klass D 233003011 Rimforsa IF P-10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14
2021-10-09 17:15 Pojkar Blå Klass D 233003012 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2021-10-30 13:30 Pojkar Blå Klass E 233004007 Söderköpings IBK P 10/11 blå - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2021-10-30 14:15 Pojkar Blå Klass E 233004008 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Bergs IK P 11 Gul
2021-10-30 15:00 Pojkar Blå Klass E 233004009 Söderköpings IBK P 10/11 blå - Bergs IK P 11 Gul
2021-10-30 15:45 Pojkar Blå Klass E 233004010 IBF Norrköping P 10/11 Blå - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2021-10-30 16:30 Pojkar Blå Klass E 233004011 Bergs IK P 11 Gul - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2021-10-30 17:15 Pojkar Blå Klass E 233004012 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Söderköpings IBK P 10/11 blå
December
2021-12-04 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001026 Söderköpings IBK P 03/05 - Mjölby IBK P Röd 1
2021-12-04 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006026 Söderköpings IBK P 07/09 vit - Finspång IBK PF 09/10
2021-12-10 19:15 Herrar Division 3 230200044 Söderköpings IBK - Borensberg IBC
2021-12-12 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005039 Söderköpings IBK P 07/09 blå - IBK Mantorp P/F 08
2021-12-12 15:00 Herrar Division 4 230250059 Söderköpings IBK U-lag - IBF Norrköping U-lag
Januari
2022-01-08 13:30 Herrar Division 4 230250070 Söderköpings IBK U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2022-01-15 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005047 Söderköpings IBK P 07/09 blå - Bergs IK P 09 Svart
2022-01-22 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001037 Söderköpings IBK P 03/05 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd
2022-01-22 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006041 Söderköpings IBK P 07/09 vit - Åby IBK Ungdom P 07/09
2022-01-22 17:30 Herrar Division 4 230250081 Söderköpings IBK U-lag - Linköping AIS
2022-01-24 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006044 Söderköpings IBK P 07/09 vit - Ekängens IF P09
2022-01-24 20:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001041 Söderköpings IBK P 03/05 - Solfjäderstaden IBK P 05/06
2022-01-26 19:30 Herrar Division 3 230200059 Söderköpings IBK - Linköpings IBS U-lag
2022-01-27 20:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001044 Söderköpings IBK P 03/05 - Åby IBK Ungdom P Röd B
Februari
2022-02-04 19:15 Herrar Division 4 230250095 Söderköpings IBK U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2022-02-11 19:15 Herrar Division 3 230200067 Söderköpings IBK - BK Vingen
2022-02-12 13:30 Pojkar Blå Klass D 233003079 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2022-02-12 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003080 IBF Kolmården P10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14
2022-02-12 15:00 Pojkar Blå Klass D 233003081 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14
2022-02-12 15:45 Pojkar Blå Klass D 233003082 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - IBF Kolmården P10
2022-02-12 16:30 Pojkar Blå Klass D 233003083 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2022-02-12 17:15 Pojkar Blå Klass D 233003084 IBF Kolmården P10 - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2022-02-19 13:30 Pojkar Blå Klass E 233004043 Söderköpings IBK P 10/11 blå - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2022-02-19 14:15 Pojkar Blå Klass E 233004044 Linghems SK P 11 Grön - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2022-02-19 15:00 Pojkar Blå Klass E 233004045 Söderköpings IBK P 10/11 blå - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2022-02-19 15:45 Pojkar Blå Klass E 233004046 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Linghems SK P 11 Grön
2022-02-19 16:30 Pojkar Blå Klass E 233004047 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2022-02-19 17:15 Pojkar Blå Klass E 233004048 Linghems SK P 11 Grön - Söderköpings IBK P 10/11 blå
2022-02-20 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001053 Söderköpings IBK P 03/05 - Rimforsa IF P-04-06
2022-02-25 19:15 Herrar Division 4 230250113 Söderköpings IBK U-lag - Borensberg IBC U-lag
Mars
2022-03-05 19:30 Herrar Division 4 230250118 Söderköpings IBK U-lag - Bergs IK U-lag
2022-03-06 12:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005075 Söderköpings IBK P 07/09 blå - Hjulsbro IK Röd (Lila )
2022-03-06 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Östra 232006053 Söderköpings IBK P 07/09 vit - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2022-03-12 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001055 Söderköpings IBK P 03/05 - Hjulsbro IK Röd (Grå)
2022-03-12 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005080 Söderköpings IBK P 07/09 blå - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2022-03-19 11:00 Herrar Division 4 230250132 Söderköpings IBK U-lag - Mjölby IBK U-lag
2022-03-26 13:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002145 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2022-03-26 13:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002146 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd
2022-03-26 14:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002147 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2022-03-26 14:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002148 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Hjulsbro IK Grön (Orange)
2022-03-26 14:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002149 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd
2022-03-26 14:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002150 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2022-03-26 15:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002151 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2022-03-26 15:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002152 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart
2022-03-26 15:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002153 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2022-03-26 15:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002154 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit
2022-03-26 16:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002155 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart
2022-03-26 16:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002156 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Orange)
2022-03-26 16:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002157 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Svinstadsjöns IF P/F 12/13
2022-03-26 16:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002158 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit
2022-03-26 17:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002159 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Hjulsbro IK Grön (Orange)
2022-03-26 17:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002160 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2022-03-26 17:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002161 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2022-03-26 17:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002162 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2022-03-27 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005088 Söderköpings IBK P 07/09 blå - Linköping IBK Ungdom P 08:88

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis