Råsslahallen

Adress
Råsslavägen 20, Kolmården





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-10 Herrar Division 4 230250006 IBF Kolmården - Ledberg IBF U-lag
2021-10-17 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200001 IBF Kolmården F03/06 - Onyx IBS F 07/08
2021-10-17 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008002 IBF Kolmården P08/09 - Ledberg IBF P 09 Vit
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008006 IBF Kolmården P08/09 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2021-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000005 IBF Kolmården P03/05 - Westerviks IBK P 05/06
2021-10-24 Herrar Division 4 230250018 IBF Kolmården - Mjölby IBK U-lag
2021-10-24 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203007 IBF Kolmården F07/09 - Rimforsa IF F-08/09
2021-10-31 Flickor Blå Klass D 233203007 IBF Kolmården F11/12 - Ekängens IF F12
2021-10-31 Flickor Blå Klass D 233203008 Bergs IK F 11/12 Svart - Ledberg IBF F 09/11
2021-10-31 Flickor Blå Klass D 233203009 IBF Kolmården F11/12 - Ledberg IBF F 09/11
2021-10-31 Flickor Blå Klass D 233203010 Ekängens IF F12 - Bergs IK F 11/12 Svart
2021-10-31 Flickor Blå Klass D 233203011 Ledberg IBF F 09/11 - Ekängens IF F12
2021-10-31 Flickor Blå Klass D 233203012 Bergs IK F 11/12 Svart - IBF Kolmården F11/12
2021-10-31 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200007 IBF Kolmården F03/06 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd
November
2021-11-07 Herrar Division 4 230250030 IBF Kolmården - IBF Norrköping U-lag
2021-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008011 IBF Kolmården P08/09 - Boxholms IBK P Röd 1
2021-11-14 Pojkar Blå Klass D 233003019 IBF Kolmården P10 - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2021-11-14 Pojkar Blå Klass D 233003020 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Boxholms IBK P 10-11
2021-11-14 Pojkar Blå Klass D 233003021 IBF Kolmården P10 - Boxholms IBK P 10-11
2021-11-14 Pojkar Blå Klass D 233003022 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2021-11-14 Pojkar Blå Klass D 233003023 Boxholms IBK P 10-11 - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2021-11-14 Pojkar Blå Klass D 233003024 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - IBF Kolmården P10
2021-11-14 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203014 IBF Kolmården F07/09 - Bergs IK F 09/10
2021-11-21 Pojkar Blå Klass F 233005019 IBF Kolmården P11 - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2021-11-21 Pojkar Blå Klass F 233005020 Bergs IK P 11 Svart - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2021-11-21 Pojkar Blå Klass F 233005021 IBF Kolmården P11 - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2021-11-21 Pojkar Blå Klass F 233005022 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Bergs IK P 11 Svart
2021-11-21 Pojkar Blå Klass F 233005023 Hjulsbro IK Blå (Gul) - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2021-11-21 Pojkar Blå Klass F 233005024 Bergs IK P 11 Svart - IBF Kolmården P11
2021-11-21 Herrar Division 4 230250039 IBF Kolmården - Åby IBK Ungdom U-lag
2021-11-21 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200013 IBF Kolmården F03/06 - IBK Mantorp Flickor Röd
2021-11-21 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000015 IBF Kolmården P03/05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2021-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000018 IBF Kolmården P03/05 - Linghems SK P 00/05
2021-11-28 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200019 IBF Kolmården F03/06 - Åby IBK Ungdom F 03/06
2021-11-28 Pojkar Blå Klass G 233006019 IBF Kolmården P12/13 - KFUM Norrköping IBF P12 Blå
2021-11-28 Pojkar Blå Klass G 233006020 Mjölby IBK P Blå 2 - Bergs IK P 12
2021-11-28 Pojkar Blå Klass G 233006021 IBF Kolmården P12/13 - Bergs IK P 12
2021-11-28 Pojkar Blå Klass G 233006022 KFUM Norrköping IBF P12 Blå - Mjölby IBK P Blå 2
2021-11-28 Pojkar Blå Klass G 233006023 Bergs IK P 12 - KFUM Norrköping IBF P12 Blå
2021-11-28 Pojkar Blå Klass G 233006024 Mjölby IBK P Blå 2 - IBF Kolmården P12/13
December
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008021 IBF Kolmården P08/09 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2021-12-05 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000022 IBF Kolmården P03/05 - Linköping IBK Ungdom P 04/05
2021-12-05 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203028 IBF Kolmården F07/09 - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2021-12-12 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203030 IBF Kolmården F07/09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000026 IBF Kolmården P03/05 - Ledberg IBF P 05
2021-12-12 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200025 IBF Kolmården F03/06 - Linköping IBK Ungdom F 06
2021-12-12 Herrar Division 4 230250057 IBF Kolmården - Hjulsbro IK U-lag
2021-12-12 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008024 IBF Kolmården P08/09 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004034 IBF Kolmården PF14 - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004035 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004036 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Finspång IBK PF 14
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004037 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004038 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Hjulsbro IK Grön (Turkos)
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004039 IBF Kolmården PF14 - Finspång IBK PF 14
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004040 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004041 IBF Kolmården PF14 - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004042 Finspång IBK PF 14 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004043 Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004044 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Finspång IBK PF 14
2021-12-19 Pojkar Grön Klass C Östra 234004045 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - IBF Kolmården PF14
Januari
2022-01-16 Herrar Division 4 230250078 IBF Kolmården - Borensberg IBC U-lag
2022-01-16 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200031 IBF Kolmården F03/06 - Onyx IBS F 07/08
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000035 IBF Kolmården P03/05 - Westerviks IBK P 05/06
2022-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008028 IBF Kolmården P08/09 - IF Trym P 07/10
2022-01-23 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203039 IBF Kolmården F07/09 - Borensberg IBC F08/11 Orange
2022-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008032 IBF Kolmården P08/09 - Ledberg IBF P 09 Vit
2022-01-30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200037 IBF Kolmården F03/06 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd
2022-01-30 Herrar Division 4 230250090 IBF Kolmården - Söderköpings IBK U-lag
Februari
2022-02-06 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200043 IBF Kolmården F03/06 - IBK Mantorp Flickor Röd
2022-02-06 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203048 IBF Kolmården F07/09 - Solfjäderstaden IBK F 09
2022-02-13 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203049 IBF Kolmården F07/09 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2022-02-13 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000045 IBF Kolmården P03/05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2022-02-13 Herrar Division 4 230250102 IBF Kolmården - Bergs IK U-lag
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000048 IBF Kolmården P03/05 - Linghems SK P 00/05
2022-02-20 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200049 IBF Kolmården F03/06 - Åby IBK Ungdom F 03/06
2022-02-20 Pantamera Pojkar Röd Klass H 232008041 IBF Kolmården P08/09 - Boxholms IBK P Röd 1
2022-02-27 Herrar Division 4 230250111 IBF Kolmården - Linköping AIS
Mars
2022-03-06 Herrar Division 4 230250117 IBF Kolmården - IBF Antvarden U-lag
2022-03-13 Pojkar Blå Klass D 233003091 IBF Kolmården P10 - Rimforsa IF P-10
2022-03-13 Pojkar Blå Klass D 233003092 Boxholms IBK P 10-11 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2022-03-13 Pojkar Blå Klass D 233003093 IBF Kolmården P10 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2022-03-13 Pojkar Blå Klass D 233003094 Rimforsa IF P-10 - Boxholms IBK P 10-11
2022-03-13 Pojkar Blå Klass D 233003095 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Rimforsa IF P-10
2022-03-13 Pojkar Blå Klass D 233003096 Boxholms IBK P 10-11 - IBF Kolmården P10
2022-03-13 Pojkar Blå Klass F 233005097 IBF Kolmården P11 - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B
2022-03-13 Pojkar Blå Klass F 233005098 Hjulsbro IK Blå (Gul) - Linköping IBK Ungdom P11:11
2022-03-13 Pojkar Blå Klass F 233005099 IBF Kolmården P11 - Linköping IBK Ungdom P11:11
2022-03-13 Pojkar Blå Klass F 233005100 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2022-03-13 Pojkar Blå Klass F 233005101 Linköping IBK Ungdom P11:11 - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå B
2022-03-13 Pojkar Blå Klass F 233005102 Hjulsbro IK Blå (Gul) - IBF Kolmården P11
2022-03-16 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000052 IBF Kolmården P03/05 - Linköping IBK Ungdom P 04/05
2022-03-19 14:30 Herrar Division 4 230250127 IBF Kolmården - Rimforsa IF U-lag
2022-03-20 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000056 IBF Kolmården P03/05 - Ledberg IBF P 05
2022-03-20 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200055 IBF Kolmården F03/06 - Linköping IBK Ungdom F 06
2022-03-27 Flickor Blå Klass D 233203049 IBF Kolmården F11/12 - Brokinds IF F 11/12
2022-03-27 Flickor Blå Klass D 233203050 Bergs IK F 11/12 Svart - Ledberg IBF F 09/11
2022-03-27 Flickor Blå Klass D 233203051 IBF Kolmården F11/12 - Ledberg IBF F 09/11
2022-03-27 Flickor Blå Klass D 233203052 Brokinds IF F 11/12 - Bergs IK F 11/12 Svart
2022-03-27 Flickor Blå Klass D 233203053 Ledberg IBF F 09/11 - Brokinds IF F 11/12
2022-03-27 Flickor Blå Klass D 233203054 Bergs IK F 11/12 Svart - IBF Kolmården F11/12

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis