Arena Grosvad

Adress
Finspång





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2023-08-20 16:00 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800006 Finspång IBK - Linköping FBC H1
September
2023-09-10 15:00 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800008 Finspång IBK - Kumla IBK Herr
Oktober
2023-10-22 09:00 Pojkar Grön Klass B Norra 234002001 Finspång IBK PF 15 Röd - IBF Kolmården P 15 Röd
2023-10-22 09:00 Pojkar Grön Klass B Norra 234002002 Finspång IBK PF 15 Svart - IF Trym U 15-17 lag 1
2023-10-22 09:25 Pojkar Grön Klass B Norra 234002003 IBF Kolmården P 15 Vit - IBK Åtvidaberg P 15
2023-10-22 09:25 Pojkar Grön Klass B Norra 234002004 IF Trym U 6-10 lag 2 - Finspång IBK PF 15 Röd
2023-10-22 09:50 Pojkar Grön Klass B Norra 234002005 IBF Kolmården P 15 Röd - IF Trym U 15-17 lag 1
2023-10-22 09:50 Pojkar Grön Klass B Norra 234002006 IBK Åtvidaberg P 15 - Finspång IBK PF 15 Svart
2023-10-22 10:15 Pojkar Grön Klass B Norra 234002007 IBF Kolmården P 15 Vit - IF Trym U 6-10 lag 2
2023-10-22 10:15 Pojkar Grön Klass B Norra 234002008 Finspång IBK PF 15 Röd - IF Trym U 15-17 lag 1
2023-10-22 10:40 Pojkar Grön Klass B Norra 234002009 IBK Åtvidaberg P 15 - IBF Kolmården P 15 Röd
2023-10-22 10:40 Pojkar Grön Klass B Norra 234002010 Finspång IBK PF 15 Svart - IF Trym U 6-10 lag 2
2023-10-22 11:05 Pojkar Grön Klass B Norra 234002011 IBF Kolmården P 15 Vit - Finspång IBK PF 15 Röd
2023-10-22 11:05 Pojkar Grön Klass B Norra 234002012 IBF Kolmården P 15 Röd - Finspång IBK PF 15 Svart
2023-10-22 11:30 Pojkar Grön Klass B Norra 234002013 IF Trym U 6-10 lag 2 - IBK Åtvidaberg P 15
2023-10-22 11:30 Pojkar Grön Klass B Norra 234002014 IF Trym U 15-17 lag 1 - IBF Kolmården P 15 Vit
2023-10-22 13:10 Pojkar Blå Klass E 233005008 Linköping IBK Ungdom P13:30 - Rimforsa IF P-13/14 vit
2023-10-29 Herrar Division 4 Norra 230250014 Finspång IBK U-lag - Stå över lag H4S
November
2023-11-05 10:00 Pojkar Grön Klass C Norra 234004017 Finspång IBK PF 16 Röd - Solfjäderstaden IBK P 16 Blå
2023-11-05 10:00 Pojkar Grön Klass C Norra 234004018 Finspång IBK PF 16 Svart - Solfjäderstaden IBK P 16 Vit
2023-11-05 10:25 Pojkar Grön Klass C Norra 234004019 Bergs IK P 16 Vit - Hjulsbro IK P16 Grön
2023-11-05 10:25 Pojkar Grön Klass C Norra 234004020 Linghems SK P16 Svart - Hjulsbro IK P16 Orange
2023-11-05 10:50 Pojkar Grön Klass C Norra 234004021 Solfjäderstaden IBK P 16 Blå - Bergs IK P 16 Vit
2023-11-05 10:50 Pojkar Grön Klass C Norra 234004022 Solfjäderstaden IBK P 16 Vit - Linghems SK P16 Svart
2023-11-05 11:15 Pojkar Grön Klass C Norra 234004023 Hjulsbro IK P16 Grön - Finspång IBK PF 16 Röd
2023-11-05 11:15 Pojkar Grön Klass C Norra 234004024 Hjulsbro IK P16 Orange - Finspång IBK PF 16 Svart
2023-11-05 11:40 Pojkar Grön Klass C Norra 234004025 Solfjäderstaden IBK P 16 Blå - Hjulsbro IK P16 Grön
2023-11-05 11:40 Pojkar Grön Klass C Norra 234004026 Solfjäderstaden IBK P 16 Vit - Hjulsbro IK P16 Orange
2023-11-05 12:05 Pojkar Grön Klass C Norra 234004027 Finspång IBK PF 16 Röd - Bergs IK P 16 Vit
2023-11-05 12:05 Pojkar Grön Klass C Norra 234004028 Finspång IBK PF 16 Svart - Linghems SK P16 Svart
2023-11-05 12:30 Pojkar Grön Klass C Norra 234004029 Finspång IBK PF 16 Röd - Solfjäderstaden IBK P 16 Vit
2023-11-05 12:30 Pojkar Grön Klass C Norra 234004030 Finspång IBK PF 16 Svart - Solfjäderstaden IBK P 16 Blå
2023-11-05 12:55 Pojkar Grön Klass C Norra 234004031 Bergs IK P 16 Vit - Hjulsbro IK P16 Orange
2023-11-05 12:55 Pojkar Grön Klass C Norra 234004032 Linghems SK P16 Svart - Hjulsbro IK P16 Grön
2023-11-19 10:00 Pojkar Blå Klass F 233006013 Finspång IBK PF 14 Röd - IBF Kolmården P14 Blå
2023-11-19 10:40 Pojkar Blå Klass F 233006014 Boxholms IBK P Blå 2 - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart
2023-11-19 11:20 Pojkar Blå Klass F 233006015 Finspång IBK PF 14 Röd - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart
2023-11-19 12:00 Pojkar Blå Klass F 233006016 IBF Kolmården P14 Blå - Boxholms IBK P Blå 2
2023-11-19 12:40 Pojkar Blå Klass F 233006017 Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - IBF Kolmården P14 Blå
2023-11-19 13:20 Pojkar Blå Klass F 233006018 Boxholms IBK P Blå 2 - Finspång IBK PF 14 Röd
December
2023-12-03 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002052 KFUM Norrköping IBF P12 - Borensberg IBC P12/13 Orange
2023-12-03 14:10 Pojkar Blå Klass G 233007007 Finspång IBK PF 14 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd
2023-12-03 14:50 Pojkar Blå Klass G 233007008 Hjulsbro IK P14 - Linghems SK P 14 Grön
2023-12-03 15:30 Pojkar Blå Klass G 233007009 Finspång IBK PF 14 Svart - Linghems SK P 14 Grön
2023-12-03 16:10 Pojkar Blå Klass G 233007010 Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Hjulsbro IK P14
2023-12-03 16:50 Pojkar Blå Klass G 233007011 Linghems SK P 14 Grön - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd
2023-12-03 17:30 Pojkar Blå Klass G 233007012 Hjulsbro IK P14 - Finspång IBK PF 14 Svart
2023-12-17 Herrar Division 4 Norra 230250044 Finspång IBK U-lag - Stå över lag H4N
Februari
2024-02-11 10:00 Pojkar Blå Klass B 233001073 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Westerviks IBK P 12
2024-02-11 10:40 Pojkar Blå Klass B 233001074 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart
2024-02-11 11:20 Pojkar Blå Klass B 233001075 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart
2024-02-11 12:00 Pojkar Blå Klass B 233001076 Westerviks IBK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2024-02-11 12:40 Pojkar Blå Klass B 233001077 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Westerviks IBK P 12
2024-02-11 13:20 Pojkar Blå Klass B 233001078 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2024-02-25 12:30 Herrar Division 4 Norra 230250071 Finspång IBK U-lag - BK Vingen U-lag
2024-02-25 16:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033118 Finspång IBK - Skövde IBF
Mars
2024-03-06 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004109 Finspång IBK PF 11/12 - IBK Åtvidaberg P 09/11
2024-03-09 12:30 Herrar Div 1 Mellersta 580033132 Finspång IBK - Ledberg IBF
2024-03-10 10:00 Pojkar Blå Klass E 233005079 Finspång IBK PF 13 Svart - Hjulsbro IK P13 Rosa
2024-03-10 10:40 Pojkar Blå Klass E 233005080 Bergs IK P 12/14 Grön - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart
2024-03-10 11:20 Pojkar Blå Klass E 233005081 Finspång IBK PF 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart
2024-03-10 12:00 Pojkar Blå Klass E 233005082 Hjulsbro IK P13 Rosa - Bergs IK P 12/14 Grön
2024-03-10 12:40 Pojkar Blå Klass E 233005083 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Hjulsbro IK P13 Rosa
2024-03-10 13:20 Pojkar Blå Klass E 233005084 Bergs IK P 12/14 Grön - Finspång IBK PF 13 Svart
2024-03-10 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001111 Finspång IBK PF 08/10 - Bergs IK P 09 Svart
2024-03-10 16:00 Herrar Division 4 Norra 230250079 Finspång IBK U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2024-03-13 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001117 Finspång IBK PF 08/10 - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd
2024-03-16 08:30 Pojkar Blå Klass F 233006050 Finspång IBK PF 14 Röd - Linghems SK P 14 Svart
2024-03-16 09:30 Pojkar Blå Klass F 233006052 Vidingsjö MOIF P-14 - Linghems SK P 14 Svart
2024-03-16 10:30 Pojkar Blå Klass F 233006053 Finspång IBK PF 14 Röd - Vidingsjö MOIF P-14
2024-03-17 09:00 Pojkar Blå Klass C 233002139 Finspång IBK PF 13 Röd - Bergs IK P 12/14 Blå
2024-03-17 09:40 Pojkar Blå Klass C 233002140 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange
2024-03-17 10:20 Pojkar Blå Klass C 233002141 Finspång IBK PF 13 Röd - Borensberg IBC P12/13 Orange
2024-03-17 11:00 Pojkar Blå Klass C 233002142 Bergs IK P 12/14 Blå - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2024-03-17 11:40 Pojkar Blå Klass C 233002143 Borensberg IBC P12/13 Orange - Bergs IK P 12/14 Blå
2024-03-17 12:20 Pojkar Blå Klass C 233002144 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Finspång IBK PF 13 Röd
2024-03-17 16:00 Herrar Division 4 Norra 230250083 Finspång IBK U-lag - IBF Antvarden U-lag
2024-03-24 10:00 Pojkar Grön Klass B Norra 234002105 Finspång IBK PF 15 Röd - IBF Kolmården P 15 Röd
2024-03-24 10:00 Pojkar Grön Klass B Norra 234002106 Finspång IBK PF 15 Svart - IF Trym U 15-17 lag 1
2024-03-24 10:25 Pojkar Grön Klass B Norra 234002107 IBF Kolmården P 15 Vit - IBK Åtvidaberg P 15
2024-03-24 10:25 Pojkar Grön Klass B Norra 234002108 IF Trym U 6-10 lag 2 - Finspång IBK PF 15 Röd
2024-03-24 10:50 Pojkar Grön Klass B Norra 234002109 IBF Kolmården P 15 Röd - IF Trym U 15-17 lag 1
2024-03-24 10:50 Pojkar Grön Klass B Norra 234002110 IBK Åtvidaberg P 15 - Finspång IBK PF 15 Svart
2024-03-24 11:15 Pojkar Grön Klass B Norra 234002111 IBF Kolmården P 15 Vit - IF Trym U 6-10 lag 2
2024-03-24 11:15 Pojkar Grön Klass B Norra 234002112 Finspång IBK PF 15 Röd - IF Trym U 15-17 lag 1
2024-03-24 11:40 Pojkar Grön Klass B Norra 234002113 IBK Åtvidaberg P 15 - IBF Kolmården P 15 Röd
2024-03-24 11:40 Pojkar Grön Klass B Norra 234002114 Finspång IBK PF 15 Svart - IF Trym U 6-10 lag 2
2024-03-24 12:05 Pojkar Grön Klass B Norra 234002115 IBF Kolmården P 15 Vit - Finspång IBK PF 15 Röd
2024-03-24 12:05 Pojkar Grön Klass B Norra 234002116 IBF Kolmården P 15 Röd - Finspång IBK PF 15 Svart
2024-03-24 12:30 Pojkar Grön Klass B Norra 234002117 IF Trym U 6-10 lag 2 - IBK Åtvidaberg P 15
2024-03-24 12:30 Pojkar Grön Klass B Norra 234002118 IF Trym U 15-17 lag 1 - IBF Kolmården P 15 Vit
2024-03-24 13:45 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004128 Finspång IBK PF 11/12 - Bergs IK P 11/12
2024-03-24 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001127 Finspång IBK PF 08/10 - Hjulsbro IK P 07/09 Gul

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis