Elofssonhallen

Adress
Sönkmyrvägen 22, 90440 Röbäck
Telefon
090-22610 Elofssonhallen 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-09 11:10 Träning Distr Utv-Kommun 198103013 Röbäcks IF /F08Blå - Täfteå IK/F07-08
2021-10-10 11:10 Träning Distr Utv-Kommun 198103012 Röbäcks IF /F08Röd - Holmsund City IBC /F06-07
2021-10-16 10:00 Träning Distr Utv-Kommun 198103015 Röbäcks IF/P11Blå - Team Thorengruppen SK /P11-1
2021-10-16 11:00 Träning Distr Utv-Kommun 198103016 Röbäcks IF/P11Röd - Team Thorengruppen SK/P11-2
2021-10-16 14:00 Träning Distr Utv-Kommun 198103014 Röbäcks IF - IBF Dalen /F11
2021-10-30 13:30 Pantamera P Div. 23 194123001 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/Vit
November
2021-11-06 10:30 Pojkar 12 Umeå 195101005 Röbäcks IF - Umeå City IBF /Vit
2021-11-14 10:30 Pantamera P Div. 23 194123006 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF /CSÅ
December
2021-12-05 13:30 Pantamera P Div. 23 194123012 Röbäcks IF/Röd - Sandåkerns SK /Vit
2021-12-11 13:30 Pantamera P Div. 22 194322011 Röbäcks IF/Röd - Umeå City IBF/Blå
2021-12-11 15:00 Pojkar 12 Umeå 195101035 Röbäcks IF - Spöland Vännäs IF
2021-12-24 Herrar Utveckling Serie 4 191154022 IBF Dalen - Sävar IK/Täfteå IK
2021-12-24 11:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153022 IBF Dalen - Sävar IK/Täfteå IK
Januari
2022-01-15 10:30 Flickor 13 Umeå 195202033 Röbäcks IF /Röd - Röbäcks IF /Blå
2022-01-15 12:30 Pantamera P Div. 13 193113017 Röbäcks IF - Hörnefors IF
2022-01-16 11:15 Pantamera F Div. 5 193205017 Röbäcks IF - IBF Dalen/Vit
2022-01-16 13:15   Uppskj. Damer Utveckling Serie A 192121032 Röbäcks IF - IBF Dalen/FC Dalen
2022-01-22 15:00   Uppskj. Pojkar 12 Umeå 195101065 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru
2022-01-28 19:00 Träning Distr Utv-Kommun 198103020 Röbäcks IF /F06-07 - Sandåkerns SK Damjunior
2022-01-29 11:30 Pantamera F Div. 3 193203021 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF
2022-01-29 13:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153036 IBF Dalen - Sandåkerns SK/IBS Dalen
2022-01-30 10:30 Pojkar 13 Umeå B 195103025 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen /Södra
2022-01-30 11:30 Pojkar 13 Umeå A 195102025 Röbäcks IF/Blå - IBF Dalen
Februari
2022-02-05 12:30 Pantamera F Div. 5 193205021 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/F08Vit
2022-02-05 14:00 Damer Utveckling Serie A 192121041 Röbäcks IF - Gamla Stan IBK
2022-02-06 13:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153040 IBF Dalen - Öråns SK
2022-02-06 16:00 Damer Division 1 192120106 Röbäcks IF - Team Thorengruppen SK
2022-02-11 19:00 Herrar Utveckling Serie 4 191154039 IBF Dalen - IBF Dalen/Södra
2022-02-12 11:30 Pantamera F Div. 5 193205022 Röbäcks IF - Röbäcks IF/Röd
2022-02-12 12:30 Pantamera F Div. 9 193209022 Röbäcks IF - IBF Dalen/Svart
2022-02-12 13:30 Pantamera F Div. 17 194217024 Röbäcks IF/Blå - Obbola IK
2022-02-12 14:30 Pantamera P Div. 17 194117024 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2022-02-12 15:30 Pantamera P Div. 21 194121024 Röbäcks IF/Blå - Spöland Vännäs IF
2022-02-13 11:30 Pantamera P Div. 23 194123024 Röbäcks IF/Röd - Spöland Vännäs IF
2022-02-13 12:30 Pantamera P Div. 13 193113022 Röbäcks IF - Bygdeå GIF
2022-02-13 13:30 Pantamera F Div. 15 194215024 Röbäcks IF/Röd - Sandåkerns SK
2022-02-13 15:00 Flickor 13 Umeå 195202040 Röbäcks IF /Blå - Sandåkerns SK
2022-02-19 11:30 Damer Division 1 192120120 Röbäcks IF - FC Dalen
2022-02-19 13:30 Pantamera F Div. 6 193406022 Röbäcks IF/Röd - Spöland Vännäs IF
2022-02-19 14:30 Pantamera F Div. 10 193410023 Röbäcks IF - Täfteå IK/Röd
2022-02-19 15:30 Pantamera F Div. 14 194414023 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK
2022-02-19 16:30 Pantamera P Div. 22 194322023 Röbäcks IF/Röd - Spöland Vännäs IF
2022-02-20 10:30 Pantamera F Div. 4 193404022 Röbäcks IF/Blå - Röbäcks IF
2022-02-20 11:30 Pantamera F Div. 16 194416023 Röbäcks IF/Blå - Sandåkerns SK
2022-02-20 12:30 Pantamera P Div. 16 194316023 Röbäcks IF - Sävar IK
2022-02-20 13:30 Pantamera P Div. 20 194320023 Röbäcks IF /Röd - IBF Dalen/Södra
2022-02-20 15:00 Flickor 13 Umeå 195202047 Röbäcks IF /Röd - IBF Dalen
2022-02-25 19:00 Damer Utveckling Serie A 192121049 Röbäcks IF - Obbola IK
2022-02-26 Pantamera P Div. 12 193312025 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Vit
2022-02-26 Pantamera P Div. 4 193304024 Röbäcks IF - Umeå City IBF
2022-02-26 11:30 Pantamera P Div. 3 193103025 Röbäcks IF - Umeå City IBF
2022-02-26 12:30 Pantamera P Div. 13 193113027 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Vit
2022-02-26 14:00 Pojkar 13 Umeå A 195102033 Röbäcks IF/Blå - Vindelns IF
2022-02-26 15:00 Pojkar 12 Umeå 195101087 Röbäcks IF - Tavelsjö AIK
2022-02-27 Pantamera F Div. 4 193404025 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/F08Vit
2022-02-27 Pantamera F Div. 8 193408025 Röbäcks IF F09 - Gimonäs Umeå IF/To
2022-02-27 11:30 Pantamera F Div. 5 193205027 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/F08Vit
2022-02-27 12:30 Pantamera F Div. 9 193209027 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/To
2022-02-27 14:00 Pojkar 13 Umeå B 195103033 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF /CSÅ
2022-02-27 15:00 Flickor 13 Umeå 195202050 Röbäcks IF /Röd - Holmsund City IBC
Mars
2022-03-05 11:30 Damer Division 1 192120131 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF
2022-03-06 11:30 Herrar Utveckling Serie 4 191154048 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF
2022-03-19 Pantamera F Div. 10 193410027 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2022-03-19 Pantamera P Div. 16 194316027 Röbäcks IF - Sävar IK /P10
2022-03-19 Pantamera F Div. 14 194414027 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/Vit
2022-03-19 Pantamera P Div. 22 194322027 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen
2022-03-19 11:30 Pantamera F Div. 11 194211030 Röbäcks IF - Holmsund City IBC
2022-03-19 12:30 Pantamera F Div. 15 194215030 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF /Vit
2022-03-19 13:30 Pantamera P Div. 17 194117030 Röbäcks IF - Sävar IK /P10
2022-03-19 14:30 Pantamera P Div. 23 194123030 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen
2022-03-19 16:00 Flickor 13 Umeå 195202052 Röbäcks IF /Blå - Tegs SK IBF
2022-03-20 Pantamera P Div. 20 194320027 Röbäcks IF /Röd - Team Thorengruppen SK/2
2022-03-20 Pantamera F Div. 16 194416027 Röbäcks IF/Blå - IBF Dalen
2022-03-20 11:30 Pantamera P Div. 21 194121030 Röbäcks IF/Blå - Team Thorengruppen SK/2
2022-03-20 12:30 Pantamera F Div. 17 194217030 Röbäcks IF/Blå - IBF Dalen
2022-03-20 13:30 Pantamera P Div. 3 193103028 Röbäcks IF - Sävar IK/P07
2022-03-20 15:00 Damer Utveckling Serie A 192121057 Röbäcks IF - Umeå Västra IBK
2022-03-26 10:30 Damer Utveckling Serie A 192121058 Röbäcks IF - Umeå City IBF
2022-03-26 12:30 Pantamera F Div. 4 193404028 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF/F08Vit
2022-03-26 13:30 Pantamera F Div. 4 193404029 Röbäcks IF - Täfteå IK
2022-03-26 14:30 Pantamera P Div. 12 193312029 Röbäcks IF - Sandåkerns SK /Vit
2022-03-26 16:00 Pojkar 13 Umeå A 195102041 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF /Sjöfru
2022-03-27 11:30 Pantamera F Div. 6 193406028 Röbäcks IF/Röd - Umeå City IBF
2022-03-27 12:30 Pantamera F Div. 8 193408029 Röbäcks IF F09 - Team Thorengruppen SK
2022-03-27 14:00 Pojkar 13 Umeå B 195103041 Röbäcks IF/Röd - Sävar IK
2022-03-27 15:00 Flickor 13 Umeå 195202061 Röbäcks IF /Blå - Spöland Vännäs IF
April
2022-04-03 15:00 Pojkar 12 Umeå 195101100 Röbäcks IF - Tavelsjö AIK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis