Eddahallen

Adress
Norrvallagatan 1, 931 37 Skellefteå
Telefon
0910-36100 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2021-11-20 11:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157007 FBC Moröbacke P11 - Skellefteå IBS P10
December
2021-12-01 18:05 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153001 Gamla Stan IBK /Svart P08 - Gamla Stan IBK /Svart P09
2021-12-04 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356010 Skellefteå IBK/Röd P09 - Skellefteå IBS P10
2021-12-04 Pantamera F Div. 4 Skeå 193454009 Skellefteå IBK F08/Röd - Gamla Stan IBK F08
2021-12-04 11:00 Pojkar 12 Skeå 195151006 Skellefteå IBS/ Svart P12 - Skellefteå IBS/ Vit P12
2021-12-04 12:00 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159011 Kågedalens AIF P11-12 - Gamla Stan IBK P12
2021-12-04 13:00 Pantamera F Div. 3 Skeå 193253010 Skellefteå IBK F08/Röd - Gamla Stan IBK F08
2021-12-04 14:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157012 Skellefteå IBK/ Röd 09 - Skellefteå IBS P10
2021-12-05 13:00 Herrar Division 2 Norra 191122045 Rönnskär Railcare IF - Holmsund City IBF
2021-12-05 16:00 Herrar Division 2 Norra 191122046 Skellefteå IBK - Hörnefors IF
2021-12-11 10:00 Pojkar 13 Skeå 195152011 Skellefteå IBK P13 - Clemensnäs IF P13
2021-12-11 11:00 Pojkar 13 Skeå 195152010 Gamla Stan IBK P13 - FBC Moröbacke P13
2021-12-11 12:00 Pojkar 13 Skeå 195152012 Kågedalens AIF P13 - Skellefteå IBS P13
2021-12-12 11:00 Flickor 12 Skeå 195251007 Clemensnäs IF F11-12 - Boliden FFI F12-13
2021-12-12 12:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358012 Skellefteå IBK P11 - Rönnskär Railcare IF P11
2021-12-12 13:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356011 Skellefteå IBK/Röd P09 - Skellefteå IBK P10
2021-12-12 15:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700050 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - IBF Dalen /IBS Dalen
2021-12-12 17:00 Herrar Division 3 N 191131024 BK Solbacken - Öjebyns IBF/ Utv
2021-12-18 10:00 Pojkar 13 Skeå 195152015 Skellefteå IBS P13 - Gamla Stan IBK P13
2021-12-18 11:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157013 Skellefteå IBS P10 - Skellefteå IBK P11
2021-12-18 13:00 Herrar Division 2 Norra 191122054 Skellefteå IBK - FBC Moröbacke
2021-12-18 15:30 Damer Utveckling Serie F 192125025 Skellefteå IBK/GSIBK - Sandåkerns SK
Januari
2022-01-08 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452020 Kågedalens AIF F07-08 - Öjebyns IBF F06/07
2022-01-08 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452021 Skellefteå IBK F08 - Skellefteå IBS F06-08
2022-01-08 11:00 Flickor 13 Skeå 195252019 Kågedalens AIF F13 - Skellefteå IBK F13
2022-01-08 12:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255017 Kågedalens AIF F09-10 - Skellefteå IBS F11
2022-01-08 13:00 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251012 Skellefteå IBK F08 - Skellefteå IBS F06-08
2022-01-08 14:00 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251011 Kågedalens AIF F07-08 - Öjebyns IBF F06-07
2022-01-08 15:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153016 Gamla Stan IBK /Svart P09 - Gamla Stan IBK /Svart P08
2022-01-09 12:00 Pantamera F Div. 3 Skeå 193253018 Skellefteå IBK F08/Röd - Rönnskär Railcare IF F07-08
2022-01-09 13:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155018 Skellefteå IBK P10 - Kågedalens AIF P09-10
2022-01-09 14:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155017 Skellefteå IBK/Svart P09 - Skellefteå IBS P09
2022-01-09 15:00 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151012 Skellefteå IBK P07 - Bureå Idrottsförening P06
2022-01-15 11:00 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354018 Kågedalens AIF P09-10 - Skellefteå IBS P08
2022-01-15 13:00 Herrar Division 2 Norra 191122061 Skellefteå IBK - Rönnskär Railcare IF
2022-01-16 12:00 Flickor 12 Skeå 195251011 Kågedalens AIF F11-12 - Clemensnäs IF F11-12
2022-01-16 13:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356016 Skellefteå IBK/Röd P09 - Gamla Stan IBK/Gul P09
2022-01-16 15:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700065 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke
2022-01-22 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452026 Skellefteå IBK F08 - Kågedalens AIF F07-08
2022-01-22 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352026 Skellefteå IBK P07 - Skellefteå IBS P06-07
2022-01-22 12:00 Herrar Division 2 Norra 191122068 Skellefteå IBK - Täfteå IK
2022-01-22 14:00 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151014 Skellefteå IBK P07 - Skellefteå IBS P06-07
2022-01-22 15:00 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251014 Skellefteå IBK F08 - Kågedalens AIF F07-08
2022-01-23 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358020 Kågedalens AIF P11-12 - Rönnskär Railcare IF P11
2022-01-23 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354020 Kågedalens AIF P09-10 - Skellefteå IBK/Svart P09
2022-01-23 12:00 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257021 Skellefteå IBS F12 - Byske FF F11-12
2022-01-23 13:00 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159020 Kågedalens AIF P11-12 - Rönnskär Railcare IF P11
2022-01-23 14:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155021 Skellefteå IBK P10 - Gamla Stan IBK/Gul P08
2022-01-23 15:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155020 Kågedalens AIF P09-10 - Skellefteå IBK/Svart P09
2022-01-29 12:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700085 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Örnsköldsvik IBK
2022-01-30 11:30 Herrar Utveckling Serie 6 191156036 Skellefteå IBK - Gamla Stan IBK
2022-01-30 14:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700075 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Gimonäs Umeå IF
Februari
2022-02-05 11:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155023 Gamla Stan IBK/Gul P09 - Kågedalens AIF P09-10
2022-02-05 13:00 Herrar Division 2 Norra 191122073 Skellefteå IBK - IBK Umeå Norr
2022-02-05 15:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153024 Gamla Stan IBK /Svart P08 - FBC Moröbacke P08
2022-02-06 11:00 Pantamera F Div. 3 Skeå 193253023 Gamla Stan IBK F08 - Rönnskär Railcare IF F07-08
2022-02-06 12:00 Pantamera P Div. 5A Skeå 193150019 Kågedalens AIF P 09-10 - Clemensnäs IF /RIF P09-10
2022-02-06 13:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153023 Gamla Stan IBK /Svart P09 - Bureå Idrottsförening P08-09
2022-02-06 14:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155022 Skellefteå IBK/Svart P09 - Skellefteå IBK P10
2022-02-06 15:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155024 Gamla Stan IBK/Gul P08 - Skellefteå IBS P09
2022-02-13 12:00 Pantamera F Div. 4 Skeå 193454023 Skellefteå IBS F10 - Skellefteå IBS F09
2022-02-13 13:00 Pantamera F Div. 4 Skeå 193454022 Skellefteå IBK F08/Röd - Kågedalens AIF F09-10
2022-02-13 14:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356023 Skellefteå IBK/Röd P09 - Skellefteå IBS P09
2022-02-13 15:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356022 Skellefteå IBK P10 - Skellefteå IBS P10
2022-02-19 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251020 Kågedalens AIF F07-08 - Skellefteå IBK F08
2022-02-19 Pojkar 13 Skeå 195152028 Skellefteå IBK P13 - FBC Moröbacke P13
2022-02-19 13:00 Herrar Division 2 Norra 191122083 Rönnskär Railcare IF - Obbola IK
2022-02-19 15:15 Damer Utveckling Serie F 192125042 Skellefteå IBK/GSIBK - IBF Dalen /Hissjö SK
2022-02-27 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352017 Skellefteå IBK P07 - Gamla Stan IBK P06-07
2022-02-27 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151021 Skellefteå IBK P07 - Gamla Stan IBK P06-07
Mars
2022-03-05 12:00 Damer Utveckling Serie F 192125046 Skellefteå IBK/GSIBK - Umeå City IBF/F06
2022-03-05 14:00 Herrar Utveckling Serie 6 191156048 Skellefteå IBK - IBF Dalen
2022-03-12 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251023 Kågedalens AIF F07-08 - Öjebyns IBF F06-07
2022-03-20 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356028 Skellefteå IBK P10 - Skellefteå IBK/Röd P09
2022-03-20 Pantamera P Div. 5A Skeå 193150029 Skellefteå IBK P10 - Clemensnäs IF /RIF P09-10
2022-03-20 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352040 Skellefteå IBK P07 - Gamla Stan IBK /Svart 08
April
2022-04-01 Pantamera P Div. 5A Skeå 193150023 Skellefteå IBK P10 - Skellefteå IBS P09
2022-04-01 Pantamera P Div. 5A Skeå 193150005 Skellefteå IBK P10 - Gamla Stan IBK/Gul P09
2022-04-01 Pantamera P Div. 5A Skeå 193150012 Skellefteå IBK P10 - Skellefteå IBK/Svart P09
2022-04-01 Pantamera P Div. 5A Skeå 193150017 Skellefteå IBK P10 - Kågedalens AIF P 09-10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis