Forshaga Sporthall

Adress
Forshaga





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herrar Division 2 181200010 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
Herrar Division 2 181200020 GS 86 AIF - Grums IBK
Herrar Division 2 181200032 GS 86 AIF - Edebäck IBF
Herrar Division 2 181200054 GS 86 AIF - Hertzöga BK
Herrar Division 2 181200060 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
Herrar Division 2 181200072 GS 86 AIF - Olsäters SK
Herrar Division 2 181200083 GS 86 AIF - Hultsberg IBF
Herrar Division 2 181200091 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
Herrar Division 2 181200108 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
Herrar Division 2 181200114 GS 86 AIF - Filipstad IBK
Herrar Division 2 181200130 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
Herrar Division 4 Östra 181401007 GS 86 AIF U - Hertzöga BK U
Herrar Division 4 Östra 181401020 GS 86 AIF U - IFK Heden
Herrar Division 4 Östra 181401029 GS 86 AIF U - Karlskoga IBF U
Herrar Division 4 Östra 181401038 GS 86 AIF U - IBK Björkås
Herrar Division 4 Östra 181401046 GS 86 AIF U - Kristinehamns IBF U
Herrar Division 4 Östra 181401057 GS 86 AIF U - Filipstad IBK U
Herrar Division 4 Östra 181401070 GS 86 AIF U - BK Vålberg
Herrar Division 4 Östra 181401079 GS 86 AIF U - IBF Lesjöfors
Herrar Division 4 Östra 181401088 GS 86 AIF U - Edebäck IBF U
Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300001 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300012 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300021 GS 86 AIF - Billingsfors IBK
Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300031 GS 86 AIF - Hultsberg IBF
Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300041 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300061 GS 86 AIF - Säffle IBF
Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300071 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300081 GS 86 AIF - Åmåls IBK
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500008 GS 86 AIF - SK Örnen
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500022 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom/Bredd
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500030 GS 86 AIF - Villastadens IF
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500039 GS 86 AIF - Lekvattnets BK
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500047 GS 86 AIF - Nordmarkens IBF
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500058 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500062 GS 86 AIF - Hagfors IBS
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500080 GS 86 AIF - Billingsfors IBK
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500089 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701009 GS 86 AIF - Filipstad IBK
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701014 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701020 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd 2
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701024 GS 86 AIF - Åmotfors IF
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701031 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd 1
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701040 GS 86 AIF - Hultsberg IBF 1
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701045 GS 86 AIF - Hultsberg IBF 3
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701052 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701060 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800005 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800016 GS 86 AIF - Hagfors IBS
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800022 GS 86 AIF - Åmotfors IF
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800030 GS 86 AIF - Munkfors IBK
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800037 GS 86 AIF - Skattkärrs IK 2
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800044 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 2
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800050 GS 86 AIF - Arvika IBF
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800057 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 1
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800063 GS 86 AIF - Säffle IBF
Pantamera Pojkar Röd Serie 7 Södra 183800068 GS 86 AIF - Skattkärrs IK 1
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200004 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200018 GS 86 AIF - Säffle IBF
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200027 GS 86 AIF - Dotteviks IF
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200036 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200054 GS 86 AIF - Skattkärrs IK 2
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200056 GS 86 AIF - Grums IBK
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200068 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200077 GS 86 AIF - Skattkärrs IK 1
Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200086 GS 86 AIF - Hertzöga BK
Pantamera Flickor Röd Serie 3 184400011 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
Pantamera Flickor Röd Serie 3 184400015 GS 86 AIF - Åmotfors IF
Pantamera Flickor Röd Serie 3 184400021 GS 86 AIF - Dotteviks IF
Pantamera Flickor Röd Serie 3 184400023 GS 86 AIF - Filipstad IBK
Pantamera Flickor Röd Serie 3 184400028 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
Pantamera Flickor Röd Serie 3 184400039 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
Pantamera Flickor Röd Serie 3 184400053 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
Pantamera Flickor Röd Serie 3 184400057 GS 86 AIF - Åmotfors IF
Pantamera Flickor Röd Serie 3 184400063 GS 86 AIF - Dotteviks IF
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400023 GS 86 AIF 3 - Arvika IBF 1
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400024 Villastadens IF - Arvika IBF 2
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400025 Karlskoga IBF 3 - GS 86 AIF 3
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400026 Arvika IBF 1 - Villastadens IF
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400027 Arvika IBF 2 - Karlskoga IBF 3
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400107 GS 86 AIF 1 - Hultsberg IBF 1
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400108 GS 86 AIF 2 - Hultsberg IBF 2
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400109 Hultsberg IBF 1 - Karlskoga IBF 1
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400110 Hultsberg IBF 2 - Karlskoga IBF 2
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400111 Karlskoga IBF 1 - GS 86 AIF 1
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst 185400112 Karlskoga IBF 2 - GS 86 AIF 2
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500078 GS 86 AIF 3 - BKI Sunnanå Gul
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500079 GS 86 AIF 4 - BKI Sunnanå Svart
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500080 BKI Sunnanå Svart - Skoghalls IBK Utveckling Blå
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500081 BKI Sunnanå Gul - Skoghalls IBK Utveckling Vit
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500082 Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 3
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500083 Skoghalls IBK Utveckling Vit - GS 86 AIF 4
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500125 GS 86 AIF 1 - Arvika IBF
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500126 Åmotfors IF - GS 86 AIF 2
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500127 IFK Heden - GS 86 AIF 1
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500128 Arvika IBF - Åmotfors IF
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500129 GS 86 AIF 2 - IFK Heden
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500028 GS 86 AIF 3 - Deje IBF
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500029 Degerfors IBK - Karlskoga IBF
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500030 Nordmarkens IBF - Deje IBF
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500031 Degerfors IBK - GS 86 AIF 3
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500032 Karlskoga IBF - Nordmarkens IBF
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500045 GS 86 AIF 1 - Kristinehamns IBF 1
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500046 GS 86 AIF 2 - Kristinehamns IBF 2
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500047 Nordmarkens IBF - GS 86 AIF 1
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500048 Kristinehamns IBF 1 - GS 86 AIF 2
Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst 186500049 Kristinehamns IBF 2 - Nordmarkens IBF
Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301009 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1
Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301023 GS 86 AIF 1 - IFK Heden
Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301033 GS 86 AIF 1 - Karlskoga IBF
Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301040 GS 86 AIF 1 - Filipstad IBK
Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301048 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Bredd Öst/Central
Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301059 GS 86 AIF 1 - Skattkärrs IK 1
Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301063 GS 86 AIF 1 - Storfors IBF
Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301073 GS 86 AIF 1 - Villastadens IF
Pojkar Blå Serie 3 Södra 185303008 GS 86 AIF 2 - Herrhagens IF
Pojkar Blå Serie 3 Södra 185303022 GS 86 AIF 2 - Hultsberg IBF
Pojkar Blå Serie 3 Södra 185303030 GS 86 AIF 2 - Hertzöga BK Gul
Pojkar Blå Serie 3 Södra 185303039 GS 86 AIF 2 - Karlstad IBF Bredd Central (15)
Pojkar Blå Serie 3 Södra 185303047 GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2
Pojkar Blå Serie 3 Södra 185303058 GS 86 AIF 2 - BKI Sunnanå 2
Pojkar Blå Serie 3 Södra 185303062 GS 86 AIF 2 - Karlstad IBF Bredd Syd
Pojkar Blå Serie 2 Östra 185201009 GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2
Pojkar Blå Serie 2 Östra 185201023 GS 86 AIF 2 - SK Örnen
Pojkar Blå Serie 2 Östra 185201033 GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 1
Pojkar Blå Serie 2 Östra 185201040 GS 86 AIF 2 - Hagfors IBS
Pojkar Blå Serie 2 Östra 185201048 GS 86 AIF 2 - Skattkärrs IK 1
Pojkar Blå Serie 2 Östra 185201059 GS 86 AIF 2 - Filipstad IBK
Pojkar Blå Serie 2 Östra 185201063 GS 86 AIF 2 - Villastadens IF
Pojkar Blå Serie 2 Östra 185201073 GS 86 AIF 2 - Karlskoga IBF
Pojkar Blå Serie 2 Central 185202005 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Bredd
Pojkar Blå Serie 2 Central 185202015 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK Grön
Pojkar Blå Serie 2 Central 185202019 GS 86 AIF 1 - Skattkärrs IK 2
Pojkar Blå Serie 2 Central 185202028 GS 86 AIF 1 - Deje IBF
Pojkar Blå Serie 2 Central 185202037 GS 86 AIF 1 - Hultsberg IBF 1
Pojkar Blå Serie 2 Central 185202069 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 3
Pojkar Blå Serie 2 Central 185202078 GS 86 AIF 1 - Herrhagens IF
Flickor Blå Serie 3 Västra 186300004 GS 86 AIF 2 - Dotteviks IF Röd
Flickor Blå Serie 3 Västra 186300012 GS 86 AIF 2 - Karlstad IBF Bredd 2
Flickor Blå Serie 3 Västra 186300015 GS 86 AIF 2 - Fagerås BK
Flickor Blå Serie 3 Västra 186300024 GS 86 AIF 2 - BKI Sunnanå 2
Flickor Blå Serie 3 Västra 186300036 GS 86 AIF 2 - Billingsfors IBK
Flickor Blå Serie 3 Västra 186300048 GS 86 AIF 2 - Säffle IBF
Flickor Blå Serie 3 Västra 186300055 GS 86 AIF 2 - Hertzöga BK
Flickor Blå Serie 3 Central 186302001 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå 1
Flickor Blå Serie 3 Central 186302014 GS 86 AIF 1 - Herrhagens IF
Flickor Blå Serie 3 Central 186302027 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Bredd 1
Flickor Blå Serie 3 Central 186302033 GS 86 AIF 1 - Dotteviks IF Blå
Flickor Blå Serie 3 Central 186302039 GS 86 AIF 1 - Skattkärrs IK 1
Flickor Blå Serie 3 Central 186302045 GS 86 AIF 1 - Sunne IBK
Flickor Blå Serie 3 Central 186302051 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit
Damjunior 17 Region B 184001007 GS 86 AIF - Kumla IBK
Damjunior 17 Region B 184001010 GS 86 AIF - Hertzöga BK
Damjunior 17 Region B 184001017 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
Damjunior 17 Region B 184001026 GS 86 AIF - IBF Örebro Ungdom
Damjunior 17 Region B 184001033 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
Damjunior 17 Region B 184001042 GS 86 AIF - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF
Damjunior 17 Region B 184001049 GS 86 AIF - KFUM Örebro
Damjunior 17 Region B 184001056 GS 86 AIF - Västerås IBS Ungdom
Augusti
2024-08-30 19:15 Svenska Cupen Damer Omg 2 Grupp F 581507002 GS 86 AIF - Skoghalls IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis