Molkoms Sporthall

Adress
Skolgatan 3, 66060 Molkom





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701004 SK Örnen - Hagfors IBS
Oktober
2021-10-23 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202007 SK Örnen - Kristinehamns IBF
November
2021-11-13 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202020 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom Öst
2021-11-27 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202029 SK Örnen - Filipstad IBK
December
2021-12-11 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202038 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 2
Januari
2022-01-22 15:00 Damer Division 3 Östra 182301041 SK Örnen - Åmåls IBK/Billingsfors IBK
2022-01-28 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501043 SK Örnen U - Degerfors IBK
2022-01-29 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701056 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom
2022-01-29 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202057 SK Örnen - Hertzöga BK Grön
Februari
2022-02-01 19:00 Damer Division 3 Östra 182301048 SK Örnen - IFK Heden
2022-02-04 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401070 SK Örnen - Karlstads IBK
2022-02-11 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501049 SK Örnen U - GS 86 AIF U
2022-02-12 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701068 SK Örnen - Storfors IBF
2022-02-12 14:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501047 SK Örnen - Munkfors IBK
2022-02-12 16:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202070 SK Örnen - Degerfors IBK
2022-02-13 16:00 Herrar Division 5 Östra 181501034 SK Örnen U - Åsmyra IBK
2022-02-19 13:00 Herrar Division 5 Östra 181501052 SK Örnen U - Deje IBF U
2022-02-21 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401057 SK Örnen - Edebäck IBF U
2022-02-26 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701077 SK Örnen - Hertzöga BK
2022-02-26 14:00 Herrar Division 4 Östra 181401079 SK Örnen - IBF Lesjöfors
2022-02-26 17:00 Damer Division 3 Östra 182301058 SK Örnen - Karlskoga IBF
Mars
2022-03-04 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501058 SK Örnen U - Munkfors IBK
2022-03-11 19:45 Herrar Division 4 Östra 181401088 SK Örnen - IFK Heden
2022-03-19 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202088 SK Örnen - Skattkärrs IK
2022-03-19 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501058 SK Örnen - Karlskoga IBF
2022-03-20 10:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500223 SK Örnen - Karlskoga IBF 2
2022-03-20 10:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500224 Karlskoga IBF 1 - Storfors IBF
2022-03-20 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500225 Kristinehamns IBF 3 - Säffle SK 3
2022-03-20 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500226 SK Örnen - Karlskoga IBF 1
2022-03-20 12:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500298 Kristinehamns IBF 3 - Karlskoga IBF 2
2022-03-20 12:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500303 Säffle SK 3 - Storfors IBF
2022-03-25 19:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501063 SK Örnen - Filipstad IBK
2022-03-26 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701054 SK Örnen - Edebäck IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis