Grums Sporthall

Adress
Gamla Vägen 33, 66432 Grums
Telefon
0555-421 52 ( Lars Fridèn ) 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2022-11-13 09:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500074 Grums IBK 1 - Herrhagens IF 1
2022-11-13 09:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500075 Grums IBK 2 - Herrhagens IF 2
2022-11-13 10:15 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500076 Eda IF - Grums IBK 1
2022-11-13 10:15 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500077 Herrhagens IF 1 - Grums IBK 2
2022-11-13 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500078 Herrhagens IF 2 - Eda IF
December
2022-12-18 11:45 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500029 Grums IBK - Nordmarkens IBF
Januari
2023-01-28 13:15 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300044 Grums IBK - Åmotfors IF
2023-01-30 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 Vår 183201012 Grums IBK - Skattkärrs IK
Februari
2023-02-04 15:00 Herrar Division 3 181300062 Grums IBK - BK Vålberg
2023-02-05 11:00 Herrar Division 5 Västra 181500066 Grums IBK U - Billingsfors IBK U
2023-02-11 15:30 Damer Division 3 Västra 182300047 Grums IBK U - Deje IBF
2023-02-11 18:00 Herrar Division 5 Västra 181500072 Grums IBK U - Åmotfors IF U
2023-02-12 09:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501098 Grums IBK 1 - Hertzöga BK Grön
2023-02-12 09:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501099 Grums IBK 2 - Hertzöga BK Gul
2023-02-12 10:10 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501100 Hertzöga BK Grön - Skoghalls IBK Utveckling Röd
2023-02-12 10:10 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501101 Hertzöga BK Gul - Skoghalls IBK Utveckling Svart
2023-02-12 11:20 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501102 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Grums IBK 1
2023-02-12 11:20 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501103 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Grums IBK 2
2023-02-12 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 7 västra 183800046 Grums IBK - Nordmarkens IBF
2023-02-12 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300067 Grums IBK - GS 86 AIF
2023-02-18 13:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500049 Grums IBK - Eda IF/Åmotfors IF
2023-02-18 15:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 7 västra 183800052 Grums IBK - Åmotfors IF
2023-02-25 13:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 Vår 183201031 Grums IBK - Karlstad IBF 2
2023-02-26 13:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400053 Grums IBK - BKI Sunnanå
Mars
2023-03-04 13:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500041 Grums IBK - Dotteviks IF
2023-03-05 13:30 Herrar Division 5 Västra 181500082 Grums IBK U - Tösse IF U
2023-03-05 16:00 Damer Division 3 Västra 182300056 Grums IBK U - BK Vålberg
2023-03-11 13:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300053 Grums IBK - Arvika IBF 1
2023-03-11 15:15 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300083 Grums IBK - Dotteviks IF
2023-03-12 13:00 Damer Division 2 182200089 Grums IBK - Filipstad IBK
2023-03-12 16:00 Herrar Division 3 181300089 Grums IBK - Skattkärrs IK U
2023-03-18 13:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400061 Grums IBK - Åmåls IBK
2023-03-18 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500064 Grums IBK - Säffle SK
2023-03-18 16:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 Vår 183201041 Grums IBK - GS 86 AIF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis