Fridegårdsskolan

Adress
Centrumleden, BÅLSTA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2024-10-12 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224010 Bålsta FBC PF11/12 - Vaksala SK P 2012
2024-10-12 Pantamera Pojkar röd div 3 2010/2011 grupp 2 171227007 Bålsta FBC FP09/10 - Rosersberg Arlanda IBK P10/11
2024-10-19 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 1 170913002 Bålsta FBC FP15 - SK Vide P14
2024-10-19 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 2 170915005 Bålsta FBC FP14 - Frötuna IBF P14
2024-10-26 H4 170004031 Bålsta FBC - Storvreta AIK
2024-10-26 Pantamera Pojkar röd div 3 2010/2011 grupp 2 171227013 Bålsta FBC FP09/10 - Bälinge IF P09/10
2024-10-26 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224020 Bålsta FBC PF11/12 - Fjärdhundra SK P/F 11-13
November
2024-11-09 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711049 Bålsta FBC FP17 - Storvreta Ungdom IBK P18
2024-11-09 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711050 SK Vide PF17 Blå - SK Vide PF17
2024-11-09 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711051 Bålsta FBC FP17 - SK Vide PF17
2024-11-09 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711052 Storvreta Ungdom IBK P18 - SK Vide PF17 Blå
2024-11-09 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711053 SK Vide PF17 - Storvreta Ungdom IBK P18
2024-11-09 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711054 SK Vide PF17 Blå - Bålsta FBC FP17
2024-11-09 Pantamera Pojkar röd div 3 2010/2011 grupp 2 171227018 Bålsta FBC FP09/10 - Örsundsbro IF P-Junior
2024-11-09 H4 170004047 Bålsta FBC - Rasbo IK U
2024-11-09 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 1 170913018 Bålsta FBC FP15 - Stenhagens KK P13/14
2024-11-09 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 2 170915021 Bålsta FBC FP14 - FBC Uppsala P13/14
2024-11-16 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 2 170915028 Bålsta FBC FP14 - SK Vide P14 Blå
2024-11-16 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710061 Bålsta FBC FP16 - Storvreta Ungdom IBK P16
2024-11-16 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710062 Storvreta Ungdom IBK P16 röd - Hagunda IF P16 Blå
2024-11-16 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710063 Bålsta FBC FP16 - Hagunda IF P16 Blå
2024-11-16 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710064 Storvreta Ungdom IBK P16 - Storvreta Ungdom IBK P16 röd
2024-11-16 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710065 Hagunda IF P16 Blå - Storvreta Ungdom IBK P16
2024-11-16 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710066 Storvreta Ungdom IBK P16 röd - Bålsta FBC FP16
2024-11-23 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 1 170913034 Bålsta FBC FP15 - Vaksala SK P 2014 Svart 2
2024-11-23 H4 170004063 Bålsta FBC - FBC Uppsala
2024-11-23 Pantamera Pojkar röd div 3 2010/2011 grupp 2 171227028 Bålsta FBC FP09/10 - Storvreta Ungdom IBK P10 röd
2024-11-23 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224039 Bålsta FBC PF11/12 - Rasbo IK P12/13
2024-11-30 Pantamera Pojkar röd div 3 2010/2011 grupp 2 171227032 Bålsta FBC FP09/10 - IK Sirius FBC P10/11:2
2024-11-30 H4 170004070 Bålsta FBC - Skutskärs IBK
2024-11-30 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 2 170915040 Bålsta FBC FP14 - Västerlöfsta IBF Pojkar VIBF 13/14
December
2024-12-07 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224053 Bålsta FBC PF11/12 - Wåhla IBK P11-12
2024-12-14 Pantamera Pojkar röd div 3 2010/2011 grupp 2 171227038 Bålsta FBC FP09/10 - Frötuna IBF P-11
2024-12-14 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 2 170915052 Bålsta FBC FP14 - IK Sirius FBC P14
2024-12-14 H4 170004082 Bålsta FBC - Fyris Nabla IBK
2024-12-14 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 1 170913055 Bålsta FBC FP15 - Alunda IBF P14
Januari
2025-01-11 H4 170004094 Bålsta FBC - Almunge IK
2025-01-18 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 1 170913067 Bålsta FBC FP15 - Bälinge IF P14
2025-01-18 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 2 170915064 Bålsta FBC FP14 - Vaksala SK P 2014 Svart 1
2025-01-18 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224071 Bålsta FBC PF11/12 - Storvreta Ungdom IBK P13 röd
2025-01-25 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 2 170915072 Bålsta FBC FP14 - Björklinge BK P14 svart
2025-01-25 H4 170004106 Bålsta FBC - Örsundsbro IF
Februari
2025-02-01 H4 170004114 Bålsta FBC - FBC Åland
2025-02-01 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 1 170913079 Bålsta FBC FP15 - Västerlöfsta IBF P13/14 lag 2
2025-02-08 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 2 170915088 Bålsta FBC FP14 - IBK Östhammar P14/15
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710265 Bålsta FBC FP16 - Enköpings IBK P/F 15-16
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710266 Enköpings IBK PF14/15 - Fjärdhundra SK Mix 16-17
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710267 Bålsta FBC FP16 - Fjärdhundra SK Mix 16-17
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710268 Enköpings IBK P/F 15-16 - Enköpings IBK PF14/15
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710269 Fjärdhundra SK Mix 16-17 - Enköpings IBK P/F 15-16
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710270 Enköpings IBK PF14/15 - Bålsta FBC FP16
2025-02-15 H4 170004130 Bålsta FBC - IS Saga U
2025-02-15 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224091 Bålsta FBC PF11/12 - IK Sirius FBC P12 Södra
2025-02-26 H4 170004146 Bålsta FBC - IFK Dannemora/Österby
Mars
2025-03-01 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224098 Bålsta FBC PF11/12 - Björklinge BK P13 röd
2025-03-01 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711229 Bålsta FBC FP17 - Alunda IBF P17 Blå
2025-03-01 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711230 Alunda IBF P17 Svart - Rasbo IK P17 Vit
2025-03-01 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711231 Bålsta FBC FP17 - Rasbo IK P17 Vit
2025-03-01 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711232 Alunda IBF P17 Blå - Alunda IBF P17 Svart
2025-03-01 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711233 Rasbo IK P17 Vit - Alunda IBF P17 Blå
2025-03-01 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711234 Alunda IBF P17 Svart - Bålsta FBC FP17
2025-03-01 Pantamera Pojkar röd div 3 2010/2011 FEB/MARS 171228013 Bålsta FBC FP09/10 - IK Sirius FBC P10/11:2
2025-03-08 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 1 170913101 Bålsta FBC FP15 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd
2025-03-08 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 2 170915104 Bålsta FBC FP14 - Tierp IBK P14/15
2025-03-15 Pantamera Pojkar röd div 3 2010/2011 FEB/MARS 171228025 Bålsta FBC FP09/10 - Örsundsbro IF P-Junior
2025-03-15 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224112 Bålsta FBC PF11/12 - Stenhagens KK P11/12 Svart
2025-03-19 H4 170004167 Bålsta FBC - IBF Grillby
2025-03-29 Pantamera Pojkar blå 2 2014 grupp 1 170913117 Bålsta FBC FP15 - Björklinge BK P14
2025-03-29 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224126 Bålsta FBC PF11/12 - Uppsala Life IF P11/12
2025-03-29 Pantamera Pojkar röd div 3 2010/2011 FEB/MARS 171228037 Bålsta FBC FP09/10 - Frötuna IBF P-11
April
2025-04-05 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 3 171224132 Bålsta FBC PF11/12 - Enköpings IBK
2025-04-05 H4 170004179 Bålsta FBC - IK Sirius FBC U

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis