Hallstaviks Sporthall

Adress
Badhusvägen 2, HALLSTAVIK
Telefon
0175 - 201 40 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220055 Midas IBK P11/12 - Vakant plats 1
September
2024-09-14 DM Herrar grupp 2 170092004 Midas IBK (H2) - Tobo/Örbyhus FF (H2)
Oktober
2024-10-05 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220003 Midas IBK P11/12 - Alunda IBF P11
2024-10-05 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 1 171217002 Midas IBK P09-11 - FBC Åland P09/10
2024-10-05 D3 grupp 2 170104006 Midas IBK - Wåhla IBK D3
2024-10-06 Herrar Division 2 GUD Grupp B 034006006 Midas IBK - Vaksala SK IBK U
2024-10-12 H6 grupp 3 170009004 Midas IBK U - Alunda IBF Legends
2024-10-12 Pantamera Pojkar röd div 1 2008/2009 171216001 Midas IBK - Frötuna IBF P 08/09
2024-10-19 H6 grupp 3 170009008 Midas IBK U - VÅSC
2024-10-19 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 2 171225011 Midas IBK Röd - Vaksala SK P 2010
2024-10-19 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 1 171217012 Midas IBK P09-11 - Björklinge BK P10
2024-10-23 D3 grupp 2 170104019 Midas IBK - IBK Östhammar
2024-10-26 Pantamera Pojkar blå 1 2013 170912013 Midas IBK P14 - Enköpings IBK P13/14
2024-10-26 Pantamera Pojkar röd div 1 2008/2009 171216011 Midas IBK - Rosersberg Arlanda IBK P08/09
2024-10-27 Herrar Division 2 GUD Grupp B 034006019 Midas IBK - IBF Falun Utveckling
November
2024-11-09 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222027 Midas IBK P11/12 Röd - Bälinge IF P12 röd
2024-11-13 H6 grupp 3 170009017 Midas IBK U - Almunge IK U
2024-11-16 Pantamera Pojkar blå 1 2013 170912027 Midas IBK P14 - Tobo/Örbyhus FF P13/14
2024-11-16 Pantamera Pojkar röd div 1 2008/2009 171216021 Midas IBK - Vaksala SK P09
2024-11-16 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 2 171225023 Midas IBK Röd - Hagunda IF P10 div2
2024-11-16 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 1 171217022 Midas IBK P09-11 - IBK Östhammar P09/10
2024-11-16 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220035 Midas IBK P11/12 - Storvreta Ungdom IBK P12
2024-11-23 D3 grupp 2 170104031 Midas IBK - Tierp IBK Damlag
2024-11-23 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222041 Midas IBK P11/12 Röd - IFK Dannemora/Ö P13-14
2024-11-24 Herrar Division 2 GUD Grupp B 034006031 Midas IBK - Gävle GIK 2
2024-11-30 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220045 Midas IBK P11/12 - IFK Dannemora/Ö P-10/11
2024-11-30 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 2 171225029 Midas IBK Röd - Bälinge IF
2024-11-30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710121 Midas IBK 16/17 - Björklinge BK P16 svart
2024-11-30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710122 Björklinge BK P16 röd - Bålsta FBC FP16
2024-11-30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710123 Midas IBK 16/17 - Bålsta FBC FP16
2024-11-30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710124 Björklinge BK P16 svart - Björklinge BK P16 röd
2024-11-30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710125 Bålsta FBC FP16 - Björklinge BK P16 svart
2024-11-30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710126 Björklinge BK P16 röd - Midas IBK 16/17
December
2024-12-04 H6 grupp 3 170009027 Midas IBK U - IBK Östhammar U
2024-12-05 Herrar Division 2 GUD Grupp B 034006037 Midas IBK - Alunda IBF
2024-12-07 Pantamera Pojkar blå 1 2013 170912050 Midas IBK P14 - Alunda IBF P13
2024-12-07 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711115 Midas IBK P16/17 röd - Bälinge IF P17
2024-12-07 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711116 Rasbo IK P17 Vit - Björklinge BK P17 svart
2024-12-07 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711117 Midas IBK P16/17 röd - Björklinge BK P17 svart
2024-12-07 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711118 Bälinge IF P17 - Rasbo IK P17 Vit
2024-12-07 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711119 Björklinge BK P17 svart - Bälinge IF P17
2024-12-07 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 2017 170711120 Rasbo IK P17 Vit - Midas IBK P16/17 röd
2024-12-07 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 2 171225034 Midas IBK Röd - Enköpings IBK P09
2024-12-07 D3 grupp 2 170104037 Midas IBK - FBC Åland
2024-12-07 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 1 171217035 Midas IBK P09-11 - Storvreta Ungdom IBK P10
2024-12-14 D3 grupp 2 170104042 Midas IBK - Rasbo IK Dam U
2024-12-14 Pantamera Pojkar röd div 1 2008/2009 171216041 Midas IBK - SK Vide P08
2024-12-14 H6 grupp 3 170009030 Midas IBK U - Väddö IF U
2024-12-14 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222059 Midas IBK P11/12 Röd - Alunda IBF P12
2024-12-15 Herrar Division 2 GUD Grupp B 034006042 Midas IBK - IBF Hedemora
Januari
2025-01-06 Herrar Division 2 GUD Grupp B 034006052 Midas IBK - Tobo/Örbyhus FF Herr A
2025-01-11 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 2 171225044 Midas IBK Röd - Storvreta Ungdom IBK P09 röd
2025-01-11 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220062 Midas IBK P11/12 - Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12
2025-01-12 Herrar Division 2 GUD Grupp B 034006056 Midas IBK - IBK Runsten
2025-01-15 D3 grupp 2 170104052 Midas IBK - Vaksala SK IBK Legends
2025-01-18 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 2 171225048 Midas IBK Röd - Björklinge BK P08/09
2025-01-18 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 1 171217047 Midas IBK P09-11 - Tobo/Örbyhus FF P08/09/10
2025-01-18 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222069 Midas IBK P11/12 Röd - SK Vide P13
2025-01-18 Pantamera Pojkar blå 1 2013 170912068 Midas IBK P14 - Bälinge IF
2025-01-18 Pantamera Pojkar röd div 1 2008/2009 171216051 Midas IBK - FBC Åland P09/10 (P2009)
2025-01-25 H6 VT-25 lottas om i vår 170010011 Midas IBK U - Väddö IF U
2025-01-25 D3 grupp 2 170104056 Midas IBK - Strömsbro IF D3
2025-01-25 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220076 Midas IBK P11/12 - SK Vide PF10/11 vit
Februari
2025-02-01 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220083 Midas IBK P11/12 - Vaksala SK Hagunda
2025-02-01 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 2 171225054 Midas IBK Röd - IK Sirius FBC P10/11
2025-02-01 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 grupp 1 171217053 Midas IBK P09-11 - IBF Roslagsalliansen P09Ne
2025-02-01 H6 VT-25 lottas om i vår 170010019 Midas IBK U - Björklinge BK U
2025-02-01 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222079 Midas IBK P11/12 Röd - IK Sirius FBC P13 blå
2025-02-08 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222086 Midas IBK P11/12 Röd - Björklinge BK P12 röd
2025-02-08 Pantamera Pojkar röd div 1 2008/2009 171216061 Midas IBK - Storvreta Ungdom IBK P09
2025-02-08 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220090 Midas IBK P11/12 - IBK Östhammar P11/12
2025-02-15 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220096 Midas IBK P11/12 - Björklinge BK P11
2025-02-15 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 FEB/MARS 171226006 Midas IBK P09-11 - Enköpings IBK P09
2025-02-15 H6 VT-25 lottas om i vår 170010039 Midas IBK U - Fyris Nabla IBK U
2025-02-15 Pantamera Pojkar blå 1 2013 170912104 Midas IBK P14 - Vaksala SK P 2013 Gul
2025-02-15 D3 slutspelsgrupp (kommer att lottas om i januari) 170106012 Midas IBK - IK Sirius FBC Legends
Mars
2025-03-01 D3 slutspelsgrupp (kommer att lottas om i januari) 170106026 Midas IBK - Strömsbro IF U
2025-03-01 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222100 Midas IBK P11/12 Röd - IBF Roslagsalliansen P11Ri
2025-03-01 Pantamera Pojkar röd div 1 2008/2009 171216071 Midas IBK - Alunda IBF HJ16
2025-03-01 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 FEB/MARS 171226010 Midas IBK Röd - Vaksala SK P 2010
2025-03-08 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 FEB/MARS 171226017 Midas IBK Röd - Bälinge IF
2025-03-08 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 FEB/MARS 171226024 Midas IBK P09-11 - Storvreta Ungdom IBK P10
2025-03-08 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220106 Midas IBK P11/12 - Tierp IBK P10/11 svart
2025-03-08 Pantamera Pojkar röd div 1 2008/2009 171216076 Midas IBK - Vaksala SK HJU
2025-03-08 H6 VT-25 lottas om i vår 170010059 Midas IBK U - Hagunda IBF U
2025-03-15 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222114 Midas IBK P11/12 Röd - Frötuna IBF P-13
2025-03-15 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 FEB/MARS 171226032 Midas IBK P09-11 - IBK Östhammar P09/10
2025-03-19 H6 VT-25 lottas om i vår 170010079 Midas IBK U - Rasbo IK Legends
2025-03-22 Pantamera Pojkar röd div 1 2008/2009 171216081 Midas IBK - Hagunda IF P09 div1
2025-03-22 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222120 Midas IBK P11/12 Röd - Väddö IF PF13/14
2025-03-22 Pantamera Pojkar blå 1 2013 170912126 Midas IBK P14 - IK Sirius FBC P13
2025-03-22 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 FEB/MARS 171226035 Midas IBK Röd - Bälinge IF
2025-03-22 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220116 Midas IBK P11/12 - IK Sirius FBC P10/11 Blåsvart
2025-03-22 D3 slutspelsgrupp (kommer att lottas om i januari) 170106051 Midas IBK - Örsundsbro IF
2025-03-29 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710325 Midas IBK 16/17 - IBF Roslagsalliansen P16Ri SVART
2025-03-29 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710326 Vaksala SK Gul 1 - Vakant plats 1
2025-03-29 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710327 Midas IBK 16/17 - Vakant plats 1
2025-03-29 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710328 IBF Roslagsalliansen P16Ri SVART - Vaksala SK Gul 1
2025-03-29 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710329 Vakant plats 1 - IBF Roslagsalliansen P16Ri SVART
2025-03-29 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 2016 170710330 Vaksala SK Gul 1 - Midas IBK 16/17
2025-03-29 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 FEB/MARS 171226046 Midas IBK P09-11 - Vaksala SK P 2010
April
2025-04-05 Pantamera Pojkar röd div 2 2009/2010 FEB/MARS 171226053 Midas IBK Röd - Midas IBK P09-11
2025-04-05 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222130 Midas IBK P11/12 Röd - Hagunda IF P12 div6
2025-04-05 D3 slutspelsgrupp (kommer att lottas om i januari) 170106069 Midas IBK - Rosersberg Arlanda IBK U

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis