Örsundsbro Sporthall

Adress
Idrottsvägen, Åvallen, ÖRSUNDBRO
Telefon
0738-290019 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-14 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915004 Örsundsbro IF P-13 - Frötuna IBF P-13 röd
2023-10-21 12:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709001 Örsundsbro IF P-14 - IBF Roslagsalliansen P14Ri
2023-10-21 12:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709002 Enköpings IBK PF14/15 - Örsundsbro IF P-14 Röd
2023-10-21 13:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709003 Örsundsbro IF P-14 - Enköpings IBK PF14/15
2023-10-21 13:10 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709004 Örsundsbro IF P-14 Röd - IBF Roslagsalliansen P14Ri
2023-10-21 13:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709005 IBF Roslagsalliansen P14Ri - Örsundsbro IF P-14
2023-10-21 13:50 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709006 Enköpings IBK PF14/15 - Örsundsbro IF P-14 Röd
November
2023-11-11 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915019 Örsundsbro IF P-13 - SK Vide P13
2023-11-18 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710049 Örsundsbro IF F-14/15 Röd - Alunda IBF F15-16 Svart
2023-11-18 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710050 Alunda IBF F15-16 Blå - Frötuna IBF F15
2023-11-18 11:40 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710051 Alunda IBF F15-16 Svart - Frötuna IBF F15
2023-11-18 11:40 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710052 Örsundsbro IF F-14/15 Röd - Alunda IBF F15-16 Blå
2023-11-18 12:20 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710053 Frötuna IBF F15 - Alunda IBF F15-16 Svart
2023-11-18 12:20 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710054 Alunda IBF F15-16 Blå - Örsundsbro IF F-14/15 Röd
2023-11-18 13:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710043 Örsundsbro IF P-15 Röd - Wåhla IBK mixlag 13-16
2023-11-18 13:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710044 Lokomotiv Grillby IBK 2015 - Örsundsbro IF P-15 Blå
2023-11-18 13:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710045 Wåhla IBK mixlag 13-16 - Örsundsbro IF P-15 Blå
2023-11-18 13:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710046 Örsundsbro IF P-15 Röd - Lokomotiv Grillby IBK 2015
2023-11-18 14:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710047 Örsundsbro IF P-15 Blå - Wåhla IBK mixlag 13-16
2023-11-18 14:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710048 Lokomotiv Grillby IBK 2015 - Örsundsbro IF P-15 Röd
2023-11-25 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711043 Örsundsbro IF PF-16 - Hagunda IF P16 vit
2023-11-25 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711044 Hagunda IF P16 blå - Örsundsbro IF PF-16 Röd
2023-11-25 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711045 Hagunda IF P16 vit - Örsundsbro IF PF-16 Röd
2023-11-25 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711046 Örsundsbro IF PF-16 - Hagunda IF P16 blå
2023-11-25 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711047 Örsundsbro IF PF-16 Röd - Hagunda IF P16 vit
2023-11-25 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711048 Hagunda IF P16 blå - Örsundsbro IF PF-16
December
2023-12-02 12:15 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915027 Örsundsbro IF P-13 - Vaksala SK P 2013 Svart 2
2023-12-16 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709031 Örsundsbro IF P-14 - Lokomotiv Grillby IBK 2014
2023-12-16 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709032 Örsundsbro IF P-14 Röd - Stenhagens KK P13/14 svart
2023-12-16 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709033 Örsundsbro IF P-14 Röd - Stenhagens KK P13/14 svart
2023-12-16 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709034 Örsundsbro IF P-14 - Lokomotiv Grillby IBK 2014
2023-12-16 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709035 Stenhagens KK P13/14 svart - Örsundsbro IF P-14
2023-12-16 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709036 Lokomotiv Grillby IBK 2014 - Örsundsbro IF P-14 Röd
Januari
2024-01-06 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710127 Örsundsbro IF F-14/15 Blå - IFK Dannemora/Ö F-15 vit
2024-01-06 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710128 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1)
2024-01-06 11:40 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710129 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1)
2024-01-06 11:40 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710130 Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - IFK Dannemora/Ö F-15 blå
2024-01-06 12:20 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710131 Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - IFK Dannemora/Ö F-15 vit
2024-01-06 12:20 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710132 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Örsundsbro IF F-14/15 Blå
2024-01-13 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710091 Örsundsbro IF P-15 Blå - SK Vide P15 Blå
2024-01-13 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710092 Örsundsbro IF P-15 Röd - SK Vide P15
2024-01-13 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710093 Örsundsbro IF P-15 Blå - SK Vide P15
2024-01-13 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710094 SK Vide P15 Blå - Örsundsbro IF P-15 Röd
2024-01-13 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710095 Örsundsbro IF P-15 Röd - SK Vide P15 Blå
2024-01-13 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710096 SK Vide P15 - Örsundsbro IF P-15 Blå
2024-01-14 15:15 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915041 Örsundsbro IF P-13 - Vaksala SK P 2013 Svart 2
2024-01-19 19:00 Pantamera Pojkar röd div 3 grupp 2 171224062 Örsundsbro IF P-06/08 - Björklinge BK P08/09
2024-01-20 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711103 Örsundsbro IF PF-16 - Storvreta Ungdom IBK P17
2024-01-20 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711104 Örsundsbro IF PF-16 Röd - Storvreta Ungdom IBK P17 röd
2024-01-20 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711105 Örsundsbro IF PF-16 Röd - Storvreta Ungdom IBK P17 röd
2024-01-20 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711106 Örsundsbro IF PF-16 - Storvreta Ungdom IBK P17
2024-01-20 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711107 Storvreta Ungdom IBK P17 röd - Örsundsbro IF PF-16
2024-01-20 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711108 Storvreta Ungdom IBK P17 - Örsundsbro IF PF-16 Röd
2024-01-27 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915055 Örsundsbro IF P-13 - Storvreta Ungdom IBK P13
Februari
2024-02-03 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709049 Örsundsbro IF P-14 Röd - IK Sirius FBC P15 svart
2024-02-03 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709050 Örsundsbro IF P-14 - IK Sirius FBC P15 blå
2024-02-03 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709051 Örsundsbro IF P-14 - IK Sirius FBC P15 blå
2024-02-03 11:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709052 Örsundsbro IF P-14 Röd - IK Sirius FBC P15 svart
2024-02-03 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709053 IK Sirius FBC P15 blå - Örsundsbro IF P-14 Röd
2024-02-03 12:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 170709054 IK Sirius FBC P15 svart - Örsundsbro IF P-14
2024-02-10 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915060 Örsundsbro IF P-13 - SK Vide PF11/12
Mars
2024-03-01 19:15 Pantamera Pojkar röd div 5 171220082 Björklinge BK P10 - Örsundsbro IF P-09/10
2024-03-02 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710205 Örsundsbro IF F-14/15 Röd - IFK Dannemora/Ö F-15 blå
2024-03-02 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710206 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - IBK Östhammar F15/16
2024-03-02 11:40 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710207 IFK Dannemora/Ö F-15 blå - IBK Östhammar F15/16
2024-03-02 11:40 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710208 IBK Östhammar F15/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 vit
2024-03-02 12:20 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710209 IBK Östhammar F15/16 - IFK Dannemora/Ö F-15 blå
2024-03-02 12:20 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710210 IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Örsundsbro IF F-14/15 Röd
2024-03-02 16:15 Pantamera Flickor röd div 3 172218074 Örsundsbro IF F-09 - IFK Dannemora/Ö F08-10
2024-03-02 17:45 Pantamera Pojkar röd div 3 slutspelsgrupp 2 171231013 Örsundsbro IF P-06/08 - Bälinge IF P09/P10
2024-03-03 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915068 Örsundsbro IF P-13 - SK Vide P13
2024-03-08 19:00 H4 170004116 Örsundsbro IF - Uppsala Life IF U
2024-03-09 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 (Lagen har också matcher i grön 2) 171709019 Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1)
2024-03-09 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 (Lagen har också matcher i grön 2) 171709020 SK Vide Flickor (Grön 1) - Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1)
2024-03-09 11:40 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 (Lagen har också matcher i grön 2) 171709021 Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1)
2024-03-09 11:40 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 (Lagen har också matcher i grön 2) 171709022 IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - SK Vide Flickor (Grön 1)
2024-03-09 12:20 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 (Lagen har också matcher i grön 2) 171709023 Tobo/Örbyhus FF F15 (Grön 1) - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1)
2024-03-09 12:20 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 (Lagen har också matcher i grön 2) 171709024 SK Vide Flickor (Grön 1) - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1)
2024-03-09 13:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711151 Örsundsbro IF PF-16 - Vaksala SK Gul 1
2024-03-09 13:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711152 Vaksala SK Gul 2 - Örsundsbro IF PF-16 Röd
2024-03-09 13:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711153 Vaksala SK Gul 1 - Örsundsbro IF PF-16 Röd
2024-03-09 13:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711154 Örsundsbro IF PF-16 - Vaksala SK Gul 2
2024-03-09 14:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711155 Örsundsbro IF PF-16 Röd - Vaksala SK Gul 1
2024-03-09 14:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 170711156 Vaksala SK Gul 2 - Örsundsbro IF PF-16
2024-03-09 15:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710151 Örsundsbro IF P-15 Röd - Hagunda IF P15 Vit
2024-03-09 15:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710152 Wåhla IBK mixlag 13-16 - Örsundsbro IF P-15 Blå
2024-03-09 15:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710153 Hagunda IF P15 Vit - Örsundsbro IF P-15 Blå
2024-03-09 15:40 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710154 Örsundsbro IF P-15 Röd - Wåhla IBK mixlag 13-16
2024-03-09 16:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710155 Örsundsbro IF P-15 Blå - Hagunda IF P15 Vit
2024-03-09 16:20 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 170710156 Wåhla IBK mixlag 13-16 - Örsundsbro IF P-15 Röd
2024-03-09 17:30 Pantamera Pojkar röd div 7 grupp 1 171222119 Örsundsbro IF P-11/12 - IBF Roslagsalliansen P11/12Rå
2024-03-10 13:30 D3 Lilltrean 170108014 Örsundsbro IF - Enköpings IBK U
2024-03-10 15:15 Pantamera Pojkar röd div 5 171220111 Örsundsbro IF P-09/10 - Enköpings IBK P09
2024-03-16 11:00 Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 172221036 Örsundsbro IF F10/11 - Enköpings IBK F10/11
2024-03-16 13:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220125 Örsundsbro IF P-09/10 - Bålsta FBC FP09
2024-03-16 14:45 Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 172221053 Örsundsbro IF F-12/13 - IBK Östhammar F11/12
2024-03-17 13:30 H4 170004123 Örsundsbro IF - Vaksala SK IBK Legends
2024-03-22 19:45 Pantamera Pojkar röd div 3 slutspelsgrupp 2 171231028 Örsundsbro IF P-06/08 - Vaksala SK P 10
2024-03-23 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915076 Örsundsbro IF P-13 - Björklinge BK P13 svart
2024-03-23 12:15 Pantamera Pojkar röd div 7 grupp 1 171222129 Örsundsbro IF P-11/12 - Vaksala SK P 2012 Gul
2024-03-24 13:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218089 Örsundsbro IF F-09 - IK Sirius FBC F09
2024-03-24 15:00 H6 Best of the rest 170012010 Örsundsbro IF U - Lokomotiv Grillby IBK
April
2024-04-13 H6 Best of the rest 170012013 Örsundsbro IF U - VÅSC

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis