Örsundsbro Sporthall

Adress
Idrottsvägen, Åvallen, ÖRSUNDBRO
Telefon
0738-290019 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-30 20:00 H4 170004011 Örsundsbro IF - Väddö IF
Oktober
2022-10-08 11:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219005 Örsundsbro IF F09 - Hagunda IF F09/10
2022-10-08 12:15 Pantamera Pojkar röd div 5 171220005 Örsundsbro IF -P08-10 - Rosersberg Arlanda IBK P09/10
2022-10-09 13:00 H6 grupp 2 170007008 Örsundsbro IF U - Ärentuna SK
2022-10-15 11:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221005 Örsundsbro IF F10/11 - Vaksala SK F 2011 2
2022-10-15 12:30 H4 170004021 Örsundsbro IF - IBF Roslagsalliansen
2022-10-15 14:45 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915004 Örsundsbro IF P2012 blå - Björklinge BK P12
2022-10-22 Pantamera Pojkar röd div 7 171222013 Örsundsbro IF P10 - IK Sirius FBC P10/11 Blåsvart
2022-10-22 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709007 Örsundsbro IF F13/14 - Bälinge IF F13 Gul
2022-10-22 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709008 Bälinge IF F13 Svart - IBK Östhammar F13/14
2022-10-22 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709009 Örsundsbro IF F13/14 - Bälinge IF F13 Svart
2022-10-22 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709010 Bälinge IF F13 Gul - IBK Östhammar F13/14
2022-10-22 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709011 IBK Östhammar F13/14 - Bälinge IF F13 Svart
2022-10-22 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709012 Bälinge IF F13 Gul - Örsundsbro IF F13/14
2022-10-22 13:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913013 Örsundsbro IF P12 - IK Sirius FBC P12 Södra
2022-10-22 14:15 H6 grupp 2 170007016 Örsundsbro IF U - IBF Grillby U
2022-10-22 16:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221010 Örsundsbro IF F10/11 - Alunda IBF F11-12 svart
2022-10-22 17:45 Pantamera Pojkar röd div 5 171220023 Örsundsbro IF -P08-10 - Björklinge BK P08/09
2022-10-22 19:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219021 Örsundsbro IF F09 - Bälinge IF F10 Svart
2022-10-29 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 2 170916009 Örsundsbro IF P13 - SK Vide PF13
2022-10-29 12:15 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917008 Örsundsbro IF F12 - Alunda IBF F13-14
2022-10-29 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915018 Örsundsbro IF P2012 blå - Rosersberg Arlanda IBK P12
2022-10-29 15:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712013 Örsundsbro IF P2014 - Stenhagens KK P13/14
2022-10-29 15:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712014 Örsundsbro IF P14 - Lokomotiv Grillby IBK 2014
2022-10-29 15:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712015 Örsundsbro IF P2014 - Lokomotiv Grillby IBK 2014
2022-10-29 15:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712016 Stenhagens KK P13/14 - Örsundsbro IF P14
2022-10-29 16:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712017 Örsundsbro IF P2014 - Stenhagens KK P13/14
2022-10-29 16:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712018 Örsundsbro IF P14 - Lokomotiv Grillby IBK 2014
November
2022-11-05 11:00 H6 grupp 2 170007022 Örsundsbro IF U - Storvreta IBK Legends
2022-11-05 13:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219028 Örsundsbro IF F09 - Tierp IBK F09/10
2022-11-05 14:30 H4 170004031 Örsundsbro IF - Storvreta AIK
2022-11-12 Pantamera Pojkar röd div 7 171222031 Örsundsbro IF P10 - SK Vide PF10/11 Blå 1
2022-11-12 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713025 Örsundsbro IF P/F 2015 blå - Vaksala SK P 2015 Gul
2022-11-12 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713026 Örsundsbro IF PF15 - Bälinge IF P15
2022-11-12 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713027 Örsundsbro IF P/F 2015 blå - Bälinge IF P15
2022-11-12 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713028 Vaksala SK P 2015 Gul - Örsundsbro IF PF15
2022-11-12 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713029 Bälinge IF P15 - Örsundsbro IF PF15
2022-11-12 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713030 Vaksala SK P 2015 Gul - Örsundsbro IF P/F 2015 blå
2022-11-12 12:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710037 Örsundsbro IF PF15 - Alunda IBF 15-16 vit
2022-11-12 12:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710038 Alunda IBF 15-16 svart - Almunge IK F14/16
2022-11-12 13:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710039 Örsundsbro IF PF15 - Alunda IBF 15-16 svart
2022-11-12 13:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710040 Alunda IBF 15-16 vit - Almunge IK F14/16
2022-11-12 13:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710041 Örsundsbro IF PF15 - Alunda IBF 15-16 vit
2022-11-12 13:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710042 Alunda IBF 15-16 svart - Almunge IK F14/16
2022-11-12 14:15 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913025 Örsundsbro IF P12 - IBF Roslagsalliansen P12 Rå
2022-11-12 15:30 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917016 Örsundsbro IF F12 - Tierp IBK F13/14
2022-11-12 16:45 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915024 Örsundsbro IF P2012 blå - Bålsta FBC PF12
2022-11-12 18:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221018 Örsundsbro IF F10/11 - Södra Trögds IK
2022-11-15 19:30 H4 170004038 Örsundsbro IF - Frötuna IBF
2022-11-19 Pantamera Pojkar röd div 7 171222042 Örsundsbro IF P10 - Rasbo IK P10
2022-11-19 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 2 170916017 Örsundsbro IF P13 - Rosersberg Arlanda IBK P13/14
2022-11-19 12:15 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913031 Örsundsbro IF P12 - Vaksala SK P 12 Gul
2022-11-19 13:45 Pantamera Flickor röd div 4 172219040 Örsundsbro IF F09 - Frötuna IBF F10/11
2022-11-19 15:00 Pantamera Pojkar röd div 5 171220047 Örsundsbro IF -P08-10 - SK Vide PF09
2022-11-26 11:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917032 Örsundsbro IF F12 - IK Sirius IBK F13 - Blå
2022-11-26 12:30 H4 170004052 Örsundsbro IF - Enköpings IBK
2022-11-26 14:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221026 Örsundsbro IF F10/11 - FBC Uppsala F10
December
2022-12-03 Pantamera Pojkar röd div 7 171222064 Örsundsbro IF P10 - Bälinge IF P10
2022-12-03 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712055 Örsundsbro IF P14 - Frötuna IBF P14 röd
2022-12-03 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712056 Frötuna IBF P14 - Örsundsbro IF P2014
2022-12-03 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712057 Örsundsbro IF P14 - Frötuna IBF P14
2022-12-03 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712058 Frötuna IBF P14 röd - Örsundsbro IF P2014
2022-12-03 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712059 Örsundsbro IF P14 - Frötuna IBF P14 röd
2022-12-03 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712060 Frötuna IBF P14 - Örsundsbro IF P2014
2022-12-03 12:45 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913037 Örsundsbro IF P12 - Estuna IF
2022-12-03 14:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915034 Örsundsbro IF P2012 blå - IK Sirius FBC P13
2022-12-03 15:15 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221032 Örsundsbro IF F10/11 - Hagunda IF F09/10 röd5
2022-12-03 16:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220061 Örsundsbro IF -P08-10 - Bålsta FBC FP09
2022-12-03 17:45 Pantamera Flickor röd div 4 172219052 Örsundsbro IF F09 - IBK Östhammar F09/10
2022-12-09 19:30 H6 grupp 2 170007049 Örsundsbro IF U - Björklinge BK U
2022-12-10 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 2 170916033 Örsundsbro IF P13 - Vaksala SK P 2013 Svart
2022-12-10 13:00 H4 170004066 Örsundsbro IF - Uppsala Life IF U
2022-12-17 11:00 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917048 Örsundsbro IF F12 - Björklinge BK F13
2022-12-17 12:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221044 Örsundsbro IF F10/11 - Storvreta IBK F10 röd
2022-12-17 13:45 Pantamera Pojkar röd div 5 171220075 Örsundsbro IF -P08-10 - Tobo/Örbyhus FF P08/09/10
2022-12-17 15:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219064 Örsundsbro IF F09 - IFK Dannemora/Ö F09/10
Januari
2023-01-08 13:00 H6 grupp 2 170007057 Örsundsbro IF U - Södra Trögds IK
2023-01-14 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915044 Örsundsbro IF P2012 blå - Enköpings IBK P12
2023-01-14 12:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219072 Örsundsbro IF F09 - Vaksala SK F 2010
2023-01-15 13:00 H4 170004082 Örsundsbro IF - IBK Uppsala Teknologer Legends
2023-01-21 Pantamera Pojkar röd div 7 171222108 Örsundsbro IF P10 - Hagunda IF P10
2023-01-21 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913059 Örsundsbro IF P12 - IBF Roslagsalliansen P12Ne
2023-01-21 12:15 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 2 170916045 Örsundsbro IF P13 - Rasbo IK P13
2023-01-21 13:45 Pantamera Pojkar röd div 5 171220089 Örsundsbro IF -P08-10 - Vaksala SK P09/10
2023-01-27 20:00 H4 170004092 Örsundsbro IF - Bålsta FBC
2023-01-28 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713091 Örsundsbro IF PF15 - IK Sirius FBC P14/15 - Blå
2023-01-28 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713092 Örsundsbro IF P/F 2015 blå - IK Sirius FBC P14/15 - Svart
2023-01-28 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713093 Örsundsbro IF PF15 - IK Sirius FBC P14/15 - Svart
2023-01-28 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713094 IK Sirius FBC P14/15 - Blå - Örsundsbro IF P/F 2015 blå
2023-01-28 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713095 Örsundsbro IF PF15 - IK Sirius FBC P14/15 - Blå
2023-01-28 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713096 Örsundsbro IF P/F 2015 blå - IK Sirius FBC P14/15 - Blå
2023-01-28 12:45 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917069 Örsundsbro IF F12 - Storvreta IBK F13
2023-01-28 14:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 2 170916050 Örsundsbro IF P13 - Björklinge BK P2013
2023-01-28 15:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219088 Örsundsbro IF F09 - Storvreta IBK F09
2023-01-28 16:45 Pantamera Pojkar röd div 5 171220098 Örsundsbro IF -P08-10 - IBF Roslagsalliansen P09Ne
2023-01-28 18:00 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221059 Örsundsbro IF F10/11 - Bälinge IF F10 Gul
2023-01-29 13:00 H6 grupp 2 170007073 Örsundsbro IF U - Tierp IBK A-lag
Februari
2023-02-04 Pantamera Pojkar röd div 7 171222130 Örsundsbro IF P10 - Storvreta IBK P10 lätt
2023-02-04 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709115 Örsundsbro IF F13/14 - Bälinge IF F13 Gul
2023-02-04 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709116 Enköpings IBK F12-14 - Bälinge IF F13 Svart
2023-02-04 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709117 Örsundsbro IF F13/14 - Bälinge IF F13 Svart
2023-02-04 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709118 Bälinge IF F13 Gul - Enköpings IBK F12-14
2023-02-04 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709119 Bälinge IF F13 Svart - Enköpings IBK F12-14
2023-02-04 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 1 171709120 Bälinge IF F13 Gul - Örsundsbro IF F13/14
2023-02-11 Pantamera Pojkar röd div 7 171222140 Örsundsbro IF P10 - Estuna IF 09/10
2023-02-11 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710163 Örsundsbro IF PF15 - Almunge IK F14/16
2023-02-11 11:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710164 IK Sirius IBK F14 Södra - IK Sirius IBK F14/16
2023-02-11 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710165 Örsundsbro IF PF15 - IK Sirius IBK F14/16
2023-02-11 11:30 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710166 Almunge IK F14/16 - IK Sirius IBK F14 Södra
2023-02-11 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710167 IK Sirius IBK F14/16 - Almunge IK F14/16
2023-02-11 12:00 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710168 IK Sirius IBK F14 Södra - Örsundsbro IF PF15
2023-02-11 12:45 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913075 Örsundsbro IF P12 - IFK Dannemora/Ö P-10/12
2023-02-11 14:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915063 Örsundsbro IF P2012 blå - Fjärdhundra SK P2012
2023-02-11 14:30 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221067 Örsundsbro IF F10/11 - Enköpings IBK F10/11
2023-02-11 15:45 Pantamera Pojkar röd div 5 171220116 Örsundsbro IF -P08-10 - IK Sirius FBC P09
2023-02-11 17:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219104 Örsundsbro IF F09 - Alunda IBF F08-10 blå
2023-02-11 18:30 H6 grupp 2 170007085 Örsundsbro IF U - Tobo/Örbyhus FF U
2023-02-19 13:00 H6 grupp 2 170007090 Örsundsbro IF U - Hagunda IF U
Mars
2023-03-04 Pantamera Pojkar röd div 7 171222158 Örsundsbro IF P10 - Björklinge BK P10
2023-03-04 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712109 Örsundsbro IF P2014 - Bålsta FBC FP13/14
2023-03-04 11:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712110 Örsundsbro IF P14 - Bålsta FBC FP13/14 vit
2023-03-04 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712111 Örsundsbro IF P2014 - Bålsta FBC FP13/14 vit
2023-03-04 11:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712112 Bålsta FBC FP13/14 - Örsundsbro IF P14
2023-03-04 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712113 Örsundsbro IF P2014 - Bålsta FBC FP13/14
2023-03-04 12:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 Grupp 2 170712114 Örsundsbro IF P14 - Bålsta FBC FP13/14 vit
2023-03-04 12:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713121 Örsundsbro IF P/F 2015 blå - Tierp IBK P15
2023-03-04 12:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713122 Örsundsbro IF PF15 - Bålsta FBC FP15 vit
2023-03-04 13:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713123 Örsundsbro IF P/F 2015 blå - Bålsta FBC FP15 vit
2023-03-04 13:00 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713124 Tierp IBK P15 - Örsundsbro IF PF15
2023-03-04 13:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713125 Örsundsbro IF P/F 2015 blå - Tierp IBK P15
2023-03-04 13:30 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 Grupp 2 170713126 Örsundsbro IF PF15 - Bålsta FBC FP15 vit
2023-03-04 14:15 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917081 Örsundsbro IF F12 - Hagunda IF F11/F12 blå3
2023-03-04 15:45 Pantamera Pojkar röd div 5 171220134 Örsundsbro IF -P08-10 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-05 13:00 H4 170004111 Örsundsbro IF - IS Saga
2023-03-11 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913091 Örsundsbro IF P12 - Frötuna IBF P-12
2023-03-11 12:15 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2 170915077 Örsundsbro IF P2012 blå - Hagunda IF P12
2023-03-11 13:30 H6 grupp 2 170007098 Örsundsbro IF U - Ärentuna SK
2023-03-18 Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 172221083 Örsundsbro IF F10/11 - Vaksala SK F 2010 1
2023-03-18 Pantamera Pojkar röd div 7 171222176 Örsundsbro IF P10 - IK Sirius FBC P10/11
2023-03-18 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 2 170916066 Örsundsbro IF P13 - Storvreta IBK P13 röd
2023-03-18 12:15 Pantamera Flickor blå 3 4 vs 4 171917093 Örsundsbro IF F12 - Alunda IBF F13-14 vit
2023-03-18 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 1 170913098 Örsundsbro IF P12 - Björklinge BK P12
2023-03-18 16:15 Pantamera Pojkar röd div 5 171220152 Örsundsbro IF -P08-10 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-18 18:00 H4 170004125 Örsundsbro IF - IFK Dannemora/Österby
2023-03-25 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 4 vs 4 Grupp 2 170916072 Örsundsbro IF P13 - IK Sirius FBC P-13
2023-03-25 12:30 Pantamera Pojkar röd div 5 171220160 Örsundsbro IF -P08-10 - Bortalag meddelas i januari
2023-03-25 14:00 H6 grupp 2 170007106 Örsundsbro IF U - IBF Grillby U
April
2023-04-01 11:00 H6 grupp 2 170007112 Örsundsbro IF U - Storvreta IBK Legends

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis