Österby Sim o Sporthall

Adress
Herrgårdsvägen, ÖSTERBYBRUK
Telefon
0295 - 20202 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220031 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - Vakant plats 1
Augusti
2024-08-30 19:30 DM Herrar grupp 3 170093001 IFK Dannemora/Österby (H4) - Almunge IK (H4)
September
2024-09-06 19:30 DM damer grupp 2 170096003 IFK Dannemora/Ö (D2) - Hagunda IF (D2)
2024-09-20 19:30 DM damer grupp 2 170096009 IFK Dannemora/Ö (D2) - Rasbo IK (D2)
2024-09-21 15:00 DM Herrar grupp 3 170093009 IFK Dannemora/Österby (H4) - Tierp IBK (H5)
2024-09-28 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219005 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - IK Sirius IBK F10/11 Vit
2024-09-28 H4 170004002 IFK Dannemora/Österby - FBC Uppsala
2024-09-28 D2 170103006 IFK Dannemora/Ö - Storvreta IBK /Storvreta Ungdom IBK D3
Oktober
2024-10-05 D2 170103012 IFK Dannemora/Ö - Björklinge BK
2024-10-05 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222006 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - Tierp IBK F13
2024-10-05 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218011 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Gävle GIK F11
2024-10-05 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222002 IFK Dannemora/Ö P13-14 - Frötuna IBF P-13
2024-10-05 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223004 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - Örsundsbro IF P-11/12
2024-10-12 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219021 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - Storvreta Ungdom IBK F11
2024-10-12 H4 170004018 IFK Dannemora/Österby - IBF Grillby
2024-10-12 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222012 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - IK Sirius IBK F13
2024-10-12 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220011 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - IBK Östhammar P11/12
2024-10-12 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216007 IFK Dannemora/Ö F06-09 - Storvreta Ungdom IBK F09
2024-10-19 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710001 IFK Dannemora/Ö F16 - Rosersberg Arlanda IBK F15-17
2024-10-19 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710002 Storvreta Ungdom IBK F16 röd - Storvreta Ungdom IBK F16 svart
2024-10-19 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710003 IFK Dannemora/Ö F16 - Storvreta Ungdom IBK F16 svart
2024-10-19 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710004 Rosersberg Arlanda IBK F15-17 - Storvreta Ungdom IBK F16 röd
2024-10-19 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710005 Storvreta Ungdom IBK F16 svart - Rosersberg Arlanda IBK F15-17
2024-10-19 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710006 Storvreta Ungdom IBK F16 röd - IFK Dannemora/Ö F16
2024-10-19 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218023 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Örsundsbro IF F-09
2024-10-19 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223018 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - Björklinge BK P12 svart
2024-10-19 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222016 IFK Dannemora/Ö P13-14 - Alunda IBF P12
2024-10-26 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223024 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - Tierp IBK P12
2024-10-26 Pantamera Flickor blå 1 171912015 IFK Dannemora/Ö F-13-14 - Bälinge IF F13 svart
2024-10-26 H4 170004034 IFK Dannemora/Österby - IK Sirius FBC U
2024-10-26 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220021 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - Storvreta Ungdom IBK P12
2024-10-26 Pantamera Flickor blå 3 grupp 1 171917009 IFK Dannemora/Ö F15-16 - Hagunda IF 15/16
2024-10-26 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216013 IFK Dannemora/Ö F06-09 - Vaksala SK IBK DJU
November
2024-11-02 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219040 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - VÅSC F09/10
2024-11-06 D2 170103032 IFK Dannemora/Ö - Tobo/Örbyhus FF
2024-11-09 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216018 IFK Dannemora/Ö F06-09 - IK Sirius FBC DJ-F08
2024-11-09 Pantamera Pojkar blå 3 2015 grupp 1 170914018 IFK Dannemora/Ö P15-16 (Hälften av matcherna) - Almunge IK P15 lag2
2024-11-09 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222030 IFK Dannemora/Ö P13-14 - SK Vide P13
2024-11-09 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218045 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Storvreta Ungdom IBK F10 svart
2024-11-13 H4 170004055 IFK Dannemora/Österby - Bålsta FBC
2024-11-16 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223034 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - Storvreta Ungdom IBK P13
2024-11-16 Pantamera Flickor blå 1 171912029 IFK Dannemora/Ö F-13-14 - Älvkarleby IK F2013/2014
2024-11-16 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219052 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - Örsundsbro IF F10/11
2024-11-16 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216023 IFK Dannemora/Ö F06-09 - Hagunda IF F09/10 Vit
2024-11-16 Pantamera Flickor blå 3 grupp 1 171917017 IFK Dannemora/Ö F15-16 - Björklinge BK F15
2024-11-16 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222032 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - Almunge IK F11/12
2024-11-23 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220038 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - IK Sirius FBC P10/11 Blåsvart
2024-11-23 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216028 IFK Dannemora/Ö F06-09 - Gävle GIK F08/09
2024-11-23 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709011 IFK Dannemora/Ö P-15/16 blå - Stenhagens KK P15/16 svart
2024-11-23 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709012 Fjärdhundra SK Mix 14-15 - FBC Uppsala P15/16
2024-11-23 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709013 IFK Dannemora/Ö P-15/16 vit - IFK Dannemora/Ö P-15/16 blå
2024-11-23 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709014 Stenhagens KK P15/16 svart - Fjärdhundra SK Mix 14-15
2024-11-23 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709015 IFK Dannemora/Ö P-15/16 vit - FBC Uppsala P15/16
2024-11-23 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709016 IFK Dannemora/Ö P-15/16 blå - Fjärdhundra SK Mix 14-15
2024-11-23 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709017 Stenhagens KK P15/16 svart - IFK Dannemora/Ö P-15/16 vit
2024-11-23 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709018 FBC Uppsala P15/16 - Stenhagens KK P15/16 svart
2024-11-23 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218061 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Vaksala SK F 2011
2024-11-27 D2 170103051 IFK Dannemora/Ö - Frötuna IBF
2024-11-30 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216032 IFK Dannemora/Ö F06-09 - IK Sirius FBC F09
2024-11-30 H4 170004067 IFK Dannemora/Österby - Storvreta AIK
2024-11-30 Pantamera Flickor blå 1 171912043 IFK Dannemora/Ö F-13-14 - Storviks IF F11/14 Blå
2024-11-30 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223044 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - SK Vide PF11/12 vit
2024-11-30 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222046 IFK Dannemora/Ö P13-14 - Björklinge BK P12 röd
December
2024-12-07 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219072 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - Björklinge BK F12
2024-12-07 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218077 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Frötuna IBF F 08/09 röd
2024-12-07 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220052 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12
2024-12-07 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222051 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - Frötuna IBF F-12/13 Blå
2024-12-14 Pantamera Flickor blå 3 grupp 1 171917033 IFK Dannemora/Ö F15-16 - Vaksala SK F 2014 Gul 1
2024-12-14 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216038 IFK Dannemora/Ö F06-09 - Vaksala SK F 2010 2
2024-12-14 D2 170103065 IFK Dannemora/Ö - Rasbo IK
2024-12-14 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218084 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Alunda IBF F10-12
2024-12-14 H4 170004079 IFK Dannemora/Österby - Rasbo IK U
2024-12-14 Pantamera Pojkar blå 3 2015 grupp 1 170914044 IFK Dannemora/Ö P15-16 (Hälften av matcherna) - IK Sirius FBC P15 blå
2024-12-14 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222056 IFK Dannemora/Ö P13-14 - IBF Roslagsalliansen P11Ri
Januari
2025-01-11 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223063 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - VÅSC P11/12
2025-01-11 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218096 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Hagunda IF F09/10 blå
2025-01-11 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220066 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - SK Vide PF10/11 vit
2025-01-11 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222065 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - IBK Östhammar F11/12
2025-01-18 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220072 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - Vaksala SK Hagunda
2025-01-18 Pantamera Flickor blå 3 grupp 1 171917045 IFK Dannemora/Ö F15-16 - Alunda IBF F15-16 Blå
2025-01-18 H4 170004101 IFK Dannemora/Österby - Skutskärs IBK
2025-01-18 Pantamera Flickor blå 1 171912066 IFK Dannemora/Ö F-13-14 - Enköpings IBK F12-14
2025-01-18 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219104 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - Alunda IBF F10-12 Blå
2025-01-25 Pantamera Pojkar blå 3 2015 grupp 1 170914063 IFK Dannemora/Ö P15-16 (Hälften av matcherna) - Bälinge IF P15 gul
2025-01-25 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223077 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - Bälinge IF P13
2025-01-25 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222075 IFK Dannemora/Ö P13-14 - Väddö IF PF13/14
2025-01-25 Pantamera Flickor blå 3 grupp 1 171917050 IFK Dannemora/Ö F15-16 - Frötuna IBF F15
2025-01-25 D2 170103083 IFK Dannemora/Ö - Stenhagens KK
Februari
2025-02-01 D2 170103088 IFK Dannemora/Ö - IK Sirius FBC U
2025-02-01 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220082 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - Björklinge BK P11
2025-02-01 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222083 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - Storvreta Ungdom IBK F12
2025-02-01 Pantamera Flickor blå 1 171912084 IFK Dannemora/Ö F-13-14 - Björklinge BK F13
2025-02-01 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219119 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - Hagunda IF F11/F12
2025-02-01 H4 170004117 IFK Dannemora/Österby - Fyris Nabla IBK
2025-02-08 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218120 IFK Dannemora/Ö F09-10 - IK Sirius IBK F10/11 Blå
2025-02-08 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219125 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - Enköpings IBK F10/11
2025-02-08 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222089 IFK Dannemora/Ö P13-14 - Hagunda IF P12 div6
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710085 IFK Dannemora/Ö F16 - Frötuna IBF F16
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710086 IBK Östhammar F15/16 vit - Estuna IF P/F15-BLÅ
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710087 IFK Dannemora/Ö F16 - Estuna IF P/F15-BLÅ
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710088 Frötuna IBF F16 - IBK Östhammar F15/16 vit
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710089 Estuna IF P/F15-BLÅ - Frötuna IBF F16
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 171710090 IBK Östhammar F15/16 vit - IFK Dannemora/Ö F16
2025-02-08 D2 170103093 IFK Dannemora/Ö - Vaksala SK IBK U
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709041 IFK Dannemora/Ö P-15/16 vit - Stenhagens KK P15/16 svart
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709042 IFK Dannemora/Ö P-15/16 blå - Fjärdhundra SK Mix 14-15
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709043 FBC Uppsala P15/16 - IFK Dannemora/Ö P-15/16 vit
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709044 Stenhagens KK P15/16 svart - IFK Dannemora/Ö P-15/16 blå
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709045 FBC Uppsala P15/16 - Fjärdhundra SK Mix 14-15
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709046 IFK Dannemora/Ö P-15/16 vit - IFK Dannemora/Ö P-15/16 blå
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709047 Stenhagens KK P15/16 svart - FBC Uppsala P15/16
2025-02-08 Knatteligan Pantamera Pojkar grön 1 2015 170709048 Fjärdhundra SK Mix 14-15 - Stenhagens KK P15/16 svart
2025-02-15 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220092 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - Tierp IBK P10/11 svart
2025-02-15 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222093 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - Alunda IBF F10-12 Svart
2025-02-15 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216063 IFK Dannemora/Ö F06-09 - Storvreta Ungdom IBK F09
2025-02-15 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218128 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Vaksala SK F 2011 2
2025-02-15 H4 170004133 IFK Dannemora/Österby - Almunge IK
2025-02-22 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219137 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - IK Sirius IBK F10-12 Svart
Mars
2025-03-01 Pantamera Flickor blå 1 171912102 IFK Dannemora/Ö F-13-14 - Alunda IBF F13-14 Blå
2025-03-01 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218144 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Storvreta Ungdom IBK F10 röd
2025-03-01 D2 170103103 IFK Dannemora/Ö - Enköpings IBK
2025-03-05 D2 170103110 IFK Dannemora/Ö - Alunda IBF U
2025-03-08 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216069 IFK Dannemora/Ö F06-09 - Vaksala SK IBK DJU
2025-03-08 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222103 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - Rosersberg Arlanda IBK F10-12
2025-03-08 H4 170004152 IFK Dannemora/Österby - FBC Åland
2025-03-08 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219149 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - Rasbo IK F10/13
2025-03-08 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222107 IFK Dannemora/Ö P13-14 - Midas IBK P11/12 Röd
2025-03-08 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223105 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - IBK Östhammar P12/13
2025-03-15 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219155 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - Vaksala SK F 2012 1
2025-03-15 Pantamera Flickor blå 1 171912120 IFK Dannemora/Ö F-13-14 - Vaksala SK F 2014 Gul
2025-03-15 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218160 IFK Dannemora/Ö F09-10 - Tierp IBK F09/10
2025-03-15 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222110 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - Vaksala SK F 2012 2
2025-03-15 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220111 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - Midas IBK P11/12
2025-03-15 Pantamera Flickor blå 3 grupp 1 171917066 IFK Dannemora/Ö F15-16 - Vaksala SK F 2015 svart 2
2025-03-15 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216074 IFK Dannemora/Ö F06-09 - IK Sirius FBC DJ-F08
2025-03-19 H4 170004164 IFK Dannemora/Österby - IS Saga U
2025-03-22 Pantamera Flickor blå 1 171912139 IFK Dannemora/Ö F-13-14 - Sandvikens AIK F2011-12
2025-03-22 Pantamera Pojkar blå 3 2015 grupp 1 170914095 IFK Dannemora/Ö P15-16 (Hälften av matcherna) - Storvreta Ungdom IBK P15 röd
2025-03-22 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223115 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - IK Sirius FBC P12:2
2025-03-22 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222117 IFK Dannemora/Ö P13-14 - Bälinge IF P12 röd
2025-03-22 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216079 IFK Dannemora/Ö F06-09 - Hagunda IF F09/10 Vit
2025-03-22 D2 170103124 IFK Dannemora/Ö - Hagunda IF U
2025-03-22 Pantamera Flickor blå 3 grupp 1 171917072 IFK Dannemora/Ö F15-16 - Almunge IK F14/16
2025-03-29 Pantamera Pojkar röd div 4 2011 Lätt grupp 1 171220125 IFK Dannemora/Ö P-10/11 - Alunda IBF P11
2025-03-29 Pantamera Flickor röd div 5 2012 LÄTT grupp 1 172222124 IFK Dannemora/Ö Div 5 F11-12 - Björklinge BK F12 Svart
2025-03-29 Pantamera Flickor röd div 1 2008/2009 172216084 IFK Dannemora/Ö F06-09 - Gävle GIK F08/09
2025-03-29 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 2 171223122 IFK Dannemora/Ö P-11/12 - Tobo/Örbyhus FF P11/12/13
2025-03-29 Pantamera Pojkar blå 3 2015 grupp 1 170914100 IFK Dannemora/Ö P15-16 (Hälften av matcherna) - Vaksala SK P 2015 Gul
April
2025-04-05 Pantamera Flickor röd div 4 2011/2012 172219179 IFK Dannemora/Ö Div 4 F11-12 - Vaksala SK F 2011 1
2025-04-05 Pantamera Pojkar röd div 6 2012 Lätt grupp 1 171222127 IFK Dannemora/Ö P13-14 - IK Sirius FBC P13 blå
2025-04-05 H4 170004176 IFK Dannemora/Österby - Örsundsbro IF
2025-04-05 Pantamera Flickor röd div 2/3 2010/2011 172218181 IFK Dannemora/Ö F09-10 - IBK Östhammar F09/10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis