Norrmalmia Sph

Adress
Kyrkbrogatan 19, 94131 Piteå





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-14 19:30 Träningsmatcher 22/23 119001013 Öjebyns IBF JAS - Skellefteå IBK JAS HJ18
November
2022-11-12 10:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351001 Wibax IBF Piteå PBLÅ 2 Gr.1 - IBK Luleå PBlå 2 Gr.1
2022-11-12 11:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351002 Gammelstads IF PBlå 2 Gr.1 - IBK Boden PBlå 2 Gr.1
2022-11-12 12:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351003 IBK Luleå PBlå 2 Gr.1 - Gammelstads IF PBlå 2 Gr.1
2022-11-12 13:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351004 Wibax IBF Piteå PBLÅ 2 Gr.1 - IBK Boden PBlå 2 Gr.1
2022-11-12 14:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351005 IBK Boden PBlå 2 Gr.1 - IBK Luleå PBlå 2 Gr.1
2022-11-12 15:00 Pojkar Blå 2 Gr.1 110351006 Wibax IBF Piteå PBLÅ 2 Gr.1 - Gammelstads IF PBlå 2 Gr.1
2022-11-25 18:30 Pantamera Pröd 6 110303015 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - IBK Boden Pröd 6/7
2022-11-29 20:15 Herrar Division 2 110120041 Öjebyns IBF - Gammelstads IF
December
2022-12-02 19:30 Damer Division 1 110210041 Öjebyns IBF - Team Kalix IBK
2022-12-03 16:00 Herrar Div 1 Norra 580038062 Öjebyns IBF - Gamla Stan IBK
2022-12-04 14:30 Juniorallsvenskan A1 HJ18 580700024 Öjebyns IBF - Sandåkerns SK /IBS Dalen
2022-12-05 20:15 Herrar Division 3 N 191131018 Öjebyns IBF Akademi - Skellefteå IBS Utv
2022-12-06 20:15 Pantamera Fröd 2 110401013 Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4
2022-12-09 18:00 Pantamera Pröd 6 110303018 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 5/6
2022-12-10 10:00 Pojkar Blå 2 Gr.2 110352007 Wibax IBF Piteå PBlå 2 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 2 Gr.2
2022-12-10 11:00 Pojkar Blå 2 Gr.2 110352008 Notvikens IK PBlå 2 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2 Gr.2
2022-12-10 12:00 Pojkar Blå 2 Gr.2 110352009 Sunderby SK PBlå 2 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 2 Gr.2
2022-12-10 13:00 Pojkar Blå 2 Gr.2 110352010 Wibax IBF Piteå PBlå 2 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2 Gr.2
2022-12-10 14:00 Pojkar Blå 2 Gr.2 110352011 Bergnäsets AIK PBlå 2 Gr.2 - Sunderby SK PBlå 2 Gr.2
2022-12-10 15:00 Pojkar Blå 2 Gr.2 110352012 Wibax IBF Piteå PBlå 2 Gr.2 - Notvikens IK PBlå 2 Gr.2
2022-12-11 10:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359001 Wibax IBF Piteå FBlå 2-4 Gr.1 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 VIT
2022-12-11 11:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359002 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 BLÅ - IBK Luleå FBlå 2-4 Gr.1
2022-12-11 12:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359003 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 VIT - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 BLÅ
2022-12-11 13:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359004 Wibax IBF Piteå FBlå 2-4 Gr.1 - IBK Luleå FBlå 2-4 Gr.1
2022-12-11 14:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359005 IBK Luleå FBlå 2-4 Gr.1 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 VIT
2022-12-11 15:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359006 Wibax IBF Piteå FBlå 2-4 Gr.1 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 BLÅ
2022-12-16 19:30 Herrar Utveckling 110150029 Wibax IBF Piteå - Team Kalix IBK
2022-12-17 12:00 Herrar Division 2 110120049 Öjebyns IBF - Kiruna AIF
2022-12-17 16:00 Herrar Div 1 Norra 580038072 Öjebyns IBF - Håsta IBK
2022-12-18 10:15 Damer Division 1 110210049 Öjebyns IBF - Pajala IF
2022-12-18 14:00 Herrar Div 1 Norra 580038074 Öjebyns IBF - FBC Bollnäs
2022-12-18 17:00 Herrar Division 3 N 191131022 Öjebyns IBF Akademi - Citykamraterna BK
2022-12-20 20:15 Herrar Utveckling 110150022 Wibax IBF Piteå - IBK Luleå C
2022-12-21 20:15 Juniorallsvenskan A1 HJ18 580700029 Öjebyns IBF - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke
Januari
2023-01-10 20:15 Herrar Division 2 110120057 Öjebyns IBF - IBK Luleå
2023-01-13 18:15 Pantamera Pröd 5 110302010 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - IBK Luleå Pröd 2/5/6/7
2023-01-13 20:00 Juniorallsvenskan A1 HJ18 580700032 Öjebyns IBF - RIG Umeå IBF
2023-01-14 10:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359007 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 VIT - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 BLÅ
2023-01-14 11:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359008 Wibax IBF Piteå FBlå 2-4 Gr.1 - IBK Luleå FBlå 2-4 Gr.1
2023-01-14 12:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359009 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 BLÅ - Wibax IBF Piteå FBlå 2-4 Gr.1
2023-01-14 13:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359010 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 VIT - IBK Luleå FBlå 2-4 Gr.1
2023-01-14 14:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359011 IBK Luleå FBlå 2-4 Gr.1 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 BLÅ
2023-01-14 15:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359012 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 VIT - Wibax IBF Piteå FBlå 2-4 Gr.1
2023-01-14 17:00 Herrar Division 3 N 191131027 Öjebyns IBF Akademi - Alhem FF
2023-01-15 12:30 Damer Division 1 110210057 Öjebyns IBF - IBK Luleå B/Luleå SK
2023-01-15 16:00 Herrar Div 1 Norra 580038087 Öjebyns IBF - IBK Luleå
2023-01-17 20:15 Herrar Utveckling 110150034 Wibax IBF Piteå - Gammelstads IF
2023-01-21 10:00 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501013 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.1
2023-01-21 10:00 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501014 Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1
2023-01-21 10:45 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501015 IBK Luleå PGrön 3 Gr.1 - Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1
2023-01-21 10:45 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501016 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1
2023-01-21 11:30 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501017 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.1 - IBK Luleå PGrön 3 Gr.1
2023-01-21 11:30 Pojkar Grön 3 Gr.1 110501018 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.1 - Bergnäsets AIK PGrön 3 Gr.1
2023-01-21 13:30 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502013 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.2
2023-01-21 13:30 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502014 Alviks IK PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2
2023-01-21 14:15 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502015 Notvikens IK PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2
2023-01-21 14:15 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502016 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2
2023-01-21 15:00 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502017 Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Notvikens IK PGrön 3 Gr.2
2023-01-21 15:00 Pojkar Grön 3 Gr.2 110502018 Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Alviks IK PGrön 3 Gr.2
2023-01-24 20:15 Damer Division 1 110210065 Öjebyns IBF - IBK Boden
2023-01-27 19:00 Herrar Division 2 110120065 Öjebyns IBF - Bergnäsets AIK
2023-01-28 10:00 Pojkar Grön 4 Gr.1 110504019 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1
2023-01-28 10:00 Pojkar Grön 4 Gr.1 110504020 Luleå SK PGrön 4 Gr.1 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.1
2023-01-28 10:45 Pojkar Grön 4 Gr.1 110504021 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1 - Luleå SK PGrön 4 Gr.1
2023-01-28 10:45 Pojkar Grön 4 Gr.1 110504022 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1 - Bensby UFF PGrön 4 Gr.1
2023-01-28 11:30 Pojkar Grön 4 Gr.1 110504023 Bensby UFF PGrön 4 Gr.1 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.1
2023-01-28 11:30 Pojkar Grön 4 Gr.1 110504024 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.1 - Luleå SK PGrön 4 Gr.1
2023-01-28 13:30 Pojkar Grön 4 Gr.2 110505019 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.2
2023-01-28 13:30 Pojkar Grön 4 Gr.2 110505020 Team Kalix IBK PGrön 4 Gr.2 - Luleå SK PGrön 4 Gr.2
2023-01-28 14:15 Pojkar Grön 4 Gr.2 110505021 Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 4 Gr.2
2023-01-28 14:15 Pojkar Grön 4 Gr.2 110505022 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.2 - Luleå SK PGrön 4 Gr.2
2023-01-28 15:00 Pojkar Grön 4 Gr.2 110505023 Luleå SK PGrön 4 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 4 Gr.2
2023-01-28 15:00 Pojkar Grön 4 Gr.2 110505024 Wibax IBF Piteå PGrön 4 Gr.2 - Team Kalix IBK PGrön 4 Gr.2
Februari
2023-02-07 20:15 Herrar Utveckling 110150041 Wibax IBF Piteå - IBK Boden Hutv
2023-02-10 18:00 Pantamera Pröd 5 110302013 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 5/6
2023-02-10 19:45 Pantamera Fröd 1/DJ18 110400009 Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/3
2023-02-11 16:00 Herrar Div 1 Norra 580038106 Öjebyns IBF - IBF Dalen
2023-02-12 12:00 Herrar Division 2 110120073 Öjebyns IBF - Haparanda AIK
2023-02-12 15:00 Damer Division 1 110210073 Öjebyns IBF - Haparanda AIK
2023-02-14 20:15 Juniorallsvenskan A1 HJ18 580700045 Öjebyns IBF - Skellefteå IBK/IBS
2023-02-17 19:00 Pantamera Pröd 6 110303022 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - IBK Luleå Pröd 2/5/6/7
2023-02-18 10:15 Flickor Grön 3 110506025 Wibax IBF Piteå FGrön3 L1 - Bergnäsets AIK FGrön 3
2023-02-18 10:15 Flickor Grön 3 110506026 IBF Argentum 91 FGrön 3 - Notvikens IK FGrön 3
2023-02-18 11:00 Flickor Grön 3 110506027 Bergnäsets AIK FGrön 3 - IBF Argentum 91 FGrön 3
2023-02-18 11:00 Flickor Grön 3 110506028 Wibax IBF Piteå FGrön3 L1 - Notvikens IK FGrön 3
2023-02-18 11:45 Flickor Grön 3 110506029 Notvikens IK FGrön 3 - Bergnäsets AIK FGrön 3
2023-02-18 11:45 Flickor Grön 3 110506030 Wibax IBF Piteå FGrön3 L1 - IBF Argentum 91 FGrön 3
2023-02-21 20:15 Pantamera Pröd 1 110300020 Wibax IBF Piteå Pröd 1/2 - IBK Boden Pröd 1/2
2023-02-24 18:30 Pantamera Pröd 5 110302016 Öjebyns IBF Pröd 5/6 - IBK Luleå Pröd 2/5/6/7
2023-02-24 20:15 Pantamera Fröd 3 110402019 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4
2023-02-28 20:15 Pantamera Fröd 2 110401021 Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - IBK Boden Fröd 2/3
Mars
2023-03-03 19:00 Pantamera Pröd 6 110303026 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Luleå SK Pröd 5/6/7
2023-03-04 16:00 Herrar Div 1 Norra 580038120 Öjebyns IBF - Timrå IBC
2023-03-05 14:00 Herrar Div 1 Norra 580038122 Öjebyns IBF - Sundsvall FBC
2023-03-14 20:15 Herrar Utveckling 110150052 Wibax IBF Piteå - IBK Luleå C
2023-03-17 19:00 Pantamera Pröd 5 110302018 Wibax IBF Piteå Pröd 5/6 - Luleå SK Pröd 5/6/7
2023-03-18 10:15 Flickor Grön 3 110506031 Wibax IBF Piteå FGrön3 L2 - Team Kalix IBK FGrön 3
2023-03-18 10:15 Flickor Grön 3 110506032 IBF Argentum 91 FGrön 3 - Notvikens IK FGrön 3
2023-03-18 11:00 Flickor Grön 3 110506033 Team Kalix IBK FGrön 3 - IBF Argentum 91 FGrön 3
2023-03-18 11:00 Flickor Grön 3 110506034 Wibax IBF Piteå FGrön3 L2 - Notvikens IK FGrön 3
2023-03-18 11:45 Flickor Grön 3 110506035 Notvikens IK FGrön 3 - Team Kalix IBK FGrön 3
2023-03-18 11:45 Flickor Grön 3 110506036 Wibax IBF Piteå FGrön3 L2 - IBF Argentum 91 FGrön 3
2023-03-19 10:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359019 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 BLÅ - IBK Luleå FBlå 2-4 Gr.1
2023-03-19 11:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359020 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 VIT - Wibax IBF Piteå FBlå 2-4 Gr.1
2023-03-19 12:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359021 IBK Luleå FBlå 2-4 Gr.1 - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 VIT
2023-03-19 13:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359022 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 BLÅ - Wibax IBF Piteå FBlå 2-4 Gr.1
2023-03-19 14:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359023 Wibax IBF Piteå FBlå 2-4 Gr.1 - IBK Luleå FBlå 2-4 Gr.1
2023-03-19 15:00 Flickor Blå 2-4 Gr.1 110359024 Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 BLÅ - Öjebyns IBF FBlå 2-4 Gr.1 VIT
2023-03-28 20:15 Herrar Utveckling 110150059 Wibax IBF Piteå - Team Kalix IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis