Hässelbyhallen

Adress
Köpingsvägen 22, 165 72 Hässelby





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herrar division 3 norra 150002030 Hässelby SK IBK (B) - Runby IBK
Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300010 Hässelby SK IBK - Järfälla IBK
Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034042 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK
Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334068 Hässelby SK IBK - Tumba GOIF
Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343016 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (C)
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt L Vår 150387035 Hässelby SK IBK (A) - Norrtulls SK (B)
September
2021-09-10 20:15 Träningsmatcher 21-22 155000051 Hässelby SK IBK HJ Div 2 - Salems IF JAS HJ18
Oktober
2021-10-23 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375023 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK (A)
December
2021-12-12   Uppskj. Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343083 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (B)
Januari
2022-01-13 20:15   Uppskj. Herrar division 2 150001058 IS Bar Central Nytorget - Hässelby SK IBK (A)
2022-01-14 20:15   Uppskj. Juniorallsvenskan C DJ18 580733051 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF
2022-01-15 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt I Vår 150384004 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF
2022-01-15 12:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår B Vår 150401002 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B)
2022-01-15 15:00   Uppskj. Damer division 1 150012069 Hässelby SK IBK (A) - Värmdö IF (A)
2022-01-16 11:45   Uppskj. Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026097 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (A)
2022-01-16 14:45   Uppskj. Damer division 2 Norra 150013052 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF
2022-01-19 20:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300065 Hässelby SK IBK - Hammarby IF IBF
2022-01-21 20:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580703070 Hässelby SK IBK - Täby FC
2022-01-22 16:15 Herrar division 2 150001082 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A)
2022-01-22 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026059 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B)
2022-01-23 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår A Vår 150404004 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A)
2022-01-23 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt F Vår 150380008 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (B)
2022-01-23 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347119 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C )
2022-01-23 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381084 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B)
2022-01-23 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328079 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK
2022-01-23 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300083 Hässelby SK IBK - AIK IBF
2022-01-23 15:45 Herrar division 4 mellersta 150007054 Hässelby SK IBK (C) - Westermalms IBK
2022-01-23 17:15 Damer division 3 norra 150036057 Hässelby SK IBK (C) - Högdalens AIS
2022-01-23 18:45 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår A Vår 150404005 Hässelby SK IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-01-28 18:45 Slutspel B.I.S. Ungdom Pojkar 150109001 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK
2022-01-28 20:15 Juniorallsvenskan C DJ18 580733061 Hässelby SK IBK - Nacka IBK
2022-01-29 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348123 Hässelby SK IBK (B) - Sundbybergs IK
2022-01-29 10:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029060 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK (B)
2022-01-29 11:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034090 Hässelby SK IBK - Täby FC (B)
2022-01-29 13:15 Damer division 2 Norra 150013062 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B)
2022-01-29 15:00 Damer division 1 150012080 Hässelby SK IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-01-29 17:15 Herrar division 3 norra 150002060 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF
2022-01-30 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt A 150340087 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF
2022-01-30 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325055 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF
2022-01-30 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326055 Hässelby SK IKB (B) - Norrtulls SK
2022-01-30 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308087 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B)
2022-01-30 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370079 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (A)
2022-01-30 15:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020090 Hässelby SK IBK - Bro IK
2022-01-30 16:30 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår A Vår 150404010 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (A)
Februari
2022-02-05 09:45 Pantamera Flickor Röd Lätt Norra 150318059 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK
2022-02-05 11:00 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332059 Hässelby SK IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-02-05 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334094 Hässelby SK IBK - Bromma KFUK-KFUM
2022-02-05 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314093 Hässelby SK IBK - IK Tomtberga (B)
2022-02-05 15:00 Herrar division 2 150001095 Hässelby SK IBK (A) - Högalids IF (A)
2022-02-05 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325056 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK (B)
2022-02-06 09:40 USM P16 Region Grupp C 580392001 Hässelby SK IBK - IS Saga
2022-02-06 11:00 USM Flickor 16 Grupp 6 580365001 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF
2022-02-06 12:10 USM Flickor 16 Grupp 6 580365002 Värmdö IF - Vallentuna IBK
2022-02-06 13:20 USM P16 Region Grupp C 580392002 IS Saga - IK Sirius FBC
2022-02-06 14:40 USM Flickor 16 Grupp 6 580365003 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK
2022-02-06 15:50 USM Flickor 16 Grupp 6 580365004 Hässelby SK IBK - Värmdö IF
2022-02-06 17:00 USM P16 Region Grupp C 580392003 IK Sirius FBC - Hässelby SK IBK
2022-02-06 18:20 USM Flickor 16 Grupp 6 580365005 Värmdö IF - Bele Barkarby IF IBF
2022-02-06 19:30 USM Flickor 16 Grupp 6 580365006 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK
2022-02-11 20:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580703079 Hässelby SK IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2022-02-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt I Vår 150384023 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö
2022-02-12 11:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår B Vår 150401018 Hässelby SK IBK - Ängby IF
2022-02-12 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347137 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF
2022-02-12 13:15 Herrar division 4 mellersta 150007066 Hässelby SK IBK (C) - Värtans IK
2022-02-12 14:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034102 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK / IK Frej
2022-02-12 16:15 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår A Vår 150404019 Hässelby SK IBK (A) - Nacka IBK
2022-02-13 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375137 Hässelby SK IBK - Vaxholms IBF
2022-02-13 11:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370092 Hässelby SK IBK - Danderyds SK IBF (A)
2022-02-13 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308098 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A)
2022-02-13 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308099 Hässelby SK IBK (B) - Tungelsta IF
2022-02-13 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029070 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (A)
2022-02-13 16:15 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår B Vår 150405019 Hässelby SK IBK (B) - FBI Tullinge
2022-02-18 20:15 Juniorallsvenskan C DJ18 580733071 Hässelby SK IBK - Värmdö IF
2022-02-19 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381108 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A)
2022-02-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343149 Hässelby SK IBK - Duvbo IK (B)
2022-02-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348145 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF (A)
2022-02-19 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334107 Hässelby SK IBK - Sigtuna IF IBK
2022-02-19 14:00 Damer division 1 150012093 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (A)
2022-02-19 17:45 Herrar veteraner division 2 norra 150020102 Hässelby SK IBK - Täby FC (B)
2022-02-20 10:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375146 Hässelby SK IBK - Ekerö IK (B)
2022-02-20 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325067 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK IBF (A)
2022-02-20 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328105 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (A)
2022-02-20 14:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034137 Hässelby SK IBK - Huddinge IBS (C)
2022-02-20 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300101 Hässelby SK IBK - Älvsjö AIK IBF
2022-02-20 17:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370045 Hässelby SK IBK - Väsby AIK
2022-02-25 20:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580703088 Hässelby SK IBK - Väsby AIK
2022-02-26 11:30 Herrar division 3 norra 150002070 Hässelby SK IBK (B) - Erikslunds KF
2022-02-26 13:00 Damer division 3 norra 150036079 Hässelby SK IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (C)
2022-02-26 14:45 Damer division 2 Norra 150013072 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK (A)
Mars
2022-03-05 10:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370105 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF
2022-03-05 11:15 Herrar division 4 mellersta 150007077 Hässelby SK IBK (C) - Älta IF
2022-03-05 13:00 Damer division 1 150012103 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A)
2022-03-05 15:15 Herrar division 2 150001112 Hässelby SK IBK (A) - Sörskogens IF
2022-03-06 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314147 Hässelby SK IBK - Ekerö IK
2022-03-07 20:15 Juniorallsvenskan C DJ18 580733081 Hässelby SK IBK - Ekerö IK /Ängby IF
2022-03-11 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026029 AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (A)
2022-03-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt I Vår 150384032 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E)
2022-03-12 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt F Vår 150380034 Hässelby SK IBK - AIK IBF
2022-03-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår A Vår 150404028 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B)
2022-03-12 12:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026019 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2022-03-12 13:30 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår A Vår 150404027 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (A)
2022-03-12 14:30 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår B Vår 150405028 Hässelby SK IBK (B) - Älta IF
2022-03-13 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347155 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B)
2022-03-13 10:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314150 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (A)
2022-03-13 11:30 Pantamera Flickor Röd Lätt Norra 150318074 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK
2022-03-13 12:45 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332074 Hässelby SK IBK (B) - Örby IS
2022-03-13 14:00 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034114 Hässelby SK IBK - Huddinge IBS (C)
2022-03-13 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308110 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK
2022-03-13 17:00 Damer division 1 150012109 Hässelby SK IBK (A) - Sundbybergs IK (A)
2022-03-19 16:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt F Vår 150380037 Hässelby SK IBK - Täby FC (B)
2022-03-19 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308115 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2022-03-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt A 150340115 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK
2022-03-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381120 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2022-03-20 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328118 Hässelby SK IBK - Täby FC (A)
2022-03-20 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325078 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B)
2022-03-20 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326078 Hässelby SK IKB (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-03-20 14:45 Herrar division 3 norra 150002080 Hässelby SK IBK (B) - Rosersberg Arlanda IBK
2022-03-20 16:15 Damer division 2 Norra 150013082 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B)
2022-03-21 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026074 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (A)
2022-03-26 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt L Vår 150387049 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A)
2022-03-26 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt F Vår 150380043 Hässelby SK IBK - Täby FC (A)
2022-03-26 11:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår B Vår 150401034 Hässelby SK IBK - Väsby AIK
2022-03-26 13:00 Herrar division 2 150001124 Hässelby SK IBK (A) - IS Bar Central Nytorget
2022-03-26 15:15 Damer division 2 Norra 150013086 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A)
2022-03-26 16:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034126 Hässelby SK IBK - Sigtuna IF IBK /RA 19 IBK
2022-03-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår B Vår 150405036 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK
2022-03-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343179 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (A)
2022-03-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår A Vår 150404036 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (A)
2022-03-27 13:00 Pantamera Flickor Röd Lätt Norra 150318084 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK
2022-03-27 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334123 Hässelby SK IBK - Älta IF
2022-03-27 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300125 Hässelby SK IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
April
2022-04-02 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt I Vår 150384041 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK
2022-04-02 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348189 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E)
2022-04-02 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375173 Hässelby SK IBK - Täby FC (A)
2022-04-02 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326089 Hässelby SK IKB (B) - Råsunda IS
2022-04-02 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370131 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF
2022-04-02 14:45 Herrar division 3 norra 150002090 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-04-02 16:15 Herrar division 4 mellersta 150007088 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF
2022-04-02 17:45 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår B Vår 150405042 Hässelby SK IBK (B) - Jakobsbergs IBF (A)
2022-04-03 09:30 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår A Vår 150404043 Hässelby SK IBK (C) - Nacka IBK
2022-04-03 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår B Vår 150397041 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (C)
2022-04-03 11:45 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381132 Hässelby SK IBK (B) - Salems IF
2022-04-03 12:45 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt A 150340128 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (B)
2022-04-03 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325089 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B)
2022-04-03 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308127 Hässelby SK IBK (A) - Huddinge IBS
2022-04-03 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308128 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK
2022-04-03 17:30 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår A Vår 150404042 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis