Örnäsets Sp

Adress
Luleå





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-16 15:30 Träningsmatcher 3x20 23/24 119001023 IBK Luleå Utveckling - Skellefteå IBK F08
Oktober
2023-10-01 13:45 Pantamera Pojkar Röd 5 110302002 Luleå SK Pröd 1-3/5 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6
2023-10-06 19:00 Damer Utveckling 110230014 IBK Luleå - Team Kalix IBK
2023-10-14 15:45 Pantamera Pojkar Röd 1-3 110300008 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4
2023-10-28 14:45 Pantamera Pojkar Röd 5 110302017 Luleå SK Pröd 1-3/5 - IBF Argentum 91 Pröd 5
November
2023-11-05 12:15 Pantamera Pojkar Röd 4 110301007 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Wibax IBF Piteå Pröd 1-3/4
2023-11-05 14:00 Pantamera Pojkar Röd 8 110305004 IBK Luleå Pröd 8/9 - Öjebyns IBF Pröd 7/8
2023-11-11 11:00 Pantamera Flickor Röd 1/2 110400010 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/2
2023-11-11 13:45 Damer Division 1 110210032 Notvikens IK - Haparanda AIK
2023-11-12 12:00 Pantamera Pojkar Röd 9 110306028 IBK Luleå Pröd 8/9 - Kiruna AIF Pröd 8/9
2023-11-12 15:15 Damer Utveckling 110230017 IBK Luleå - Kiruna AIF
2023-11-19 13:15 Pantamera Flickor Röd 1/2 110400012 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10)
2023-11-25 15:45 Pantamera Pojkar Röd 1-3 110300017 Luleå SK Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4
December
2023-12-01 18:30 Pantamera Pojkar Röd 10 110307008 IBK Luleå Pröd 9/10 - Bergnäsets AIK Pröd 10
2023-12-10 14:15 Pantamera Pojkar Röd 9 110306020 IBK Luleå Pröd 9/10 - Notvikens IK Pröd 9/10
Januari
2024-01-07 11:45 Pantamera Pojkar Röd 4 110301023 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Haparanda AIK Pröd 4/5/6
2024-01-12 00:00 Pantamera Flickor Röd 1/2 110400007 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2
2024-01-12 00:00 Pantamera Flickor Röd 1/2 110400019 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2
2024-01-12 19:15 Pantamera Flickor Röd 1/2 110400031 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2
2024-01-19 18:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110306024 IBK Luleå Pröd 9/10 - IBK Luleå Pröd 8/9
2024-01-20 10:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110306025 IBK Luleå Pröd 8/9 - Team Kalix IBK Pröd 8/9
2024-01-20 13:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700070 IBK Luleå - IBF Dalen
2024-01-27 11:15 Pantamera Flickor Röd 1/2 110400024 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10)
Februari
2024-02-10 13:30 Juniorallsvenskan A DJ18 580730057 IBK Luleå - Örnsköldsvik IBK
2024-02-16 18:45 Pantamera Pojkar Röd 1-3 110300039 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Team Kalix IBK Pröd 1-3/5
2024-02-18 13:45 Pantamera Pojkar Röd 4 110301031 Luleå SK Pröd 1-3/4 - IBK Boden Pröd 1-3/4
2024-02-23 18:45 Pantamera Pojkar Röd 5 110302034 Luleå SK Pröd 1-3/5 - Gammelstads IF Pröd 1-3/5
Mars
2024-03-02 14:00 Damer Division 1 110210087 Notvikens IK - IBK Boden
2024-03-08 00:00 Pantamera Pojkar Röd 1-3 110300014 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4
2024-03-08 18:45 Pantamera Pojkar Röd 4 110301038 Luleå SK Pröd 1-3/4 - Öjebyns IBF Pröd 1-3/4
2024-03-10 16:30 Herrar Div 1 Norra 580038132 Bergnäsets AIK - IBF Dalen
2024-03-15 18:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110306035 IBK Luleå Pröd 9/10 - Wibax IBF Piteå Pröd 9/10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis