Huskvarna Sporthall A

Adress
Alfred dalinvägen 2, 56131 Huskvarna
Telefon
036-106985 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Damer Division 2 Västra 141203110 Husqvarna IK B - IBF Tranås
Damer Division 2 Västra 141203121 Husqvarna IK B - Gnosjö IBK
Herrar Division 4 Nordvästra 142400093 Husqvarna IK - Forserums IF B
Herrar Division 4 Nordvästra 142400101 Husqvarna IK - Tenhults IF B
Herrar Division 4 Nordvästra 142400120 Husqvarna IK - Skillingaryds IK
Damer Division 1 141205070 Husqvarna IK - FBC Karlskrona
Damer Division 1 141205075 Husqvarna IK - Vetlanda IBF
Herrjunior 18 Norra 142610066 Husqvarna IK HJ - Alvesta IBK HJ
Herrjunior 18 Norra 142610072 Husqvarna IK HJ - Nässjö IBF HJ
Damjunior 20 141320069 Husqvarna IK DJ20 - FBC Karlskrona DJ20
Pantamera PNRöd Gr2(-05) 141451065 Husqvarna IK P05 - Sävsjö IBK/SW2010 P04-06
Pantamera PNRöd Gr2(-05) 141451075 Husqvarna IK P05 - Jönköpings IK P05
Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701015 Husqvarna IK P06-07 - Sävsjö IBK P07/1
Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701028 Husqvarna IK P06-07 - Gränna AIS P07-08
Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701078 Husqvarna IK P06-07 - IBK Husar P06
Pantamera PNRöd Gr6(-07) 142702061 Husqvarna IK P07 - Vetlanda IBF P06
Pantamera PNRöd Gr6(-07) 142702071 Husqvarna IK P07 - Bodafors IBS P06-07
Pantamera FNRöd Gr4(-07) 141404008 Husqvarna IK F06-08 - Sävsjö IBK F07
Pantamera FNRöd Gr1(-04) 141400069 Husqvarna IK F03-05 - IBF Tranås F04-05
Pantamera FNRöd Gr4(-07) 141404062 Husqvarna IK F06-08 - Värnamo IK F06-07
Pantamera FNRöd Gr4(-07) 141404080 Husqvarna IK F06-08 - Alvesta IBK F07
Pantamera PNRöd Gr1(-04) 141450044 Husqvarna IK P04 - Hovslätts IK P03-04
Pantamera PNRöd Gr1(-04) 141450054 Husqvarna IK P04 - Jönköpings IK Ungdom P04
Oktober
2020-10-17 09:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900014 Hovslätts IK P11/2 - Jönköpings IK P11/3
2020-10-17 10:20 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900015 Husqvarna IK P11/1 - Jönköpings IK P11/3
2020-10-17 11:10 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900018 Hovslätts IK P11/2 - Husqvarna IK P11/1
2020-10-31 09:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901004 Husqvarna IK P10/2 - Hovslätts IK P10/1
2020-10-31 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901005 Hovslätts IK P10/1 - Gnosjö IBK P10
2020-10-31 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901006 Gnosjö IBK P10 - Husqvarna IK P10/2
November
2020-11-06 20:00 Herrjunior 18 Norra 142610016 Husqvarna IK HJ - Jönköping IK Ungdom HJ
2020-11-07 12:30 Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701019 Husqvarna IK P06-07 - Vimmerby IBK P07
2020-11-07 14:30 Damer Division 1 141205025 Husqvarna IK - FBC Karlskrona
2020-11-07 17:00 Damjunior 20 141320019 Husqvarna IK DJ20 - Växjö IBK Utveckling DJ20
2020-11-08 09:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914037 Husqvarna IK P12/4 - Skillingaryds IK P12-13/1
2020-11-08 09:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914038 Tenhults IF P12-13 - Sävsjö IBK P12
2020-11-08 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914039 Husqvarna IK P12/4 - Sävsjö IBK P12
2020-11-08 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914040 Skillingaryds IK P12-13/1 - Tenhults IF P12-13
2020-11-08 11:20 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914041 Sävsjö IBK P12 - Skillingaryds IK P12-13/1
2020-11-08 11:20 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914042 Tenhults IF P12-13 - Husqvarna IK P12/4
2020-11-08 12:20 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605019 Husqvarna IK F12/1 - Husqvarna IK F12/2
2020-11-08 12:20 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605020 Hestra Skid O SK F11 - Östra SK Jönköping F12-13
2020-11-08 13:10 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605021 Husqvarna IK F12/1 - Östra SK Jönköping F12-13
2020-11-08 13:10 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605022 Husqvarna IK F12/2 - Hestra Skid O SK F11
2020-11-08 14:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605023 Östra SK Jönköping F12-13 - Husqvarna IK F12/2
2020-11-08 14:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605024 Hestra Skid O SK F11 - Husqvarna IK F12/1
2020-11-08 15:15 Pantamera FNRöd Gr1(-04) 141400019 Husqvarna IK F03-05 - Hovslätts IK F04-06
2020-11-14 08:30 Pantamera PNRöd Gr2(-05) 141451025 Husqvarna IK P05 - Bankeryds Skid o MK P05/1
2020-11-14 10:15 Pantamera PNRöd Gr1(-04) 141450016 Husqvarna IK P04 - Vetlanda IBF P04-05/1
2020-11-15 09:45 Pantamera PNBlå Gr4(-09) 142803025 Husqvarna IK P09/1 - Nässjö IBF P09
2020-11-15 11:30 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802022 Husqvarna IK P08 - Hestra Skid O SK P09
2020-11-15 16:45 Damer Division 2 Västra 141203037 Husqvarna IK B - Gransholms IF
2020-11-15 19:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400041 Husqvarna IK - S/W 2010 IBK
2020-11-16 19:45   Uppskj. SmålandsCupen Dam Slutspel 145027004 Husqvarna IK - Värnamo IK
2020-11-20 20:00 Pantamera FNRöd Gr1(-04) 141400028 Husqvarna IK F03-05 - Nässjö IBF F04-05
2020-11-21 10:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605025 Husqvarna IK F12/2 - Månsarps IBK F12-13/1
2020-11-21 10:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605026 Månsarps IBK F12-13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F10-11
2020-11-21 10:50 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605027 Husqvarna IK F12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F10-11
2020-11-21 10:50 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605028 Månsarps IBK F12-13/1 - Månsarps IBK F12-13/2
2020-11-21 11:40 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605029 Fagerhult Habo IBK Ungdom F10-11 - Månsarps IBK F12-13/1
2020-11-21 11:40 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605030 Månsarps IBK F12-13/2 - Husqvarna IK F12/2
2020-11-22 12:00 Pantamera FNRöd Gr4(-07) 141404030 Husqvarna IK F06-08 - Vetlanda IBF F06-07
2020-11-22 14:00 Damer Division 1 141205035 Husqvarna IK - Sävsjö IBK
2020-11-22 16:30 Herrar Division 4 Nordvästra 142400047 Husqvarna IK - Sportklubben Beduinerna
2020-11-29 09:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900037 Husqvarna IK P11/2 - Husqvarna IK P11/1
2020-11-29 09:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900038 Gränna AIS P12 - Jönköpings IK P11/3
2020-11-29 09:50 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900039 Husqvarna IK P11/2 - Jönköpings IK P11/3
2020-11-29 09:50 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900040 Husqvarna IK P11/1 - Gränna AIS P12
2020-11-29 10:40 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900041 Jönköpings IK P11/3 - Husqvarna IK P11/1
2020-11-29 10:40 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900042 Gränna AIS P12 - Husqvarna IK P11/2
2020-11-29 11:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 2 142910049 Husqvarna IK P12/3 - Malmbäcks IF P10-11
2020-11-29 11:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 2 142910050 Jönköpings IK P12/2 - IBF Tranås P12/2
2020-11-29 12:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 2 142910051 Husqvarna IK P12/3 - IBF Tranås P12/2
2020-11-29 12:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 2 142910052 Malmbäcks IF P10-11 - Jönköpings IK P12/2
2020-11-29 13:20 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 2 142910053 IBF Tranås P12/2 - Malmbäcks IF P10-11
2020-11-29 13:20 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 2 142910054 Jönköpings IK P12/2 - Husqvarna IK P12/3
2020-11-29 14:30 Pantamera PNBlå Gr4(-09) 142803035 Husqvarna IK P09/1 - KFUM Jönköping P09/1
2020-11-29 16:15 Pantamera PNRöd Gr6(-07) 142702031 Husqvarna IK P07 - Tenhults IF P07
2020-11-29 18:00 Pantamera PNRöd Gr2(-05) 141451035 Husqvarna IK P05 - Vetlanda IBF P04-05/2
December
2020-12-04 20:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400058 Husqvarna IK - Månsarps IBK B
2020-12-05 09:45 Pantamera PNRöd Gr1(-04) 141450027 Husqvarna IK P04 - KFUM Jönköping P05
2020-12-05 11:30 Pantamera FNRöd Gr1(-04) 141400037 Husqvarna IK F03-05 - Skillingaryds IK F04-06
2020-12-06 09:10 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909049 Husqvarna IK P12/2 - KFUM Jönköping P12-13/2
2020-12-06 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909052 KFUM Jönköping P12-13/2 - KFUM Jönköping P12-13/1
2020-12-06 10:50 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909054 KFUM Jönköping P12-13/1 - Husqvarna IK P12/2
2020-12-06 12:00 Pantamera PNBlå Gr5(-09) 142804037 Husqvarna IK P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10
2020-12-06 13:45 Pantamera FNRöd Gr4(-07) 141404039 Husqvarna IK F06-08 - KFUM Jönköping F07
2020-12-06 15:30 Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701037 Husqvarna IK P06-07 - Hovslätts IK P07
2020-12-13 09:45 Pantamera PNRöd Gr2(-05) 141451045 Husqvarna IK P05 - Hovslätts IK P05
2020-12-13 11:30 Pantamera PNRöd Gr1(-04) 141450030 Husqvarna IK P04 - Gnosjö IBK P04-05
2020-12-13 13:30 Damer Division 1 141205045 Husqvarna IK - Vimmerby IBK
2020-12-18 20:00 Pantamera PNRöd Gr2(-05) 141451050 Husqvarna IK P05 - Aneby SK P04-05
2020-12-20 09:00 Pantamera FNRöd Gr4(-07) 141404047 Husqvarna IK F06-08 - Månsarps IBK F06-07/2
2020-12-20 10:45 Pantamera PNBlå Gr4(-09) 142803050 Husqvarna IK P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/1
2020-12-20 12:30 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802047 Husqvarna IK P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1
2020-12-20 14:30 Herrar Division 4 Nordvästra 142400068 Husqvarna IK - Värnamo IK B
Januari
2021-01-10 09:45 Pantamera PNBlå Gr5(-09) 142804055 Husqvarna IK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/2
2021-01-10 11:30 Pantamera PNRöd Gr6(-07) 142702051 Husqvarna IK P07 - Jönköpings IK P07 Vit
2021-01-10 13:15 Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701055 Husqvarna IK P06-07 - Jönköpings IK P07 Röd
2021-01-10 15:00 Pantamera FNRöd Gr1(-04) 141400055 Husqvarna IK F03-05 - Månsarps IBK F04-05
2021-01-10 17:00 Damer Division 2 Västra 141203073 Husqvarna IK B - Nässjö IBF
2021-01-16 11:00 Herrjunior 18 Norra 142610052 Husqvarna IK HJ - Vimmerby IBK HJ
2021-01-17 09:15 Pantamera FNRöd Gr4(-07) 141404058 Husqvarna IK F06-08 - Nässjö IBF F07-08/1
2021-01-17 11:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802058 Husqvarna IK P08 - Värnamo IK P09/1
2021-01-17 13:00 Damer Division 1 141205060 Husqvarna IK - Ryds SK
2021-01-17 15:30 Damjunior 20 141320055 Husqvarna IK DJ20 - Ryds SK DJ20
2021-01-17 18:00 Herrar Division 4 Nordvästra 142400079 Husqvarna IK - Hestra Skid O SK
2021-01-20 20:00 Damer Division 2 Västra 141203085 Husqvarna IK B - Jönköpings IK Ungdom
2021-01-24 08:30 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802062 Husqvarna IK P08 - Tenhults IF P08-09/2
2021-01-24 10:15 Pantamera PNBlå Gr4(-09) 142803065 Husqvarna IK P09/1 - IBF Tranås P09
2021-01-24 14:00 Damer Division 1 141205065 Husqvarna IK - Olofströms IBK
2021-01-30 09:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601061 Husqvarna IK F10-11/2 - Hovslätts IK F10-11/1
2021-01-30 10:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601062 Hovslätts IK F10-11/1 - Hovslätts IK F10-11/2
2021-01-30 11:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601063 Hovslätts IK F10-11/2 - Husqvarna IK F10-11/2
2021-01-30 13:00 Pantamera PNBlå Gr5(-09) 142804069 Husqvarna IK P09/2 - KFUM Jönköping P09/2
2021-01-31 09:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909103 Husqvarna IK P12/1 - KFUM Jönköping P12-13/1
2021-01-31 09:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909104 Östra SK Jönköping P10-11/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1
2021-01-31 09:50 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909105 Husqvarna IK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1
2021-01-31 09:50 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909106 KFUM Jönköping P12-13/1 - Östra SK Jönköping P10-11/2
2021-01-31 10:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909107 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - KFUM Jönköping P12-13/1
2021-01-31 10:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909108 Östra SK Jönköping P10-11/2 - Husqvarna IK P12/1
Februari
2021-02-07 09:45 Pantamera PNBlå Gr4(-09) 142803075 Husqvarna IK P09/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2
2021-02-13 09:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914139 Husqvarna IK P12/4 - Skillingaryds IK P12-13/2
2021-02-13 09:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914140 Hovslätts IK P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3
2021-02-13 10:20 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914141 Husqvarna IK P12/4 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3
2021-02-13 10:20 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914142 Skillingaryds IK P12-13/2 - Hovslätts IK P12
2021-02-13 11:10 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914143 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Skillingaryds IK P12-13/2
2021-02-13 11:10 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6 142914144 Hovslätts IK P12 - Husqvarna IK P12/4
2021-02-13 12:10 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900091 Husqvarna IK P11/1 - Bankeryds Skid o MK P11/2
2021-02-13 12:10 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900092 Månsarps IBK P11/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/2
2021-02-13 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900093 Husqvarna IK P11/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/2
2021-02-13 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900094 Bankeryds Skid o MK P11/2 - Månsarps IBK P11/3
2021-02-13 13:50 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900095 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/2 - Bankeryds Skid o MK P11/2
2021-02-13 13:50 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900096 Månsarps IBK P11/3 - Husqvarna IK P11/1
2021-02-14 10:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605085 Husqvarna IK F12/1 - Värnamo IK F12-13
2021-02-14 10:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605086 Fagerhult Habo IBK Ungdom F10-11 - Östra SK Jönköping F12-13
2021-02-14 10:50 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605087 Husqvarna IK F12/1 - Östra SK Jönköping F12-13
2021-02-14 10:50 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605088 Värnamo IK F12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F10-11
2021-02-14 11:40 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605089 Östra SK Jönköping F12-13 - Värnamo IK F12-13
2021-02-14 11:40 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605090 Fagerhult Habo IBK Ungdom F10-11 - Husqvarna IK F12/1
2021-02-14 12:40 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605091 Husqvarna IK F12/2 - Hestra Skid O SK F11
2021-02-14 12:40 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605092 Hovslätts IK F12-13/2 - IBF Tranås F12
2021-02-14 13:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605093 Husqvarna IK F12/2 - IBF Tranås F12
2021-02-14 13:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605094 Hestra Skid O SK F11 - Hovslätts IK F12-13/2
2021-02-14 14:20 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605095 IBF Tranås F12 - Hestra Skid O SK F11
2021-02-14 14:20 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4 141605096 Hovslätts IK F12-13/2 - Husqvarna IK F12/2
2021-02-21 09:45 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802080 Husqvarna IK P08 - Jönköpings IK P09/1
2021-02-21 11:30 Pantamera PNBlå Gr5(-09) 142804078 Husqvarna IK P09/2 - Månsarps IBK P09/2
2021-02-27 09:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900115 Husqvarna IK P11/2 - Hovslätts IK P11/1
2021-02-27 09:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900116 Jönköpings IK P12/3 - Husqvarna IK P11/1
2021-02-27 10:20 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900117 Husqvarna IK P11/2 - Husqvarna IK P11/1
2021-02-27 10:20 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900118 Hovslätts IK P11/1 - Jönköpings IK P12/3
2021-02-27 11:10 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900119 Husqvarna IK P11/1 - Hovslätts IK P11/1
2021-02-27 11:10 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900120 Jönköpings IK P12/3 - Husqvarna IK P11/2
2021-02-28 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902100 Husqvarna IK P10/3 - Vetlanda IBF P10
2021-02-28 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902101 Vetlanda IBF P10 - Skillingaryds IK P10-11
2021-02-28 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902102 Skillingaryds IK P10-11 - Husqvarna IK P10/3
Mars
2021-03-06 09:30 Pantamera PNBlå Gr4(-09) 142803085 Husqvarna IK P09/1 - Jönköpings IK P09/2
2021-03-06 11:15 Pantamera PNRöd Gr6(-07) 142702081 Husqvarna IK P07 - Bankeryds Skid o MK P06-07/2
2021-03-07 09:50 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909157 Husqvarna IK P12/2 - Forsheda IF P10-11/1
2021-03-07 09:50 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909158 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Jönköpings IK P12/1
2021-03-07 10:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909159 Husqvarna IK P12/2 - Jönköpings IK P12/1
2021-03-07 10:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909160 Forsheda IF P10-11/1 - Bankeryds Skid o MK P12/1
2021-03-07 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909161 Jönköpings IK P12/1 - Forsheda IF P10-11/1
2021-03-07 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909162 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Husqvarna IK P12/2
2021-03-07 12:45 Pantamera PNRöd Gr1(-04) 141450058 Husqvarna IK P04 - Vetlanda IBF P04-05/1
2021-03-14 09:15 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802089 Husqvarna IK P08 - Månsarps IBK P09/1
2021-03-14 11:00 Pantamera PNBlå Gr5(-09) 142804087 Husqvarna IK P09/2 - Vetlanda IBF P10
2021-03-14 12:45 Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701087 Husqvarna IK P06-07 - Forserums IF P06-07
2021-03-14 14:30 Pantamera FNRöd Gr4(-07) 141404089 Husqvarna IK F06-08 - Skillingaryds IK F07-08
2021-03-14 16:30 Herrjunior 18 Norra 142610082 Husqvarna IK HJ - Bankeryds SoMK/Fagerhult Habo IBK Ungd.
2021-03-14 19:00 Pantamera FNRöd Gr1(-04) 141400087 Husqvarna IK F03-05 - Ljungby IB F04
2021-03-21 16:00 Damjunior 20 141320087 Husqvarna IK DJ20 - Vetlanda IBF DJ20
April
2021-04-17 12:00 Damer Division 1 141205085 Husqvarna IK - Värnamo IK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis