Ribbahallen A-hall

Adress
Ribbagårdsgränd, 56331 Gränna
Telefon
0390-12116 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701001 Gränna AIS P07-08 - Jönköpings IK P07 Röd
Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701061 Gränna AIS P07-08 - Hovslätts IK P07
Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701071 Gränna AIS P07-08 - Husqvarna IK P06-07
Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703067 Gränna AIS P07-08/1 - KFUM Jönköping P07
Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703076 Gränna AIS P07-08/1 - Forsheda IF P06
Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703083 Gränna AIS P07-08/1 - Gnosjö IBK P07-08
Augusti
2020-08-29 14:00 Träningsmatcher SmIBF Herr 143100069 Gränna AIS (H2) - Vimmerby IBK (H1)
Oktober
2020-10-18 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906001 Ölmstads IS P10-11/1 - Sävsjö IBK P11/2
2020-10-18 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906002 Nässjö IBF P11/1 - Nässjö IBF P12
2020-10-18 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906003 Ölmstads IS P10-11/1 - Nässjö IBF P12
2020-10-18 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906004 Sävsjö IBK P11/2 - Nässjö IBF P11/1
2020-10-18 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906005 Nässjö IBF P12 - Sävsjö IBK P11/2
2020-10-18 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906006 Nässjö IBF P11/1 - Ölmstads IS P10-11/1
November
2020-11-08 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900031 Gränna AIS P12 - Bankeryds Skid o MK P11/2
2020-11-08 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900032 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/1 - Hovslätts IK P11/2
2020-11-08 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900033 Gränna AIS P12 - Hovslätts IK P11/2
2020-11-08 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900034 Bankeryds Skid o MK P11/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/1
2020-11-08 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900035 Hovslätts IK P11/2 - Bankeryds Skid o MK P11/2
2020-11-08 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900036 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/1 - Gränna AIS P12
2020-11-08 15:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703017 Gränna AIS P07-08/1 - Värnamo IK P07-08
2020-11-14 12:30 Herrar Division 3 Norra 142300054 Gränna AIS B - Hjältevad Mariannelund IS
2020-11-15 10:30 Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701021 Gränna AIS P07-08 - Forserums IF P06-07
2020-11-21 10:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802026 Gränna AIS P09 - Jönköpings IK P09/1
2020-11-21 12:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703026 Gränna AIS P07-08/1 - Hestra Skid O SK P06-08
2020-11-21 14:15 Herrar Division 3 Norra 142300066 Gränna AIS B - Sävsjö IBK B
2020-11-28 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909055 Gränna AIS P10-12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2
2020-11-28 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909056 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Husqvarna IK P12/1
2020-11-28 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909057 Gränna AIS P10-12 - Husqvarna IK P12/1
2020-11-28 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909058 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1
2020-11-28 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909059 Husqvarna IK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2
2020-11-28 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909060 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Gränna AIS P10-12
2020-11-29 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906037 Ölmstads IS P10-11/2 - Ölmstads IS P10-11/1
2020-11-29 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906038 Vetlanda IBF P11 - Sävsjö IBK P11/1
2020-11-29 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906039 Ölmstads IS P10-11/2 - Sävsjö IBK P11/1
2020-11-29 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906040 Ölmstads IS P10-11/1 - Vetlanda IBF P11
2020-11-29 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906041 Sävsjö IBK P11/1 - Ölmstads IS P10-11/1
2020-11-29 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906042 Vetlanda IBF P11 - Ölmstads IS P10-11/2
2020-11-29 14:30 Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701031 Gränna AIS P07-08 - Sävsjö IBK P07/1
December
2020-12-05 12:30 Herrar Division 3 Norra 142300078 Gränna AIS B - Bankeryds Skid o MK
2020-12-12 10:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703043 Gränna AIS P07-08/1 - Månsarps IBK P07
2020-12-12 12:00 Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701041 Gränna AIS P07-08 - Tenhults IF P06
2020-12-12 14:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802043 Gränna AIS P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/1
2020-12-12 16:15 Herrar Division 3 Norra 142300086 Gränna AIS B - Tenhults IF
Januari
2021-01-09 10:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802053 Gränna AIS P09 - Husqvarna IK P08
2021-01-09 12:00 Pantamera PNRöd Gr7(-07) 142703053 Gränna AIS P07-08/1 - Aneby SK P06-07
2021-01-09 14:15 Herrar Division 3 Norra 142300102 Gränna AIS B - Nässjö IBF
2021-01-10 10:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601046 Ölmstads IS F09-10 - Husqvarna IK F10-11/2
2021-01-10 11:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601047 Husqvarna IK F10-11/2 - Jönköpings IK F10
2021-01-10 12:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601048 Jönköpings IK F10 - Ölmstads IS F09-10
2021-01-10 14:30 Pantamera PNRöd Gr5(-06) 142701051 Gränna AIS P07-08 - IBK Husar P06
2021-01-16 12:30 Herrar Division 3 Norra 142300118 Gränna AIS B - Värnamo IK
2021-01-30 12:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802067 Gränna AIS P09 - Månsarps IBK P09/1
2021-01-31 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906073 Ölmstads IS P10-11/1 - Aneby SK P11
2021-01-31 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906074 IBF Tranås P11/2 - IBF Tranås P11/1
2021-01-31 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906075 Ölmstads IS P10-11/1 - IBF Tranås P11/1
2021-01-31 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906076 Aneby SK P11 - IBF Tranås P11/2
2021-01-31 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906077 IBF Tranås P11/1 - Aneby SK P11
2021-01-31 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 142906078 IBF Tranås P11/2 - Ölmstads IS P10-11/1
Februari
2021-02-21 14:30 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802076 Gränna AIS P09 - Värnamo IK P09/1
2021-02-27 14:00 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802083 Gränna AIS P09 - Hestra Skid O SK P09
2021-02-28 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900109 Gränna AIS P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/2
2021-02-28 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900110 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/1 - Bankeryds Skid o MK P11/1
2021-02-28 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900111 Gränna AIS P12 - Bankeryds Skid o MK P11/1
2021-02-28 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900112 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/1
2021-02-28 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900113 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/2
2021-02-28 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1 142900114 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11/1 - Gränna AIS P12
Mars
2021-03-06 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909163 Gränna AIS P10-12 - Gnosjö IBK P11
2021-03-06 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909164 S/W 2010 IBK P10-11 - Östra SK Jönköping P10-11/2
2021-03-06 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909165 Gränna AIS P10-12 - Östra SK Jönköping P10-11/2
2021-03-06 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909166 Gnosjö IBK P11 - S/W 2010 IBK P10-11
2021-03-06 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909167 Östra SK Jönköping P10-11/2 - Gnosjö IBK P11
2021-03-06 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1 142909168 S/W 2010 IBK P10-11 - Gränna AIS P10-12
2021-03-07 10:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601094 Ölmstads IS F09-10 - IBF Tranås F10-11/1
2021-03-07 11:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601095 IBF Tranås F10-11/1 - IBF Tranås F10-11/2
2021-03-07 12:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601096 IBF Tranås F10-11/2 - Ölmstads IS F09-10
2021-03-20 12:30 Herrar Division 3 Norra 142300139 Gränna AIS B - IBK Husar
April
2021-04-10 15:00 Herrar Division 3 Norra 142300151 Gränna AIS B - Månsarps IBK
2021-04-24 15:00 Herrar Division 3 Norra 142300163 Gränna AIS B - Westbo IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis