Vedeby Sporthall

Adress
Vedebyskolan, Lyckeby
Telefon
0455-303428 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Damer Division 1 141205007 FBC Karlskrona - Värnamo IK
Damer Division 1 141205079 FBC Karlskrona - Vimmerby IBK
Herrar Division 3 Södra 142301032 FBC Karlskrona B - Rottne IF
Herrar Division 3 Södra 142301108 FBC Karlskrona B - Carlshamns IBK
Herrar Division 3 Södra 142301114 FBC Karlskrona B - Jämjö IBK
Herrjunior 18 Södra 142611069 FBC Karlskrona HJ - Hovshaga AIF HJ
Herrjunior 18 Södra 142611078 FBC Karlskrona HJ - Olofströms IBK HJ
Herrar Utveckling 142500069 FBC Karlskrona U - Ljungbyholms GOIF U
Herrar Utveckling 142500078 FBC Karlskrona U - KaRo IBF U
Damjunior 20 141320062 FBC Karlskrona DJ20 - Olofströms IBK DJ20
Damjunior 20 141320080 FBC Karlskrona DJ20 - Ryds SK DJ20
Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706038 FBC Karlskrona P06-07 - FBC Kalmarsund P07-08
Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706047 FBC Karlskrona P06-07 - CL98IC P07/1
Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707043 FBC Karlskrona P07 - CL98IC P08
Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405080 FBC Karlskrona F05-06 - Växjö IBK Utveckling F07/2
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905009 Olofströms IBK P11 - FBC Karlskrona P11
Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457056 FBC Karlskrona P06/2 - Växjö IBK Utveckling P06/2
Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406068 FBC Karlskrona F07-08 - CL98IC F07-08
Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406077 FBC Karlskrona F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08
Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454057 FBC Karlskrona P06/1 - Slätafly/SK IBK P05-P06
Oktober
2020-10-18 13:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602013 FBC Karlskrona F10-11/2 - Carlshamns IBK F10-11
2020-10-18 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602014 Carlshamns IBK F10-11 - FBC Karlskrona F10-11/1
2020-10-18 15:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602015 FBC Karlskrona F10-11/1 - FBC Karlskrona F10-11/2
2020-10-24 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905012 Slätafly/SK IBK P10 - FBC Karlskrona P11/1
2020-10-25 11:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809008 FBC Karlskrona P09 - Ljungbyholms GOIF P09
November
2020-11-07 11:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406018 FBC Karlskrona F07-08 - Ljungbyholms GOIF F05-06
2020-11-07 11:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457014 FBC Karlskrona P06/2 - Växjö IBK Utveckling P06/2
2020-11-07 13:00 Herrjunior 18 Södra 142611019 FBC Karlskrona HJ - Gransholms IF HJ
2020-11-07 15:30 Herrar Utveckling 142500019 FBC Karlskrona U - Rottne IF U
2020-11-08 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905013 FBC Karlskrona P11/2 - Carlshamns IBK P11/2
2020-11-08 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905014 Carlshamns IBK P11/2 - FBC Karlskrona P11
2020-11-08 11:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707011 FBC Karlskrona P07 - Slätafly/SK IBK P07-08
2020-11-08 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905015 FBC Karlskrona P11 - FBC Karlskrona P11/2
2020-11-08 13:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454015 FBC Karlskrona P06/1 - Slätafly/SK IBK P05-P06
2020-11-12 19:45   Uppskj. SmålandsCupen Dam Slutspel 145027003 FBC Karlskrona - Gransholms IF
2020-11-14 10:30 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808023 FBC Karlskrona P08/1 - Ljungbyholms GOIF P07-09
2020-11-14 12:30 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706015 FBC Karlskrona P06-07 - Nybro IBK P07-08
2020-11-14 13:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809015 FBC Karlskrona P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2
2020-11-14 14:30 Damer Division 1 141205029 FBC Karlskrona - Ryds SK
2020-11-15 13:00 Pantamera PÖRöd Gr1(-04) 141453018 FBC Karlskrona P03-05 - Växjö IBK Utveckling P05/1
2020-11-15 15:00 Damjunior 20 141320022 FBC Karlskrona DJ20 - Husqvarna IK DJ20
2020-11-20 20:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405030 FBC Karlskrona F05-06 - Carlshamns IBK F06-08
2020-11-21 10:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707018 FBC Karlskrona P07 - KaRo IBF P07-08
2020-11-21 12:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406027 FBC Karlskrona F07-08 - IBK Svala F07-08
2020-11-21 14:00 Herrjunior 18 Södra 142611028 FBC Karlskrona HJ - Nybro IBK HJ
2020-11-21 16:30 Herrar Utveckling 142500028 FBC Karlskrona U - Lagan IBK U
2020-11-22 10:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457021 FBC Karlskrona P06/2 - CL98IC P06/2
2020-11-22 12:00 Damjunior 20 141320030 FBC Karlskrona DJ20 - Växjö IBK Utveckling DJ20
December
2020-12-04 20:00 Damer Division 1 141205038 FBC Karlskrona - Olofströms IBK
2020-12-05 10:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706022 FBC Karlskrona P06-07 - Växjö IBK Utveckling P08/3
2020-12-05 12:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809022 FBC Karlskrona P09 - FBC Drag P09
2020-12-05 13:00 Herrjunior 18 Södra 142611037 FBC Karlskrona HJ - Växjö IBK Utveckling HJ S
2020-12-05 14:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406036 FBC Karlskrona F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/1
2020-12-05 15:30 Herrar Utveckling 142500037 FBC Karlskrona U - Öjaby Sport IBK U
2020-12-05 16:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808040 FBC Karlskrona P08/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P08
2020-12-06 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907049 FBC Karlskrona P10/2 - Nybro IBK P11-12/2
2020-12-06 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907050 FBC Kalmarsund P11 - CL98IC P11/1
2020-12-06 10:50 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907051 FBC Karlskrona P10/2 - CL98IC P11/1
2020-12-06 10:50 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907052 Nybro IBK P11-12/2 - FBC Kalmarsund P11
2020-12-06 11:40 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907053 CL98IC P11/1 - Nybro IBK P11-12/2
2020-12-06 11:40 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907054 FBC Kalmarsund P11 - FBC Karlskrona P10/2
2020-12-06 13:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405039 FBC Karlskrona F05-06 - Ryds SK F05-08
2020-12-06 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904034 FBC Karlskrona P10 - CL98IC P10/2
2020-12-06 14:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904035 CL98IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2
2020-12-06 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904036 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - FBC Karlskrona P10
2020-12-06 15:00 Herrar Division 3 Södra 142301060 FBC Karlskrona B - Fliseryds IBK
2020-12-12 09:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602040 FBC Karlskrona F10-11/1 - Ingelstad IBK F10-11
2020-12-12 10:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602041 Ingelstad IBK F10-11 - Hovshaga AIF F10/2
2020-12-12 11:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602042 Hovshaga AIF F10/2 - FBC Karlskrona F10-11/1
2020-12-12 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912050 Hovmantorps GOIF P12/1 - Rottne IF/Braås GoIF P12
2020-12-12 13:50 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912051 FBC Karlskrona P12/2 - Rottne IF/Braås GoIF P12
2020-12-12 14:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912054 Hovmantorps GOIF P12/1 - FBC Karlskrona P12/2
2020-12-12 16:30 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457029 FBC Karlskrona P06/2 - Hovmantorps GOIF P06
2020-12-13 12:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454028 FBC Karlskrona P06/1 - CL98IC P06/1
2020-12-13 12:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808050 FBC Karlskrona P08/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1
2020-12-13 14:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707025 FBC Karlskrona P07 - IBK Svala P07-08
2020-12-14 18:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808045 FBC Karlskrona P08/2 - FBC Karlskrona P08/1
2020-12-19 12:30 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405047 FBC Karlskrona F05-06 - Ingelstad IBK F05-06
2020-12-19 17:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454032 FBC Karlskrona P06/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P05
2020-12-20 13:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808059 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1
2020-12-20 15:00 Herrar Division 3 Södra 142301072 FBC Karlskrona B - Hovshaga AIF B
2020-12-20 17:45 Damer Division 1 141205046 FBC Karlskrona - Hovslätts IBK
Januari
2021-01-09 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905046 FBC Karlskrona P11/1 - FBC Karlskrona P11/2
2021-01-09 13:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406054 FBC Karlskrona F07-08 - Nybro IBK F06-08
2021-01-09 13:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602058 FBC Karlskrona F10-11/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10
2021-01-09 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602059 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Böda IK/Högby IF F10
2021-01-09 15:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602060 Böda IK/Högby IF F10 - FBC Karlskrona F10-11/2
2021-01-10 13:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707034 FBC Karlskrona P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07-08
2021-01-10 15:00 Damjunior 20 141320047 FBC Karlskrona DJ20 - Värnamo IK DJ20
2021-01-16 10:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809038 FBC Karlskrona P09 - Nybro IBK P09
2021-01-16 11:45 Herrjunior 18 Södra 142611055 FBC Karlskrona HJ - Carlshamns IBK HJ
2021-01-16 12:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406056 FBC Karlskrona F07-08 - Växjö IBK Utveckling F07/1
2021-01-16 14:30 Damer Division 1 141205057 FBC Karlskrona - Vetlanda IBF
2021-01-16 17:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454039 FBC Karlskrona P06/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04-05
2021-01-17 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912067 FBC Karlskrona P12/1 - Ingelstad IBK P12/2
2021-01-17 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912068 Carlshamns IBK P12/1 - Rottne IF/Braås GoIF P12
2021-01-17 10:30 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405058 FBC Karlskrona F05-06 - Hovshaga AIF F06/2
2021-01-17 10:50 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912069 FBC Karlskrona P12/1 - Rottne IF/Braås GoIF P12
2021-01-17 10:50 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912070 Ingelstad IBK P12/2 - Carlshamns IBK P12/1
2021-01-17 11:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912071 Rottne IF/Braås GoIF P12 - Ingelstad IBK P12/2
2021-01-17 11:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912072 Carlshamns IBK P12/1 - FBC Karlskrona P12/1
2021-01-17 12:30 Herrar Utveckling 142500055 FBC Karlskrona U - Väckelsångs IK U
2021-01-17 14:40 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912060 Jämjö IBK P12-13 - FBC Karlskrona P12/3
2021-01-17 15:00 Herrar Division 3 Södra 142301083 FBC Karlskrona B - Lessebo GoIF
2021-01-22 19:30 Pantamera PÖRöd Gr1(-04) 141453041 FBC Karlskrona P03-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04
2021-01-23 10:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808063 FBC Karlskrona P08/1 - CL98IC P09/1
2021-01-23 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905043 FBC Karlskrona P11 - Jämjö IBK P10-11
2021-01-23 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905044 Jämjö IBK P10-11 - KaRo IBF P10-11/1
2021-01-23 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905045 KaRo IBF P10-11/1 - FBC Karlskrona P11
2021-01-23 12:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454042 FBC Karlskrona P06/1 - CL98IC P05/2
2021-01-24 11:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808065 FBC Karlskrona P08/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P08
2021-01-24 15:00 Damjunior 20 141320058 FBC Karlskrona DJ20 - Vetlanda IBF DJ20
2021-01-31 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905049 FBC Karlskrona P11/2 - Olofströms IBK P11
2021-01-31 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905050 Olofströms IBK P11 - FBC Karlskrona P11/1
2021-01-31 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905051 FBC Karlskrona P11/1 - FBC Karlskrona P11/2
2021-01-31 15:00 Herrar Division 3 Södra 142301091 FBC Karlskrona B - Väckelsångs IK
Februari
2021-02-06 11:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808073 FBC Karlskrona P08/1 - Gantesbo IBK P07
2021-02-07 11:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808048 FBC Karlskrona P08/1 - Fliseryds IBK P06-08
2021-02-07 11:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457047 FBC Karlskrona P06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2
2021-02-07 13:00 Pantamera PÖRöd Gr1(-04) 141453046 FBC Karlskrona P03-05 - Carlshamns IBK P03-04
2021-02-07 15:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808075 FBC Karlskrona P08/2 - Fliseryds IBK P06-08
2021-02-13 13:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809047 FBC Karlskrona P09 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09
2021-02-14 13:00 Pantamera PÖRöd Gr1(-04) 141453050 FBC Karlskrona P03-05 - Hovshaga AIF P04
2021-02-27 13:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707052 FBC Karlskrona P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07
Mars
2021-03-06 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907157 FBC Karlskrona P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2
2021-03-06 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907158 CL98IC P11/2 - Fliseryds IBK P09-11
2021-03-06 10:50 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907159 FBC Karlskrona P10/2 - Fliseryds IBK P09-11
2021-03-06 10:50 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907160 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - CL98IC P11/2
2021-03-06 11:00 Pantamera PÖRöd Gr1(-04) 141453060 FBC Karlskrona P03-05 - Växjö IBK Utveckling P05/1
2021-03-06 11:40 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907161 Fliseryds IBK P09-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2
2021-03-06 11:40 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907162 CL98IC P11/2 - FBC Karlskrona P10/2
2021-03-06 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904073 FBC Karlskrona P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1
2021-03-06 14:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904074 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - CL98IC P10/1
2021-03-06 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904075 CL98IC P10/1 - FBC Karlskrona P10
2021-03-06 15:30 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706056 FBC Karlskrona P06-07 - IF Ariel P06-08
2021-03-07 11:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808085 FBC Karlskrona P08/2 - Ljungbyholms GOIF P07-09
2021-03-07 13:00 Pantamera PÖBlå Gr2(-09) 142809056 FBC Karlskrona P09 - CL98IC P09/2
2021-03-07 13:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602085 FBC Karlskrona F10-11/1 - Växjö IBK Utveckling F10/2
2021-03-07 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602086 Växjö IBK Utveckling F10/2 - Ingelstad IBK F10-11
2021-03-07 15:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602087 Ingelstad IBK F10-11 - FBC Karlskrona F10-11/1
2021-03-13 10:00 Pantamera PÖBlå Gr1(-08) 142808090 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Karlskrona P08/2
2021-03-13 12:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406086 FBC Karlskrona F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08
2021-03-13 14:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454063 FBC Karlskrona P06/1 - CL98IC P05/2
2021-03-13 16:00 Herrar Utveckling 142500087 FBC Karlskrona U - Moheda IBK U
2021-03-14 12:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405089 FBC Karlskrona F05-06 - Ljungby IB F05-06
2021-03-21 13:00 Herrjunior 18 Södra 142611087 FBC Karlskrona HJ - CL98IC HJ
2021-03-21 16:00 Damjunior 20 141320089 FBC Karlskrona DJ20 - Hovshaga AIF DJ20
April
2021-04-17 12:00 Damer Division 1 141205082 FBC Karlskrona - Olofströms IBK
2021-04-24 14:00 Herrar Division 3 Södra 142301130 FBC Karlskrona B - Älmhults IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis