Torsås Sporthall

Adress
Torsås
Telefon
0486-41461 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706045 Slätafly/SK IBK P06-07 - FBC Kalmarsund P07-08
November
2020-11-07 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913043 Slätafly/SK IBK P12-13 - CL98IC P12/2
2020-11-07 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913044 Craftstadens IBK Oskarshamn P12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12/2
2020-11-07 12:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913045 Slätafly/SK IBK P12-13 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12/2
2020-11-07 12:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913046 CL98IC P12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P12/1
2020-11-07 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913047 Craftstadens IBK Oskarshamn P12/2 - CL98IC P12/2
2020-11-07 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913048 Craftstadens IBK Oskarshamn P12/1 - Slätafly/SK IBK P12-13
2020-11-08 16:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403034 Slätafly/SK IBK B - Nybro IBK B
2020-11-14 11:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604019 Slätafly/SK IBK F11-13 - Nybro IBK F11-12
2020-11-14 11:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604020 Sandbäckshults IBK F11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F11
2020-11-14 11:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604021 Slätafly/SK IBK F11-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F11
2020-11-14 11:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604022 Nybro IBK F11-12 - Sandbäckshults IBK F11-12
2020-11-14 12:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604023 FBC Kalmarsund Ungdom F11 - Nybro IBK F11-12
2020-11-14 12:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604024 Sandbäckshults IBK F11-12 - Slätafly/SK IBK F11-13
2020-11-15 11:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454017 Slätafly/SK IBK P05-P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P05
2020-11-15 13:00 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402023 Slätafly/SK IBK F05-06 - Hovshaga AIF F05
2020-11-15 15:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707014 Slätafly/SK IBK P07-08 - Sandbäckshults IBK P06-07
2020-11-15 17:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706013 Slätafly/SK IBK P06-07 - Växjö IBK Utveckling P08/3
2020-11-22 13:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503020 Slätafly/SK IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09
2020-11-22 15:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403046 Slätafly/SK IBK B - CL98IC B
2020-11-29 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905034 Slätafly/SK IBK P10 - FBC Karlskrona P11/2
2020-11-29 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905035 FBC Karlskrona P11/2 - Jämjö IBK P10-11
2020-11-29 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905036 Jämjö IBK P10-11 - Slätafly/SK IBK P10
2020-11-29 14:30 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402033 Slätafly/SK IBK F05-06 - Växjö IBK Utveckling F05
December
2020-12-06 11:00 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402040 Slätafly/SK IBK F05-06 - CL98IC F04-06
2020-12-06 13:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454026 Slätafly/SK IBK P05-P06 - CL98IC P05/2
2020-12-06 15:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706021 Slätafly/SK IBK P06-07 - IF Ariel P06-08
2020-12-13 13:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707028 Slätafly/SK IBK P07-08 - CL98IC P08
2020-12-13 15:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403066 Slätafly/SK IBK B - Fliseryds IBK B
2020-12-19 14:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707030 Slätafly/SK IBK P07-08 - KaRo IBF P07-08
2020-12-19 16:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706029 Slätafly/SK IBK P06-07 - FBC Karlskrona P06-07
2020-12-20 12:00 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402048 Slätafly/SK IBK F05-06 - Nybro IBK F04-06
2020-12-20 16:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403071 Slätafly/SK IBK B - Sandbäckshults IBK
Januari
2021-01-09 13:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454036 Slätafly/SK IBK P05-P06 - FBC Karlskrona P06/1
2021-01-09 15:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503034 Slätafly/SK IBK F08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/2
2021-01-16 13:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503038 Slätafly/SK IBK F08-09 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/1
2021-01-17 15:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403084 Slätafly/SK IBK B - IF Ariel B
2021-01-24 12:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454040 Slätafly/SK IBK P05-P06 - CL98IC P06/1
2021-01-30 12:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503045 Slätafly/SK IBK F08-09 - CL98IC F08/1
2021-01-31 14:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454043 Slätafly/SK IBK P05-P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04-05
2021-01-31 16:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403092 Slätafly/SK IBK B - Ljungbyholms GOIF
Februari
2021-02-06 11:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503048 Slätafly/SK IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2
2021-02-07 11:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604079 Slätafly/SK IBK F11-13 - Sandbäckshults IBK F11-12
2021-02-07 11:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604080 Nybro IBK F11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F11
2021-02-07 11:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604081 Slätafly/SK IBK F11-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F11
2021-02-07 11:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604082 Sandbäckshults IBK F11-12 - Nybro IBK F11-12
2021-02-07 12:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604083 FBC Kalmarsund Ungdom F11 - Sandbäckshults IBK F11-12
2021-02-07 12:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3 141604084 Nybro IBK F11-12 - Slätafly/SK IBK F11-13
2021-02-13 12:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454051 Slätafly/SK IBK P05-P06 - Nybro IBK P04-05/2
2021-02-20 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905070 Slätafly/SK IBK P10 - FBC Karlskrona P11/1
2021-02-20 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905071 FBC Karlskrona P11/1 - FBC Karlskrona P11/2
2021-02-20 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905072 FBC Karlskrona P11/2 - Slätafly/SK IBK P10
2021-02-20 14:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503053 Slätafly/SK IBK F08-09 - CL98IC F09
2021-02-21 14:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707048 Slätafly/SK IBK P07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07-08
2021-02-28 14:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707049 Slätafly/SK IBK P07-08 - IBK Svala P07-08
Mars
2021-03-06 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913139 Slätafly/SK IBK P12-13 - Nybro IBK P11-12/1
2021-03-06 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913140 FBC Drag P10-12 - FBC Kalmarsund Ungdom P12/2
2021-03-06 12:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913141 Slätafly/SK IBK P12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom P12/2
2021-03-06 12:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913142 Nybro IBK P11-12/1 - FBC Drag P10-12
2021-03-06 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913143 FBC Kalmarsund Ungdom P12/2 - Nybro IBK P11-12/1
2021-03-06 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5 142913144 FBC Drag P10-12 - Slätafly/SK IBK P12-13
2021-03-07 13:00 Pantamera PÖRöd Gr2(-05) 141454059 Slätafly/SK IBK P05-P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P05
2021-03-07 15:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706053 Slätafly/SK IBK P06-07 - Nybro IBK P07-08
2021-03-14 13:00 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503062 Slätafly/SK IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09
2021-03-14 15:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706037 Slätafly/SK IBK P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/3
2021-03-14 17:00 Pantamera PÖRöd Gr7(-07) 142707039 Slätafly/SK IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07
2021-03-21 13:00 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402063 Slätafly/SK IBK F05-06 - Alvesta IBK F04-05
2021-03-21 15:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403126 Slätafly/SK IBK B - Gantesbo IBK
2021-03-28 15:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403100 Slätafly/SK IBK B - Nybro IBK B
April
2021-04-11 13:00 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402073 Slätafly/SK IBK F05-06 - KaRo IBF F04-06
2021-04-11 15:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403107 Slätafly/SK IBK B - FBC Kalmarsund Ungdom B
2021-04-24 14:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403119 Slätafly/SK IBK B - Craftstadens IBK Oskarshamn B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis