Ljusnarshallen

Adress
Klastorpsgatan 5, Kopparberg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-30 19:30 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569003 Kopparbergs BK H3 - Skiljebo SK H3
Oktober
2022-10-02 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010002 Kopparbergs BK 06/09 FK2 - IBK Sala 08/09 FK2
2022-10-16 11:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810003 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Ekeby IF 10/11 FK4
2022-10-16 12:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020002 Kopparbergs BK P11/12 PK6 - Hovsta IF P2011 PK6
2022-10-21 19:30 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569015 Kopparbergs BK H3 - Tillberga IK Ung H4
2022-10-23 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010012 Kopparbergs BK 06/09 FK2 - IFK Arboga 08/09 FK2
2022-10-30 11:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810010 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Örebro SK Ung 09/10 FK4
2022-10-30 12:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020016 Kopparbergs BK P11/12 PK6 - KFUM Örebro P10/11 PK6
November
2022-11-04 19:00 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569021 Kopparbergs BK H3 - IBK Öster Örebro H3
2022-11-13 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010022 Kopparbergs BK 06/09 FK2 - KFUM Örebro 08/09 FK2
2022-11-20 11:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810017 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Nora IBK FK4
2022-11-27 11:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810024 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Lillån IBK 10/12 FK4
2022-11-27 12:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020036 Kopparbergs BK P11/12 PK6 - WSK Lindesberg P2011 PK6
December
2022-12-02 19:30 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569036 Kopparbergs BK H3 - Ekeby IF H3
2022-12-09 19:00 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569040 Kopparbergs BK H3 - WSK Lindesberg
2022-12-11 11:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020046 Kopparbergs BK P11/12 PK6 - Ekeby IF P2011 Svart PK6
2022-12-11 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010035 Kopparbergs BK 06/09 FK2 - IBK Hallsta 09 FK2
Januari
2023-01-06 19:30 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569046 Kopparbergs BK H3 - IFK Arboga IBK Ung H3
2023-01-08 11:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020060 Kopparbergs BK P11/12 PK6 - Örebro SK Ung Svart 10/11 PK6
2023-01-15 11:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810035 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - WSK Lindesberg F 10/11
2023-01-15 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010047 Kopparbergs BK 06/09 FK2 - Ekeby IF 08/09 FK2
2023-01-27 19:30 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569059 Kopparbergs BK H3 - Skiljebo SK H3
2023-01-29 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010053 Kopparbergs BK 06/09 FK2 - Romfartuna GOIF 08/09 FK2
Februari
2023-02-12 11:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810044 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF
2023-02-12 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010058 Kopparbergs BK 06/09 FK2 - IBK Sala 08/09 FK2
2023-02-24 19:30 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569071 Kopparbergs BK H3 - Tillberga IK Ung H4
Mars
2023-03-05 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010068 Kopparbergs BK 06/09 FK2 - IFK Arboga 08/09 FK2
2023-03-10 19:00 Herrar Div 4 VIBF/ÖLIBF 215569077 Kopparbergs BK H3 - IBK Öster Örebro H3
2023-03-19 11:00 Pantamera FK4 ÖLIBF 128810054 Kopparbergs BK 11/12 FK4 - SMÅ IF 09/10 FK4
2023-03-26 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010078 Kopparbergs BK 06/09 FK2 - KFUM Örebro 08/09 FK2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis