Lysingsskolan

Adress
Skolgatan 2, Ödeshög
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-11 10:00 Pojkar Grön Klass A 234000001 Boets IK P/F 10 - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2020-10-11 10:25 Pojkar Grön Klass A 234000003 Bergs IK P 11 Gul - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2020-10-11 10:50 Pojkar Grön Klass A 234000005 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Mjölby IBK P Grön 1
2020-10-11 11:15 Pojkar Grön Klass A 234000007 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Boets IK P/F 10
2020-10-11 11:40 Pojkar Grön Klass A 234000009 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Bergs IK P 11 Svart
2020-10-11 12:05 Pojkar Grön Klass A 234000011 Brokinds IF P 11/12 - Bergs IK P 11 Gul
2020-10-11 12:30 Pojkar Grön Klass A 234000013 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2020-10-11 12:55 Pojkar Grön Klass A 234000015 Mjölby IBK P Grön 1 - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2020-10-11 13:20 Pojkar Grön Klass A 234000017 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Brokinds IF P 11/12
November
2020-11-04 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006015 Boets IK P 07/08 - Bergs IK P 08
2020-11-13 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006027 Boets IK P 07/08 - Westerviks IBK P 08
2020-11-18 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202017 Boets IK F 06/08 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2020-11-27 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202025 Boets IK F 06/08 - Hjulsbro IK F07/08 Blå
December
2020-12-04 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006045 Boets IK P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2020-12-11 19:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006049 Boets IK P 07/08 - IBF Norrköping P 07/08
2020-12-13 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002061 Boets IK P/F 11/12 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd
2020-12-13 10:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234002063 Mjölby IBK P Grön 2 - Bergs IK P 12 Gul
2020-12-13 10:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234002065 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd - Mjölby IBK P Grön 2
2020-12-13 11:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234002067 Bergs IK P 12 Gul - Boets IK P/F 11/12
2020-12-13 11:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234002069 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd - Bergs IK P 12 Gul
2020-12-13 12:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234002071 Boets IK P/F 11/12 - Mjölby IBK P Grön 2
2020-12-13 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234002073 Mjölby IBK P Grön 2 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart
2020-12-13 12:55 Pojkar Grön Klass B Västra 234002075 Bergs IK P 12 Gul - Boets IK P/F 11/12
Januari
2021-01-10 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006062 Boets IK P 07/08 - BK Vingen Röd
2021-01-10 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202041 Boets IK F 06/08 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2021-01-20 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202049 Boets IK F 06/08 - Linghems SK F 07/08
2021-01-22 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006075 Boets IK P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 08:88 Svart
Februari
2021-02-03 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006087 Boets IK P 07/08 - Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit
2021-02-12 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006098 Boets IK P 07/08 - IBK Mantorp P/F 08
2021-02-12 19:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202065 Boets IK F 06/08 - Solfjäderstaden IBK F 07
Mars
2021-03-07 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006103 Boets IK P 07/08 - Rimforsa IF P 07/08
2021-03-07 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202069 Boets IK F 06/08 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2021-03-12 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202073 Boets IK F 06/08 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2021-03-19 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006122 Boets IK P 07/08 - IBF Linköping P 08
2021-03-21 10:00 Pojkar Grön Klass A 234000181 Boets IK P/F 10 - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2021-03-21 10:25 Pojkar Grön Klass A 234000183 Bergs IK P 11 Gul - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Blå
2021-03-21 10:50 Pojkar Grön Klass A 234000185 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart
2021-03-21 11:15 Pojkar Grön Klass A 234000187 KFUM Norrköping IBF P 10/11 Blå - Boets IK P/F 10
2021-03-21 11:40 Pojkar Grön Klass A 234000189 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Bergs IK P 11 Svart
2021-03-21 12:05 Pojkar Grön Klass A 234000191 Mjölby IBK P Grön 1 - Bergs IK P 11 Gul
2021-03-21 12:30 Pojkar Grön Klass A 234000193 KFUM Norrköping IBF P 10/11 Blå - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2021-03-21 12:55 Pojkar Grön Klass A 234000195 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Vit
2021-03-21 13:20 Pojkar Grön Klass A 234000197 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Mjölby IBK P Grön 1
2021-03-26 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202081 Boets IK F 06/08 - Hjulsbro IK F07/08 Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis