Torvallaskolans sporthall

Adress
Stubbvägen 10, 831 72 Östersund
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2021-11-20   Uppskj. Herrjunior B 241302015 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - Sundsvall FBC U P05
Januari
2022-01-30 Herrjunior B 241302036 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - FBC Nordic/Vattjoms IK P04/05
Februari
2022-02-06 10:00 Ungdom Division 5 097002019 Jemtland Innebandy Mix 12/13 - Brunflo FK P 12-13
2022-02-06 10:45 Ungdom Division 5 097002022 Jemtland Innebandy P-2012 blå - Brunflo FK F 11/12
2022-02-06 11:45 Ungdom Division 5 097002023 Brunflo FK P 12-13 - Ås IF PF2012
2022-02-06 12:30 Ungdom Division 5 097002020 Jemtland Innebandy P-2012 vit - Jemtland Innebandy P-2012 blå
2022-02-06 13:30 Ungdom Division 5 097002021 Brunflo FK F 11/12 - Ås IF PF2012
2022-02-06 14:15 Ungdom Division 5 097002024 Jemtland Innebandy P-2012 vit - Jemtland Innebandy Mix 12/13
2022-02-12 Herrjunior A 241301012 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - Moälvens IBK P05-06
2022-02-12 14:00 Herrjunior B 241302039 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - Moälvens IBK P05-06
2022-02-19 13:00 Damer Division 1 Mittsverige 242201078 Jemtland Innebandy - Gullänget-Kroksta IBS
2022-02-26 Ungdom Division 4 097001028 Brunflo FK F 08-10 - Jemtland Innebandy F-09/11
2022-02-26 Ungdom Division 4 097001029 Jemtland Innebandy F-09/11 - Jemtland Innebandy P-2011
2022-02-26 Ungdom Division 4 097001030 Jemtland Innebandy F06-08 - Brunflo FK F 08-10
2022-02-26 Ungdom Division 4 097001031 Brunflo FK F 08-10 - Jemtland Innebandy P-2011
2022-02-26 Ungdom Division 4 097001032 Jemtland Innebandy F-09/11 - Jemtland Innebandy F06-08
Mars
2022-03-06 14:00 Herrjunior B 241302048 Jemtland IB/Brunflo FK P04-06 - Örnsköldsvik IBK P06
2022-03-10 20:00 Division 3 093000007 Jemtland Innebandy Utveckling - Brunflo FK A-lag
2022-03-24 20:00 Division 3 093000019 Jemtland Innebandy Utveckling - Brunflo FK A-lag
2022-03-27 09:30 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061053 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2022-03-27 10:25 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061054 IBK Härnösand P10 - Timrå IBC P10
2022-03-27 11:20 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061055 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall City IBC U P10
2022-03-27 12:15 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061056 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2022-03-27 13:10 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061057 Timrå IBC P10 - Jemtland Innebandy P10
2022-03-27 14:05 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061058 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall FBC U P10 Öst
2022-03-27 15:00 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061059 Sundsvall City IBC U P10 - Timrå IBC P10
2022-03-27 15:55 Pantamera Pojkar Division 6A Syd 248061060 Jemtland Innebandy P10 - IBK Härnösand P10
April
2022-04-02 10:00 Division 3 093000021 Brunflo FK A-lag - IBK Strömsund Utveckling
2022-04-02 11:30 Division 3 093000022 Jemtland Innebandy Utveckling - Dorotea IF Innebandy
2022-04-02 13:30 Division 3 093000023 Dorotea IF Innebandy - Brunflo FK A-lag
2022-04-02 15:00 Division 3 093000024 Jemtland Innebandy Utveckling - IBK Strömsund Utveckling

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis