Lundbystrand

Adress
Anders Carlssons Gata 10, 41755 Göteborg
Telefon
031-7790120 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Damer Div. 3 621401061 IBK Älvstranden - IBK Bergum D3
Damer Div. 3 621401066 IBK Älvstranden - Floda IBK Damer D3
Damer Div. 3 621401080 IBK Älvstranden - Öckerö IBK / IK Zenith D3
September
2020-09-16 20:30 Herrar träningsmatcher 2020 069002040 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Dingle AIK Herrar Div3
November
2020-11-08 Newbody Pojk Serie C 066003032 IBF Backadalen P10 - Floda IBK P10 Röd
2020-11-21 09:00 Newbody Pojk Serie D 066004037 IK Zenith P-10 Vit - Frölunda IBK PF10
2020-11-21 10:00 Newbody Pojk Serie D 066004039 IK Zenith P-10 Grön - IBK Kungälv P 10 Vit
2020-11-21 11:00 Newbody Pojk Serie G 066007039 IK Zenith P11 Vit - Lindome IBK P11 Grön
2020-11-21 12:00 Newbody Pojk Serie G 066007045 IK Zenith P11 Svart - FBC Partille P11 Vit
2020-11-21 13:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329011 IK Zenith P07 Vit - IBF Älvstranden P08
2020-11-21 14:20 Pantamera Pojk Röd O FD 065334014 IK Zenith P08 Vit - IBK Göteborg P07-08 Svart
2020-11-21 15:40 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702016 IK Zenith HJ Svart - Landvetter IBK P05 Blå
2020-11-21 17:20 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706020 IK Zenith P06 Grön - FBC Lerum Utveckling Röd
2020-11-22 09:00 Pantamera Flick Röd D 066503015 Kärra IBK F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
2020-11-22 09:00 Pantamera Pojk Röd O FD 065334015 IBF Backadalen P08 Röd - FBC Lerum P07/08 Svart
2020-11-22 10:00 Newbody Flick Serie A 065002021 Kärra IBK F09 - Eken IBK F09/10 Gul
2020-11-22 10:20 Pantamera Pojk Röd I 065328028 IBF Backadalen 06-08 mix - Mellerud IBK P06-08
2020-11-22 10:20 Pantamera Flick Röd F FD 066505013 Kärra IBK F08/09 - IBF Älvstranden F08 Svart
2020-11-22 11:00 Newbody Pojk Serie E 066005027 Kärra IBK P10 Svart - IBF Älvstranden P10/11 Svart
2020-11-22 11:40 Pantamera Pojk Röd G 065326013 IBF Backadalen P06 - Frölunda IBK P07 Grön
2020-11-22 11:40 Pantamera Pojk Röd K FD 065330015 Kärra IBK P08-09 Röd - Lindås Rasta IBK P08 2
2020-11-22 13:00 Pantamera Pojk Röd P FD 065335013 Kärra IBK P08-09 Svart - Frölunda IBK P08
2020-11-22 13:00 Pantamera Pojk Röd A 065320025 IBF Backadalen P05 - Floda IBK P06
2020-11-22 14:20 Pantamera Pojk Mörkröd D 066703013 IBF Backadalen HJ Röd - FBC Partille P05 Röd
2020-11-22 14:20 Pantamera Pojk Röd A 065320022 Kärra IBK P07 Röd - IBK Kungälv P 05/06 Blå
Februari
2021-02-01 20:00 Damer Div. 3 621401030 IBK Älvstranden - Hindås IBK D2
2021-02-15 19:30 Herrar Div. 2 602001135 IBF Backadalen H2 - FBC Sisjön H2
2021-02-17 18:15 Damer Div. 1 621201100 IBF Backadalen D1 - FBC Vinga D2
2021-02-21 17:00 Herrar Div. 4 604001100 KF Kortedalarna H4 - Överby IBK H4
2021-02-24 20:40 Herrar Div. 5 605001107 Hisingskärra IBK H5 - Korsvägen BBK H6
2021-02-28 17:00 Damer Div. 3 621401043 IBK Älvstranden - IBF Älvstranden D3
Mars
2021-03-03 19:30 Damer Div. 1 621201113 IBF Backadalen D1 - FBC Lerum D1
2021-03-03 20:40 Herrar Div. 5 605001120 Hisingskärra IBK H5 - Grundsunds IF
2021-03-04 20:00 Herrar Div. 4 604001113 KF Kortedalarna H4 - Skår IBK Herr
2021-03-05 19:30 Herrar Div. 2 602001157 IBF Backadalen H2 - Frölunda IBK H2
2021-03-13 17:00 Herrar Div. 2 602001173 IBF Backadalen H2 - Landvetter IBK H2
2021-03-14 16:00 Damer Div. 1 621201126 IBF Backadalen D1 - Guldhedens IK D1
2021-03-14 17:00 Herrar Div. 4 604001126 KF Kortedalarna H4 - IBK Kungarna H4
2021-03-21 17:00 Damer Div. 3 621401024 IBK Älvstranden - Öckerö IBK / IK Zenith D3
2021-03-21 19:00 Herrar Div. 4 604001039 KF Kortedalarna H4 - Utbynäs SK H4
2021-03-21 19:00 Herrar Div. 2 602001050 IBF Backadalen H2 - FBC Lerum Utveckling H2
2021-03-27 17:00 Herrar Div. 2 602001058 IBF Backadalen H2 - Lindome IBK H2
2021-03-28 17:00 Damer Div. 3 621401055 IBK Älvstranden - Ale IBF D3
2021-03-28 17:30 Damer Div. 1 621201039 IBF Backadalen D1 - Burås IK D1
2021-03-31 20:40 Herrar Div. 5 605001068 Hisingskärra IBK H5 - Kärra IBK H6N
April
2021-04-06 19:00 Damer Div. 1 621201073 Kärra IBK D1 - IBK Göteborg D1
2021-04-07 19:30 Damer Div. 1 621201074 IBF Backadalen D1 - IBK Kungälv D1
2021-04-08 20:00 Herrar Div. 4 604001074 KF Kortedalarna H4 - Västra Frölunda FK H4
2021-04-11 14:00 Herrar Div. 2 602001111 IBF Backadalen H2 - IBK Göteborg H2
2021-04-11 17:00 Herrar Div. 4 604001050 KF Kortedalarna H4 - Orust IBK H4
2021-04-14 20:40 Herrar Div. 5 605001081 Hisingskärra IBK H5 - Hindås IBK H5
2021-04-18 16:00 Damer Div. 1 621201087 IBF Backadalen D1 - FBC Partille D1
2021-04-18 16:00 Damer Div. 1 621201050 IBF Backadalen D1 - Stenungsunds IBK D1
2021-04-18 17:00 Herrar Div. 4 604001087 KF Kortedalarna H4 - Sörgårdens IBF H4
2021-04-21 19:30 Herrar Div. 2 602001123 IBF Backadalen H2 - Guldhedens IK H2
2021-04-25 17:00 Herrar Div. 4 604001061 KF Kortedalarna H4 - IBK Bergum H4
2021-04-25 19:00 Herrar Div. 5 605001066 Hisingskärra IBK H5 - IBK Göteborg H5
2021-04-26 18:10 Damer Veteraner 621701014 Kärra IBK DV - IBK Bergum DV

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis