Träningsmatcher Barn/Ungdom (2022/23)

Övriga matcher
Träningsmatcher barn o ungdom
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-09-23 17:00 247000011 Gullänget-Kroksta IBS P08 - Moälvens IBK P09 1 - 8 My Sahlen, Matilda Öhlén Skyttis Arena
2022-09-23 18:30 247000007 Sundsvalls IBF F08 - Sundsvalls IBF F07 8 - 1 Joel Bergqvist, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall-A
2022-09-24 09:30 247000002 Västernorrland F17 - Västernorrland F16 Peter Näslund, Isac Rönkä Öbacka SC
2022-09-24 11:00 247000003 Västernorrland F16 - Västernorrland F17 Johan Nyberg, Isac Rönkä Öbacka SC
2022-09-24 13:30 247000004 Västernorrland F17 - Västernorrland F16 Johan Nyberg, Peter Näslund Öbacka SC
2022-09-25 10:00 247000006 Timrå IBC P09 - Sundsvall City IBC U P08 Ingela Hedlund, Mattias Karlsson Timrå Sporthall
2022-09-30 18:30 247000008 Sundsvalls IBF F08 - Klockarbergets BK F06/07 Sundsvalls Sporthall-A
2022-10-02 13:30 247000001 Moälvens IBK F09 - Gullänget-Kroksta IBS F09 Matilda Öhlén, Christer Nensén Nolaskolan
2022-10-07 18:45 247000009 Sundsvalls IBF F08 - Hudik/Björkberg IBK F07-08 Teodor Lundgren, Kent Jansson Baldershallen 4
2022-10-08 10:30 247000010 Sundsvalls IBF F08 - Sundsvalls IBF Utveckling Hagahallen
2022-10-26 20:00 247000014 Västernorrlands IBF P17 - Sundsvall FBC Ungdom J18 3 - 0 Per Pålsson, Mattias Karlsson Hagahallen
2022-10-29 11:00 247000012 Västernorrland F16 - Västernorrland F16 Ivica Matanovic, Göran Norberg Skyttis Arena
2022-10-29 15:00 247000013 Västernorrland F16 - Västernorrland F16 Maria Dahlin, My Sahlen Skyttis Arena
2022-11-22 19:15 247000015 Sundsvall FBC Ungdom F08/09 - Sundsvalls IBF F08 2 - 5 Oskar Dalin, Ingela Hedlund Baldershallen 4
2022-11-24 18:30 247000016 Västernorrland F16 - Västernorrland F16 Teodor Lundgren, Lucas Rolandsen Timrå Sporthall
2022-12-16 18:15 247000019 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Timrå IBC P09 Lucas Rolandsen, Kian Keinia Höglunda
2022-12-22 19:10 247000017 Gullänget-Kroksta IBS P08 - Gullänget-Kroksta IBS F07 Håkan Berglund, Wille Berglund Örnsköldsviks Sporthall
2022-12-30 18:30 247000018 Gullänget-Kroksta IBS P08 - Moälvens IBK P09 Wille Berglund, Håkan Berglund Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-02-10 18:30 247000020 Sundsvalls IBF F08 - Vattjoms IK F07-09 Inst. Kent Jansson, Mattias Karlsson Sundsvalls Sporthall-A
2023-02-17 18:30 247000021 Sundsvalls IBF F09-10 Haga - Sundsvalls IBF F08 Mattias Karlsson, Morgan Karlström Sundsvalls Sporthall-A
2023-03-02 17:45 247000022 Timrå IBC P09 - Timrå IBC Damutveckling Lucas Rolandsen, Kent Jansson Timrå Sporthall
2023-04-04 18:30 247000023 Moälvens IBK P09 - Gullänget-Kroksta IBS P08 4 - 5 Alexander Engström, Håkan Berglund Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-04-19 19:30 247000024 Moälvens IBK P09 - Gullänget-Kroksta IBS P08 4 - 3 Örnsköldsviks Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis