Pantamera PK7 BLÅ 2013 VIBF (2022/23)

Gruppspel
Pantamera PK7 BLÅ 2012 VIBF
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-07 19:00 211021002 IBK Hallsta PK7 P11/12 - IBK Hallsta P2012 PK7 Isak Östlund, Edwin Jansson Sporthallen Hallstahammar
2022-10-08 12:00 211021001 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-10-08 12:15 211021005 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Edvin Vare, Ellen Tervald Önsta Skolan
2022-10-08 12:30 211021006 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Vasahallen
2022-10-09 13:00 211021007 Surahammars IBF P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Theo Jansson, Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-09 14:00 211021003 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 , Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1
2023-01-29 11:00 211021004 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 , Loke Bylund Fagerstahallen
2022-10-13 18:00 211021009 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Frida Hansdotter Arena
2022-10-13 19:15 211021013 Skiljebo SK P12/13 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Skiljebo Skolan
2022-10-15 10:00 211021014 Surahammars IBF P2012 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Theodore Tindervik, Rasmus Danielsson Malm Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-15 10:30 211021010 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-10-16 10:30 211021012 IBK Köping P2012 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Albin Trygg, Erik Gravelie Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2022-10-16 11:00 211021008 IBK Hallsta P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Kajsa Pettersson, Diana Mälarkvist Sporthallen Hallstahammar
2022-10-16 12:30 211021011 Ullvi SK P11/12 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Irstahallen
211021016 IBK Hallsta P2012 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Sporthallen Hallstahammar
2022-10-22 10:00 211021017 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Klövernhallen Plan 1
2022-10-22 11:00 211021020 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 , Malte Lovén Fagerstahallen
2022-10-22 11:45 211021015 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-10-22 12:00 211021019 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1
2022-10-23 10:45 211021021 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Jennifer Albertsson, Tilde Larsson Önsta Skolan
2022-10-23 17:00 211021018 IBK Hallsta PK7 P11/12 - IBK Köping P2012 PK7 Linn Ekdahl, Olivia Södergran Sporthallen Hallstahammar
211021022 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-10-29 09:00 211021025 Skiljebo SK P12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Alice Lindevall, Viola Nyholm Skiljebo Skolan
2022-10-29 14:00 211021027 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Vasahallen
2022-10-29 14:30 211021024 IBK Köping P2012 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Aila Rimsten, Ester Åberg Ullvihallen
2022-10-30 12:30 211021023 Ullvi SK P11/12 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Irstahallen
2022-10-30 13:30 211021026 Surahammars IBF P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Rasmus Danielsson Malm, Theodore Tindervik Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-30 13:45 211021028 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Gustav Juhlin, Jennifer Albertsson Önsta Skolan
2022-11-11 19:00 211021032 IBK Hallsta P2012 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Edwin Jansson, Isak Östlund Sporthallen Hallstahammar
2022-11-12 10:30 211021030 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Tillberga Sporthall
2022-11-12 12:00 211021029 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Tillberga Sporthall
2022-11-13 10:00 211021033 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Kevin Bruggeman, Max Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
2022-11-13 11:00 211021034 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Elsa Eriksson, Line Fast Sporthallen Hallstahammar
2022-11-13 12:00 211021035 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Emil Wollart, Max Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
2022-11-13 15:00 211021031 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Frida Hansdotter Arena
211021038 Surahammars IBF P2012 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-11-12 211021039 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Vasahallen
2022-11-19 09:00 211021037 Skiljebo SK P12/13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Skiljebo Skolan
2022-11-19 10:45 211021040 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Ludvig Juhlin, Isak Söderberg Önsta Skolan
2022-11-19 11:00 211021041 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Loke Bylund Fagerstahallen
2022-11-19 12:00 211021042 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Matilda Wiik, Viola Nyholm Klövernhallen Plan 1
2022-11-19 15:30 211021036 IBK Köping P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Albin Trygg, Erik Gravelie Ullvihallen
2022-11-26 10:00 211021046 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-11-26 10:00 211021049 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Hampus Yderfors, Max Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
2022-11-26 11:30 211021043 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-11-26 14:30 211021044 IBK Köping P2012 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Erik Gravelie, Edvin Culum Ullvihallen
2022-11-27 10:30 211021048 IBK Hallsta P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Isak Östlund, Edwin Jansson Sporthallen Hallstahammar
2022-11-27 12:30 211021045 Ullvi SK P11/12 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Irstahallen
2022-11-27 14:00 211021047 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Frida Hansdotter Arena
2022-12-03 09:00 211021054 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 David Kangas, Sixten Björk Klövernhallen Plan 1
2022-12-03 10:00 211021056 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Emil Wollart, Hampus Yderfors Klövernhallen Plan 1
2022-12-04 09:15 211021052 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Ellen Stolt, Jennifer Albertsson Önsta Skolan
2022-12-04 10:30 211021055 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Noah Nordlund, Emil Edlund Sporthallen Hallstahammar
2022-12-04 11:00 211021053 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Malte Lovén, Loke Bylund Fagerstahallen
2022-12-04 13:00 211021050 Surahammars IBF P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Theo Jansson, Elsa Haraldsson Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-04 14:15 211021051 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Vasahallen
2022-12-10 211021062 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-12-10 11:00 211021058 Surahammars IBF P2012 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Theodore Tindervik, Rasmus Danielsson Malm Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-10 11:00 211021063 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Frida Hansdotter Arena
2022-12-10 11:30 211021057 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Tillberga Sporthall
2022-12-10 12:30 211021059 Skiljebo SK P12/13 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Skiljebo Skolan
2022-12-10 13:30 211021060 IBK Köping P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Erik Gravelie, Albin Trygg Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-01-22 12:45 211021061 Ullvi SK P11/12 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12
211021070 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Frida Hansdotter Arena
2022-12-15 19:00 211021067 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Line Fast, Elsa Eriksson Sporthallen Hallstahammar
2022-12-16 19:00 211021069 IBK Hallsta P2012 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Noah Nordlund, Emil Edlund Sporthallen Hallstahammar
2022-12-17 10:00 211021068 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Sixten Björk, Leon Björkbacka Zethtraeus Klövernhallen Plan 1
2022-12-17 11:00 211021065 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Malte Lovén, Loke Bylund Fagerstahallen
2022-12-17 12:00 211021066 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Max Melen Nordin, David Kangas Klövernhallen Plan 1
2022-12-17 13:45 211021064 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Isak Söderberg, Gustav Juhlin Önsta Skolan
211021073 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Vasahallen
2022-12-11 12:30 211021077 Ullvi SK P11/12 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Irstahallen
2022-12-18 10:45 211021072 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Stella Knutsson, Emelie McLaren Önsta Skolan
2022-12-18 11:30 211021071 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2022-12-18 11:30 211021074 Surahammars IBF P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Elsa Haraldsson, Theo Jansson Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-18 12:30 211021076 IBK Köping P2012 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Gabriel Rimsten, Albin Johansson Ullvihallen
2022-12-22 19:00 211021075 Skiljebo SK P12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Skiljebo Skolan
2023-01-07 11:00 211021083 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2023-01-08 12:00 211021078 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Emmy Nässling, Frida Barkman Klövernhallen Plan 1
2023-01-08 12:30 211021081 IBK Hallsta P2012 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Edwin Jansson, Isak Östlund Sporthallen Hallstahammar
2023-01-08 12:30 211021084 Ullvi SK P11/12 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Irstahallen
2023-01-08 14:00 211021080 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Frida Barkman, Emmy Nässling Klövernhallen Plan 1
2023-01-08 15:00 211021082 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Frida Hansdotter Arena
2023-01-08 16:30 211021079 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Sanna Ekdahl, Emilia Arborelius Sporthallen Hallstahammar
211021085 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Tillberga Sporthall
211021089 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Vasahallen
2023-01-14 09:00 211021090 Surahammars IBF P2012 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Edvin Ronnebring, Theodore Tindervik Mälarenergi Arena Surahammar
2023-01-14 11:00 211021091 Skiljebo SK P12/13 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Skiljebo Skolan
2023-01-15 10:45 211021088 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Vendela Thomson, Isak Söderberg Önsta Skolan
2023-01-15 13:00 211021087 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Malte Lovén, Loke Bylund Fagerstahallen
2023-01-15 14:00 211021086 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Max Melen Nordin, Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1
Pantamera PK7 Vårserie 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-28 14:30 211026002 IBK Köping P2012 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Albin Trygg, Erik Gravelie Ullvihallen
2023-01-28 16:00 211026003 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Vasahallen
2023-03-26 11:00 211026004 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Camilla Eriksson, Loke Bylund Fagerstahallen
2023-01-29 10:00 211026005 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Frida Hansdotter Arena
2023-02-04 12:15 211026007 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Gustav Juhlin, Isak Söderberg Önsta Skolan
2023-02-11 12:15 211026029 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Piotr Malawski, William Ringkvist Önsta Skolan
2023-02-26 11:00 211026008 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 , Loke Bylund Fagerstahallen
2023-02-12 12:30 211026012 IBK Köping P2012 PK7 - IFK Arboga IBK P2012 PK7 Ester Åberg, Aila Rimsten Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-02-12   Uppskj. 211026009 IBK Hallsta P2012 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Uppskj. Linn Ekdahl, Diana Mälarkvist Sporthallen Hallstahammar
2023-02-26 11:00 211026010 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Frida Hansdotter Arena
2023-02-18 12:30 211026015 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Sturehallen
2023-02-19 10:45 211026013 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Önsta Skolan
2023-02-19 11:00 211026014 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 , Camilla Eriksson Fagerstahallen
2023-03-11 10:45 211026019 Skiljebo SK P12/13 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 Skiljebo Skolan
2023-03-11 12:30 211026018 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 Sturehallen
2023-03-12 13:00 211026017 IBK Hallsta P2012 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Emil Edlund, Noah Nordlund Sporthallen Hallstahammar
2023-03-18 11:30 211026022 IBK Köping P2012 PK7 - Per-Ols IBF P12/13 PK7 Albin Trygg, Erik Gravelie Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-03-18 12:30 211026021 IFK Arboga IBK P2012 PK7 - IBK Hallsta P2012 PK7 Vasahallen
2023-03-19 11:00 211026024 Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Frida Hansdotter Arena
2023-03-25 09:15 211026028 Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK7 - Skiljebo SK P12/13 PK7 Lilly Söderberg, Ella Åkerberg Önsta Skolan
2023-03-25 11:00 211026027 Per-Ols IBF P12/13 PK7 - Skogsgymnastikens IBS P12/13 PK7 Malte Lovén, Loke Bylund Fagerstahallen
2023-04-02 11:00 211026025 IBK Hallsta P2012 PK7 - IBK Köping P2012 PK7 , Daniella Persson Sporthallen Hallstahammar
Pantamera PK7 Vårserie 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-28 18:30 211027004 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Tillberga Sporthall
2023-01-29 12:00 211027002 Surahammars IBF P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Theo Jansson, Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2023-02-04 11:00 211027003 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2023-02-04 12:30 211027008 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Tillberga Sporthall
2023-02-05 12:00 211027005 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Anton Graflund, Leon Björkbacka Zethtraeus Klövernhallen Plan 1
2023-02-05 12:30 211027007 Ullvi SK P11/12 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 Irstahallen
2023-02-11 10:00 211027010 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - Ullvi SK P11/12 PK7 Albin Gustafsson, Anton Graflund Klövernhallen Plan 1
2023-02-11 18:00 211027012 Surahammars IBF P2012 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Theodore Tindervik, Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2023-02-12 16:00 211027009 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Emil Edlund, Noah Nordlund Sporthallen Hallstahammar
2023-02-18 10:30 211027015 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2023-02-18 12:00 211027014 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2023-02-19 12:45 211027013 Ullvi SK P11/12 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Irstahallen
2023-02-26 15:00 211027029 Surahammars IBF P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Edvin Ronnebring, Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2023-03-11 10:00 211027019 Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 - Surahammars IBF P2012 PK7 , Emil Wollart Klövernhallen Plan 1
2023-03-12 11:00 211027017 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 Isak Östlund, Edwin Jansson Sporthallen Hallstahammar
2023-03-12 12:30 211027018 Ullvi SK P11/12 PK7 - Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 Irstahallen
2023-03-18 10:00 211027024 Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Sixten Björk, Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1
2023-03-18 11:00 211027021 Tillberga IK Ung Grön P2012 PK7 - IBK Hallsta PK7 P11/12 Tillberga Sporthall
2023-03-25 12:00 211027022 Surahammars IBF P2012 PK7 - Tillberga IK Ung P2012 PK7 , Elsa Haraldsson Mälarenergi Arena Surahammar
2023-03-25 10:30 211027027 Tillberga IK Ung P2012 PK7 - Västerås IBS Ung Svart 12/13 PK7 Tillberga Sporthall
2023-03-26 12:30 211027028 Ullvi SK P11/12 PK7 - Västerås IBS Ung Vit P12/13 PK7 Irstahallen
2023-03-26 16:00 211027025 IBK Hallsta PK7 P11/12 - Surahammars IBF P2012 PK7 Emil Edlund, Noah Nordlund Sporthallen Hallstahammar
Pk7 träningsmatch
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-02-25 10:30 211028001 IBK Köping P2012 PK7 - IBK Köping P2013 PK8 Albin Trygg, Aila Rimsten Ullvihallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis