Röd Flickor (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Fröd 1/DJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-09-24 11:30 110400001 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - Kiruna AIF Fröd 1/2 8 - 3 Miroslav Hochel, Johan Kemi Sportcity Kalix
2022-09-24 15:30 110400007 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - Kiruna AIF Fröd 1/2 6 - 1 Miroslav Hochel, Johan Kemi Sportcity Kalix
2022-11-19 16:40 110400002 Kiruna AIF Fröd 1/2 - Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 3 - 8 Axel Wernqvist, Conny Björnfot Rakethallen Kiruna
2022-11-25 20:15 110400003 Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 6 - 1 Christer Uggla, Miroslav Hochel Björklunda Sp
2022-12-03 12:00 110400004 Kiruna AIF Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 Gustaf Vallgren, Conny Björnfot Rakethallen Kiruna
2022-12-03 16:30 110400010 Kiruna AIF Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 Gustaf Vallgren, Conny Björnfot Rakethallen Kiruna
2023-02-12 11:30 110400005 Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - Kiruna AIF Fröd 1/2 6 - 0 Ture Carlsson, Nils Vesterlund Hortlax Sp
2023-01-13 20:00 110400006 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 3 - 4 Christer Uggla, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2023-01-28 11:30 110400008 Kiruna AIF Fröd 1/2 - Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 1 - 13 Tobias Skogsberg, Robin Aidanpää Rakethallen Kiruna
2023-02-10 19:45 110400009 Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 5 - 1 Per-Anders Blind, Christer Uggla Norrmalmia Sph
2023-03-18 11:30 110400011 Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - Kiruna AIF Fröd 1/2 8 - 0 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2023-03-03 20:00 110400012 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - Öjebyns IBF/Wibax IBF Piteå Fröd1/2 6 - 8 Christoffer Flemström, Victor Flemström Sportcity Kalix
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öjebyns IBF/ Wibax IBF Piteå Fröd1/ 2 8 8 0 (0) 0 58-15 43 24
2. Team Kalix IBK Fröd 1/ 3 6 2 0 (0) 4 25-27 -2 6
3. Kiruna AIF Fröd 1/ 2 6 0 0 (0) 6 8-49 -41 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Fröd 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-09-30 20:00 110401001 Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 2 - 3 John Öberg, Emil Greus Björklunda Sp
2022-10-01 11:30 110401002 Kiruna AIF Fröd 1/2 - IBK Boden Fröd 2/3 0 - 7 Christer Uggla, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2022-12-10 11:30 110401004 Kiruna AIF Fröd 1/2 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 5 Oscar Sundbaum, Victor Hansson Rakethallen Kiruna
2023-02-21 20:30 110401003 IBK Boden Fröd 2/3 - Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 0 - 7 Sean Limnerius, Christer Uggla Boden Arena
2022-10-29 10:00 110401006 IBK Boden Fröd 2/3 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 3 - 1 Tobias Skogsberg, Sean Limnerius Boden Arena
2023-02-12 00:00 110401005 Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - Kiruna AIF Fröd 1/2 6 - 0 Hortlax Sp
2022-10-16 18:30 110401007 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 2 - 5 Christer Uggla, Jörgen Eriksson Örnäsets Sp
2023-02-18 12:00 110401008 IBK Boden Fröd 2/3 - Kiruna AIF Fröd 1/2 7 - 3 Johan Kemi, Christer Uggla Träffpunkten Sävast
2022-11-01 20:15 110401009 Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - IBK Boden Fröd 2/3 6 - 0 Sean Limnerius, John Öberg Norrmalmia Sph
2023-02-11 12:00 110401010 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Kiruna AIF Fröd 1/2 4 - 4 Victor Flemström, Robin Aidanpää Sunderby Sp
2022-11-19 11:45 110401011 Kiruna AIF Fröd 1/2 - Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 1 - 7 Axel Wernqvist, Conny Björnfot Rakethallen Kiruna
2022-11-27 13:45 110401012 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - IBK Boden Fröd 2/3 3 - 0 Anton Backelind, Christer Uggla Örnäsets Sp
2022-10-01 14:30 110401014 Kiruna AIF Fröd 1/2 - IBK Boden Fröd 2/3 1 - 4 Christer Uggla, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna
2022-12-06 20:15 110401013 Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 2 - 3 Kristian Rossi, Daniel Juntti Norrmalmia Sph
2022-12-10 16:00 110401015 IBK Boden Fröd 2/3 - Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 2 - 4 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Boden Arena
2022-12-10 16:30 110401016 Kiruna AIF Fröd 1/2 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 3 - 2 Oscar Sundbaum, Victor Hansson Rakethallen Kiruna
2023-01-21 13:00 110401018 IBK Boden Fröd 2/3 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 2 Robin Aidanpää, Christer Uggla Boden Arena
2023-03-18 15:30 110401017 Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - Kiruna AIF Fröd 1/2 7 - 0 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Hortlax Sp
2023-02-17 19:00 110401019 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 3 - 2 Charlie Vedin, Kristian Rossi Örnäsets Sp
2023-02-18 15:00 110401020 IBK Boden Fröd 2/3 - Kiruna AIF Fröd 1/2 2 - 0 Christer Uggla, Johan Kemi Träffpunkten Sävast
2023-02-11 15:30 110401022 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Kiruna AIF Fröd 1/2 3 - 2 Victor Flemström, Robin Aidanpää Sunderby Sp
2023-03-16 20:00 110401021 Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 - IBK Boden Fröd 2/3 4 - 0 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2023-01-28 00:00 110401023 Kiruna AIF Fröd 1/2 - Öjebyns IBF /Wibax IBF Piteå Fröd1/2 1 - 13 Rakethallen Kiruna
2023-03-26 18:30 110401024 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - IBK Boden Fröd 2/3 4 - 3 Petter Lindkvist, Robin Aidanpää Örnäsets Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öjebyns IBF / Wibax IBF Piteå Fröd1/ 2 12 9 0 3 65-15 50 27
2. IBK Luleå/ Luleå SK Fröd2/ 3/ 4 12 8 1 3 35-28 7 25
3. IBK Boden Fröd 2/ 3 12 5 0 7 29-35 -6 15
4. Kiruna AIF Fröd 1/ 2 12 1 1 10 16-67 -51 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Fröd 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-09-24 12:45 110402001 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 3 - 0 Edward Alatalo, Daniel Juntti Örnäsets Sp
2022-10-30 15:00 110402002 IBK Boden Fröd 2/3 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 5 - 1 Sean Limnerius, Robin Aidanpää Boden Arena
2022-11-18 18:00 110402003 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 3 Lars-Johan Rylander, Robin Aidanpää Sportcity Kalix
2022-11-19 10:00 110402004 IBK Boden Fröd 2/3 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 5 - 2 Per-Anders Blind, Lars-Johan Rylander Boden Arena
2022-11-20 11:00 110402006 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 3 - 3 Kristian Rossi, Daniel Juntti Sportcity Kalix
2022-11-20 12:15 110402005 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - IBK Boden Fröd 2/3 3 - 1 Axel Wernqvist, Christer Uggla Örnäsets Sp
2022-12-02 19:00 110402007 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 3 - 1 Miroslav Hochel, Daniel Juntti Björklunda Sp
2022-12-08 19:30 110402008 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - IBK Boden Fröd 2/3 2 - 3 Kristian Rossi, Axel Wernqvist Sportcity Kalix
2022-12-16 19:00 110402010 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Boden Fröd 2/3 0 - 2 Emil Greus, John Öberg Björklunda Sp
2023-02-02 19:20 110402009 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 2 - 1 Charlie Vedin, Johan Nyström Luleå Energi Arena
2023-01-14 13:00 110402011 IBK Boden Fröd 2/3 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 2 - 2 Christer Uggla, Sean Limnerius Boden Arena
2023-01-22 14:00 110402012 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 6 - 0 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2023-01-27 18:45 110402013 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 3 Axel Wernqvist, Tobias Skogsberg Örnäsets Sp
2023-01-27 19:30 110402014 IBK Boden Fröd 2/3 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 2 - 1 Johan Kemi, Christer Uggla Boden Arena
2023-01-28 10:00 110402016 IBK Boden Fröd 2/3 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 4 - 4 Johan Kemi, Christer Uggla Boden Arena
2023-01-29 11:00 110402015 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 0 - 5 Jörgen Eriksson, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2023-02-12 12:00 110402018 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 2 Victor Hansson, Oscar Sundbaum Sportcity Kalix
2023-03-19 15:30 110402017 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - IBK Boden Fröd 2/3 2 - 2 Petter Lindkvist, Robin Aidanpää Örnäsets Sp
2023-02-24 20:15 110402019 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 3 - 3 Kristian Rossi, John Öberg Norrmalmia Sph
2023-02-25 12:00 110402020 Team Kalix IBK Fröd 1/3 - IBK Boden Fröd 2/3 2 - 4 Jari Korpi, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2023-03-17 18:30 110402022 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Boden Fröd 2/3 4 - 3 Christer Uggla, Daniel Juntti Björklunda Sp
2023-03-17 18:45 110402021 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 2 - 1 Victor Flemström, Christoffer Flemström Kronanhallen
2023-02-23 19:30 110402024 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 1/3 5 - 1 Ture Carlsson, Nils Vesterlund Hortlax Sp
2023-03-19 00:00 110402023 IBK Boden Fröd 2/3 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 2 - 2 Örnäsets Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Luleå/ Luleå SK Fröd2/ 3/ 4 12 6 4 2 30-19 11 22
2. IBK Boden Fröd 2/ 3 12 6 4 2 35-25 10 22
3. Öjebyns IBF Fröd 3/ 4 12 5 4 3 35-29 6 19
4. Team Kalix IBK Fröd 1/ 3 12 0 2 10 15-42 -27 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Fröd 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 15:00 110403001 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 8 - 2 Robin Aidanpää, Wiggo Svensson Björklunda Sp
2022-10-06 00:00 110403013 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4 10 - 1 Luleå Energi Arena
2022-12-11 00:00 110403025 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 10 Kronanhallen
110403014 Öjebyns IBF Fröd 4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 0 - 0
2022-10-15 10:30 110403002 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 6 Kristian Rossi, Robin Aidanpää Sportcity Kalix
2022-10-15 11:30 110403026 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 11 - 0 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2022-10-28 17:45 110403015 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 6 - 4 Christer Uggla, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2022-10-28 18:45 110403003 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 0 Oscar Sundbaum, Jonathan Pajunen Örnäsets Sp
2022-11-25 19:00 110403027 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 4 - 2 Edward Alatalo, Charlie Vedin Örnäsets Sp
2023-02-19 00:00 110403039 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 3 - 3 Hälsans hus
2022-10-30 10:30 110403028 Öjebyns IBF Fröd 4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 8 - 1 Christoffer Flemström, Jonathan Pajunen Hortlax Sp
2022-11-13 17:30 110403004 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 7 Christoffer Flemström, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2022-12-10 00:00 110403016 Öjebyns IBF Fröd 4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 4 - 6 Hortlax Sp
110403017 Öjebyns IBF Fröd 4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 0 - 0
2022-11-12 10:30 110403029 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 0 - 10 Jonathan Pajunen, Arvid Rova Hälsans hus
2022-11-12 12:45 110403005 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 4 - 3 Arvid Rova, Jonathan Pajunen Örnäsets Sp
2022-12-19 20:00 110403040 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 10 Anton Backelind, Johan Nyström Hertsö Sp
2022-11-19 11:00 110403030 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 7 - 0 Christer Uggla, Jari Korpi Furuhedshallen
2022-11-19 14:00 110403031 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 13 - 1 Christer Uggla, Jari Korpi Furuhedshallen
2022-11-25 18:30 110403006 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 0 - 5 Miroslav Hochel, Christer Uggla Björklunda Sp
2022-12-03 13:00 110403018 Öjebyns IBF Fröd 4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 3 - 3 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2022-11-16 19:00 110403019 Öjebyns IBF Fröd 4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 4 - 6 Hortlax Sp
2022-12-17 11:00 110403032 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 2 - 1 Charlie Vedin, Edward Alatalo Örnäsets Sp
2023-01-12 19:20 110403007 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 9 - 0 Axel Wernqvist, Christer Uggla Hortlax Sp
110403020 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4 0 - 0
2022-12-04 11:00 110403033 Öjebyns IBF Fröd 4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 3 - 2 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2022-12-04 15:00 110403008 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 0 - 7 Miroslav Hochel, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2023-02-19 14:30 110403034 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 3 - 3 Axel Wernqvist, Christer Uggla Kronanhallen
2023-01-20 18:45 110403009 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 5 Jonathan Pajunen, Arvid Rova Örnäsets Sp
2023-01-21 16:00 110403035 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 2 - 7 Arvid Rova, Jonathan Pajunen Kronanhallen
2023-01-22 13:00 110403021 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 5 - 5 Kristian Rossi, Robin Aidanpää Sportcity Kalix
2022-10-06 19:45 110403022 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4 10 - 1 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Porsöhallen
2023-02-18 11:00 110403036 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 5 - 2 Arvid Rova, Jonathan Pajunen Örnäsets Sp
2023-02-19 11:00 110403010 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 0 - 8 Kristian Rossi, Anton Backelind Sportcity Kalix
110403023 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4 0 - 0
2023-03-03 19:00 110403011 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 6 - 1 Jonathan Pajunen, Edward Alatalo Örnäsets Sp
2023-03-05 00:00 110403037 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 Hortlax Sp
2023-01-22 15:30 110403024 Öjebyns IBF Fröd 4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 6 - 2 Robin Aidanpää, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2023-03-24 19:00 110403012 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 3 Per-Anders Blind, Daniel Juntti Björklunda Sp
2023-03-25 16:30 110403038 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 8 Petter Lindkvist, Kristian Rossi Kronanhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Luleå/ Luleå SK Fröd2/ 3/ 4 16 13 2 1 93-29 64 41
2. Öjebyns IBF Fröd 3/ 4 15 8 4 3 67-18 49 28
3. Öjebyns IBF Fröd 4 16 3 6 7 42-58 -16 15
4. Team Kalix IBK Fröd 4/ 5 16 4 2 10 54-80 -26 14
5. Luleå SK/ IBK Luleå Fröd 4/ 5 15 3 2 10 27-98 -71 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Fröd 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-16 18:00 110404001 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 5 - 0 Kristian Rossi, Anton Backelind Sportcity Kalix
2022-10-23 00:00 110404034 Malmbergets AIF Fröd 5 - IBF Argentum 91 Fröd 5 1 - 3 Gällivare Sporthall
2022-10-23 12:00 110404004 Malmbergets AIF Fröd 5 - IBF Argentum 91 Fröd 5 1 - 3 Edward Alatalo, Johan Kemi Gällivare Sporthall
110404073 Team Kalix IBK F10/11 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 0 - 0
110404074 Team Kalix IBK F10/11 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 0 - 0
110404075 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Team Kalix IBK F10/11 0 - 0
110404076 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Team Kalix IBK F10/11 0 - 0
2023-02-25 11:00 110404065 Team Kalix IBK F10/11 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 5 - 3 Silvia Hochel, Miroslav Hochel Furuhedshallen
2023-02-25 14:00 110404066 Team Kalix IBK F10/11 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 0 - 4 Silvia Hochel, Miroslav Hochel Furuhedshallen
2023-03-18 00:00 110404064 IBF Argentum 91 Fröd 5 - Team Kalix IBK F10/11 WO (5 - 0) Arjeplog Sporthall
2023-03-18 11:00 110404063 IBF Argentum 91 Fröd 5 - Team Kalix IBK F10/11 WO (5 - 0) Patrik Nilsson, Mauri Liikamaa Arjeplog Sporthall
2022-10-29 00:00 110404040 IBF Argentum 91 Fröd 5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 4 - 5 Arjeplog Sporthall
2022-10-29 11:30 110404010 IBF Argentum 91 Fröd 5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 4 - 5 Mauri Liikamaa, Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2022-11-06 14:30 110404016 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 2 - 2 Anton Backelind, Jonathan Pajunen Kronanhallen
2022-11-19 00:00 110404049 IBF Argentum 91 Fröd 5 - Malmbergets AIF Fröd 5 12 - 2 Arjeplog Sporthall
2022-11-19 11:30 110404019 IBF Argentum 91 Fröd 5 - Malmbergets AIF Fröd 5 12 - 2 Mauri Liikamaa, Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2022-12-03 11:45 110404026 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Malmbergets AIF Fröd 5 4 - 1 Jonathan Pajunen, Sean Limnerius Örnäsets Sp
2022-12-03 14:45 110404056 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Malmbergets AIF Fröd 5 12 - 1 Jonathan Pajunen, Sean Limnerius Örnäsets Sp
2022-12-10 16:45 110404067 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK F10/11 1 - 1 Axel Wernqvist, Miroslav Hochel Kronanhallen
2022-12-11 00:00 110404062 Team Kalix IBK F10/11 - IBF Argentum 91 Fröd 5 2 - 8 Furuhedshallen
2022-12-11 12:15 110404061 Team Kalix IBK F10/11 - IBF Argentum 91 Fröd 5 2 - 8 Anton Backelind, Miroslav Hochel Furuhedshallen
2023-01-15 11:30 110404071 Malmbergets AIF Fröd 5 - Team Kalix IBK F10/11 5 - 2 Christer Uggla, Dennis Eriksson Gällivare Sporthall
2023-01-15 14:30 110404072 Malmbergets AIF Fröd 5 - Team Kalix IBK F10/11 3 - 1 Christer Uggla, Dennis Eriksson Gällivare Sporthall
2023-01-15 17:30 110404031 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 6 - 3 Kristian Rossi, Axel Wernqvist Sportcity Kalix
2023-01-14 00:00 110404043 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - IBF Argentum 91 Fröd 5 4 - 3 Örnäsets Sp
2023-01-14 12:45 110404013 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - IBF Argentum 91 Fröd 5 4 - 3 Jonathan Pajunen, Arvid Rova Örnäsets Sp
2023-01-28 110404007 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Malmbergets AIF Fröd 5 9 - 1 Furuhedshallen
2023-01-28 00:00 110404058 IBF Argentum 91 Fröd 5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 0 - 2 Arjeplog Sporthall
2023-01-28 110404070 Team Kalix IBK F10/11 - Malmbergets AIF Fröd 5 0 - 3 Furuhedshallen
2023-01-28 11:00 110404028 IBF Argentum 91 Fröd 5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 0 - 2 Patrik Nilsson, Mauri Liikamaa Arjeplog Sporthall
2023-01-28 11:30 110404037 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Malmbergets AIF Fröd 5 9 - 1 Hanna Lundbäck, Ebba Stenback Furuhedshallen
2023-01-28 16:00 110404069 Team Kalix IBK F10/11 - Malmbergets AIF Fröd 5 0 - 3 Hanna Lundbäck, Ebba Stenback Furuhedshallen
2023-02-05 11:00 110404068 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK F10/11 13 - 1 Charlie Vedin, Edward Alatalo Kronanhallen
2023-02-11 11:30 110404011 Malmbergets AIF Fröd 5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 2 - 3 Sean Limnerius, Johan Kemi Gällivare Sporthall
2023-02-11 14:30 110404041 Malmbergets AIF Fröd 5 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 0 - 3 Johan Kemi, Sean Limnerius Gällivare Sporthall
2023-02-24 20:00 110404046 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 1 - 5 Christer Uggla, Christoffer Flemström Kronanhallen
2023-03-04 00:00 110404025 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - IBF Argentum 91 Fröd 5 10 - 3 Furuhedshallen
2023-03-04 13:00 110404055 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - IBF Argentum 91 Fröd 5 10 - 3 Hanna Lundbäck, Ebba Stenback Furuhedshallen
2023-03-25 11:30 110404052 Malmbergets AIF Fröd 5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 3 - 6 Johan Kemi, Miroslav Hochel Gällivare Sporthall
2023-03-25 14:30 110404022 Malmbergets AIF Fröd 5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 1 - 13 Johan Kemi, Miroslav Hochel Gällivare Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Team Kalix IBK Fröd 4/ 5 16 11 5 0 85-26 59 38
2. Luleå SK/ IBK Luleå Fröd 4/ 5 16 10 2 4 61-35 26 32
3. IBF Argentum 91 Fröd 5 16 8 0 8 76-52 24 24
4. Malmbergets AIF Fröd 5 16 4 0 12 30-92 -62 12
5. Team Kalix IBK F10/ 11 16 1 5 10 14-61 -47 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis