Pantamera Pojkar Röd Övriga (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 15:00 072500002 Onsala IBK P 08 Svart - Varla IBK P 08 Svart 0 - 6 Viktor Dahl, Edvin Albertsson Presse Idrottshall
2022-10-13 19:00 072500003 Bua IF Pojkar 07/08 - Kustens IF P 07/08 1 - 3 , Peter Öhman Bua Idrottshall
2022-10-15 11:00 072500006 Bua IF Pojkar 07/08 - Onsala IBK P 08 Svart 2 - 4 Bua Idrottshall
2022-10-15 12:00 072500004 Varla IBK P 08 Svart - Warberg IBF P09 Svart 1 - 9 Måns Normark, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2022-10-23 12:15 072500007 Warberg IBF P09 Svart - Kustens IF P 07/08 3 - 4 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-10-23 14:00 072500008 Varla IBK P 08 Svart - Bua IF Pojkar 07/08 5 - 4 Hampus Sjöberg, Måns Normark Lindälvshallen
2022-10-25 19:00 072500010 Bua IF Pojkar 07/08 - Warberg IBF P09 Svart 5 - 6 Bua Idrottshall
2022-10-30 16:15 072500011 Onsala IBK P 08 Svart - Kustens IF P 07/08 6 - 2 Melker Kron, Viktor Dahl Rydets Idrottshall
2022-11-05 10:00 072500015 Kustens IF P 07/08 - Varla IBK P 08 Svart 3 - 2 Petter Åkesson, Marcus Wittink Haverdalshallen
2022-11-22 18:45 072500013 Warberg IBF P09 Svart - Onsala IBK P 08 Svart 3 - 7 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-11-12 14:00 072500018 Kustens IF P 07/08 - Bua IF Pojkar 07/08 4 - 4 Daniel Bisseberg, Oliver Wilgothson Haverdalshallen
2022-11-13 18:30 072500017 Varla IBK P 08 Svart - Onsala IBK P 08 Svart 4 - 3 Thomas Roos, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2022-11-15 20:30 072500021 Onsala IBK P 08 Svart - Bua IF Pojkar 07/08 1 - 6 Linus Möller, Melker Kron Rydets Idrottshall
2022-11-16 19:15 072500019 Warberg IBF P09 Svart - Varla IBK P 08 Svart 2 - 5 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-11-26 11:00 072500023 Bua IF Pojkar 07/08 - Varla IBK P 08 Svart 3 - 3 Bua Idrottshall
2022-11-26 14:00 072500022 Kustens IF P 07/08 - Warberg IBF P09 Svart 5 - 3 Daniel Bisseberg, Marcus Wittink Haverdalshallen
2022-12-03 10:15 072500026 Kustens IF P 07/08 - Onsala IBK P 08 Svart 4 - 4 Marcus Wittink, Daniel Bisseberg Haverdalshallen
2022-12-04 09:45 072500025 Warberg IBF P09 Svart - Bua IF Pojkar 07/08 4 - 6 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-12-09 19:00 072500028 Onsala IBK P 08 Svart - Warberg IBF P09 Svart 10 - 5 Melker Kron, Viktor Dahl Rydets Idrottshall
2022-12-11 12:30 072500030 Varla IBK P 08 Svart - Kustens IF P 07/08 4 - 5 Måns Normark, Oliver Cullberg Lindälvshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kustens IF P 07/ 08 8 5 2 1 30-27 3 17
2. Onsala IBK P 08 Svart 8 4 1 3 35-32 3 13
3. Varla IBK P 08 Svart 8 4 1 3 30-29 1 13
4. Bua IF Pojkar 07/ 08 8 2 2 4 31-30 1 8
5. Warberg IBF P09 Svart 8 2 0 6 35-43 -8 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 4 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-17 18:30 072503002 IBK Puma P 07/08 - Warberg IBF P09 Blå 6 - 1 Våxtorpshallen
2023-01-21 13:45 072503003 Träslövsläge IF P 09 - Warberg IBF P09 Svart 1 - 5 Johan Norrby, Albin Severinsson Ankarhallen
2023-01-22 11:00 072503001 Halmstads IBK P 08/09 - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 5 - 4 Björn Ekberg, Ronny Jensen Halmstad Arena A 2
2023-01-29 14:00 072503005 Warberg IBF P09 Svart - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 6 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-01-29 15:30 072503006 Träslövsläge IF P 09 - IBK Puma P 07/08 4 - 5 , Johan Norrby Ankarhallen
2023-01-31 18:30 072503004 Warberg IBF P09 Blå - Halmstads IBK P 08/09 9 - 6 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-02-02 19:00 072503007 Halmstads IBK P 08/09 - Warberg IBF P09 Svart 4 - 3 Ronny Jensen, Björn Ekberg Örjanshallen
2023-02-04 11:00 072503009 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - IBK Puma P 07/08 2 - 2 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2023-02-05 12:30 072503008 Warberg IBF P09 Blå - Träslövsläge IF P 09 1 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-02-11 14:00 072503010 Träslövsläge IF P 09 - Halmstads IBK P 08/09 6 - 2 Johan Norrby, Esaias Ivarsson Ankarhallen
2023-02-12 11:00 072503011 IBK Puma P 07/08 - Warberg IBF P09 Svart 3 - 4 Våxtorpshallen
2023-02-12 13:30 072503012 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Warberg IBF P09 Blå 3 - 9 Jacob Käki, Marcus Wittink Vinbergs Idrottshall
2023-02-13 17:45 072503014 Träslövsläge IF P 09 - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 5 - 5 Johan Norrby, Esaias Ivarsson Ankarhallen
2023-02-14 18:30 072503015 Warberg IBF P09 Svart - Warberg IBF P09 Blå 5 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-03-23 19:00 072503013 Halmstads IBK P 08/09 - IBK Puma P 07/08 7 - 1 Björn Ekberg, Ronny Jensen Örjanshallen
2023-02-25 10:30 072503016 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Halmstads IBK P 08/09 3 - 4 Jacob Käki, Björn Ekberg Vinbergs Idrottshall
2023-02-25 12:15 072503018 Warberg IBF P09 Svart - Träslövsläge IF P 09 8 - 1 Kent Svensson, Albin Persson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-02-28 18:45 072503017 Warberg IBF P09 Blå - IBK Puma P 07/08 6 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-03-02 19:00 072503019 Halmstads IBK P 08/09 - Warberg IBF P09 Blå 5 - 5 Simon Brekell, Björn Ekberg Örjanshallen
2023-03-04 16:30 072503020 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Warberg IBF P09 Svart 3 - 4 Jacob Käki, Albin Persson Vinbergs Idrottshall
2023-03-05 15:00 072503021 IBK Puma P 07/08 - Träslövsläge IF P 09 1 - 4 Våxtorpshallen
2023-03-12 17:30 072503024 IBK Puma P 07/08 - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 5 - 3 Våxtorpshallen
2023-03-14 18:30 072503022 Warberg IBF P09 Svart - Halmstads IBK P 08/09 5 - 3 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-03-23 20:15 072503023 Träslövsläge IF P 09 - Warberg IBF P09 Blå 3 - 5 Jan Svensson, Esaias Ivarsson Ankarhallen
2023-03-18 13:45 072503026 Warberg IBF P09 Svart - IBK Puma P 07/08 4 - 2 Peder Skrivares skola
2023-03-19 11:00 072503027 Warberg IBF P09 Blå - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 8 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-03-19 12:00 072503025 Halmstads IBK P 08/09 - Träslövsläge IF P 09 5 - 3 Ronny Jensen, Björn Ekberg Halmstad Arena B 1
2023-03-21 18:30 072503028 IBK Puma P 07/08 - Halmstads IBK P 08/09 5 - 7 Våxtorpshallen
2023-03-21 18:30 072503030 Warberg IBF P09 Blå - Warberg IBF P09 Svart 7 - 6 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-03-25 12:00 072503029 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Träslövsläge IF P 09 3 - 4 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF P09 Svart 10 8 0 2 50-29 21 24
2. Warberg IBF P09 Blå 10 6 1 3 53-41 12 19
3. Halmstads IBK P 08/ 09 10 6 1 3 48-44 4 19
4. Träslövsläge IF P 09 10 4 1 5 33-40 -7 13
5. IBK Puma P 07/ 08 10 3 1 6 33-42 -9 10
6. Vinbergs IBS P 08/ 09 Blå 10 0 2 8 31-52 -21 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 10:00 072600003 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Halmstads IBK P 08/09 3 - 8 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-10-09 15:00 072600002 IBK Puma P 07/08 - Träslövsläge IF P 09 4 - 3 Våxtorpshallen
2022-10-11 18:45 072600001 Warberg IBF P09 Blå - Särö IBK P 08 6 - 5 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-10-15 14:00 072600004 Träslövsläge IF P 09 - Warberg IBF P09 Blå 6 - 4 Johan Norrby, Victor Strömberg Ankarhallen
2022-10-16 13:30 072600006 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - IBK Puma P 07/08 1 - 3 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-11-26 15:00 072600005 Halmstads IBK P 08/09 - Särö IBK P 08 7 - 2 Ronny Jensen, Björn Ekberg Örjanshallen
2022-10-22 12:15 072600007 Warberg IBF P09 Blå - Halmstads IBK P 08/09 8 - 7 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-10-22 13:45 072600008 Träslövsläge IF P 09 - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 6 - 3 Johan Norrby, Filip Andersson Brearedshallen
2022-10-22 16:30 072600009 Särö IBK P 08 - IBK Puma P 07/08 6 - 4 Joel Oscarsson, Gabriel Larsson Kullavikshallen
2022-10-29 16:30 072600012 Särö IBK P 08 - Träslövsläge IF P 09 2 - 3 Gabriel Larsson, Joel Oscarsson Kullavikshallen
2022-10-30 14:00 072600011 IBK Puma P 07/08 - Halmstads IBK P 08/09 7 - 3 Våxtorpshallen
2022-11-03 18:00 072600010 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Warberg IBF P09 Blå 5 - 5 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-11-05 15:30 072600015 Halmstads IBK P 08/09 - Träslövsläge IF P 09 7 - 4 Alexander Kennertsson, Lucas Pärn Hallägrahallen
2022-11-06 11:00 072600014 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Särö IBK P 08 6 - 3 Jacob Käki, Kalle Borgen Vinbergs Idrottshall
2022-11-06 11:15 072600013 Warberg IBF P09 Blå - IBK Puma P 07/08 2 - 3 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-11-12 13:45 072600017 Träslövsläge IF P 09 - IBK Puma P 07/08 1 - 5 Johan Norrby, Mathias Fast Ankarhallen
2022-11-12 16:00 072600018 Halmstads IBK P 08/09 - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 6 - 5 Björn Ekberg, Love Johansson Preihs Hallägrahallen
2022-11-13 16:15 072600016 Särö IBK P 08 - Warberg IBF P09 Blå 7 - 4 Joel Oscarsson, Gabriel Larsson Kullavikshallen
2022-11-15 18:30 072600021 IBK Puma P 07/08 - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 3 - 1 Våxtorpshallen
2022-11-15 18:45 072600019 Warberg IBF P09 Blå - Träslövsläge IF P 09 2 - 10 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-11-17 19:20 072600020 Särö IBK P 08 - Halmstads IBK P 08/09 1 - 5 Vilma Pilo, Wilma Setterstig Kullavikshallen
2022-11-24 19:00 072600022 Halmstads IBK P 08/09 - Warberg IBF P09 Blå 3 - 3 Ronny Jensen, Emil Gunnarsson Örjanshallen
2022-11-27 13:30 072600023 Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Träslövsläge IF P 09 3 - 2 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-11-27 14:00 072600024 IBK Puma P 07/08 - Särö IBK P 08 5 - 5 Våxtorpshallen
2022-12-02 19:00 072600025 Warberg IBF P09 Blå - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 6 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-12-03 13:45 072600027 Träslövsläge IF P 09 - Särö IBK P 08 2 - 3 Filip Andersson, Angel-Grace Åkesson Ankarhallen
2022-12-04 14:30 072600026 Halmstads IBK P 08/09 - IBK Puma P 07/08 4 - 3 Ellen Gustavsson, Björn Ekberg Hallägrahallen
2022-12-11 14:00 072600030 Träslövsläge IF P 09 - Halmstads IBK P 08/09 7 - 5 Oscar Brynsäther, Hampus Abrahamsson Ankarhallen
2022-12-11 15:00 072600028 IBK Puma P 07/08 - Warberg IBF P09 Blå 6 - 0 Våxtorpshallen
2022-12-11 17:45 072600029 Särö IBK P 08 - Vinbergs IBS P 08/09 Blå 2 - 5 Erik Strandborg, Max Bringefält Kullavikshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Puma P 07/ 08 10 7 1 2 43-26 17 22
2. Halmstads IBK P 08/ 09 10 6 1 3 55-43 12 19
3. Träslövsläge IF P 09 10 5 0 5 44-38 6 15
4. Warberg IBF P09 Blå 10 3 2 5 40-54 -14 11
5. Vinbergs IBS P 08/ 09 Blå 10 3 1 6 34-44 -10 10
6. Särö IBK P 08 10 3 1 6 36-47 -11 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 5 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-21 14:30 072601003 IBK Oskarström P 07/08 - Sandö IBK P 08/09 4 - 5 Lucas Pärn, Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2023-01-22 13:45 072601001 Särö IBK P 08 - Veddige IBK P 08/09 6 - 6 Oliver Larsson, Max Bringefält Kullavikshallen
2023-02-01 19:15 072601002 Frillesås FF P 08/09 Grön - Varla IBK P 09 Svart 1 7 - 2 Axel Willstrand, Benjamin Olsen Frillesåshallen
2023-01-27 20:00 072601004 Varla IBK P 09 Svart 1 - Särö IBK P 08 4 - 3 Oliver Cullberg, Felix Sandblom Lindälvshallen
2023-01-28 14:30 072601006 IBK Oskarström P 07/08 - Frillesås FF P 08/09 Grön 4 - 4 Oliver Wilgothson, Lucas Pärn Oskarströmshallen
2023-01-28 15:00 072601005 Sandö IBK P 08/09 - Veddige IBK P 08/09 7 - 3 William Mcgillivray, Linus Karlsson Vallda Idrottshall
2023-02-03 18:30 072601009 Veddige IBK P 08/09 - Frillesås FF P 08/09 Grön 3 - 3 Vidhögehallen
2023-02-04 14:00 072601008 Varla IBK P 09 Svart 1 - IBK Oskarström P 07/08 6 - 2 Oliver Cullberg, Måns Normark Lindälvshallen
2023-02-04 18:15 072601007 Särö IBK P 08 - Sandö IBK P 08/09 5 - 7 Joel Oscarsson, Vilma Pilo Kullavikshallen
2023-02-07 19:15 072601011 Frillesås FF P 08/09 Grön - Sandö IBK P 08/09 1 - 5 Marcus Johansson, Benjamin Olsen Frillesåshallen
2023-02-10 18:00 072601012 Veddige IBK P 08/09 - Varla IBK P 09 Svart 1 5 - 1 Vidhögehallen
2023-02-11 14:30 072601010 IBK Oskarström P 07/08 - Särö IBK P 08 2 - 10 Oliver Wilgothson, Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2023-02-18 14:30 072601014 IBK Oskarström P 07/08 - Veddige IBK P 08/09 5 - 3 Anna Thyrman, Lucas Pärn Oskarströmshallen
2023-02-19 13:30 072601015 Sandö IBK P 08/09 - Varla IBK P 09 Svart 1 4 - 4 Christopher McGillivray, William Mcgillivray Vallda Idrottshall
2023-03-24 19:00 072601013 Särö IBK P 08 - Frillesås FF P 08/09 Grön 5 - 4 Max Bringefält, Joel Oscarsson Kullavikshallen
2023-02-25 12:20 072601017 Varla IBK P 09 Svart 1 - Frillesås FF P 08/09 Grön 8 - 5 Oliver Cullberg, Kevin Hägerstrand Lindälvshallen
2023-02-25 15:00 072601018 Sandö IBK P 08/09 - IBK Oskarström P 07/08 3 - 5 Elliot Johansson, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2023-02-26 12:00 072601016 Veddige IBK P 08/09 - Särö IBK P 08 5 - 8 Vidhögehallen
2023-03-03 19:15 072601019 Särö IBK P 08 - Varla IBK P 09 Svart 1 2 - 1 Oscar Pilo, Oskar Dunör Kullavikshallen
2023-03-05 12:30 072601020 Veddige IBK P 08/09 - Sandö IBK P 08/09 2 - 6 Vidhögehallen
2023-03-05 14:30 072601021 Frillesås FF P 08/09 Grön - IBK Oskarström P 07/08 5 - 2 Marcus Johansson, Benjamin Olsen Frillesåshallen
2023-03-08 19:30 072601023 IBK Oskarström P 07/08 - Varla IBK P 09 Svart 1 5 - 5 Simon Brekell, Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2023-03-11 17:30 072601024 Frillesås FF P 08/09 Grön - Veddige IBK P 08/09 1 - 6 Axel Willstrand Frillesåshallen
2023-03-20 18:45 072601022 Sandö IBK P 08/09 - Särö IBK P 08 4 - 4 Christopher McGillivray, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2023-03-17 19:00 072601026 Sandö IBK P 08/09 - Frillesås FF P 08/09 Grön 3 - 6 Elin Idéhn, Melker Kron Vallda Idrottshall
2023-03-19 15:20 072601027 Varla IBK P 09 Svart 1 - Veddige IBK P 08/09 3 - 7 Oskar Hägerstrand, Kevin Hägerstrand Lindälvshallen
2023-03-19 17:15 072601025 Särö IBK P 08 - IBK Oskarström P 07/08 10 - 4 Gabriel Larsson, Joel Oscarsson Kullavikshallen
2023-03-24 19:30 072601029 Veddige IBK P 08/09 - IBK Oskarström P 07/08 4 - 3 Vidhögehallen
2023-03-26 12:30 072601028 Frillesås FF P 08/09 Grön - Särö IBK P 08 3 - 4 Axel Willstrand, Kalle Borgen Frillesåshallen
2023-03-26 15:30 072601030 Varla IBK P 09 Svart 1 - Sandö IBK P 08/09 2 - 3 Oliver Cullberg, Kevin Hägerstrand Lindälvshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Särö IBK P 08 10 6 2 2 57-40 17 20
2. Sandö IBK P 08/ 09 10 6 2 2 47-36 11 20
3. Veddige IBK P 08/ 09 10 4 2 4 44-43 1 14
4. Frillesås FF P 08/ 09 Grön 10 3 2 5 39-42 -3 11
5. Varla IBK P 09 Svart 1 10 3 2 5 36-43 -7 11
6. IBK Oskarström P 07/ 08 10 2 2 6 36-55 -19 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
072700001 Varla IBK P 09 Svart 1 - Varla IBK P09 Lila 2 0 - 0 Lindälvshallen
2022-10-03 18:30 072700003 Sandö IBK P 09 - Veddige IBK P 08/09 4 - 2 Christopher McGillivray, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2022-10-08 14:30 072700004 Tvååkers IBK P 08/09 - IBK Oskarström P 07/08 3 - 6 Tvååkers Idrottshall
2022-10-09 12:30 072700002 Frillesås FF P 08/09 Grön - Onsala IBK P 09 Rosa 6 - 3 Ej offentliggjord, Benjamin Olsen Frillesåshallen
2022-10-11 19:00 072700007 Onsala IBK P 09 Rosa - Varla IBK P 09 Svart 1 3 - 6 Viktor Dahl, Linus Möller Rydets Idrottshall
2022-10-12 18:30 072700006 Veddige IBK P 08/09 - Frillesås FF P 08/09 Grön 6 - 2 Vidhögehallen
2022-10-12 19:30 072700005 IBK Oskarström P 07/08 - Sandö IBK P 09 3 - 8 Ronny Jensen, Björn Ekberg Oskarströmshallen
2022-12-17 14:00 072700008 Varla IBK P09 Lila 2 - Tvååkers IBK P 08/09 4 - 2 Måns Normark, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2022-10-14 19:00 072700012 Onsala IBK P 09 Rosa - Varla IBK P09 Lila 2 10 - 4 Christer Arntzen, Linus Möller Rydets Idrottshall
2022-10-16 12:20 072700009 Varla IBK P 09 Svart 1 - Veddige IBK P 08/09 4 - 1 Oliver Cullberg, Måns Normark Lindälvshallen
2022-10-16 13:30 072700011 Sandö IBK P 09 - Tvååkers IBK P 08/09 7 - 5 Linus Karlsson, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2022-12-17 17:30 072700010 Frillesås FF P 08/09 Grön - IBK Oskarström P 07/08 WW (-5 - -5) Frillesåshallen
2022-10-22 11:00 072700014 IBK Oskarström P 07/08 - Varla IBK P 09 Svart 1 5 - 4 Simon Brekell, Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2022-10-22 15:30 072700013 Tvååkers IBK P 08/09 - Frillesås FF P 08/09 Grön 4 - 2 Tvååkers Idrottshall
2022-10-23 09:00 072700015 Veddige IBK P 08/09 - Onsala IBK P 09 Rosa 6 - 2 Vidhögehallen
2022-10-23 14:40 072700016 Varla IBK P09 Lila 2 - Sandö IBK P 09 2 - 5 Rasmus Nerander, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2022-10-30 12:30 072700019 Veddige IBK P 08/09 - Varla IBK P09 Lila 2 3 - 2 Vidhögehallen
2022-10-30 14:45 072700018 Frillesås FF P 08/09 Grön - Sandö IBK P 09 3 - 9 , Benjamin Olsen Frillesåshallen
2022-10-30 15:30 072700017 Varla IBK P 09 Svart 1 - Tvååkers IBK P 08/09 1 - 4 Rasmus Nerander, Felix Sandblom Lindälvshallen
2022-11-06 16:30 072700020 Onsala IBK P 09 Rosa - IBK Oskarström P 07/08 2 - 3 Jesper Wallström, Nils Eriksen Presse Idrottshall
2022-11-05 13:00 072700022 Tvååkers IBK P 08/09 - Onsala IBK P 09 Rosa 8 - 3 Jesper Wallström, Esaias Ivarsson Tvååkers Idrottshall
2022-11-05 13:30 072700021 Sandö IBK P 09 - Varla IBK P 09 Svart 1 9 - 4 Mats Lian, Christer Arntzen Vallda Idrottshall
2022-11-16 19:30 072700023 IBK Oskarström P 07/08 - Veddige IBK P 08/09 1 - 6 Simon Brekell, Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2022-12-09 18:40 072700024 Varla IBK P09 Lila 2 - Frillesås FF P 08/09 Grön 3 - 8 Hampus Sjöberg Lindälvshallen
2022-11-08 17:30 072700028 Onsala IBK P 09 Rosa - Sandö IBK P 09 4 - 4 Linus Möller, Melker Kron Rydets Idrottshall
2022-11-09 18:00 072700027 Veddige IBK P 08/09 - Tvååkers IBK P 08/09 2 - 2 Vidhögehallen
2022-11-09 19:30 072700026 IBK Oskarström P 07/08 - Varla IBK P09 Lila 2 6 - 3 Simon Brekell, Anna Thyrman Oskarströmshallen
2022-11-10 19:30 072700025 Varla IBK P 09 Svart 1 - Frillesås FF P 08/09 Grön 4 - 2 Oliver Cullberg, Måns Normark Forsgläntans Idrottshall
072700032 Varla IBK P09 Lila 2 - Varla IBK P 09 Svart 1 0 - 0
2022-11-11 18:30 072700030 Veddige IBK P 08/09 - Sandö IBK P 09 1 - 3 Vidhögehallen
2022-11-12 11:00 072700029 IBK Oskarström P 07/08 - Tvååkers IBK P 08/09 0 - 5 Björn Ekberg, Eino Kozan Oskarströmshallen
2022-11-12 15:00 072700031 Onsala IBK P 09 Rosa - Frillesås FF P 08/09 Grön 5 - 5 Viktor Dahl, Edvin Albertsson Presse Idrottshall
2022-11-14 19:00 072700035 Sandö IBK P 09 - IBK Oskarström P 07/08 Christopher McGillivray, Elliot Johansson Vallda Idrottshall
2022-11-16 20:00 072700036 Tvååkers IBK P 08/09 - Varla IBK P09 Lila 2 3 - 5 Christoffer Söderström Tvååkers Idrottshall
2022-11-17 19:00 072700034 Frillesås FF P 08/09 Grön - Veddige IBK P 08/09 4 - 6 Axel Willstrand, Benjamin Olsen Frillesåshallen
2022-11-24 19:30 072700033 Varla IBK P 09 Svart 1 - Onsala IBK P 09 Rosa 4 - 4 Thomas Roos Forsgläntans Idrottshall
2022-11-25 18:30 072700039 Veddige IBK P 08/09 - Varla IBK P 09 Svart 1 5 - 6 Vidhögehallen
2022-11-26 11:00 072700038 IBK Oskarström P 07/08 - Frillesås FF P 08/09 Grön 4 - 7 Simon Brekell Oskarströmshallen
2022-11-26 15:30 072700037 Tvååkers IBK P 08/09 - Sandö IBK P 09 0 - 7 Tvååkers Idrottshall
2022-11-27 18:15 072700040 Varla IBK P09 Lila 2 - Onsala IBK P 09 Rosa 6 - 4 Thomas Roos, Noah Fogelqvist Lindälvshallen
2022-11-28 19:00 072700043 Sandö IBK P 09 - Varla IBK P09 Lila 2 3 - 3 Elliot Johansson, Noah Fogelqvist Vallda Idrottshall
2022-11-29 19:00 072700042 Frillesås FF P 08/09 Grön - Tvååkers IBK P 08/09 3 - 3 Marcus Johansson, Axel Willstrand Frillesåshallen
2022-12-01 19:30 072700041 Varla IBK P 09 Svart 1 - IBK Oskarström P 07/08 2 - 3 Thomas Roos, Felix Sandblom Forsgläntans Idrottshall
2022-12-02 19:00 072700044 Onsala IBK P 09 Rosa - Veddige IBK P 08/09 0 - 3 Melker Kron, Viktor Dahl Rydets Idrottshall
2022-12-03 11:00 072700047 IBK Oskarström P 07/08 - Onsala IBK P 09 Rosa 7 - 2 Alexander Kennertsson Oskarströmshallen
2022-12-03 12:20 072700048 Varla IBK P09 Lila 2 - Veddige IBK P 08/09 0 - 2 Måns Normark, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2022-12-03 13:30 072700045 Sandö IBK P 09 - Frillesås FF P 08/09 Grön 2 - 5 Nils Eriksen, Elliot Johansson Vallda Idrottshall
2022-12-03 15:30 072700046 Tvååkers IBK P 08/09 - Varla IBK P 09 Svart 1 3 - 4 Tvååkers Idrottshall
2022-12-09 18:30 072700051 Veddige IBK P 08/09 - IBK Oskarström P 07/08 4 - 2 Vidhögehallen
2022-12-10 14:30 072700049 Varla IBK P 09 Svart 1 - Sandö IBK P 09 3 - 7 Hampus Sjöberg, Nils Eriksen Lindälvshallen
2022-12-11 18:30 072700050 Frillesås FF P 08/09 Grön - Varla IBK P09 Lila 2 3 - 0 Frillesåshallen
2022-12-11 19:30 072700052 Onsala IBK P 09 Rosa - Tvååkers IBK P 08/09 6 - 6 Jesper Wallström, Edvin Albertsson Rydets Idrottshall
072700056 Varla IBK P09 Lila 2 - IBK Oskarström P 07/08 Fjärås Idrottshall
2022-12-12 19:00 072700054 Sandö IBK P 09 - Onsala IBK P 09 Rosa 7 - 1 Elliot Johansson, Oscar Johansson Vallda Idrottshall
2022-12-13 19:00 072700053 Frillesås FF P 08/09 Grön - Varla IBK P 09 Svart 1 0 - 2 Marcus Johansson, Benjamin Olsen Frillesåshallen
2022-12-15 18:30 072700055 Tvååkers IBK P 08/09 - Veddige IBK P 08/09 6 - 6 Henrik Andersson, Mikael Lindgren Tvååkers Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sandö IBK P 09 13 10 2 1 75-36 39 32
2. Veddige IBK P 08/ 09 14 8 2 4 53-38 15 26
3. Varla IBK P 09 Svart 1 14 6 3 5 44-46 -2 21
4. IBK Oskarström P 07/ 08 12 6 0 6 40-51 -11 18
5. Frillesås FF P 08/ 09 Grön 14 5 2 7 50-56 -6 17
6. Tvååkers IBK P 08/ 09 14 4 4 6 54-56 -2 16
7. Varla IBK P09 Lila 2 13 3 3 7 32-49 -17 12
8. Onsala IBK P 09 Rosa 14 1 4 9 49-75 -26 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 6 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-20 19:30 072701001 Onsala IBK P 09 Rosa - Varla IBK P 09 Svart 2 8 - 3 Elin Idéhn, Melker Kron Presse Idrottshall
2023-01-22 11:50 072701003 Varla IBK P09 Lila 2 - Glommens IF Röd 08/09* 4 - 3 Felix Sandblom, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2023-01-22 12:45 072701002 Tvååkers IBK P 08/09 - Onsala IBK P 09 Svart 3 - 4 Tvååkers Idrottshall
2023-01-24 17:30 072701004 Onsala IBK P 09 Svart - Onsala IBK P 09 Rosa 3 - 1 Melker Kron, Arvid Hohense Rydets Idrottshall
2023-01-25 19:00 072701005 Glommens IF Röd 08/09* - Varla IBK P 09 Svart 2 3 - 7 Glommenhallen
2023-01-29 14:45 072701006 Varla IBK P09 Lila 2 - Tvååkers IBK P 08/09 3 - 7 Måns Normark, Hampus Sjöberg Fjärås Idrottshall
2023-02-04 16:00 072701008 Onsala IBK P 09 Svart - Varla IBK P09 Lila 2 6 - 1 Linus Möller, Melker Kron Rydets Idrottshall
2023-02-04 19:30 072701009 Varla IBK P 09 Svart 2 - Tvååkers IBK P 08/09 6 - 3 Felix Sandblom, Oliver Cullberg Lindälvshallen
2023-02-05 16:30 072701007 Onsala IBK P 09 Rosa - Glommens IF Röd 08/09* 5 - 3 Jesper Wallström, Anton F Wideström Presse Idrottshall
2023-02-09 19:30 072701012 Varla IBK P 09 Svart 2 - Onsala IBK P 09 Svart 4 - 1 Thomas Roos, Oskar Hägerstrand Forsgläntans Idrottshall
2023-02-10 19:00 072701011 Tvååkers IBK P 08/09 - Glommens IF Röd 08/09* 5 - 7 Tvååkers Idrottshall
2023-03-26 13:15 072701010 Varla IBK P09 Lila 2 - Onsala IBK P 09 Rosa 4 - 15 Felix Sandblom, Max Appelgren Fjärås Idrottshall
072701014 Varla IBK P09 Lila 2 - Varla IBK P 09 Svart 2 Fjärås Idrottshall
2023-02-08 19:00 072701015 Glommens IF Röd 08/09* - Onsala IBK P 09 Svart 7 - 3 Glommenhallen
2023-03-05 18:00 072701013 Onsala IBK P 09 Rosa - Tvååkers IBK P 08/09 3 - 3 Arvid Hohense, Noah Fogelqvist Vallda Idrottshall
2023-02-26 11:50 072701016 Varla IBK P 09 Svart 2 - Onsala IBK P 09 Rosa 4 - 6 Thomas Roos, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2023-02-26 14:30 072701017 Onsala IBK P 09 Svart - Tvååkers IBK P 08/09 5 - 5 Linus Möller, Noah Fogelqvist Presse Idrottshall
2023-03-01 19:00 072701018 Glommens IF Röd 08/09* - Varla IBK P09 Lila 2 4 - 3 Glommenhallen
2023-02-28 17:30 072701019 Onsala IBK P 09 Rosa - Onsala IBK P 09 Svart 4 - 4 Elin Idéhn, Arvid Hohense Rydets Idrottshall
2023-03-03 19:00 072701021 Tvååkers IBK P 08/09 - Varla IBK P09 Lila 2 1 - 2 , Johan Norrby Tvååkers Idrottshall
2023-03-04 12:30 072701020 Varla IBK P 09 Svart 2 - Glommens IF Röd 08/09* 5 - 7 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
2023-03-11 16:30 072701024 Tvååkers IBK P 08/09 - Varla IBK P 09 Svart 2 3 - 8 Dennis Jelse, Jonas Olsson Tvååkers Idrottshall
2023-03-12 14:00 072701022 Glommens IF Röd 08/09* - Onsala IBK P 09 Rosa 5 - 9 Glommenhallen
2023-03-25 14:00 072701023 Varla IBK P09 Lila 2 - Onsala IBK P 09 Svart 3 - 5 Felix Sandblom, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2023-03-18 14:30 072701027 Onsala IBK P 09 Svart - Varla IBK P 09 Svart 2 3 - 5 Melker Kron, Arvid Hohense Presse Idrottshall
2023-03-19 14:00 072701026 Glommens IF Röd 08/09* - Tvååkers IBK P 08/09 13 - 6 Glommenhallen
2023-03-19 16:30 072701025 Onsala IBK P 09 Rosa - Varla IBK P09 Lila 2 2 - 7 Anton F Wideström, Arvid Hohense Presse Idrottshall
072701029 Varla IBK P 09 Svart 2 - Varla IBK P09 Lila 2 Lindälvshallen
2023-03-21 19:00 072701028 Tvååkers IBK P 08/09 - Onsala IBK P 09 Rosa 2 - 5 Tvååkers Idrottshall
2023-03-25 11:00 072701030 Onsala IBK P 09 Svart - Glommens IF Röd 08/09* 7 - 5 Elin Idéhn, Viktor Dahl Presse Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Onsala IBK P 09 Rosa 10 6 2 2 58-38 20 20
2. Onsala IBK P 09 Svart 10 5 2 3 41-38 3 17
3. Varla IBK P 09 Svart 2 8 5 0 3 42-34 8 15
4. Glommens IF Röd 08/ 09* 10 5 0 5 57-54 3 15
5. Varla IBK P09 Lila 2 8 3 0 5 27-43 -16 9
6. Tvååkers IBK P 08/ 09 10 1 2 7 38-56 -18 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-07 19:30 072705002 Onsala IBK P 09 Svart - Vinbergs IBS P 08/09 Svart* 8 - 1 Melker Kron, Viktor Dahl Presse Idrottshall
2022-10-09 13:00 072705004 Warberg IBF P10 Svart - Varla IBK P 09 Svart 2 3 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-10-21 19:15 072705003 Särö IBK P09/10 - Varla IBK P09 Lila 9 - 5 Erik Strandborg, Wilma Setterstig Kullavikshallen
2022-10-10 17:30 072705007 Vinbergs IBS P 08/09 Svart* - Glommens IF Röd 08/09* 4 - 7 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-10-13 19:30 072705005 Varla IBK P 09 Svart 2 - Särö IBK P09/10 2 - 3 Måns Normark, Alva Lavås Forsgläntans Idrottshall
2022-10-13 19:50 072705006 Varla IBK P09 Lila - Onsala IBK P 09 Svart 4 - 4 Hampus Sjöberg, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2022-10-16 14:30 072705010 Onsala IBK P 09 Svart - Varla IBK P 09 Svart 2 5 - 3 Arvid Hohense, Linus Möller Rydets Idrottshall
2022-10-17 19:00 072705009 Glommens IF Röd 08/09* - Varla IBK P09 Lila 6 - 2 Glommenhallen
2022-12-17 18:00 072705011 Särö IBK P09/10 - Warberg IBF P10 Svart 3 - 3 Oscar Pilo, Oskar Dunör Kullavikshallen
2022-10-23 12:00 072705015 Varla IBK P09 Lila - Vinbergs IBS P 08/09 Svart* 3 - 2 Rasmus Nerander, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2022-10-23 12:30 072705014 Varla IBK P 09 Svart 2 - Glommens IF Röd 08/09* 5 - 11 Hampus Sjöberg, Måns Normark Lindälvshallen
2022-10-23 13:45 072705013 Warberg IBF P10 Svart - Onsala IBK P 09 Svart 0 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-10-29 09:30 072705018 Onsala IBK P 09 Svart - Särö IBK P09/10 5 - 1 Melker Kron, Viktor Dahl Presse Idrottshall
2022-10-29 11:00 072705020 Vinbergs IBS P 08/09 Svart* - Varla IBK P 09 Svart 2 5 - 2 Petter Åkesson, Marcus Wittink Vinbergs Idrottshall
2022-10-30 14:00 072705017 Glommens IF Röd 08/09* - Warberg IBF P10 Svart 8 - 2 Glommenhallen
072705023 Varla IBK P 09 Svart 2 - Varla IBK P09 Lila Lindälvshallen
2022-11-06 09:45 072705022 Warberg IBF P10 Svart - Vinbergs IBS P 08/09 Svart* 2 - 3 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-11-24 18:15 072705021 Särö IBK P09/10 - Glommens IF Röd 08/09* 7 - 5 Gabriel Larsson, Oscar Pilo Kullavikshallen
2022-11-09 19:00 072705025 Glommens IF Röd 08/09* - Onsala IBK P 09 Svart 1 - 6 Glommenhallen
2022-11-10 19:50 072705027 Varla IBK P09 Lila - Warberg IBF P10 Svart 1 - 6 Hampus Sjöberg, Rasmus Nerander Fjärås Idrottshall
2022-11-11 19:00 072705028 Vinbergs IBS P 08/09 Svart* - Särö IBK P09/10 5 - 10 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-11-12 12:30 072705029 Varla IBK P 09 Svart 2 - Warberg IBF P10 Svart 13 - 1 Måns Normark, Linus Möller Lindälvshallen
2022-11-12 12:30 072705030 Varla IBK P09 Lila - Särö IBK P09/10 5 - 4 Hampus Sjöberg, Rasmus Nerander Fjärås Idrottshall
2022-11-13 11:00 072705031 Vinbergs IBS P 08/09 Svart* - Onsala IBK P 09 Svart 5 - 4 Jacob Käki Vinbergs Idrottshall
2022-11-15 17:30 072705034 Onsala IBK P 09 Svart - Varla IBK P09 Lila 3 - 3 Viktor Dahl, Melker Kron Rydets Idrottshall
2022-11-16 19:00 072705033 Glommens IF Röd 08/09* - Vinbergs IBS P 08/09 Svart* 7 - 2 Glommenhallen
2022-11-17 18:15 072705035 Särö IBK P09/10 - Varla IBK P 09 Svart 2 6 - 7 Wilma Setterstig, Tuva Byfeldt Kullavikshallen
2022-11-26 14:15 072705037 Warberg IBF P10 Svart - Särö IBK P09/10 WO (5 - 0) Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-11-27 12:30 072705039 Varla IBK P09 Lila - Glommens IF Röd 08/09* 3 - 6 Oliver Cullberg, Malte Edenström Lindälvshallen
2022-11-27 14:00 072705038 Varla IBK P 09 Svart 2 - Onsala IBK P 09 Svart 7 - 4 Oliver Cullberg, Malte Edenström Lindälvshallen
2022-11-28 18:00 072705044 Vinbergs IBS P 08/09 Svart* - Varla IBK P09 Lila 4 - 3 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-11-29 19:00 072705042 Onsala IBK P 09 Svart - Warberg IBF P10 Svart 9 - 1 Melker Kron, Noah Fogelqvist Rydets Idrottshall
2022-11-30 19:00 072705041 Glommens IF Röd 08/09* - Varla IBK P 09 Svart 2 4 - 6 Glommenhallen
2022-12-03 12:30 072705046 Warberg IBF P10 Svart - Glommens IF Röd 08/09* 3 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-12-03 13:50 072705047 Varla IBK P 09 Svart 2 - Vinbergs IBS P 08/09 Svart* 9 - 4 Måns Normark, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2022-12-04 16:15 072705045 Särö IBK P09/10 - Onsala IBK P 09 Svart 0 - 4 Tuva Byfeldt, Gabriel Larsson Kullavikshallen
072705051 Varla IBK P09 Lila - Varla IBK P 09 Svart 2 Fjärås Idrottshall
2022-12-10 14:00 072705049 Glommens IF Röd 08/09* - Särö IBK P09/10 2 - 5 Glommenhallen
2022-12-11 13:30 072705052 Vinbergs IBS P 08/09 Svart* - Warberg IBF P10 Svart 4 - 7 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
072705054 Särö IBK P09/10 - Vinbergs IBS P 08/09 Svart* Kullavikshallen
2022-12-13 20:30 072705053 Onsala IBK P 09 Svart - Glommens IF Röd 08/09* 9 - 3 Arvid Hohense, Melker Kron Rydets Idrottshall
2022-12-15 18:45 072705055 Warberg IBF P10 Svart - Varla IBK P09 Lila 2 - 11 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Onsala IBK P 09 Svart 12 8 2 2 66-29 37 26
2. Glommens IF Röd 08/ 09* 12 6 1 5 63-54 9 19
3. Varla IBK P 09 Svart 2 10 5 1 4 57-46 11 16
4. Särö IBK P09/ 10 11 5 1 5 48-48 0 16
5. Vinbergs IBS P 08/ 09 Svart* 11 4 0 7 39-62 -23 12
6. Warberg IBF P10 Svart 12 3 3 6 35-63 -28 12
7. Varla IBK P09 Lila 10 3 2 5 40-46 -6 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 7 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-20 19:00 072706004 Kustens IF P09/10 - Skottorps IF P09/10 10 - 5 Ronny Jensen, Alexander Kennertsson Haverdalshallen
2023-01-21 12:00 072706003 Vinbergs IBS P 08/09 Svart - Warberg IBF P10 Blå 4 - 6 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2023-01-22 17:00 072706002 Warberg IBF P10 Svart - Varla IBK P09 Lila 2 4 - 7 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-01-26 19:45 072706007 Varla IBK P09 Lila 2 - Särö IBK P09/10 4 - 1 Hampus Sjöberg, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2023-01-28 12:30 072706006 Warberg IBF P10 Blå - Warberg IBF P10 Svart 10 - 4 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-01-29 11:00 072706005 Skottorps IF P09/10 - Vinbergs IBS P 08/09 Svart 5 - 2 Jürgen Neuenhofen, Björn Grahn Mellbystrandshallen
2023-02-04 12:30 072706010 Warberg IBF P10 Svart - Skottorps IF P09/10 7 - 4 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-02-05 14:45 072706009 Särö IBK P09/10 - Warberg IBF P10 Blå 2 - 4 Oskar Dunör, Oscar Pilo Kullavikshallen
2023-02-12 10:00 072706011 Vinbergs IBS P 08/09 Svart - Kustens IF P09/10 2 - 3 Jacob Käki, Jan Svensson Vinbergs Idrottshall
2023-02-11 11:15 072706015 Warberg IBF P10 Blå - Varla IBK P09 Lila 2 6 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-02-16 19:00 072706013 Kustens IF P09/10 - Warberg IBF P10 Svart 7 - 5 Daniel Bisseberg, Anna Thyrman Haverdalshallen
2023-03-19 11:00 072706014 Skottorps IF P09/10 - Särö IBK P09/10 1 - 4 Jürgen Neuenhofen, Björn Grahn Mellbystrandshallen
2023-03-04 12:30 072706018 Warberg IBF P10 Svart - Vinbergs IBS P 08/09 Svart 5 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-03-05 12:45 072706017 Särö IBK P09/10 - Kustens IF P09/10 5 - 2 Elsa Pari, Oscar Pilo Kullavikshallen
2023-03-11 13:00 072706020 Varla IBK P09 Lila 2 - Skottorps IF P09/10 2 - 2 Abbe Edenström, Hampus Sjöberg Fjärås Idrottshall
2023-03-12 11:00 072706023 Skottorps IF P09/10 - Warberg IBF P10 Blå 6 - 6 Björn Grahn, Viktor De Gregori Johnson Mellbystrandshallen
2023-03-12 14:15 072706022 Kustens IF P09/10 - Varla IBK P09 Lila 2 7 - 2 Daniel Bisseberg, Lucas Pärn Haverdalshallen
2023-03-25 13:45 072706021 Vinbergs IBS P 08/09 Svart - Särö IBK P09/10 2 - 3 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2023-03-18 16:30 072706025 Särö IBK P09/10 - Warberg IBF P10 Svart 11 - 2 Erik Strandborg, Tuva Byfeldt Kullavikshallen
2023-03-19 12:20 072706028 Varla IBK P09 Lila 2 - Vinbergs IBS P 08/09 Svart 1 - 0 Thomas Roos, Kevin Hägerstrand Lindälvshallen
2023-03-19 14:30 072706027 Warberg IBF P10 Blå - Kustens IF P09/10 4 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF P10 Blå 6 5 1 0 36-21 15 16
2. Särö IBK P09/ 10 6 4 0 2 26-15 11 12
3. Kustens IF P09/ 10 6 4 0 2 32-23 9 12
4. Varla IBK P09 Lila 2 6 3 1 2 18-20 -2 10
5. Warberg IBF P10 Svart 6 2 0 4 27-42 -15 6
6. Skottorps IF P09/ 10 6 1 2 3 23-31 -8 5
7. Vinbergs IBS P 08/ 09 Svart 6 0 0 6 13-23 -10 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-06 19:45 072707001 Glommens IF Röd 10 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 1 - 11 Glommenhallen
2022-10-09 11:00 072707003 Skottorps IF P09/10 - Warberg IBF P10 Blå 2 - 4 Jürgen Neuenhofen, Björn Grahn Mellbystrandshallen
2022-10-13 18:45 072707002 Kustens IF P09/10 - Varla IBK P 10 Lila 4 - 6 Alexander Kennertsson, Marcus Wittink Haverdalshallen
2022-10-16 11:00 072707006 Skottorps IF P09/10 - Kustens IF P09/10 10 - 8 Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Mellbystrandshallen
2022-10-16 13:30 072707004 Varla IBK P 10 Lila - Glommens IF Röd 10 11 - 3 Felix Sandblom, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2022-10-16 15:00 072707005 Warberg IBF P10 Blå - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 2 - 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-10-20 19:45 072707007 Glommens IF Röd 10 - Warberg IBF P10 Blå 1 - 7 Glommenhallen
2022-10-23 13:20 072707008 Varla IBK P 10 Lila - Skottorps IF P09/10 2 - 6 Rasmus Nerander, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2022-10-23 15:30 072707009 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Kustens IF P09/10 4 - 4 Horredshallen
2022-10-29 10:00 072707011 Kustens IF P09/10 - Warberg IBF P10 Blå OW (0 - 5) Lucas Pärn, Daniel Bisseberg Haverdalshallen
2022-10-30 11:00 072707010 Skottorps IF P09/10 - Glommens IF Röd 10 10 - 1 Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Mellbystrandshallen
2022-10-30 15:30 072707012 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Varla IBK P 10 Lila 3 - 9 Horredshallen
2022-11-03 19:45 072707013 Glommens IF Röd 10 - Kustens IF P09/10 4 - 15 Glommenhallen
2022-11-05 12:30 072707015 Warberg IBF P10 Blå - Varla IBK P 10 Lila 3 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-11-06 14:00 072707014 Skottorps IF P09/10 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 5 - 2 Jürgen Neuenhofen, Björn Grahn Mellbystrandshallen
2022-11-13 12:00 072707017 Varla IBK P 10 Lila - Kustens IF P09/10 2 - 8 Hampus Sjöberg, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2022-11-13 12:30 072707018 Warberg IBF P10 Blå - Skottorps IF P09/10 6 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-11-13 13:00 072707016 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Glommens IF Röd 10 4 - 4 Horredshallen
2022-11-16 19:00 072707020 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Warberg IBF P10 Blå 0 - 6 Daniel Ståhl, Jonas Olsson Horredshallen
2022-11-17 19:00 072707021 Kustens IF P09/10 - Skottorps IF P09/10 4 - 4 Lucas Pärn, Oliver Wilgothson Haverdalshallen
2022-11-17 19:45 072707019 Glommens IF Röd 10 - Varla IBK P 10 Lila 7 - 4 Glommenhallen
2022-11-27 12:00 072707023 Skottorps IF P09/10 - Varla IBK P 10 Lila 2 - 4 Jürgen Neuenhofen, Björn Grahn Mellbystrandshallen
2022-11-27 12:45 072707022 Warberg IBF P10 Blå - Glommens IF Röd 10 14 - 0 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-12-01 19:00 072707024 Kustens IF P09/10 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 10 - 1 Alexander Kennertsson, Lucas Pärn Haverdalshallen
2022-12-01 19:45 072707025 Glommens IF Röd 10 - Skottorps IF P09/10 2 - 9 Glommenhallen
2022-12-04 12:30 072707026 Warberg IBF P10 Blå - Kustens IF P09/10 3 - 8 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-12-04 12:30 072707027 Varla IBK P 10 Lila - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 5 - 5 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Fjärås Idrottshall
2022-12-08 19:00 072707028 Kustens IF P09/10 - Glommens IF Röd 10 10 - 2 Daniel Bisseberg, Lucas Pärn Haverdalshallen
2022-12-11 11:00 072707030 Varla IBK P 10 Lila - Warberg IBF P10 Blå 4 - 6 Felix Sandblom, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2022-12-11 13:00 072707029 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Skottorps IF P09/10 1 - 5 Dennis Jelse, Jonas Olsson Horredshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF P10 Blå 10 8 0 2 56-23 33 24
2. Skottorps IF P09/ 10 10 6 1 3 55-34 21 19
3. Kustens IF P09/ 10 10 5 2 3 71-41 30 17
4. Varla IBK P 10 Lila 10 5 1 4 52-47 5 16
5. Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/ 09 10 1 3 6 32-51 -19 6
6. Glommens IF Röd 10 10 1 1 8 25-95 -70 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 8 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-19 19:45 072708001 Glommens IF Röd 10 - Veddige IBK P 09/10 7 - 4 Glommenhallen
2023-01-22 13:30 072708002 Varla IBK P 10 Lila - Sandö IBK P10 Gul 7 - 3 Felix Sandblom, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2023-01-22 17:00 072708003 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Bua IF Pojkar 09/11 4 - 7 Jonas Olsson, Dennis Jelse Horredshallen
2023-01-28 11:00 072708005 Bua IF Pojkar 09/11 - Veddige IBK P 09/10 10 - 4 Bua Idrottshall
2023-01-28 11:45 072708004 Sandö IBK P10 Gul - Glommens IF Röd 10 6 - 2 William Mcgillivray, Linus Karlsson Vallda Idrottshall
2023-01-28 17:00 072708006 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Varla IBK P 10 Lila 5 - 3 Horredshallen
2023-02-02 19:45 072708007 Glommens IF Röd 10 - Bua IF Pojkar 09/11 2 - 2 Glommenhallen
2023-02-04 11:00 072708009 Veddige IBK P 09/10 - Varla IBK P 10 Lila 1 - 18 Vidhögehallen
2023-02-05 14:00 072708008 Sandö IBK P10 Gul - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 7 - 1 Christopher McGillivray, William Mcgillivray Vallda Idrottshall
2023-02-12 11:50 072708011 Varla IBK P 10 Lila - Bua IF Pojkar 09/11 5 - 4 Felix Sandblom, Kevin Hägerstrand Fjärås Idrottshall
2023-02-12 15:30 072708010 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Glommens IF Röd 10 13 - 2 Jonas Olsson, Dennis Jelse Horredshallen
2023-03-08 18:00 072708012 Veddige IBK P 09/10 - Sandö IBK P10 Gul 3 - 9 Vidhögehallen
2023-02-16 19:45 072708013 Glommens IF Röd 10 - Varla IBK P 10 Lila 6 - 2 Glommenhallen
2023-02-19 17:00 072708014 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Veddige IBK P 09/10 8 - 1 Jonas Olsson, Dennis Jelse Horredshallen
2023-03-07 18:00 072708015 Bua IF Pojkar 09/11 - Sandö IBK P10 Gul 2 - 11 Bua Idrottshall
2023-02-25 11:00 072708018 Bua IF Pojkar 09/11 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 5 - 4 Bua Idrottshall
2023-02-25 13:30 072708017 Sandö IBK P10 Gul - Varla IBK P 10 Lila 5 - 2 Elliot Johansson, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2023-02-26 13:30 072708016 Veddige IBK P 09/10 - Glommens IF Röd 10 9 - 2 Vidhögehallen
2023-03-03 18:30 072708020 Veddige IBK P 09/10 - Bua IF Pojkar 09/11 1 - 6 Vidhögehallen
2023-03-04 17:00 072708021 Varla IBK P 10 Lila - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 3 - 3 Felix Sandblom, Viktor Stoppenbach Fjärås Idrottshall
2023-03-19 15:30 072708019 Glommens IF Röd 10 - Sandö IBK P10 Gul 3 - 6 Glommenhallen
2023-03-11 11:00 072708022 Bua IF Pojkar 09/11 - Glommens IF Röd 10 8 - 2 Bua Idrottshall
2023-03-12 13:20 072708024 Varla IBK P 10 Lila - Veddige IBK P 09/10 5 - 6 , Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2023-03-12 17:00 072708023 Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 - Sandö IBK P10 Gul 3 - 1 Horredshallen
2023-03-16 19:45 072708025 Glommens IF Röd 10 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 6 - 5 Glommenhallen
2023-03-18 16:30 072708027 Sandö IBK P10 Gul - Veddige IBK P 09/10 8 - 2 Linus Karlsson, Nils Eriksen Vallda Idrottshall
2023-03-23 17:45 072708026 Bua IF Pojkar 09/11 - Varla IBK P 10 Lila 1 - 6 Bua Idrottshall
2023-03-24 18:00 072708029 Veddige IBK P 09/10 - Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/09 0 - 8 Vidhögehallen
2023-03-25 12:30 072708028 Varla IBK P 10 Lila - Glommens IF Röd 10 21 - 2 Felix Sandblom, Malte Edenström Fjärås Idrottshall
2023-03-25 13:30 072708030 Sandö IBK P10 Gul - Bua IF Pojkar 09/11 3 - 10 Jonathan Johansson, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sandö IBK P10 Gul 10 7 0 3 59-35 24 21
2. Bua IF Pojkar 09/ 11 10 6 1 3 55-42 13 19
3. Varla IBK P 10 Lila 10 5 1 4 72-36 36 16
4. Viskadalen IBK Pojkar Röd 08/ 09 10 5 1 4 54-35 19 16
5. Glommens IF Röd 10 10 3 1 6 34-76 -42 10
6. Veddige IBK P 09/ 10 10 2 0 8 31-81 -50 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 13:15 072715003 Sandö IBK P10 Gul - Tofta GIF P08/10* 8 - 1 Christopher McGillivray, Jonathan Johansson Vallda Idrottshall
2022-10-11 19:51 072715001 Bua IF Pojkar 09/11 - Åsa IF P09/10 6 - 3 Bua Idrottshall
2022-10-15 16:30 072715005 Tofta GIF P08/10* - Åsa IF P09/10 0 - 5 William Strand, Benjamin Olsen Tresteget
2022-10-16 10:00 072715004 Veddige IBK P 09/10 - Bua IF Pojkar 09/11 2 - 5 Vidhögehallen
2022-10-22 11:00 072715007 Bua IF Pojkar 09/11 - Tofta GIF P08/10* 12 - 4 Bua Idrottshall
2022-10-23 10:30 072715008 Veddige IBK P 09/10 - Sandö IBK P10 Gul 1 - 12 Vidhögehallen
2022-10-25 18:45 072715012 Åsa IF P09/10 - Veddige IBK P 09/10 2 - 0 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2022-10-28 18:45 072715010 Sandö IBK P10 Gul - Bua IF Pojkar 09/11 6 - 3 Jonathan Johansson, Benjamin Olsen Vallda Idrottshall
2022-11-06 09:30 072715015 Tofta GIF P08/10* - Veddige IBK P 09/10 4 - 6 Tresteget
2022-11-06 13:15 072715014 Sandö IBK P10 Gul - Åsa IF P09/10 13 - 2 , Linus Karlsson Vallda Idrottshall
2022-11-13 11:30 072715018 Tofta GIF P08/10* - Sandö IBK P10 Gul 3 - 17 Tresteget
2022-11-13 14:30 072715016 Åsa IF P09/10 - Bua IF Pojkar 09/11 0 - 4 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2022-11-15 18:45 072715020 Åsa IF P09/10 - Tofta GIF P08/10* 4 - 0 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2022-11-15 19:00 072715019 Bua IF Pojkar 09/11 - Veddige IBK P 09/10 6 - 2 Bua Idrottshall
2022-11-27 12:15 072715023 Sandö IBK P10 Gul - Veddige IBK P 09/10 2 - 0 Christopher McGillivray, Linus Karlsson Vallda Idrottshall
2022-11-28 19:30 072715022 Tofta GIF P08/10* - Bua IF Pojkar 09/11 1 - 5 Rasmus Nerander, Esaias Ivarsson Tresteget
2022-12-02 18:30 072715027 Veddige IBK P 09/10 - Åsa IF P09/10 2 - 1 Vidhögehallen
2022-12-03 11:00 072715025 Bua IF Pojkar 09/11 - Sandö IBK P10 Gul 2 - 4 Bua Idrottshall
2022-12-10 11:00 072715030 Veddige IBK P 09/10 - Tofta GIF P08/10* 4 - 2 Vidhögehallen
2022-12-11 14:30 072715029 Åsa IF P09/10 - Sandö IBK P10 Gul 0 - 14 Åsa Gårdsskola Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sandö IBK P10 Gul 8 8 0 0 76-12 64 24
2. Bua IF Pojkar 09/ 11 8 6 0 2 43-22 21 18
3. Veddige IBK P 09/ 10 8 3 0 5 17-34 -17 9
4. Åsa IF P09/ 10 8 3 0 5 17-39 -22 9
5. Tofta GIF P08/ 10* 8 0 0 8 15-61 -46 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 9 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-21 11:00 072716003 Kinna IBK P010 - Träslövsläge IF P 10 6 - 4 Lyckehallen, Kinna
2023-01-21 14:00 072716002 Åsa IF P09/10 - Varla IBK P10 Svart 7 - 6 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-01-28 10:00 072716006 Kinna IBK P010 - Åsa IF P09/10 17 - 0 Linus Andersson, Kevin Lindh Lyckehallen, Kinna
2023-01-31 18:30 072716004 Varla IBK P10 Svart - Tofta GIF P08/10* 14 - 3 Måns Normark, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2023-02-04 16:30 072716007 Tofta GIF P08/10* - Träslövsläge IF P 10 3 - 7 Albin Severinsson, Johan Norrby Tresteget
2023-02-26 13:20 072716008 Varla IBK P10 Svart - Kinna IBK P010 2 - 10 Måns Normark, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
2023-02-10 18:00 072716011 Åsa IF P09/10 - Träslövsläge IF P 10 3 - 8 Marcus Johansson, Kalle Borgen Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-02-11 10:00 072716010 Kinna IBK P010 - Tofta GIF P08/10* 8 - 3 Lyckehallen, Kinna
2023-01-21 18:30 072716013 Tofta GIF P08/10* - Åsa IF P09/10 5 - 2 Tresteget
2023-03-24 18:00 072716015 Träslövsläge IF P 10 - Varla IBK P10 Svart 8 - 9 Angel-Grace Åkesson, Esaias Ivarsson Ankarhallen
2023-02-14 18:45 072716018 Träslövsläge IF P 10 - Kinna IBK P010 3 - 6 Johan Norrby, Jan Svensson Ankarhallen
2023-02-25 09:30 072716017 Varla IBK P10 Svart - Åsa IF P09/10 22 - 5 Kevin Hägerstrand, Thomas Roos Lindälvshallen
2023-03-05 09:30 072716019 Tofta GIF P08/10* - Varla IBK P10 Svart 4 - 8 Tresteget
2023-03-05 14:30 072716021 Åsa IF P09/10 - Kinna IBK P010 3 - 7 William Strand, Hugo Rambäck Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-03-11 10:45 072716022 Träslövsläge IF P 10 - Tofta GIF P08/10* 5 - 3 Johan Norrby, Filip Andersson Ankarhallen
2023-03-12 12:30 072716023 Kinna IBK P010 - Varla IBK P10 Svart 4 - 4 Linus Andersson, Hampus Rylander Lyckehallen, Kinna
2023-03-18 14:30 072716025 Tofta GIF P08/10* - Kinna IBK P010 4 - 5 Dennis Jelse, Esaias Ivarsson Tresteget
2023-03-19 17:15 072716026 Träslövsläge IF P 10 - Åsa IF P09/10 13 - 2 Jan Svensson, Robin Andersen Ankarhallen
2023-03-26 17:00 072716030 Varla IBK P10 Svart - Träslövsläge IF P 10 6 - 9 Oliver Cullberg, Kevin Hägerstrand Lindälvshallen
2023-03-28 18:45 072716028 Åsa IF P09/10 - Tofta GIF P08/10* 3 - 5 Kalle Borgen, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kinna IBK P010 8 7 1 0 63-23 40 22
2. Träslövsläge IF P 10 8 5 0 3 57-38 19 15
3. Varla IBK P10 Svart 8 4 1 3 71-50 21 13
4. Tofta GIF P08/ 10* 8 2 0 6 30-52 -22 6
5. Åsa IF P09/ 10 8 1 0 7 25-83 -58 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis