2022-10-15 09:00 |
066001002 |
FBC Partille P12 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd |
|
Julia Strömberg, Elsa Dehre |
Qvisthallen |
2022-10-15 12:00 |
066001001 |
FBC Partille P11 Blå - IBK Bergum P 10/11 |
|
Julia Strömberg, Elsa Dehre |
Qvisthallen |
2022-10-16 12:30 |
066001006 |
Frölunda IBK P10 - Hindås IBK P11 Blå |
|
Leon Abelsson, Bruno Johnsson Sogor |
Skyttesskolan |
2022-10-16 12:45 |
066001005 |
IBK Kungälv P11 Vit - Floda IBK P11 Svart |
|
, Oscar Enbom |
Kastellegårdshallen |
2022-10-16 13:00 |
066001004 |
FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindome IBK P11 Grön |
|
Kasper Waborg, Måns Eliason |
Rydsbergshallen |
2022-10-16 16:00 |
066001003 |
Ale IBF P11 - Lindås Rasta IBK P11 Vit |
|
, Alice Sundelid |
Kronan Älvängen |
2022-10-22 10:00 |
066001009 |
Lindome IBK P11 Grön - FBC Partille P12 Röd |
|
Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud |
Almåshallen A |
2022-10-22 10:45 |
066001007 |
Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - FBC Partille P11 Blå |
|
Alexander Kargede, Noel Myhrén |
Wallenstam Arena B |
2022-10-22 12:30 |
066001012 |
Frölunda IBK P10 - Floda IBK P11 Svart |
|
Leon Abelsson, Isak Larsson |
Skyttesskolan |
2022-10-22 14:45 |
066001011 |
Hindås IBK P11 Blå - FBC Lerum Utveckling P11 Röd |
|
Tindra Stigevall, Tindra Stigevall |
Hindås Idrottshall |
2022-10-23 11:30 |
066001008 |
Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBK Bergum P 10/11 |
|
Anton Angervall, Fanny Björk Bonasoni |
Askims Sporthall |
2022-10-23 12:45 |
066001010 |
IBK Kungälv P11 Vit - Ale IBF P11 |
|
Albin Wennersten, Theo Gabrielsson |
Kastellegårdshallen |
2022-10-29 09:00 |
066001013 |
FBC Partille P11 Blå - Lindås Rasta IBK P11 Vit |
|
Alma Sundin, Olivia Lund |
Qvisthallen |
2022-10-29 10:00 |
066001016 |
FBC Partille P12 Röd - Hindås IBK P11 Blå |
|
Alma Sundin, Olivia Lund |
Qvisthallen |
2022-10-29 11:15 |
066001014 |
Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Lindome IBK P11 Grön |
|
Alice Stomberg, Anna Brännare |
Wallenstam Arena B |
2022-10-29 15:00 |
066001017 |
Ale IBF P11 - Frölunda IBK P10 |
|
, Alice Sundelid |
Ale Kulturrum |
2022-10-30 13:10 |
066001018 |
Floda IBK P11 Svart - FBC Lerum Utveckling P11 Röd |
|
|
Nova Floda Sportcenter |
2022-10-30 13:15 |
066001015 |
IBK Bergum P 10/11 - IBK Kungälv P11 Vit |
|
Cassandra Chidiac, Lisa Ramberg Themelis |
Bergumsskolan |
2022-11-12 10:00 |
066001019 |
Lindome IBK P11 Grön - FBC Partille P11 Blå |
|
Tim Berger, Linus Berthou |
Almåshallen B |
2022-11-12 12:20 |
066001023 |
Floda IBK P11 Svart - FBC Partille P12 Röd |
|
, Sebastian Cedgard |
Nova Floda Sportcenter |
2022-11-12 14:45 |
066001021 |
Hindås IBK P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd |
|
, Clara Bergström |
Hindås Idrottshall |
2022-11-13 11:45 |
066001020 |
IBK Kungälv P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Vit |
|
|
Kastellegårdshallen |
2022-11-13 13:00 |
066001024 |
FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Ale IBF P11 |
|
Linn Söderblom, Ella Westerberg |
Rydsbergshallen |
2022-11-13 14:30 |
066001022 |
Frölunda IBK P10 - IBK Bergum P 10/11 |
|
Atakan Yapisan, Isak Larsson |
Skyttesskolan |
2022-11-13 11:00 |
066001027 |
Lindås Rasta IBK P11 Vit - Frölunda IBK P10 |
|
Elias Nilsson Wojtowicz, Simon Bengtsson |
Askims Sporthall |
2022-11-19 10:00 |
066001025 |
FBC Partille P11 Blå - IBK Kungälv P11 Vit |
|
Olivia Lund, Alma Malmberg |
Qvisthallen |
2022-11-19 11:00 |
066001030 |
FBC Partille P12 Röd - Ale IBF P11 |
|
Olivia Lund, Alma Malmberg |
Qvisthallen |
2022-11-19 12:00 |
066001026 |
Lindome IBK P11 Grön - Hindås IBK P11 Blå |
|
Astrid Björk, Josefin Sannerholm |
Almåshallen A |
2022-11-20 12:15 |
066001029 |
IBK Bergum P 10/11 - FBC Lerum Utveckling P11 Röd |
|
Nora Larsen, Mathilda Pettersson |
Bergumsskolan |
2022-11-20 14:15 |
066001028 |
Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Floda IBK P11 Svart |
|
Märta Rooth, Elli Wiberg |
Wallenstam Arena B |
2022-12-03 13:30 |
066001031 |
Hindås IBK P11 Blå - FBC Partille P11 Blå |
|
Clara Bergström, Tindra Stigevall |
Hindås Idrottshall |
2022-12-03 18:10 |
066001033 |
Floda IBK P11 Svart - Lindome IBK P11 Grön |
|
, Sebastian Cedgard |
Nova Floda Sportcenter |
2022-12-04 10:00 |
066001035 |
Ale IBF P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd |
|
, Alice Sundelid |
Kronan Älvängen |
2022-12-04 11:30 |
066001032 |
Frölunda IBK P10 - IBK Kungälv P11 Vit |
|
Bruno Johnsson Sogor, Edvin Persson |
Skyttesskolan |
2022-12-04 14:00 |
066001034 |
FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindås Rasta IBK P11 Vit |
|
Alexander Miriandis, Lasse Englund |
Rydsbergshallen |
2022-12-04 14:15 |
066001036 |
IBK Bergum P 10/11 - FBC Partille P12 Röd |
|
Samuel Lindholm, Johannes Lunde |
Bergumsskolan |
2022-12-10 12:00 |
066001037 |
FBC Partille P11 Blå - Frölunda IBK P10 |
|
Alma Malmberg, Alma Sundin |
Qvisthallen |
2022-12-10 14:45 |
066001038 |
Hindås IBK P11 Blå - Floda IBK P11 Svart |
|
, Alice Haeggman |
Hindås Idrottshall |
2022-12-10 15:30 |
066001041 |
Lindås Rasta IBK P11 Vit - FBC Partille P12 Röd |
|
Elias Nilsson Wojtowicz, Tage Nyström |
Askims Sporthall |
2022-12-11 10:00 |
066001040 |
Lindome IBK P11 Grön - Ale IBF P11 |
|
Astrid Björk, Josefin Sannerholm |
Almåshallen B |
2022-12-11 14:15 |
066001042 |
Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - IBK Bergum P 10/11 |
|
Agnes Hallin, Elin Jäderholm |
Wallenstam Arena B |
2022-12-11 14:45 |
066001039 |
IBK Kungälv P11 Vit - FBC Lerum Utveckling P11 Röd |
|
Theo Gabrielsson, Joel Gabrielsson |
Kastellegårdshallen |
2022-12-17 11:00 |
066001046 |
FBC Partille P12 Röd - IBK Kungälv P11 Vit |
|
Vincent Zetterström, Emil Häggsten |
Qvisthallen |
2022-12-18 10:20 |
066001043 |
Floda IBK P11 Svart - FBC Partille P11 Blå |
|
|
Nova Floda Sportcenter |
2022-12-18 14:00 |
066001044 |
FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Frölunda IBK P10 |
|
Linn Söderblom, Charlie Eriksson |
Rydsbergshallen |
2022-12-18 14:15 |
066001047 |
IBK Bergum P 10/11 - Lindome IBK P11 Grön |
|
Johannes Lunde, Samuel Lindholm |
Bergumsskolan |
2022-12-18 16:00 |
066001048 |
Lindås Rasta IBK P11 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd |
|
Oliver Smith, Tage Nyström |
Askims Sporthall |
2023-01-10 19:00 |
066001045 |
Ale IBF P11 - Hindås IBK P11 Blå |
|
Alice Sundelid, Tim Ranebjörk |
Ale Kulturrum |
2022-10-15 12:00 |
066004005 |
Landvetter IBK P11 Blå - IK Zenith P11 Grön |
|
Annie Sigvardson, Tuva Aebischer Skogbäck |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-15 13:15 |
066004006 |
Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Floda IBK P11 Vit |
|
Oliwer Nyrén, William Sandvad |
Wallenstam Arena B |
2022-10-15 14:30 |
066004002 |
Stenungsunds IBK P11 - IBF Backadalen P11/12 Svart |
|
, Hampus Räffling |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2022-10-16 |
066004003 |
Lindome IBK P11 Lila - IBF Älvstranden P-11 Utgår |
|
|
Almåshallen A |
2022-10-16 14:30 |
066004004 |
Frölunda IBK P11 röd - FBC Partille P11 Vit |
|
Axel Wigh, Isak Larsson |
Skyttesskolan |
2022-10-16 14:45 |
066004001 |
IBK Kungälv P11 Blå - FBC Lerum Utveckling P11 Svart |
|
, Oscar Enbom |
Kastellegårdshallen |
2022-10-22 08:45 |
066004012 |
Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Landvetter IBK P11 Blå |
|
Alexander Kargede, Noel Myhrén |
Wallenstam Arena B |
2022-10-22 09:00 |
066004009 |
FBC Partille P11 Vit - Stenungsunds IBK P11 |
|
Vincent Zetterström, Leo Hammarstedt |
Qvisthallen |
2022-10-22 13:20 |
066004011 |
Floda IBK P11 Vit - Frölunda IBK P11 röd |
|
|
Nova Floda Sportcenter |
2022-10-22 14:00 |
066004007 |
IBF Backadalen P11/12 Svart - IBK Kungälv P11 Blå |
|
Herman Rydin, Noel Dittmer |
Tuve Sporthall |
2022-10-23 |
066004008 |
IBF Älvstranden P-11 Utgår - FBC Lerum Utveckling P11 Svart |
|
|
Santoshallen |
2022-10-23 15:10 |
066004010 |
IK Zenith P11 Grön - Lindome IBK P11 Lila |
|
Albin Durvik, Alfred Löving |
Björlanda Idrottshall |
2022-10-29 09:00 |
066004017 |
Lindome IBK P11 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit |
|
Felix Juréen, Isak Bokesten |
Almåshallen A |
2022-10-29 14:30 |
066004016 |
Stenungsunds IBK P11 - Floda IBK P11 Vit |
|
Hampus Räffling, Sebastian Thörnqvist |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2022-10-30 11:00 |
066004014 |
IBF Backadalen P11/12 Svart - FBC Partille P11 Vit |
|
Emil Lejon, Noel Dittmer |
Tuve Sporthall |
2022-10-30 13:00 |
066004018 |
Frölunda IBK P11 röd - Landvetter IBK P11 Blå |
|
Isak Larsson, Edvin Persson |
Skyttesskolan |
2022-10-30 17:00 |
066004015 |
FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IK Zenith P11 Grön |
|
Sander Brenden, Ella Westerberg |
Rydsbergshallen |
2022-11-06 |
066004013 |
IBK Kungälv P11 Blå - IBF Älvstranden P-11 Utgår |
|
|
Kastellegårdshallen |
2022-11-12 09:00 |
066004019 |
FBC Partille P11 Vit - IBK Kungälv P11 Blå |
|
Tobias Almroth, Leo Hammarstedt |
Qvisthallen |
2022-11-12 10:00 |
066004022 |
Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - FBC Lerum Utveckling P11 Svart |
|
Alejandra Feng, Lea Kowar |
Wallenstam Arena B |
2022-11-12 14:15 |
066004023 |
Landvetter IBK P11 Blå - Stenungsunds IBK P11 |
|
Felix Enger, Anton Yhr |
Önnerödshallen |
2022-11-13 |
066004020 |
IK Zenith P11 Grön - IBF Älvstranden P-11 Utgår |
|
|
Björlanda Idrottshall |
2022-11-13 10:50 |
066004021 |
Floda IBK P11 Vit - IBF Backadalen P11/12 Svart |
|
|
Nova Floda Sportcenter |
2022-11-13 12:30 |
066004024 |
Frölunda IBK P11 röd - Lindome IBK P11 Lila |
|
Leon Abelsson, Axel Wigh |
Skyttesskolan |
2022-11-19 09:00 |
066004026 |
FBC Partille P11 Vit - Floda IBK P11 Vit |
|
Olivia Lund, Alma Malmberg |
Qvisthallen |
2022-11-19 14:30 |
066004028 |
IBF Backadalen P11/12 Svart - Landvetter IBK P11 Blå |
|
Viktor Dalgren, Lucas Laukkanen |
Tuve Sporthall |
2022-11-19 14:30 |
066004030 |
Stenungsunds IBK P11 - Lindome IBK P11 Lila |
|
Noah Brolin, Sebastian Thörnqvist |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2022-11-19 16:30 |
066004029 |
FBC Lerum Utveckling P11 Svart - Frölunda IBK P11 röd |
|
Albin Rosberg, Filip Boman |
Rydsbergshallen |
2022-11-20 |
066004027 |
IBF Älvstranden P-11 Utgår - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit |
|
|
Santoshallen |
2022-11-20 13:45 |
066004025 |
IBK Kungälv P11 Blå - IK Zenith P11 Grön |
|
Albin Wennersten, Ludvig Segolson |
Kastellegårdshallen |
2022-12-03 10:00 |
066004033 |
Landvetter IBK P11 Blå - FBC Partille P11 Vit |
|
Lina Lind, Felicia Edwardh |
Pinntorps Idrottshall |
2022-12-03 11:00 |
066004035 |
Lindome IBK P11 Lila - IBF Backadalen P11/12 Svart |
|
Astrid Björk, Hanna Liljeblad |
Almåshallen A |
2022-12-03 11:30 |
066004032 |
Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - IK Zenith P11 Grön |
|
Hanna Skarrie, Alice Ylving |
Wallenstam Arena B |
2022-12-03 17:10 |
066004031 |
Floda IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 Blå |
|
, Sebastian Cedgard |
Nova Floda Sportcenter |
2022-12-03 17:30 |
066004036 |
Stenungsunds IBK P11 - FBC Lerum Utveckling P11 Svart |
|
Victor Lagergréen, Amandus Sämsgård |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2022-12-04 |
066004034 |
IBF Älvstranden P-11 Utgår - Frölunda IBK P11 röd |
|
|
|
2022-12-10 11:00 |
066004040 |
FBC Partille P11 Vit - Lindome IBK P11 Lila |
|
Alma Malmberg, Alma Sundin |
Qvisthallen |
2022-12-10 12:20 |
066004038 |
Floda IBK P11 Vit - Landvetter IBK P11 Blå |
|
Anton Ryberg, Sebastian Cedgard |
Nova Floda Sportcenter |
2022-12-11 |
066004041 |
IBF Älvstranden P-11 Utgår - Stenungsunds IBK P11 |
|
|
Santoshallen |
2022-12-11 12:10 |
066004039 |
IK Zenith P11 Grön - Frölunda IBK P11 röd |
|
Jonathan Pettersson, Albin Durvik |
Björlanda Idrottshall |
2022-12-11 13:45 |
066004037 |
IBK Kungälv P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit |
|
, Joel Gabrielsson |
Kastellegårdshallen |
2022-12-11 15:00 |
066004042 |
FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IBF Backadalen P11/12 Svart |
|
Alexander Miriandis, Filip Boman |
Rydsbergshallen |
2022-12-17 11:00 |
066004045 |
Lindome IBK P11 Lila - Floda IBK P11 Vit |
|
Hanna Liljeblad, Astrid Björk |
Streteredsskolan |
2022-12-18 |
066004048 |
IBF Backadalen P11/12 Svart - IBF Älvstranden P-11 Utgår |
|
|
Tuve Sporthall |
2022-12-18 11:00 |
066004043 |
Landvetter IBK P11 Blå - IBK Kungälv P11 Blå |
|
Felix Enger, Vincent Gårlin |
Pinntorps Idrottshall |
2022-12-18 11:10 |
066004046 |
IK Zenith P11 Grön - Stenungsunds IBK P11 |
|
Axel Szerszenski, Joel Rudanko |
Björlanda Idrottshall |
2022-12-18 13:30 |
066004044 |
Frölunda IBK P11 röd - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit |
|
Atakan Yapisan, Jasper Petterson |
Skyttesskolan |
2022-12-18 15:00 |
066004047 |
FBC Lerum Utveckling P11 Svart - FBC Partille P11 Vit |
|
Albin Rosberg, Alice Engström |
Rydsbergshallen |
2022-10-15 12:00 |
066005006 |
Herrestads AIF WH Rockets P11 - Kärra IBK P11/12 |
|
|
Rampen Sporthall (Källdalsskolan) |
2022-10-15 13:00 |
066005001 |
Landvetter IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 Svart |
|
Maja Pehrsson, Tindra Bäckvall |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-15 14:15 |
066005002 |
Lindås Rasta IBK P11 Svart - IK Zenith P11 Svart |
|
, Lucas Dahlin |
Askims Sporthall |
2022-10-16 |
066005003 |
IBF Älvstranden P11/12 Utgår bytt till P12 F - Myggenäs IBK P 11/12 Grön |
|
|
Santoshallen |
2022-10-16 13:30 |
066005005 |
Frölunda IBK P11 svart - Skår IBK P10/11 |
|
Axel Wigh, Isak Larsson |
Skyttesskolan |
2022-10-22 16:15 |
066005012 |
Herrestads AIF WH Rockets P11 - Frölunda IBK P11 svart |
|
|
Rampen Sporthall (Källdalsskolan) |
2022-10-23 13:10 |
066005007 |
IK Zenith P11 Svart - Landvetter IBK P11 Vit |
|
Albin Durvik, Alfred Löving |
Björlanda Idrottshall |
2022-10-23 14:10 |
066005009 |
IK Zenith P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Svart |
|
Albin Durvik, Alfred Löving |
Björlanda Idrottshall |
2022-10-23 16:45 |
066005008 |
Myggenäs IBK P 11/12 Grön - IBK Kungälv P11 Svart |
|
Martinus Martinsson, John Almefjord |
Häggvallsskolan |
2022-10-23 17:00 |
066005010 |
Skår IBK P10/11 - IBF Älvstranden P11/12 Utgår bytt till P12 F |
|
, Jesper Krantz |
Skepplanda Idrottshall |
2022-10-29 10:30 |
066005013 |
Landvetter IBK P11 Vit - Myggenäs IBK P 11/12 Grön |
|
Tindra Bäckvall, Anton Yhr |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-29 13:30 |
066005016 |
Lindås Rasta IBK P11 Svart - Kärra IBK P11/12 |
|
Elias Nilsson Wojtowicz, Bianca Fall |
Askims Sporthall |
2022-10-30 |
066005017 |
IBF Älvstranden P11/12 Utgår bytt till P12 F - Herrestads AIF WH Rockets P11 |
|
|
Santoshallen |
2022-10-30 10:10 |
066005014 |
IK Zenith P11 Svart - IK Zenith P11 Vit |
|
Gustav Löfving, Max Molin |
Björlanda Idrottshall |
2022-11-06 17:00 |
066005015 |
Skår IBK P10/11 - IBK Kungälv P11 Svart |
|
, Jesper Krantz |
Skepplanda Idrottshall |
2022-11-12 12:00 |
066005022 |
Herrestads AIF WH Rockets P11 - IBK Kungälv P11 Svart |
|
Ossian Jirhem, Noel Krona Nydal |
Rampen Sporthall (Källdalsskolan) |
2022-11-13 12:10 |
066005019 |
IK Zenith P11 Vit - Landvetter IBK P11 Vit |
|
Alfred Löving, Max Molin |
Björlanda Idrottshall |
2022-11-13 13:30 |
066005023 |
Frölunda IBK P11 svart - Lindås Rasta IBK P11 Svart |
|
Leon Abelsson, Edvin Persson |
Skyttesskolan |
2022-11-13 14:30 |
066005021 |
Kärra IBK P11/12 - IK Zenith P11 Svart |
|
Viggo Sandström, Oliver Engström |
Kärra Sporthall |
2022-11-13 17:00 |
066005020 |
Skår IBK P10/11 - Myggenäs IBK P 11/12 Grön |
|
Jesper Krantz |
Skepplanda Idrottshall |
2022-11-13 00:00 |
066005030 |
Lindås Rasta IBK P11 Svart - IBF Älvstranden P11/12 Utgår bytt till P12 F |
|
|
Lindås Waves Arena |
2022-11-19 13:00 |
066005025 |
Landvetter IBK P11 Vit - Skår IBK P10/11 |
|
Felicia Edwardh, Lina Lind |
Pinntorps Idrottshall |
2022-11-19 14:45 |
066005027 |
Myggenäs IBK P 11/12 Grön - Herrestads AIF WH Rockets P11 |
|
Oliver Hallsten, Simon Badman |
Häggvallsskolan |
2022-11-20 10:10 |
066005026 |
IK Zenith P11 Vit - Kärra IBK P11/12 |
|
Jonathan Pettersson, Axel Gillmark |
Björlanda Idrottshall |
2022-11-20 11:10 |
066005028 |
IK Zenith P11 Svart - Frölunda IBK P11 svart |
|
Jonathan Pettersson, Axel Gillmark |
Björlanda Idrottshall |
2022-12-03 12:15 |
066005032 |
Herrestads AIF WH Rockets P11 - Skår IBK P10/11 |
|
|
Rampen Sporthall (Källdalsskolan) |
2022-12-04 |
066005035 |
IBF Älvstranden P11/12 Utgår bytt till P12 F - IK Zenith P11 Svart |
|
|
Santoshallen |
2022-12-04 12:30 |
066005033 |
Frölunda IBK P11 svart - IK Zenith P11 Vit |
|
Atakan Yapisan, Ruben Strömberg |
Skyttesskolan |
2022-12-04 12:45 |
066005031 |
Kärra IBK P11/12 - Landvetter IBK P11 Vit |
|
William Lundin, Henric Ebbmark |
Kärra Sporthall |
2022-12-04 12:45 |
066005036 |
IBK Kungälv P11 Svart - Lindås Rasta IBK P11 Svart |
|
Ej offentliggjord, Henrik Nordström |
Kastellegårdshallen |
2022-12-10 12:30 |
066005041 |
Myggenäs IBK P 11/12 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Svart |
|
|
Häggvallsskolan |
2022-12-11 |
066005040 |
IK Zenith P11 Vit - IBF Älvstranden P11/12 Utgår bytt till P12 F |
|
|
Björlanda Idrottshall |
2022-12-11 11:45 |
066005038 |
Kärra IBK P11/12 - Frölunda IBK P11 svart |
|
Agnes Kloo, Felicia Sundin |
Kärra Sporthall |
2022-12-11 12:00 |
066005037 |
Landvetter IBK P11 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P11 |
|
Vincent Gårlin, Felix Enger |
Pinntorps Idrottshall |
2022-12-11 16:45 |
066005042 |
IBK Kungälv P11 Svart - IK Zenith P11 Svart |
|
Theo Gabrielsson, Jonathan Hansson |
Kastellegårdshallen |
2022-12-18 |
066005045 |
IBF Älvstranden P11/12 Utgår bytt till P12 F - Kärra IBK P11/12 |
|
|
Santoshallen |
2022-12-18 10:10 |
066005048 |
IK Zenith P11 Svart - Myggenäs IBK P 11/12 Grön |
|
Axel Szerszenski, Joel Rudanko |
Björlanda Idrottshall |
2022-12-18 12:30 |
066005043 |
Frölunda IBK P11 svart - Landvetter IBK P11 Vit |
|
Axel Wigh, Jasper Petterson |
Skyttesskolan |
2022-12-18 12:45 |
066005047 |
IBK Kungälv P11 Svart - IK Zenith P11 Vit |
|
Noel Embretsén, Marcus Persson |
Kastellegårdshallen |
2022-12-18 17:00 |
066005046 |
Lindås Rasta IBK P11 Svart - Skår IBK P10/11 |
|
Oliver Smith, William Perzon |
Askims Sporthall |
2022-10-15 14:20 |
066013006 |
Floda IBK P12 Svart - IK Zenith P12 Grön |
|
, Sebastian Cedgard |
Nova Floda Sportcenter |
2022-10-15 15:00 |
066013008 |
IBF Backadalen P11/12 Röd - IBF Älvstranden P11/12 |
|
Emil Lejon, Noel Dittmer |
Tuve Sporthall |
2022-10-16 11:30 |
066013003 |
IBK Kungälv P12 Blå - Lindås Rasta IBK P12 Svart |
|
Alexander Frej Nolberg, Albin Wennersten |
Munkegärdehallen |
2022-10-16 11:30 |
066013007 |
Frölunda IBK P12 - Eken IBK P12 Lila |
|
Leon Abelsson, Bruno Johnsson Sogor |
Skyttesskolan |
2022-10-16 12:00 |
066013004 |
FBC Lerum Utveckling P12 Röd - Lindome IBK P12 Grön |
|
Kasper Waborg, Måns Eliason |
Rydsbergshallen |
2022-10-16 15:00 |
066013002 |
Ale IBF P12 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd |
|
, Alice Sundelid |
Kronan Älvängen |
2022-10-22 15:00 |
066013016 |
IBF Backadalen P11/12 Röd - Frölunda IBK P12 |
|
Herman Rydin, Noel Dittmer |
Tuve Sporthall |
2022-10-23 10:00 |
066013015 |
IBF Älvstranden P11/12 - Floda IBK P12 Svart |
|
Wilma Björk, Helin Beyza Altuntas |
Santoshallen |
2022-10-23 10:10 |
066013013 |
IK Zenith P12 Grön - FBC Lerum Utveckling P12 Röd |
|
Gustav Löfving, Axel Gillmark |
Björlanda Idrottshall |
2022-10-23 10:30 |
066013010 |
Lindås Rasta IBK P12 Svart - IBK Kungälv P12 Svart |
|
, Fanny Björk Bonasoni |
Askims Sporthall |
2022-10-23 13:30 |
066013011 |
Lindome IBK P12 Grön - Ale IBF P12 Vit |
|
Astrid Björk, Josefin Sannerholm |
Almåshallen A |
2022-11-26 10:00 |
066013012 |
Landvetter IBK P12 Blå - IBK Kungälv P12 Blå |
|
Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-29 09:15 |
066013018 |
Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd - Lindome IBK P12 Grön |
|
Amanda Hahne Hofling, Ella Granvall |
Wallenstam Arena B |
2022-10-29 14:00 |
066013020 |
Ale IBF P12 Vit - IK Zenith P12 Grön |
|
|
Ale Kulturrum |
2022-10-30 12:10 |
066013024 |
Floda IBK P12 Svart - Frölunda IBK P12 |
|
|
Nova Floda Sportcenter |
2022-10-30 16:00 |
066013022 |
FBC Lerum Utveckling P12 Röd - IBF Älvstranden P11/12 |
|
Sander Brenden, Ella Westerberg |
Rydsbergshallen |
2022-11-06 11:30 |
066013019 |
IBK Kungälv P12 Svart - Landvetter IBK P12 Blå |
|
Rasmus Tveit, Ludvig Segolson |
Munkegärdehallen |
2022-11-06 12:30 |
066013021 |
IBK Kungälv P12 Blå - Eken IBK P12 Lila |
|
Rasmus Tveit, Ludvig Segolson |
Munkegärdehallen |
2022-11-12 11:00 |
066013028 |
Eken IBK P12 Lila - IBK Kungälv P12 Svart |
|
Alicia Ilin Persson, Rebecca Blume |
Ekenhallen 1 |
2022-11-12 12:00 |
066013030 |
IBF Backadalen P11/12 Röd - IBK Kungälv P12 Blå |
|
Ted Larsson, Viktor Dalgren |
Tuve Sporthall |
2022-11-12 13:15 |
066013026 |
Landvetter IBK P12 Blå - Lindås Rasta IBK P12 Svart |
|
Anton Yhr, Felix Enger |
Önnerödshallen |
2022-11-13 11:00 |
066013029 |
IBF Älvstranden P11/12 - Ale IBF P12 Vit |
|
Wilma Björk, Mariah Marcelo |
Santoshallen |
2022-11-13 15:10 |
066013027 |
IK Zenith P12 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd |
|
Jonathan Pettersson, Axel Gillmark |
Björlanda Idrottshall |
2022-11-13 15:30 |
066013031 |
Frölunda IBK P12 - FBC Lerum Utveckling P12 Röd |
|
Atakan Yapisan, Ali Alizada |
Skyttesskolan |
2022-11-13 09:00 |
066013035 |
Lindås Rasta IBK P12 Svart - Eken IBK P12 Lila |
|
Elias Nilsson Wojtowicz, Simon Bengtsson |
Askims Sporthall |
2022-11-19 11:00 |
066013034 |
Lindome IBK P12 Grön - IK Zenith P12 Grön |
|
Astrid Björk, Josefin Sannerholm |
Almåshallen A |
2022-11-19 11:00 |
066013036 |
Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd - IBF Älvstranden P11/12 |
|
Viktor Ekström, Olof Wikström |
Wallenstam Arena B |
2022-11-19 14:00 |
066013038 |
Ale IBF P12 Vit - Frölunda IBK P12 |
|
, Alice Sundelid |
Ale Kulturrum |
2022-11-20 11:30 |
066013039 |
IBK Kungälv P12 Blå - Floda IBK P12 Svart |
|
Noel Embretsén, Marcus Persson |
Munkegärdehallen |
2022-11-20 13:30 |
066013037 |
IBK Kungälv P12 Svart - IBF Backadalen P11/12 Röd |
|
Noel Embretsén, Marcus Persson |
Munkegärdehallen |
2022-12-03 10:00 |
066013042 |
Eken IBK P12 Lila - Landvetter IBK P12 Blå |
|
Rebecca Blume, Alice Hallström |
Ekenhallen 1 |
2022-12-03 16:10 |
066013046 |
Floda IBK P12 Svart - IBK Kungälv P12 Svart |
|
, Sebastian Cedgard |
Nova Floda Sportcenter |
2022-12-04 12:00 |
066013043 |
IBF Älvstranden P11/12 - Lindome IBK P12 Grön |
|
Mariah Marcelo, Wilma Björk |
Santoshallen |
2022-12-04 13:00 |
066013044 |
IBF Backadalen P11/12 Röd - Lindås Rasta IBK P12 Svart |
|
Lucas Laukkanen, Noel Dittmer |
Tuve Sporthall |
2022-12-04 13:00 |
066013048 |
FBC Lerum Utveckling P12 Röd - IBK Kungälv P12 Blå |
|
|
Rydsbergshallen |
2022-12-04 13:30 |
066013045 |
Frölunda IBK P12 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd |
|
Bruno Johnsson Sogor, Jasper Petterson |
Skyttesskolan |
2022-12-10 10:00 |
066013052 |
Lindome IBK P12 Grön - Frölunda IBK P12 |
|
Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud |
Almåshallen A |
2022-12-11 09:00 |
066013051 |
Landvetter IBK P12 Blå - IBF Backadalen P11/12 Röd |
|
Tuva Aebischer Skogbäck, Maja Pehrsson |
Pinntorps Idrottshall |
2022-12-11 09:30 |
066013053 |
Lindås Rasta IBK P12 Svart - Floda IBK P12 Svart |
|
Vince Perzon, Oliver Smith |
Askims Sporthall |
2022-12-11 10:00 |
066013056 |
Ale IBF P12 Vit - IBK Kungälv P12 Blå |
|
, Alicia Pousette |
Kronan Älvängen |
2022-12-11 11:10 |
066013050 |
IK Zenith P12 Grön - IBF Älvstranden P11/12 |
|
Jonathan Pettersson, Albin Durvik |
Björlanda Idrottshall |
2022-12-11 11:30 |
066013055 |
IBK Kungälv P12 Svart - FBC Lerum Utveckling P12 Röd |
|
, Albin Wennersten |
Munkegärdehallen |
2022-12-18 10:00 |
066013060 |
Landvetter IBK P12 Blå - Floda IBK P12 Svart |
|
Tuva Aebischer Skogbäck, Annie Sigvardson |
Pinntorps Idrottshall |
2022-12-18 11:30 |
066013059 |
Frölunda IBK P12 - IK Zenith P12 Grön |
|
Axel Wigh, Atakan Yapisan |
Skyttesskolan |
2022-12-18 12:30 |
066013063 |
IBK Kungälv P12 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd |
|
Joel Gabrielsson, Albin Wennersten |
Munkegärdehallen |
2022-12-18 13:00 |
066013058 |
IBF Backadalen P11/12 Röd - Eken IBK P12 Lila |
|
Noel Dittmer, Herman Rydin |
Tuve Sporthall |
2022-12-18 13:00 |
066013062 |
FBC Lerum Utveckling P12 Röd - Lindås Rasta IBK P12 Svart |
|
Linn Söderblom, Charlie Eriksson |
Rydsbergshallen |
2022-12-18 13:30 |
066013064 |
IBK Kungälv P12 Svart - Ale IBF P12 Vit |
|
Albin Wennersten, Joel Gabrielsson |
Munkegärdehallen |
2022-10-15 10:10 |
066014008 |
Eken IBK P12 Svart - Floda IBK P12 Vit |
|
Alice Hallström, Melker Kjellberg |
Ekenhallen 1 |
2022-10-15 10:15 |
066014003 |
Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit - Mölndals IBF U8 (P12) |
|
Viggo Malmström Keyling, Emil Widepalm |
Wallenstam Arena B |
2022-10-15 14:00 |
066014002 |
Landvetter IBK P12 Vit - IBK Kungälv P12 Vit |
|
Noel Berggren, Felix Enger |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-15 15:15 |
066014004 |
Öckerö IBK P12 - Dingle AIK P12/13 |
|
Maja Hansson |
Hedenskolans Idrottshall |
2022-10-16 09:00 |
066014005 |
IBK Göteborg P11/12/13 - Hindås IBK P12 Vit |
|
Joel Darelid, Eskil Björklund Greter |
Torpahallen |
2022-10-16 10:45 |
066014007 |
Lindås Rasta IBK P12 Turkos - Myggenäs IBK P11/12 Svart |
|
Anton Angervall, Elias Nilsson Wojtowicz |
Askims Sporthall |
2022-10-16 12:15 |
066014006 |
IBK Bergum P12 - Guldhedens IK P12 |
|
Mathilda Pettersson, Nora Larsen |
Bergumsskolan |
2022-10-22 09:00 |
066014016 |
Eken IBK P12 Svart - Lindås Rasta IBK P12 Turkos |
|
Melker Kjellberg, Alice Hallström |
Ekenhallen 1 |
2022-10-22 12:20 |
066014015 |
Floda IBK P12 Vit - IBK Bergum P12 |
|
|
Nova Floda Sportcenter |
2022-10-22 13:30 |
066014012 |
Hindås IBK P12 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit |
|
Tindra Stigevall, Tindra Stigevall |
Hindås Idrottshall |
2022-10-23 10:00 |
066014013 |
Guldhedens IK P12 - Öckerö IBK P12 |
|
|
Valhalla A-hall |
2022-10-23 11:30 |
066014009 |
IBK Kungälv P12 Vit - Landvetter IBK P12 Grön nytt |
|
Joel Gabrielsson, Theo Wennberg |
Munkegärdehallen |
2022-10-23 15:45 |
066014014 |
Myggenäs IBK P11/12 Svart - IBK Göteborg P11/12/13 |
|
Anton Johannisson, Martinus Martinsson |
Häggvallsskolan |
2022-11-27 16:00 |
066014011 |
Dingle AIK P12/13 - Landvetter IBK P12 Vit |
|
Melvin Funevall, Alfred Jonsson |
Munkedals Idrottshall |
2022-10-29 08:30 |
066014017 |
Landvetter IBK P12 Grön nytt - Mölndals IBF U8 (P12) |
|
Noel Berggren, Vincent Gårlin |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-29 09:30 |
066014020 |
Landvetter IBK P12 Vit - Guldhedens IK P12 |
|
Vincent Gårlin, Halina Karnili |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-29 13:15 |
066014021 |
Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit - Myggenäs IBK P11/12 Svart |
|
Liza Berglund, Ida Finn |
Wallenstam Arena B |
2022-10-30 09:00 |
066014023 |
IBK Göteborg P11/12/13 - Eken IBK P12 Svart |
|
Leo Sandgren, Axel Aremyr |
Torpahallen |
2022-10-30 12:15 |
066014024 |
IBK Bergum P12 - Lindås Rasta IBK P12 Turkos |
|
Felicia Lundgren Narváez, Tyra Retzlaff |
Bergumsskolan |
2022-11-06 13:30 |
066014018 |
IBK Kungälv P12 Vit - Dingle AIK P12/13 |
|
Jonathan Hansson, Ludvig Segolson |
Munkegärdehallen |
2022-11-27 15:30 |
066014022 |
Öckerö IBK P12 - Floda IBK P12 Vit |
|
Philip Tindvall, Melvin Ahlbaum |
Hedenskolans Idrottshall |
2022-11-12 10:00 |
066014030 |
Eken IBK P12 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit |
|
Melker Kjellberg, Ludwig Ahlström |
Ekenhallen 1 |
2022-11-12 11:30 |
066014025 |
Dingle AIK P12/13 - Landvetter IBK P12 Grön nytt |
|
Alfred Jonsson, Melvin Funevall |
Munkedals Idrottshall |
2022-11-12 13:20 |
066014029 |
Floda IBK P12 Vit - Landvetter IBK P12 Vit |
|
|
Nova Floda Sportcenter |
2022-11-12 13:30 |
066014026 |
Hindås IBK P12 Vit - Mölndals IBF U8 (P12) |
|
, Clara Bergström |
Hindås Idrottshall |
2022-11-13 10:00 |
066014027 |
Guldhedens IK P12 - IBK Kungälv P12 Vit |
|
|
Torpahallen |
2022-11-13 10:00 |
066014031 |
Lindås Rasta IBK P12 Turkos - Öckerö IBK P12 |
|
Elias Nilsson Wojtowicz, Simon Bengtsson |
Askims Sporthall |
2022-11-13 13:15 |
066014032 |
IBK Bergum P12 - IBK Göteborg P11/12/13 |
|
Felicia Lundgren Narváez, Tyra Retzlaff |
Bergumsskolan |
2022-11-19 10:00 |
066014034 |
Dingle AIK P12/13 - Guldhedens IK P12 |
|
Alfred Jonsson, Tindra Funevall |
Munkedals Idrottshall |
2022-11-19 10:00 |
066014039 |
Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit - IBK Bergum P12 |
|
Emma Ekdahl, Elina Feltenby |
Wallenstam Arena B |
2022-11-19 11:00 |
066014038 |
Landvetter IBK P12 Vit - Lindås Rasta IBK P12 Turkos |
|
Tindra Bäckvall, Maja Pehrsson |
Pinntorps Idrottshall |
2022-11-19 11:20 |
066014035 |
Mölndals IBF U8 (P12) - Myggenäs IBK P11/12 Svart |
|
Olle Olsson, Elton Möller |
Katrinebergshallen |
2022-11-19 12:00 |
066014033 |
Landvetter IBK P12 Grön nytt - Hindås IBK P12 Vit |
|
Felicia Edwardh, Lina Lind |
Pinntorps Idrottshall |
2022-11-19 13:30 |
066014040 |
Öckerö IBK P12 - IBK Göteborg P11/12/13 |
|
Melvin Ahlbaum, Nova Davidson Ringius |
Hedenskolans Idrottshall |
2022-11-20 12:30 |
066014036 |
IBK Kungälv P12 Vit - Floda IBK P12 Vit |
|
Marcus Persson, Noel Embretsén |
Munkegärdehallen |
2022-12-03 09:00 |
066014044 |
Eken IBK P12 Svart - Mölndals IBF U8 (P12) |
|
Alicia Ilin Persson, Alice Hallström |
Ekenhallen 1 |
2022-12-03 13:15 |
066014048 |
Öckerö IBK P12 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit |
|
Philip Tindvall, Melvin Ahlbaum |
Hedenskolans Idrottshall |
2022-12-03 13:45 |
066014042 |
Myggenäs IBK P11/12 Svart - Hindås IBK P12 Vit |
|
Oscar Stendahl, Lucas Schöldström |
Häggvallsskolan |
2022-12-03 15:10 |
066014043 |
Floda IBK P12 Vit - Dingle AIK P12/13 |
|
, Sebastian Cedgard |
Nova Floda Sportcenter |
2022-12-04 10:00 |
066014047 |
IBK Göteborg P11/12/13 - Landvetter IBK P12 Vit |
|
Axel Aremyr, Noah Bondesson |
Torpahallen |
2022-12-04 14:00 |
066014041 |
Guldhedens IK P12 - Landvetter IBK P12 Grön nytt |
|
|
Valhalla C-hall |
2022-12-04 15:20 |
066014045 |
Lindås Rasta IBK P12 Turkos - IBK Kungälv P12 Vit |
|
, Lucas Dahlin |
Askims Sporthall |
2022-12-10 09:00 |
066014053 |
Mölndals IBF U8 (P12) - IBK Bergum P12 |
|
Johan Östberg, Johan Elmeklo |
Katrinebergshallen |
2022-12-10 12:30 |
066014052 |
Dingle AIK P12/13 - Lindås Rasta IBK P12 Turkos |
|
, Martin Andersson |
Munkedals Idrottshall |
2022-12-10 13:30 |
066014051 |
Hindås IBK P12 Vit - Eken IBK P12 Svart |
|
, Alice Haeggman |
Hindås Idrottshall |
2022-12-11 10:00 |
066014049 |
Landvetter IBK P12 Grön nytt - Myggenäs IBK P11/12 Svart |
|
Noel Berggren, Felix Enger |
Pinntorps Idrottshall |
2022-12-11 11:00 |
066014056 |
Landvetter IBK P12 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit |
|
Vincent Gårlin, Halina Karnili |
Pinntorps Idrottshall |
2022-12-11 12:30 |
066014054 |
IBK Kungälv P12 Vit - IBK Göteborg P11/12/13 |
|
, Albin Wennersten |
Munkegärdehallen |
2022-12-11 14:00 |
066014050 |
Guldhedens IK P12 - Floda IBK P12 Vit |
|
|
Valhalla C-hall |
2022-12-17 11:00 |
066014062 |
Mölndals IBF U8 (P12) - Öckerö IBK P12 |
|
Alfred Löving, Jonathan Pettersson |
Aktiviteten A-Hall |
2022-12-17 13:30 |
066014058 |
Myggenäs IBK P11/12 Svart - Eken IBK P12 Svart |
|
Martinus Martinsson, Charles Martinsson |
Häggvallsskolan |
2022-12-17 14:30 |
066014063 |
Pixbo Wallenstam IBK P12 Vit - IBK Kungälv P12 Vit |
|
Oliwer Nyrén, Viggo Malmström Keyling |
Wallenstam Arena B |
2022-12-17 17:50 |
066014057 |
Floda IBK P12 Vit - Landvetter IBK P12 Grön nytt |
|
|
Nova Floda Sportcenter |
2022-12-18 09:00 |
066014061 |
IBK Göteborg P11/12/13 - Dingle AIK P12/13 |
|
Leo Sandgren, Axel Aremyr |
Torpahallen |
2022-12-18 12:15 |
066014060 |
IBK Bergum P12 - Hindås IBK P12 Vit |
|
Felicia Lundgren Narváez, Linnea Andersson |
Bergumsskolan |
2022-12-18 15:00 |
066014059 |
Lindås Rasta IBK P12 Turkos - Guldhedens IK P12 |
|
Oliver Smith, Tage Nyström |
Askims Sporthall |
|
066015004 |
IBK Kungälv P13 Vit - IBK Göteborg P12 S |
|
|
|
2022-10-15 11:00 |
066015003 |
FBC Partille P/F 13 Blå - Stenungsunds IBK P13 |
|
Julia Strömberg, Elsa Dehre |
Qvisthallen |
2022-10-15 13:00 |
066015009 |
IBF Backadalen P13 Röd - Myggenäs IBK P-13 |
|
Ted Larsson, Lucas Laukkanen |
Tuve Sporthall |
2022-10-15 13:15 |
066015006 |
Lindås IBK P13 Svart - FBC Lerum Utveckling P13 Röd |
|
, Lucas Dahlin |
Askims Sporthall |
2022-10-15 15:00 |
066015005 |
Landvetter IBK P13 - Pixbo Wallenstam IBK P13 Vit |
|
Halina Karnili, Maja Pehrsson |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-16 10:00 |
066015002 |
Ale IBF P13 Vit - IBK Kungälv P13 Blå |
|
Sara Edberg, Alicia Pousette |
Kronan Älvängen |
2022-10-16 11:00 |
066015001 |
Ale IBF P13 Blå - FBC Partille P/F 13 Röd |
|
Sara Edberg, Alicia Pousette |
Kronan Älvängen |
2022-10-16 11:00 |
066015010 |
IBF Älvstranden P13 Svart - Kärra IBK P13 Röd |
|
Wilma Björk, Mariah Marcelo |
Santoshallen |
2022-10-22 09:00 |
066015016 |
Lindome IBK P13 Grön - Landvetter IBK P13 |
|
Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud |
Almåshallen A |
2022-10-22 12:10 |
066015013 |
IBK Göteborg P12 S - Ale IBF P13 Vit |
|
Axel Aremyr, Leo Sandgren |
Härlandatjärns Skolans Sporthall |
2022-10-22 13:45 |
066015014 |
Pixbo Wallenstam IBK P13 Vit - FBC Partille P/F 13 Blå |
|
Emil Widepalm, Oliwer Nyrén |
Wallenstam Arena B |
2022-10-23 12:00 |
066015015 |
FBC Lerum Utveckling P13 Röd - IBK Kungälv P13 Vit |
|
Tage Sandquist, Linn Söderblom |
Rydsbergshallen |
2022-10-23 12:00 |
066015020 |
IBF Älvstranden P13 Svart - IBF Backadalen P13 Röd |
|
Bailasan Mohammed, Mariah Marcelo |
Santoshallen |
2022-10-23 12:50 |
066015019 |
Kärra IBK P13 Röd - Mölndals IBF P13 Röd |
|
Isaac Evans, Viggo Sandström |
Kärra Sporthall |
2022-10-23 13:45 |
066015011 |
IBK Kungälv P13 Blå - Ale IBF P13 Blå |
|
Albin Wennersten, Theo Gabrielsson |
Kastellegårdshallen |
2022-10-23 14:30 |
066015012 |
Stenungsunds IBK P13 - FBC Partille P/F 13 Röd |
|
Tova Johansson, Agnes Johnsson |
Stenungsund Arena |
2022-10-29 09:00 |
066015021 |
Ale IBF P13 Blå - Stenungsunds IBK P13 |
|
Tim Ranebjörk, Alicia Pousette |
Ale Kulturrum |
2022-10-29 09:00 |
066015030 |
Mölndals IBF P13 Röd - IBF Backadalen P13 Röd |
|
Carl Brooker, Arthur Nielsen |
Aktiviteten A-Hall |
2022-10-29 10:00 |
066015024 |
Ale IBF P13 Vit - FBC Lerum Utveckling P13 Röd |
|
Tim Ranebjörk, Alicia Pousette |
Ale Kulturrum |
2022-10-29 12:00 |
066015023 |
FBC Partille P/F 13 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P13 Vit |
|
Alma Malmberg, Elsa Dehre |
Qvisthallen |
2022-10-29 13:00 |
066015025 |
FBC Partille P/F 13 Blå - Lindome IBK P13 Grön |
|
Alma Malmberg, Elsa Dehre |
Qvisthallen |
2022-10-29 13:30 |
066015027 |
Landvetter IBK P13 - Myggenäs IBK P-13 |
|
Felix Enger, Elof Lundqvist |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-29 14:30 |
066015028 |
Lindås IBK P13 Svart - Kärra IBK P13 Röd |
|
Bianca Fall, Elias Nilsson Wojtowicz |
Askims Sporthall |
2022-11-06 12:45 |
066015022 |
IBK Kungälv P13 Blå - IBK Göteborg P12 S |
|
Joel Gabrielsson, Theo Gabrielsson |
Kastellegårdshallen |
2022-11-12 09:00 |
066015032 |
Pixbo Wallenstam IBK P13 Vit - Stenungsunds IBK P13 |
|
Alejandra Feng, Lea Kowar |
Wallenstam Arena B |
2022-11-12 09:00 |
066015034 |
Lindome IBK P13 Grön - FBC Partille P/F 13 Röd |
|
Tim Berger, Linus Berthou |
Almåshallen B |
2022-11-12 11:00 |
066015039 |
IBF Backadalen P13 Röd - Lindås IBK P13 Svart |
|
Ted Larsson, Viktor Dalgren |
Tuve Sporthall |
2022-11-12 12:10 |
066015031 |
IBK Göteborg P12 S - Ale IBF P13 Blå |
|
Ej offentliggjord, Leo Sandgren |
Härlandatjärns Skolans Sporthall |
2022-11-12 12:30 |
066015036 |
Myggenäs IBK P-13 - FBC Partille P/F 13 Blå |
|
Linus Larsson, Filip Fosser |
Häggvallsskolan |
2022-11-13 12:00 |
066015033 |
FBC Lerum Utveckling P13 Röd - IBK Kungälv P13 Blå |
|
Linn Söderblom, Ella Westerberg |
Rydsbergshallen |
2022-11-13 13:30 |
066015037 |
Kärra IBK P13 Röd - IBK Kungälv P13 Vit |
|
William Lundin, Henric Ebbmark |
Kärra Sporthall |
2022-11-13 14:00 |
066015038 |
IBF Älvstranden P13 Svart - Landvetter IBK P13 |
|
Bailasan Mohammed, Helin Beyza Altuntas |
Santoshallen |
2022-11-19 09:00 |
066015046 |
Ale IBF P13 Vit - Kärra IBK P13 Röd |
|
, Tim Ranebjörk |
Ale Kulturrum |
2022-11-19 09:30 |
066015043 |
Stenungsunds IBK P13 - Lindome IBK P13 Grön |
|
Agnes Johnsson, Tova Johansson |
Stenungsund Arena |
2022-11-19 10:00 |
066015041 |
Ale IBF P13 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P13 Vit |
|
, Tim Ranebjörk |
Ale Kulturrum |
2022-11-19 10:00 |
066015049 |
Landvetter IBK P13 - Mölndals IBF P13 Röd |
|
Tuva Aebischer Skogbäck, Tindra Bäckvall |
Pinntorps Idrottshall |
2022-11-19 12:00 |
066015045 |
FBC Partille P/F 13 Röd - Myggenäs IBK P-13 |
|
Julia Strömberg, Elsa Dehre |
Qvisthallen |
2022-11-19 12:10 |
066015042 |
IBK Göteborg P12 S - FBC Lerum Utveckling P13 Röd |
|
, Axel Aremyr |
Härlandatjärns Skolans Sporthall |
2022-11-19 13:00 |
066015047 |
FBC Partille P/F 13 Blå - IBF Älvstranden P13 Svart |
|
Julia Strömberg, Elsa Dehre |
Qvisthallen |
2022-11-20 12:45 |
066015048 |
IBK Kungälv P13 Vit - IBF Backadalen P13 Röd |
|
Gabriel Nordström, Ludvig Segolson |
Kastellegårdshallen |
2022-12-03 09:00 |
066015058 |
Mölndals IBF P13 Röd - FBC Partille P/F 13 Blå |
|
Arthur Nielsen, Isak Lundström |
Katrinebergshallen |
2022-12-03 10:00 |
066015052 |
Lindome IBK P13 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P13 Vit |
|
Josefin Sannerholm, Astrid Björk |
Almåshallen A |
2022-12-03 12:45 |
066015054 |
Myggenäs IBK P-13 - Stenungsunds IBK P13 |
|
Oscar Stendahl, Lucas Schöldström |
Häggvallsskolan |
2022-12-03 14:45 |
066015060 |
Lindås IBK P13 Svart - Landvetter IBK P13 |
|
Lucas Dahlin, Fanny Björk Bonasoni |
Askims Sporthall |
2022-12-04 10:00 |
066015056 |
IBF Älvstranden P13 Svart - FBC Partille P/F 13 Röd |
|
Moa Ljungqvist, Wilma Björk |
Santoshallen |
2022-12-04 12:00 |
066015051 |
FBC Lerum Utveckling P13 Röd - Ale IBF P13 Blå |
|
Alexander Miriandis, Filip Boman |
Rydsbergshallen |
2022-12-04 12:00 |
066015057 |
IBF Backadalen P13 Röd - Ale IBF P13 Vit |
|
Viktor Dalgren, Ted Larsson |
Tuve Sporthall |
2022-12-04 13:45 |
066015055 |
Kärra IBK P13 Röd - IBK Kungälv P13 Blå |
|
Arwid Hedlund, Oliver Engström |
Kärra Sporthall |
2022-12-10 09:00 |
066015067 |
FBC Partille P/F 13 Röd - Mölndals IBF P13 Röd |
|
Alma Malmberg, Alma Sundin |
Qvisthallen |
2022-12-10 10:00 |
066015069 |
FBC Partille P/F 13 Blå - Lindås IBK P13 Svart |
|
Alma Malmberg, Alma Sundin |
Qvisthallen |
2022-12-10 11:30 |
066015063 |
Pixbo Wallenstam IBK P13 Vit - Myggenäs IBK P-13 |
|
Felix Grapengiesser, Jonathan Liljenberg |
Wallenstam Arena B |
2022-12-10 12:10 |
066015064 |
IBK Göteborg P12 S - Kärra IBK P13 Röd |
|
Noah Bondesson, Joel Darelid |
Härlandatjärns Skolans Sporthall |
2022-12-10 14:30 |
066015065 |
Stenungsunds IBK P13 - IBF Älvstranden P13 Svart |
|
Rasmus Lindmark, Charles Martinsson |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2022-12-11 12:45 |
066015066 |
IBK Kungälv P13 Blå - IBF Backadalen P13 Röd |
|
Joel Gabrielsson, Theo Wennberg |
Kastellegårdshallen |
2022-12-11 13:00 |
066015061 |
Ale IBF P13 Blå - Lindome IBK P13 Grön |
|
, Tim Ranebjörk |
Kronan Älvängen |
2022-12-11 15:45 |
066015070 |
IBK Kungälv P13 Vit - Landvetter IBK P13 |
|
Theo Gabrielsson, Jonathan Hansson |
Kastellegårdshallen |
2022-12-17 10:00 |
066015076 |
Mölndals IBF P13 Röd - Stenungsunds IBK P13 |
|
Alfred Löving, Jonathan Pettersson |
Aktiviteten A-Hall |
2022-12-17 10:00 |
066015078 |
FBC Partille P/F 13 Röd - Lindås IBK P13 Svart |
|
Vincent Zetterström, Emil Häggsten |
Qvisthallen |
2022-12-17 12:30 |
066015072 |
Myggenäs IBK P-13 - Lindome IBK P13 Grön |
|
Martinus Martinsson, Charles Martinsson |
Häggvallsskolan |
2022-12-17 16:30 |
066015074 |
Pixbo Wallenstam IBK P13 Vit - IBF Älvstranden P13 Svart |
|
Oliwer Nyrén, Viggo Malmström Keyling |
Wallenstam Arena B |
2022-12-18 09:00 |
066015079 |
Landvetter IBK P13 - Ale IBF P13 Vit |
|
Felix Enger, Elof Lundqvist |
Pinntorps Idrottshall |
2022-12-18 11:00 |
066015075 |
IBF Backadalen P13 Röd - IBK Göteborg P12 S |
|
Noel Dittmer, Herman Rydin |
Tuve Sporthall |
2022-12-18 13:45 |
066015080 |
IBK Kungälv P13 Vit - FBC Partille P/F 13 Blå |
|
Noel Embretsén, Marcus Persson |
Kastellegårdshallen |
2022-12-18 16:00 |
066015073 |
Kärra IBK P13 Röd - FBC Lerum Utveckling P13 Röd |
|
Felicia Sundin, Agnes Kloo |
Kärra Sporthall |
2022-10-15 09:00 |
066016001 |
Lindome IBK P13 Lila - Lindås IBK P13 Vit |
|
Astrid Björk, Josefin Sannerholm |
Almåshallen A |
2022-10-15 11:00 |
066016005 |
Landvetter IBK P13 vit - Mölndals IBF P13 Vit |
|
Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-15 13:15 |
066016009 |
Öckerö IBK P13 - IBF Älvstranden P13 Vit |
|
Melvin Ahlbaum, Philip Tindvall |
Hedenskolans Idrottshall |
2022-10-15 14:00 |
066016006 |
IBF Backadalen P13 Svart - Kärra IBK P13 Svart |
|
Emil Lejon, Noel Dittmer |
Tuve Sporthall |
2022-10-15 15:15 |
066016003 |
Lindås IBK P13 Turkos - Överby IBK P13/14 |
|
, Lucas Dahlin |
Askims Sporthall |
2022-10-16 09:00 |
066016002 |
Lindome IBK P13 Vit - Utbynäs SK P 12/13 Gul |
|
Astrid Björk, Josefin Sannerholm |
Almåshallen A |
2022-10-16 10:20 |
066016010 |
IK Zenith P13-14 - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd |
|
Gustav Löfving, Alfred Löving |
Björlanda Idrottshall |
2022-10-16 11:00 |
066016004 |
Utbynäs SK P 12/13 Blå - FBC Lerum Utveckling P13/P14 |
|
Emilia Nikolic, Olivia Tornberg |
Torpahallen |
2022-10-16 13:15 |
066016007 |
IBK Bergum P13 - Hindås IBK P13 Svart |
|
Stephanie Mojanovska, Cassandra Chidiac |
Bergumsskolan |
2022-10-16 15:30 |
066016008 |
Frölunda IBK P13 - FBC Vinga P13/14 |
|
Axel Wigh, Isak Larsson |
Skyttesskolan |
2022-10-22 09:00 |
066016014 |
Mölndals IBF P13 Vit - Lindås IBK P13 Turkos |
|
Felix Östberg, Isak Lundström |
Aktiviteten A-Hall |
2022-10-22 09:45 |
066016019 |
Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd - Frölunda IBK P13 |
|
Alexander Kargede, Noel Myhrén |
Wallenstam Arena B |
2022-10-22 13:15 |
066016013 |
FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Lindome IBK P13 Vit |
|
Albin Rosberg, Karl Dahlsjö |
Lerum Arena A 3 |
2022-10-23 09:00 |
066016011 |
Utbynäs SK P 12/13 Gul - Lindome IBK P13 Lila |
|
, Emma Maksimovska |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2022-10-23 09:00 |
066016018 |
IBF Älvstranden P13 Vit - Hindås IBK P13 Svart |
|
Wilma Björk, Helin Beyza Altuntas |
Santoshallen |
2022-10-23 09:15 |
066016017 |
FBC Vinga P13/14 - IBF Backadalen P13 Svart |
|
Amanda Dellgård, Nellie Jonsson |
Hall Of Flame |
2022-10-23 11:00 |
066016012 |
Överby IBK P13/14 - Lindås IBK P13 Vit |
|
Isac Johansson, Alfred Andersson |
Nordby Supermarkethallen |
2022-10-23 11:50 |
066016015 |
Kärra IBK P13 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Blå |
|
Nellie Björk Bonasoni, Filippa Färm |
Kärra Sporthall |
2022-10-23 12:10 |
066016020 |
IK Zenith P13-14 - Öckerö IBK P13 |
|
Gustav Löfving, Jonathan Pettersson |
Björlanda Idrottshall |
2022-10-23 13:15 |
066016016 |
IBK Bergum P13 - Landvetter IBK P13 vit |
|
Felicia Lundgren Narváez, Tyra Retzlaff |
Bergumsskolan |
2022-10-29 10:00 |
066016024 |
Lindome IBK P13 Vit - Kärra IBK P13 Svart |
|
Felix Juréen, Isak Bokesten |
Almåshallen A |
2022-10-29 11:00 |
066016021 |
Lindome IBK P13 Lila - Överby IBK P13/14 |
|
Felix Juréen, Isak Bokesten |
Almåshallen A |
2022-10-29 12:15 |
066016029 |
Hindås IBK P13 Svart - IK Zenith P13-14 |
|
Clara Bergström, Clara Bergström |
Hindås Idrottshall |
2022-10-29 15:30 |
066016023 |
Lindås IBK P13 Vit - Mölndals IBF P13 Vit |
|
Bianca Fall, Elias Nilsson Wojtowicz |
Askims Sporthall |
2022-10-30 09:00 |
066016026 |
Utbynäs SK P 12/13 Blå - FBC Vinga P13/14 |
|
Emilia Nikolic, Olivia Tornberg |
Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen |
2022-10-30 09:00 |
066016027 |
Landvetter IBK P13 vit - IBF Älvstranden P13 Vit |
|
Lina Lind, Felicia Edwardh |
Pinntorps Idrottshall |
2022-10-30 10:00 |
066016022 |
Utbynäs SK P 12/13 Gul - FBC Lerum Utveckling P13/P14 |
|
Linus Engman, Arvid Biörnerud |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2022-10-30 12:00 |
066016028 |
IBF Backadalen P13 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd |
|
Emil Lejon, Noel Dittmer |
Tuve Sporthall |
2022-10-30 14:15 |
066016025 |
IBK Bergum P13 - Lindås IBK P13 Turkos |
|
Nora Larsen, Johannes Lunde |
Bergumsskolan |
2022-11-26 12:20 |
066016030 |
Frölunda IBK P13 - Öckerö IBK P13 |
|
Isak Larsson, Edvin Persson |
Skyttesskolan |
2022-10-30 14:00 |
066016032 |
Mölndals IBF P13 Vit - Överby IBK P13/14 |
|
, Isak Lundström |
Katrinebergshallen |
2022-11-12 14:00 |
066016037 |
Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd - Utbynäs SK P 12/13 Blå |
|
Noel Myhrén, William Sandvad |
Wallenstam Arena B |
2022-11-12 14:15 |
066016039 |
Öckerö IBK P13 - IBF Backadalen P13 Svart |
|
Melvin Ahlbaum, Philip Tindvall |
Hedenskolans Idrottshall |
2022-11-12 14:30 |
066016034 |
Lindås IBK P13 Vit - IBK Bergum P13 |
|
Elias Nilsson Wojtowicz, Lucas Dahlin |
Askims Sporthall |
2022-11-13 09:15 |
066016035 |
FBC Vinga P13/14 - Lindome IBK P13 Vit |
|
Johanna Sandberg, Amanda Dellgård |
Hall Of Flame |
2022-11-13 10:00 |
066016031 |
FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Lindome IBK P13 Lila |
|
Albin Rosberg, Sander Brenden |
Hjällsnäshallen A-hallen |
2022-11-13 11:10 |
066016038 |
IK Zenith P13-14 - Landvetter IBK P13 vit |
|
Max Molin, Alfred Löving |
Björlanda Idrottshall |
2022-11-13 11:30 |
066016033 |
Kärra IBK P13 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Gul |
|
Arwid Hedlund, Oliver Engström |
Kärra Sporthall |
2022-11-13 11:30 |
066016040 |
Frölunda IBK P13 - Hindås IBK P13 Svart |
|
Edvin Persson, Axel Wigh |
Skyttesskolan |
2022-11-13 13:00 |
066016036 |
IBF Älvstranden P13 Vit - Lindås IBK P13 Turkos |
|
Bailasan Mohammed, Helin Beyza Altuntas |
Santoshallen |
2022-11-06 09:00 |
066016044 |
Utbynäs SK P 12/13 Gul - FBC Vinga P13/14 |
|
Viggo Lundbäck, Linus Engman |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2022-11-06 10:00 |
066016048 |
Utbynäs SK P 12/13 Blå - Öckerö IBK P13 |
|
Arvid Biörnerud, Lucas Ojaveski Bladin |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2022-11-12 15:30 |
066016047 |
Lindås IBK P13 Turkos - IK Zenith P13-14 |
|
Elias Nilsson Wojtowicz, Lucas Dahlin |
Askims Sporthall |
2022-11-19 09:00 |
066016041 |
Lindome IBK P13 Lila - Mölndals IBF P13 Vit |
|
Astrid Björk, Josefin Sannerholm |
Almåshallen A |
2022-11-19 10:00 |
066016046 |
Lindome IBK P13 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd |
|
Astrid Björk, Josefin Sannerholm |
Almåshallen A |
2022-11-19 14:30 |
066016042 |
FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Kärra IBK P13 Svart |
|
Albin Rosberg, Filip Boman |
Hjällsnäshallen B-hallen |
2022-11-19 15:00 |
066016050 |
Hindås IBK P13 Svart - IBF Backadalen P13 Svart |
|
, Idris Hasan Mohamed |
Hindås Idrottshall |
2022-11-20 10:00 |
066016049 |
Landvetter IBK P13 vit - Frölunda IBK P13 |
|
Vincent Gårlin, Halina Karnili |
Pinntorps Idrottshall |
2022-11-20 11:00 |
066016043 |
Överby IBK P13/14 - IBK Bergum P13 |
|
Max Carlsson, Alfred Andersson |
Nordby Supermarkethallen |
2022-11-26 15:10 |
066016045 |
Lindås IBK P13 Vit - IBF Älvstranden P13 Vit |
|
Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson |
Lindås Waves Arena |
2022-12-03 10:30 |
066016055 |
Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd - Utbynäs SK P 12/13 Gul |
|
Hanna Skarrie, Alice Ylving |
Wallenstam Arena B |
2022-12-03 12:15 |
066016059 |
Hindås IBK P13 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Blå |
|
Clara Bergström, Tindra Stigevall |
Hindås Idrottshall |
2022-12-03 15:15 |
066016057 |
Öckerö IBK P13 - Lindome IBK P13 Vit |
|
Ej offentliggjord, Nova Davidson Ringius |
Hedenskolans Idrottshall |
2022-12-04 09:15 |
066016053 |
FBC Vinga P13/14 - FBC Lerum Utveckling P13/P14 |
|
Klara Lindholm, Alice Nordahl |
Hall Of Flame |
2022-12-04 11:00 |
066016054 |
IBF Älvstranden P13 Vit - Överby IBK P13/14 |
|
Moa Ljungqvist, Wilma Björk |
Santoshallen |
2022-12-04 11:00 |
066016060 |
IBF Backadalen P13 Svart - Landvetter IBK P13 vit |
|
Viktor Dalgren, Ted Larsson |
Tuve Sporthall |
2022-12-04 11:45 |
066016051 |
Kärra IBK P13 Svart - Lindome IBK P13 Lila |
|
Arwid Hedlund, Viggo Sandström |
Kärra Sporthall |
2022-12-04 12:10 |
066016056 |
IK Zenith P13-14 - Lindås IBK P13 Vit |
|
Alfred Löving, Jonathan Pettersson |
Björlanda Idrottshall |
2022-12-04 12:15 |
066016052 |
IBK Bergum P13 - Mölndals IBF P13 Vit |
|
Stephanie Mojanovska, Lisa Ramberg Themelis |
Bergumsskolan |
2022-12-04 14:30 |
066016058 |
Frölunda IBK P13 - Lindås IBK P13 Turkos |
|
Atakan Yapisan, Ruben Strömberg |
Skyttesskolan |
2022-12-10 09:00 |
066016061 |
Lindome IBK P13 Lila - IBK Bergum P13 |
|
Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud |
Almåshallen A |
2022-12-10 10:00 |
066016063 |
Mölndals IBF P13 Vit - IBF Älvstranden P13 Vit |
|
Johan Östberg, Johan Elmeklo |
Katrinebergshallen |
2022-12-10 12:30 |
066016062 |
Kärra IBK P13 Svart - FBC Vinga P13/14 |
|
Nellie Björk Bonasoni, Filippa Färm |
Kärra Sporthall |
2022-12-10 13:30 |
066016069 |
Lindås IBK P13 Turkos - IBF Backadalen P13 Svart |
|
Elias Nilsson Wojtowicz, Tage Nyström |
Askims Sporthall |
2022-12-10 14:30 |
066016067 |
Lindås IBK P13 Vit - Frölunda IBK P13 |
|
Elias Nilsson Wojtowicz, Tage Nyström |
Askims Sporthall |
2022-12-11 09:00 |
066016066 |
Utbynäs SK P 12/13 Gul - Öckerö IBK P13 |
|
Linus Engman, Arvid Biörnerud |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2022-12-11 09:00 |
066016068 |
Lindome IBK P13 Vit - Hindås IBK P13 Svart |
|
Astrid Björk, Josefin Sannerholm |
Almåshallen B |
2022-12-11 10:00 |
066016070 |
Utbynäs SK P 12/13 Blå - Landvetter IBK P13 vit |
|
Olivia Tornberg, Ajla Bukvic |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2022-12-11 11:00 |
066016065 |
Överby IBK P13/14 - IK Zenith P13-14 |
|
Isac Johansson, Max Carlsson |
Strömstad Gymnasium |
2022-12-11 16:00 |
066016064 |
FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd |
|
Alexander Miriandis, Filip Boman |
Rydsbergshallen |
2022-12-17 09:00 |
066016074 |
Mölndals IBF P13 Vit - IK Zenith P13-14 |
|
Olle Olsson, Nils Pihlblad |
Aktiviteten A-Hall |
2022-12-17 12:15 |
066016077 |
Hindås IBK P13 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Gul |
|
, Clara Bergström |
Hindås Idrottshall |
2022-12-17 13:30 |
066016073 |
Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd - Kärra IBK P13 Svart |
|
Amanda Hahne Hofling, Ella Granvall |
Wallenstam Arena B |
2022-12-17 14:20 |
066016080 |
Lindås IBK P13 Turkos - Utbynäs SK P 12/13 Blå |
|
Tage Nyström, Oliver Smith |
Askims Sporthall |
2022-12-17 14:30 |
066016075 |
Öckerö IBK P13 - FBC Lerum Utveckling P13/P14 |
|
, Melvin Ahlbaum |
Hedenskolans Idrottshall |
2022-12-18 08:00 |
066016079 |
Landvetter IBK P13 vit - Lindome IBK P13 Vit |
|
Felix Enger, Elof Lundqvist |
Pinntorps Idrottshall |
2022-12-18 09:15 |
066016071 |
FBC Vinga P13/14 - Lindome IBK P13 Lila |
|
Nellie Jonsson, Amanda Dellgård |
Hall Of Flame |
2022-12-18 10:00 |
066016072 |
IBF Älvstranden P13 Vit - IBK Bergum P13 |
|
Emil Lejon, Helin Beyza Altuntas |
Santoshallen |
2022-12-18 10:59 |
066016076 |
Överby IBK P13/14 - Frölunda IBK P13 |
Inst. |
|
Nordby Supermarkethallen |
2022-12-18 12:00 |
066016078 |
IBF Backadalen P13 Svart - Lindås IBK P13 Vit |
|
Noel Dittmer, Herman Rydin |
Tuve Sporthall |