Flickor Blå (2021/22)

Gruppspel
Flickor Blå A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-09 09:30 168500001 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Aarre Hietanen, Mikael Tegel Västergård Arena A
2021-10-09 10:45 168500004 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart Jacob Lindblom, Niclas Andersson Rosvalla Arena
2021-10-10 11:45 168500002 Nykvarns IF - IK Standard Kjell Rolin, Josef Johancsik Björkestahallen
2021-10-17 11:30 168500003 Strängnäs IBK - IFK Gnesta Mauricio Diaz, Michaela Sigurbjörnsson Thomas Arena
2021-10-16 10:00 168500009 Telge SIBK - IFK Gnesta Kjell Rolin, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2021-10-16 10:00 168500010 IK Standard - Nykvarns IF Svart Sandra Gustavsson, Göran Engfors Hållstahallen
2021-10-16 10:30 168500012 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Peter Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Björkestahallen
2021-10-17 11:30 168500011 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Hedebyhallen
2021-10-23 10:30 168500013 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Amanda Sigurbjörnsson, Mats Hällgren Björkestahallen
2021-10-23 11:00 168500014 Onyx IBS - IFK Gnesta Mats-Ola Svensson, Magnus Appelkvist Rosvalla C-hall
2021-10-24 13:00 168500015 Strängnäs IBK - IK Standard Josef Johancsik, Kjell Rolin Karinslundshallen
2021-11-13 11:45 168500018 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Oscar Hagström, Albin Aro Rydén Björkestahallen
2021-11-13 12:00 168500017 Telge SIBK - Onyx IBS Aarre Hietanen, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2021-11-14 11:45 168500019 IFK Gnesta - Nykvarns IF , Oscar Gärling Gnesta Sporthall
2021-11-20 10:15 168500024 IK Standard - IFK Gnesta Lova Broberg, Johanna Jokinen Hållstahallen
2021-11-20 13:00 168500022 Nykvarns IF - Onyx IBS Mikael Tegel, Joacim Hansson Björkestahallen
2021-11-21 10:30 168500021 Strängnäs IBK - Telge SIBK Dennie Rydén, Albin Aro Rydén Thomas Arena
2021-11-21 11:15 168500023 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Oscar Gärling, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2021-11-27 09:00 168500025 Telge SIBK - Nykvarns IF Mikael Tegel, Joacim Hansson Västergård Arena A
2021-11-28 12:00 168500026 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Oscar Hagström, Dennie Rydén Karinslundshallen
2021-12-04 10:15 168500029 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Leo Lindh, Oscar Gärling Hedebyhallen
2021-12-04 14:30 168500031 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Frida Stenudd, Jennifer Holmberg Gnesta Sporthall
2021-12-04 14:30 168500032 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Inst. Axel Andersen, Filip Skoglund Björkestahallen
2021-12-11 10:30 168500033 Telge SIBK - IK Standard Joacim Hansson, Josef Johancsik Pershagens Sporthall
2021-12-11 10:30 168500034 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Kjell Rolin, Ingela Hedlund Hedebyhallen
2021-12-11 11:00 168500036 Onyx IBS - Strängnäs IBK Sigge Maurer, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2021-12-18 10:15 168500038 Nykvarns IF Svart - IK Standard Josef Johancsik, Kjell Rolin Björkestahallen
2021-12-18 11:30 168500040 Strängnäs IBK - Nykvarns IF , Aarre Hietanen Thomas Arena
2021-12-18 12:45 168500037 IFK Gnesta - Telge SIBK Inst. Gnesta Sporthall
2021-12-19 12:45 168500039 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Mats-Ola Svensson, Niclas Andersson Rosvalla C-hall
2022-01-15 11:00 168500044 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Joacim Hansson, Leo Lindh Hedebyhallen
2022-01-15 11:15 168500042 IFK Gnesta - Onyx IBS Oscar Gärling, Dennis Wagermark Gnesta Sporthall
2022-01-15 15:45 168500041 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart Kjell Rolin, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2022-04-09 10:00 168500043 IK Standard - Strängnäs IBK Lova Broberg, Johanna Jokinen Hållstahallen
2022-01-22 12:45 168500045 Onyx IBS - Telge SIBK Inst. Rosvalla Arena
2022-01-23 11:30 168500046 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Svart Inst. Thomas Arena
2022-04-03 10:00 168500048 Trosa Edanö IBK - IK Standard Oscar Gärling, Ej offentliggjord, Leo Lindh Hedebyhallen
2022-01-29 10:30 168500049 Telge SIBK - Strängnäs IBK Inst. , Josef Johancsik Västergård Arena A
2022-01-29 10:30 168500052 IFK Gnesta - IK Standard , Robin Hynninen Gnesta Sporthall
2022-01-30 10:30 168500050 Onyx IBS - Nykvarns IF Arne Brattehag, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2022-01-30 10:30 168500051 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Dennie Rydén, Oscar Hagström Björkestahallen
2022-02-05 10:15 168500055 IK Standard - Onyx IBS Lova Broberg, Johanna Jokinen Hållstahallen
2022-02-05 10:30 168500056 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Gnesta Sporthall
2022-02-05 11:00 168500054 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Mats-Ola Svensson, Magnus Appelkvist Hedebyhallen
2022-02-05 11:45 168500053 Nykvarns IF - Telge SIBK Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Björkestahallen
2022-02-12 13:00 168500060 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart Jesper Asplund, Dennis Wagermark Ramdalens Sportcenter
2022-02-13 10:30 168500058 Nykvarns IF - IK Standard Joacim Hansson, Mikael Tegel Björkestahallen
2022-02-19 10:30 168500062 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Jennifer Holmberg, Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2022-02-20 10:15 168500061 IK Standard - Telge SIBK Johanna Jokinen, Lova Broberg Hållstahallen
2022-02-26 10:15 168500066 IK Standard - Nykvarns IF Svart , Johanna Jokinen Hållstahallen
2022-03-06 11:15 168500067 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Håkan Rask, Felicia Rask Hedebyhallen
2022-03-12 09:30 168500071 Strängnäs IBK - IK Standard Peter Palmelius, Göran Engfors Thomas Arena
2022-03-12 12:30 168500070 Onyx IBS - IFK Gnesta Mats-Ola Svensson, Niclas Andersson Rosvalla Arena
2022-03-13 10:30 168500069 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Mats Hällgren, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2022-03-13 11:45 168500072 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK Amanda Sigurbjörnsson, Mats Hällgren Björkestahallen
2022-03-19 10:00 168500073 Telge SIBK - Onyx IBS Oscar Hagström, Dennie Rydén Västergård Arena A
2022-03-19 10:00 168500076 IK Standard - Trosa Edanö IBK Johanna Jokinen, Sandra Gustavsson Hållstahallen
2022-03-19 10:30 168500075 IFK Gnesta - Nykvarns IF , Niclas Andersson Gnesta Sporthall
2022-03-20 10:30 168500074 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Björkestahallen
2022-03-26 10:15 168500080 IK Standard - IFK Gnesta Daniel Jävergren, Göran Engfors Hållstahallen
2022-03-26 13:00 168500084 Nykvarns IF Svart - IFK Gnesta Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2022-04-02 11:30 168500082 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Peter Palmelius, Fredrik Wernqvist Thomas Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis